Memoriał Juliusza Sieradzkiego

19 - 21 sie 2022

Puck, Poland

Wyniki regat
Omega Sport
M Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 POL 377 Patryk Kosmalski
Tomasz Lewandowski
Karolina Żurek
PG Racing 1 3* 1 2 2 2 1 1 2 1 13.00
2 Vector Sails POL 452 Kamil Ortyl
Bartłomiej Banasik
Marek Gozłowski
Vector Sails 2 1 3 1 1 4 3 9* 4 3 22.00
3 BORA Racing POL 110 Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YKP Warszawa UFD* 2 2 OCS 3 1 2 2 1 6 39.00
4 Pronaw POL 254 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
77 Racing Club Gdańsk 4 4 5 3 7 12* 7 4 6 2 42.00
5 Apartamenty Marynarskie POL 459 Paweł Tarnowski
Damian Woroch
Zbigniew Bieguński
MKS Marina Niesulice 6 10* 8 7 8 6 6 10 3 5 59.00
6 Biały Szkwał POL 35 Jerzy Nadolny
Marek Wołoszyn
Witold Urbański
7 6 DNF* 4 9 13 5 8 5 4 61.00
7 Lion POL 180 Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Krzysztof Rubinkowski
YKP Warszawa 14* 8 7 8 13 3 9 3 10 7 68.00
8 Instal Pro POL 338 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice 11 UFD* 4 10 5 16 4 6 7 8 71.00
9 PG Racing II POL 277 Jakub Padzik
Wirginia Fajfer
Dawid Płotka
PG Racing 5 9 6 9 6 15* 14 12 11 10 82.00
10 Ontex POL 458 Paweł Kalota
Marek Wąsowski
Jakub Wróblewski
YKP Warszawa 3 UFD* 12 6 14 9 8 7 9 DNF 88.00
11 PORTA Sailing Team POL 334 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Monika Daniłowska
Porta Sailing Team 12 7 11 13 12 8 15* 11 8 9 91.00
12 Tachion POL 16 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
8 5 10 12 11 7 10 DNF* DNF DNF 103.00
13 Proconet POL 300 Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
DSQ* 11 13 11 4 5 12 14 16 DNF 106.00
14 PG RACING POL 177 Aleksandra Jędryczka
Kajetan Januszewski
Natalia Majewska
PG Racing 13 12 14 14 16* 14 11 5 12 11 106.00
15 Instal Pro II POL 273 Maciej Gałązka
Remigiusz Horodyski
Marek Borkowski
MKS Marina Niesulice 10 UFD* 9 5 10 10 17 13 RET 13 107.00
16 Paczka z Rusiborza POL 466 Michał Smuszkiewicz
Maria Gaca
Marcin Piątek
Z wiatrem i pod wiatr 9 DNF* 17 16 DNF 11 13 16 13 14 129.00
17 Midlife Crisis POL 453 Marcin Piotrowski
Maciej Gancewski
Michał Świtała
MKS Marina Niesulice 17* 13 15 15 15 17 16 15 15 12 133.00
18 POL 510 Piotr Kromski
Marek Jankowiak
Dominik Ceglarek
H2O Wolsztyn 16 14 16 17 DNF* DNF 18 17 14 DNF 152.00
19 Jennifer POL 480 Andrzej Szynkiewicz
Tomasz Szynkiewicz
Oskar Ożóg
KŻ Sztorm Barlinek 15 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 175.00
Omega Standard
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.