Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Klasy Korsarz

9 - 11 wrz 2022

Tarnobrzeg, Polen

Lista otrzymanych zgłoszeń
Korsar
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 1 Bogdan Knitter
Anna Baran
1964
1979
Korsarska Flota Północ 27.07.2022, 11:19
2 POL 32 Michał Dominiak
Tomasz Wysocki
1972
1976
Korsarska Flota Północ 27.07.2022, 11:29
3 POL 29 Maciej Erd
Józef Puźniak
1970
1972
UKS Żegluj Lublin
Lubelska Grupa Regatowa
27.07.2022, 13:45
4 POL 14 Jerzy Czerwiński
Kamila Maruszczak
1961
1986
Lubelska Grupa Regatowa 03.08.2022, 09:59
5 POL 31 Janusz Winiarczyk
Antoni Winiarczyk
1987
1986
Lubelska Grupa Regatowa 03.08.2022, 19:00
6 POL 56 Marcin Igras
Michał Żuchowski
1980
1986
08.08.2022, 21:34
7 POL 34 Robert Kobela
Grzegorz Kobela
1964
1989
Lubelska Grupa Regatowa 09.08.2022, 09:26
8 POL 46 Robert Kłakulak
Piotr Kamiński
1975
1978
Charzykowy TEAM 09.08.2022, 23:28
9 POL 7 Kamil Bukowski
Małgorzata Góral-Kowalczyk
1978
1992
10.08.2022, 22:11
10 POL 39 Andrzej Suszek
Danuta Skomerska-Suszek
1970
1970
Korsarska Flota Centralna 11.08.2022, 23:34
11 POL 38 Radosław Osuch
Magdalena Pelc
1974
1974
13.08.2022, 08:54
12 POL POL53 Zbigniew Nowakowski
Donat Badur
1974
1980
Korsarska Flota Północ 13.08.2022, 22:49
13 POL 51 Andrzej Hoszko
Maciej Czucha
1964
1968
MKŻ Arka Gdynia 14.08.2022, 10:29
14 POL 13 Marek Stanke
Robert Dąbrowski
1953
1970
17.08.2022, 11:01
15 POL 71 Bartłomiej Biesiada
Marcin Tkaczyk
1983
1983
17.08.2022, 20:44
16 POL 44 Piotr Duda
Bartłomiej Leśnik
1991
2002
Lubelska Grupa Regatowa 18.08.2022, 07:57
17 POL 76 Marcin Brzozowski
Robert Walkosz-Berda
1983
1981
18.08.2022, 17:15
18 POL 66 Milena Maciuszko
Mateusz Safijan
1988
2000
Sailing Legia 22.08.2022, 17:51
19 GER 3820 Uti Thieme
Frank Thieme
1974
1963
Berliner Yacht Club
Potsdamer Yacht Club
23.08.2022, 22:28
20 POL 67 Bartłomiej Wrzecionek
Michał Wrzecionek
1998
1994
27.08.2022, 18:38
21 POL POL27 Marcin Wieremiejczuk
Anna Sawicka
1965
1973
28.08.2022, 01:13
22 POL 69 Wojciech Wójtowicz
Łukasz Wójcik
1982
1984
YC Politechniki Lubelskiej 29.08.2022, 13:38
23 POL POL19 Andrzej Kiełsznia
Iza Staszczyszyn
1962
1989
Korsarska Flota Północ 29.08.2022, 22:40
24 GER 3650 Alexander Neddermeier
Carsten Fischbach
1968
1962
SC Ahoi 01.09.2022, 18:07
25 POL 26 adam hajduczenia
ryszard grzelak
1997
1956
HSW Bryza 08.09.2022, 08:11
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.