Memoriał Juliusza Sieradzkiego

20 - 22 sie 2021 Puck, Poland

Wyniki regat

M
Klasa
Nazwa
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
R10
R11
Pkt
1
Omega Sport
PG Racing III
POL 377
Marcin Styborski
Maciej Chatłas
Dawid Płotka
PG Racing Politechnika Gdańska
1
1
1
1
2
1
1
2
1
2
4*
13.00
2
Omega Sport
Orlen Vector Racing
POL 452
Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Bartłomiej Banasik
Vector Sails
14*
11
2
2
12
2
2
1
6
5
1
44.00
3
Omega Sport
BORA Racing
POL 110
Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
5
5
3
3
8*
8
4
4
4
1
8
45.00
4
Omega Sport
PRONAW
POL 254
Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
Pronaw AKM Gdańsk
8
3
6
5
9*
6
9
5
2
9
5
58.00
5
Omega Sport
Apartamenty Marynarskie
POL 459
Paweł Tarnowski
Damian Woroch
Krzysztof Łodyga
MKS Marina Niesulice
6
9
21*
10
5
3
7
3
3
3
9
58.00
6
Omega Sport
POL 253
Piotr Sikorski
Ela Malarz
Beniamin Piksa
FREE STYLE PARK
4
2
7
8
6
17*
6
7
5
16
3
64.00
7
Omega Sport
Instal Pro
POL 338
Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice
7
10
4
15*
1
4
12
10
7
6
14
75.00
8
Omega Sport
Lion
POL 180
Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Krzysztof Rubinkowski
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
13
7
8
7
4
5
3
6
8
14
15*
75.00
9
Omega Sport
Instal Pro 2
POL 273
Maciej Gałązka
Remigiusz Horodyski
Marek Borkowski
MKS Marina Niesulice
2
4
12
16
10
11
8
11
DNF*
4
7
85.00
10
Omega Sport
Ontex
POL 458
Paweł Kalota
Bartosz Kowalski
Jakub Wróblewski
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
16
12
5
6
14
7
DNF*
DNF
11
8
2
106.00
11
Omega Sport
PORTA Sailing Team
POL 334
Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
17*
13
16
12
3
10
10
12
9
11
10
106.00
12
Omega Sport
Tachion
POL 16
Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
11
16
11
4
17*
13
13
8
10
10
17
113.00
13
Omega Sport
PROCONET
POL 300
Katarzyna Szwankowska
Grzegorz Cytawa
Jerzy Cytawa
12
14
13
9
18
9
5
9
DNS*
18
6
113.00
14
Omega Sport
Nemo
POL 50
Andrzej Szynkiewicz
Andrzej Kowalik
Maciek Misiaszek
K.Ż. SZTORM Barlinek
3
6
9
13
13
15
DNF*
DNS
DNS
7
16
132.00
15
Omega Sport
POL 101
Joanna Szopińska
Piotr "Klimek" Klimkiewicz
Adam Burek
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
9
8
15
19*
7
16
17
15
12
15
19
133.00
16
Omega Sport
PG Racing II
POL 77
Kacper Wysocki
Paweł Krakowiak
Natalia Bazylko
PG Racing Politechnika Gdańska
10
15
10
14
11
12
DNF*
17
UFD
17
12
143.00
17
Omega Sport
Struga
POL 249
Wojciech Parużnik
Jacek Mrożek
Michał Jawor
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
15
17
14
20
16
14
11
13
DNF*
DNS
DNS
170.00
18
Omega Sport
Instal Pro 3
POL 453
Marcin Piotrowski
Michał Świtała
Maciej Gancewski
MKS Marina Niesulice
18
19
19
DNF*
19
20
14
14
13
19
18
173.00
19
Omega Sport
Queen Elizabeth
POL 473
Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
Jacht Klub Portowiec
19
21
17
21
21
18
15
DNS*
DNS
13
11
181.00
20
Omega Sport
POL 177
POL 177
Kajetan Januszewski
Michal Tracz
Tomasz Kochanowski
PG Racing Politechnika Gdańska
DNS*
20
18
11
15
21
16
16
14
OCS
OCS
181.00
21
Omega Sport
POL 274
Michał Kępski
Michał Markiewicz
Maksymilian Zaniewski
AZS Politechnika Rzeszowska
21
22
20
17
20
19
DNF*
DNS
DNS
20
13
202.00
22
Omega Sport
POL 454
Małgorzata Kosciuczuk
Ewelina Łapińska
Julia Kundzicz
Klub Żeglarski "KAMENA"
20
18
DNF*
18
22
22
DNF
DNS
DNS
12
DNF
212.00
23
Omega Sport
POL 220
Andrzej Mańczak
Justyna Mańczak
Michał Kobylański
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów
22
23
22
DNF*
23
23
DNF
DNS
DNS
DNS
DNS
238.00
24
Omega Sport
Yellow
POL 272
Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
Loyalty Point Racing Team
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
250.00