Memoriał Juliusza Sieradzkiego

20 - 22 sie 2021

Puck, Poland

Wyniki regat
Omega Sport
M Klasa Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt
1 Omega Sport PG Racing III POL 377 Marcin Styborski
Maciej Chatłas
Dawid Płotka
PG Racing 1 1 1 1 2 1 1 2 1 2 4* 13.00
2 Omega Sport Orlen Vector Racing POL 452 Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Bartłomiej Banasik
Vector Sails 14* 11 2 2 12 2 2 1 6 5 1 44.00
3 Omega Sport BORA Racing POL 110 Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YKP Warszawa 5 5 3 3 8* 8 4 4 4 1 8 45.00
4 Omega Sport PRONAW POL 254 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
AKM Gdańsk 8 3 6 5 9* 6 9 5 2 9 5 58.00
5 Omega Sport Apartamenty Marynarskie POL 459 Paweł Tarnowski
Damian Woroch
Krzysztof Łodyga
MKS Marina Niesulice 6 9 21* 10 5 3 7 3 3 3 9 58.00
6 Omega Sport POL 253 Piotr Sikorski
Ela Malarz
Beniamin Piksa
FREE STYLE PARK 4 2 7 8 6 17* 6 7 5 16 3 64.00
7 Omega Sport Instal Pro POL 338 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice 7 10 4 15* 1 4 12 10 7 6 14 75.00
8 Omega Sport Lion POL 180 Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Krzysztof Rubinkowski
YKP Warszawa 13 7 8 7 4 5 3 6 8 14 15* 75.00
9 Omega Sport Instal Pro 2 POL 273 Maciej Gałązka
Remigiusz Horodyski
Marek Borkowski
MKS Marina Niesulice 2 4 12 16 10 11 8 11 DNF* 4 7 85.00
10 Omega Sport Ontex POL 458 Paweł Kalota
Bartosz Kowalski
Jakub Wróblewski
YKP Warszawa 16 12 5 6 14 7 DNF* DNF 11 8 2 106.00
11 Omega Sport PORTA Sailing Team POL 334 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
17* 13 16 12 3 10 10 12 9 11 10 106.00
12 Omega Sport Tachion POL 16 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
11 16 11 4 17* 13 13 8 10 10 17 113.00
13 Omega Sport PROCONET POL 300 Katarzyna Szwankowska
Grzegorz Cytawa
Jerzy Cytawa
12 14 13 9 18 9 5 9 DNS* 18 6 113.00
14 Omega Sport Nemo POL 50 Andrzej Szynkiewicz
Andrzej Kowalik
Maciek Misiaszek
KŻ Sztorm Barlinek 3 6 9 13 13 15 DNF* DNS DNS 7 16 132.00
15 Omega Sport POL 101 Joanna Szopińska
Piotr "Klimek" Klimkiewicz
Adam Burek
YKP Warszawa 9 8 15 19* 7 16 17 15 12 15 19 133.00
16 Omega Sport PG Racing II POL 77 Kacper Wysocki
Paweł Krakowiak
Natalia Bazylko
PG Racing 10 15 10 14 11 12 DNF* 17 UFD 17 12 143.00
17 Omega Sport Struga POL 249 Wojciech Parużnik
Jacek Mrożek
Michał Jawor
YC PTTK Beskid Nowy Sącz 15 17 14 20 16 14 11 13 DNF* DNS DNS 170.00
18 Omega Sport Instal Pro 3 POL 453 Marcin Piotrowski
Michał Świtała
Maciej Gancewski
MKS Marina Niesulice 18 19 19 DNF* 19 20 14 14 13 19 18 173.00
19 Omega Sport Queen Elizabeth POL 473 Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
Jacht Klub Portowiec 19 21 17 21 21 18 15 DNS* DNS 13 11 181.00
20 Omega Sport POL 177 POL 177 Kajetan Januszewski
Michal Tracz
Tomasz Kochanowski
PG Racing DNS* 20 18 11 15 21 16 16 14 OCS OCS 181.00
21 Omega Sport POL 274 Michał Kępski
Michał Markiewicz
Maksymilian Zaniewski
AZS Politechnika Rzeszowska 21 22 20 17 20 19 DNF* DNS DNS 20 13 202.00
22 Omega Sport POL 454 Małgorzata Kosciuczuk
Ewelina Łapińska
Julia Kundzicz
Klub Żeglarski "KAMENA" 20 18 DNF* 18 22 22 DNF DNS DNS 12 DNF 212.00
23 Omega Sport POL 220 Andrzej Mańczak
Justyna Mańczak
Michał Kobylański
KS Viking Człuchów 22 23 22 DNF* 23 23 DNF DNS DNS DNS DNS 238.00
24 Omega Sport Yellow POL 272 Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
Loyalty Point Racing Team DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 250.00
Omega Standard
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.