MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W KLASIE OK DINGHY, PUCHAR POLSKI W KLASIE FINN

26 - 28 sie 2022

Żnin, Polska Przystań Nad Duzym Jeziorem

Lista otrzymanych zgłoszeń
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Evgeny Dzhura 1973 UKS FIR Warszawa 30.07.2022, 23:31
2 Jan Okulicz 1943 UKS FIR Warszawa 30.07.2022, 08:21
3 Bartosz Szydłowski 1985 Sailing Legia 12.07.2022, 16:07
4 Ryszard Mrózek-Gliszczyński 1965 CHKŻ Chojnice 27.08.2022, 09:41
5 Tomasz Knasiecki 1979 Bydgoski Klub Żeglarski 15.07.2022, 17:49
6 BOGUSŁAW NOWAKOWSKI 1957 LOK Garland Gliwice 31.07.2022, 06:53
7 Piotr Rosiński 1963 31.07.2022, 23:55
8 Juliusz Reichelt 1956 ŻLKS Poznań 26.07.2022, 16:35
9 Beniamin Kobierski 1975 28.07.2022, 10:56
10 Sebastian Knasiecki 1972 Bydgoski Klub Żeglarski 26.07.2022, 10:57
11 TOMASZ WITEK 1963 LOK Garland Gliwice 30.07.2022, 22:10
12 Filip Drużkowski 2003 BKŻ Osielsko 30.07.2022, 19:03
13 Marcin Drużkowski 1971 11.07.2022, 21:08
14 Artur Siwik 1972 Yacht Club Rewa 12.07.2022, 20:51
15 Andrzej Romanowski OŚ AZS Poznań 26.07.2022, 12:50
16 Błażej Wyszkowski 1949 GKŻ Gdańsk 30.07.2022, 08:24
17 Marek Jarocki 1970 ŻLKS Poznań 27.07.2022, 09:27
18 Łukasz KIelnar 1980 31.07.2022, 23:14
19 Lucjan Bladowski 1978 SKŻ Sopot 31.07.2022, 09:20
20 Maciej Knuth 12.07.2022, 16:40
21 Jakub Micewski 2005 ŻLKS Poznań 12.07.2022, 19:23
22 Arkadiusz Hnyluch 1970 Jacht Klub Opolski 13.07.2022, 11:32
23 Michał Wieszok BKŻ Osielsko 27.08.2022, 07:32
24 Stefan Kalinowski 1951 KS Viking Człuchów 12.07.2022, 18:46
25 Piotr Witkowski KŻ Kotwica Rogoźno 11.07.2022, 19:18
26 Robert Gabrysiak 11.07.2022, 18:54
27 Marcin Przybylski 1980 KŻ Kotwica Rogoźno 20.08.2022, 22:20
28 Sławomir Szymkowicz 1992 Yacht Klub Człuchów 21.07.2022, 13:07
OK-Dinghy
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Radek Droździk JKP Bielsko Biała 28.07.2022, 13:19
2 Marcin Gościński KŻ OPTY Chodzież 28.07.2022, 18:00
3 Marek Bernat Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 11.07.2022, 19:25
4 Przemysław Kasperski ChKŻ LOK Chodzież 19.07.2022, 21:25
5 Zbigniew Niebój 1951 ŻMKS Orlę Szczecinek 19.07.2022, 13:01
6 Paweł Pawlaczyk JKW Poznań 27.07.2022, 12:44
7 Jarosław Radzki 1969 OKŻ Olsztyn 26.07.2022, 07:30
8 Grzegorz Salamon 1971 KŻ Horn Kraków 30.07.2022, 15:55
9 Waldemar Czyż KŻ Horn Kraków 26.07.2022, 11:51
10 Maciej Karnacewicz 1977 Nauticus YC Olsztyn 28.07.2022, 09:18
11 Przemysław Droździk 1974 SZK OK-Dinghy 28.07.2022, 08:11
12 Izabela Muryń 26.07.2022, 13:10
13 olaf malicki 2007 29.07.2022, 22:34
14 Adam Jankowski 11.07.2022, 22:22
15 Michal Gmaj 1994 ChKŻ LOK Chodzież 21.07.2022, 13:00
16 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 26.07.2022, 12:21
17 Arkadiusz Dobosz 26.07.2022, 13:07
18 Pawel Jachimowski CHSS Hals Chodzież 26.07.2022, 14:21
19 Darek Witosławski 1965 11.07.2022, 16:23
20 Robert Święcki 1959 30.07.2022, 23:13
21 Wiesław Jańczak KŻ Ogniwo Wągrowiec 26.07.2022, 15:59
22 Lesław Gondek 1962 LOK Garland Gliwice 27.07.2022, 15:53
23 Jarosław Sołtys 1957 UKS Zalew Kielce 27.07.2022, 08:50
24 Michal Strumnik UKS Przygoda Chodzież 11.07.2022, 16:17
25 Morten Jakobsen 1965 Royal Varuna Yacht Club 15.08.2022, 12:10
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.