15 - 16 sie 2020

Memoriał Juliusza Sieradzkiego 2020

Puck, Polska
Wyniki
# Klasa Nazwa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Omega Sport POL POL 110 Daniel Sokolowski
Piotr Inglot
Mieszko Mórawski
YKP Warszawa
Polski Związek Klasy Omega
01.08.2020, 12:00
2 Omega Sport NEMO POL POL 50 Andrzej Szynkiewicz
Marek Chruściel
Barlinek 02.08.2020, 19:56
3 Omega Sport SLESIN.PL POL POL 135 JACEK OLEJNICZAK
PIOTR PARUSZKIEWICZ
KACPER CHMIELEWSKI
UKS DELFIN ŚLESIN- 03.08.2020, 12:13
4 Omega Sport Tachion POL POL 16 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
03.08.2020, 14:43
5 Omega Sport Sailor.pl POL POL 101 Joanna Szopińska
Piotr Klimkiewicz
Paweł Krakowiak
YKP Warszawa 05.08.2020, 12:03
6 Omega Sport Ontex POL POL 1924 Paweł Kalota
Marek Wąsowski
Jakub Wróblewski
YKP Warszawa 05.08.2020, 22:57
7 Omega Sport Proconet POL POL 300 Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
08.08.2020, 19:22
8 Omega Sport PG Racing III POL POL 377 Marcin Styborski
Jan Krasodomski
Paweł Leksycki
PG Racing Politechnika Gdańska 09.08.2020, 00:04
9 Omega Sport POL POL 177 Aleksandra Jędryczka
Wirginia Fajfer
Stanisław Wawak
PG Racing Politechnika Gdańska 09.08.2020, 11:49
10 Omega Sport Instal Pro POL POL POL 338 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice 09.08.2020, 12:22
11 Omega Sport POL POL 277 Kacper Wysocki
Adam Głogowski
Jan Stremlau
PG Racing Politechnika Gdańska
Nauticus YC Olsztyn
09.08.2020, 19:20
12 Omega Sport Fuzel POL POL 337 Mateusz Szczepaniak
Szymon Sikorski
Hubert Zborowski
KŻ Energetyk Konin 10.08.2020, 15:10
13 Omega Sport Instal Pro II POL POL 273 Maciej Gałązka
Remigiusz Horodyski
Piotr Kotwicki
MKS Marina Niesulice 10.08.2020, 22:04
14 Omega Sport Vector Sails POL POL 452 Kamil Ortyl Vector Sails 10.08.2020, 22:12
15 Omega Sport PORTA Sailing Team POL POL 334 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
11.08.2020, 09:21
16 Omega Sport POL POL 220 Andrzej Manczak
Justyna Mańczak
Maciej Kula
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów 11.08.2020, 22:28
17 Omega Sport Pronaw POL POL 254 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
Pronaw AKM Gdańsk 12.08.2020, 17:56
18 Omega Sport Lion Team POL POL 180 Grzegorz Budziszewski
Piotr Dąbrowski
Jacek Kamiński
YKP Warszawa 12.08.2020, 20:15
# Klasa Nazwa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Omega Standard POL POL 1 Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan
LIRA KKŻ Kościan
01.08.2020, 22:22
2 Omega Standard POL POL 380 Stefan Kalinowski
Arek Grużewski
Marcin Drużkowski
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów 02.08.2020, 17:55
3 Omega Standard Mgiełka POL POL 465 Andrzej Dembiński
Joanna Zientek
Zuzanna Raff
02.08.2020, 20:46
4 Omega Standard AMA POL POL 333 Krzysztof Grajewski
Maciej Wiśniak
Waldemar Stec
03.08.2020, 21:38
5 Omega Standard Monster POL POL 174 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
05.08.2020, 11:39
6 Omega Standard Warrior II POL POL 106 Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
Jacht Klub Portowiec 05.08.2020, 16:27
7 Omega Standard POL POL 303 Tomasz Staśkiewicz 06.08.2020, 20:14
8 Omega Standard POL POL 274 Michał Kępski
Michał Markiewicz
Michał Zydek
AZS Politechnika Rzeszowska 07.08.2020, 11:35
9 Omega Standard PUCYFIK POL POL 175 Michal Gajda
Mariusz Koakowski
Bartosz Mach
YC Rewa 10.08.2020, 08:42
10 Omega Standard POL 182 POL POL 192 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Monika Nawrot
10.08.2020, 11:35
11 Omega Standard ANETKA POL POL 13 ROMUALD KNASIECKI
Sebastian Knasiecki
Martyna Knasiecka
MT.T.SW MIĘDZYCHÓD 10.08.2020, 18:59
12 Omega Standard POL POL 101 Aleksander Michalski
Alicja Bielachowicz
Michał Płaska
PG Racing Politechnika Gdańska 10.08.2020, 19:58
13 Omega Standard BITNAIR POL POL 104 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
10.08.2020, 21:27
14 Omega Standard POL POL 454 Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Łukasz Ołtarzewski
10.08.2020, 22:07
15 Omega Standard PORTA Sailing Team POL POL 271 Artur Pęksyk
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
11.08.2020, 09:19
16 Omega Standard Wodna Pasja POL POL 149 Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarowski
Joanna Pestyk
KSW Fregata - Pogoria 1 11.08.2020, 11:00
17 Omega Standard POL POL 222 Janusz Zimer
Jacek Kurek
Mateusz Pacześny
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 11.08.2020, 13:55
18 Omega Standard POL POL 26 Jacek Karolczak
Piotr Ulaczyk
Bartłomiej Szlija
UKS WODNIACY GARCZYN
Lamelka Kartuzy
11.08.2020, 18:11
19 Omega Standard KÓĆ PĄGUN POL POL 1237 ADAM ŁOBODZIŃSKI
JAN ŁOBODZIŃSKI
MAGDALENA ŁOBODZIŃSKA
YK STAL GDYNIA 11.08.2020, 19:34
20 Omega Standard Pociecha POL POL 166 Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Maciej Wilanowski
12.08.2020, 09:46
21 Omega Standard POL POL 3942 Jarosław Cieślak
Piotr Hupa
Piotr Koziorowski
Klub Wodny ENIF Częstochowa 12.08.2020, 21:01
22 Omega Standard Adventure POL POL 302 Krzysztof Orwaldi
Jan Anasiewicz
Yu Pei
KS Spójnia Warszawa 15.08.2020, 08:57