15 - 16 sie 2020

Memoriał Juliusza Sieradzkiego 2020

Puck, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 377 Marcin Styborski
Jan Krasodomski
Paweł Leksycki
PG Racing Politechnika Gdańska 2 1 3 3 1 1 7* 2 6* 13.00
2 POL POL 254 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
Pronaw AKM Gdańsk 5 2 7* 4 2 6* 3 1 3 20.00
3 POL POL 452 Kamil Ortyl Vector Sails 3 10* 4 2 3 2 5 7* 2 21.00
4 POL POL 50 Andrzej Szynkiewicz
Marek Chruściel
Barlinek 1 3 1 1 9 3 OCS* 12* 7 25.00
5 POL POL 110 Daniel Sokolowski
Piotr Inglot
Mieszko Mórawski
YKP Warszawa
Polski Związek Klasy Omega
4 4 2 5 6* 7* 4 6 1 26.00
6 POL POL 277 Kacper Wysocki
Adam Głogowski
Jan Stremlau
PG Racing Politechnika Gdańska
Nauticus YC Olsztyn
6 7* 8* 7 4 4 2 4 4 31.00
7 POL POL 1924 Paweł Kalota
Marek Wąsowski
Jakub Wróblewski
YKP Warszawa 7 5 11* 9 10 10 6 10 16* 57.00
8 POL POL 300 Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
8 OCS* 6 11 OCS* OCS 9 3 5 61.00
9 POL POL 273 Maciej Gałązka
Remigiusz Horodyski
Piotr Kotwicki
MKS Marina Niesulice 9 13* 12* 10 8 5 10 11 8 61.00
10 POL POL 180 Grzegorz Budziszewski
Piotr Dąbrowski
Jacek Kamiński
YKP Warszawa 11* 11 10 8 5 9 8 14* 10 61.00
11 POL POL POL 338 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice OCS* 6 9 OCS* 13 DNF 1 5 9 62.00
12 POL POL 16 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
17* 8 13 6 11 8 OCS* 8 12 66.00
13 POL POL 101 Joanna Szopińska
Piotr Klimkiewicz
Paweł Krakowiak
YKP Warszawa 10 14* 5 14 7 12 12 9 OCS* 69.00
14 POL POL 177 Aleksandra Jędryczka
Wirginia Fajfer
Stanisław Wawak
PG Racing Politechnika Gdańska 12 9 15* 12 14 11 15 16* 13 86.00
15 POL POL 337 Mateusz Szczepaniak
Szymon Sikorski
Hubert Zborowski
KŻ Energetyk Konin 14 12 16* 15 16* 14 13 15 11 94.00
16 POL POL 334 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
15* 15 14 13 15 15 11 18* 14 97.00
17 POL POL 220 Andrzej Manczak
Justyna Mańczak
Maciej Kula
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów 16 16 17* 16 12 13 OCS* 13 15 101.00
18 POL POL 135 JACEK OLEJNICZAK
PIOTR PARUSZKIEWICZ
KACPER CHMIELEWSKI
UKS DELFIN ŚLESIN- 13 17* 18* 17 17 16 14 17 17 111.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 13 ROMUALD KNASIECKI
Sebastian Knasiecki
Martyna Knasiecka
MT.T.SW MIĘDZYCHÓD 1 3 5 6 1 7* 4 18* 1 21.00
2 POL POL 454 Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Łukasz Ołtarzewski
2 1 1 7 4 5 8* 2 11* 22.00
3 POL POL 149 Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarowski
Joanna Pestyk
KSW Fregata - Pogoria 1 5 2 4 1 7* 3 5 10* 3 23.00
4 POL POL 104 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
OCS* 9* 2 3 3 2 6 8 9 33.00
5 POL POL 101 Aleksander Michalski
Alicja Bielachowicz
Michał Płaska
PG Racing Politechnika Gdańska 12* 6 3 11* 8 1 10 1 7 36.00
6 POL POL 174 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
9 12* 6 2 9 14* 1 3 8 38.00
7 POL POL 175 Michal Gajda
Mariusz Koakowski
Bartosz Mach
YC Rewa 3 4 7 5 10* 6 9 11* 5 39.00
8 POL POL 222 Janusz Zimer
Jacek Kurek
Mateusz Pacześny
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 4 5 8 10* 2 4 7 17* 10 40.00
9 POL POL 302 Krzysztof Orwaldi
Jan Anasiewicz
Yu Pei
KS Spójnia Warszawa 7 11 18* 8 14 9 16* 6 2 57.00
10 POL POL 1 Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan
LIRA KKŻ Kościan
OCS* 8 12 15* 12 10 3 9 6 60.00
11 POL POL 192 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Monika Nawrot
13* 13* 9 9 13 11 13 4 4 63.00
12 POL POL 3942 Jarosław Cieślak
Piotr Hupa
Piotr Koziorowski
Klub Wodny ENIF Częstochowa 6 17* 13* 13 6 8 12 7 13 65.00
13 POL POL 465 Andrzej Dembiński
Joanna Zientek
Zuzanna Raff
15 16 11 4 18* 19* 2 12 12 72.00
14 POL POL 166 Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Maciej Wilanowski
11 14 14 14 20* 12 14 5 15* 84.00
15 POL POL 333 Krzysztof Grajewski
Maciej Wiśniak
Waldemar Stec
10 7 19* 17 11 16 11 14 18* 86.00
16 POL POL 274 Michał Kępski
Michał Markiewicz
Michał Zydek
AZS Politechnika Rzeszowska 17 OCS* 10 12 5 15 18* 16 14 89.00
17 POL POL 106 Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
Jacht Klub Portowiec 8 10 16 18* 16 17 17 19* 17 101.00
18 POL POL 303 Tomasz Staśkiewicz 14 15 17* 16 15 13 15 13 19* 101.00
19 POL POL 380 Stefan Kalinowski
Arek Grużewski
Marcin Drużkowski
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów 16 18 15 22* 17 18 19* 15 16 115.00
20 POL POL 26 Jacek Karolczak
Piotr Ulaczyk
Bartłomiej Szlija
UKS WODNIACY GARCZYN
Lamelka Kartuzy
19 19 21* 21* 19 20 20 20 20 137.00
21 POL POL 271 Artur Pęksyk
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
20 20 20 20 21* 21* 21 21 21 143.00
22 POL POL 1237 ADAM ŁOBODZIŃSKI
JAN ŁOBODZIŃSKI
MAGDALENA ŁOBODZIŃSKA
YK STAL GDYNIA 18 DNF 22 19 22 22 DNF* DNF* DNF 147.00
Omega Sport Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Omega Standard Wyniki oficjalne po 9 wyścigach