Memoriał Juliusza Sieradzkiego

16 - 18 sie 2019 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Nazwa
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
Pkt
1
ANETKA
POL 13
Romuald Knasiecki
Sebastian Knasiecki
Martyna Knasiecka
FutureNet - MT. T. SW Międzychód
2
1
4
4
1
2
4
DSQ*
5*
18.00
2
POL 175
Michał Gajda
Mariusz Kołakowski
Bartosz Mach
YC Rewa
3
5
13*
1
6*
3
1
6
1
20.00
3
PG Racing I
POL 177
Aleksander Michalski
Stanisław Wawak
Ola Jędryczka
PG Racing Politechnika Gdańska
1
3
7
15*
7
1
6
9*
2
27.00
4
Monster
POL 174
Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Mateusz Patrzałek
Monster Sailing Team
18*
14*
2
10
3
7
2
3
3
30.00
5
POL 334
Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
Porta Sailing Team
5
4
3
2
10
4
18*
4
17*
32.00
6
Wodna Pasja
POL 149
Radosław Stachurski
Marek Stachurski
Joanna Pestyk
KSW Fregata - Pogoria 1
Jacht Klub Pogoria III
DNS*
7
5
8*
4
8
5
2
6
37.00
7
POL 272
Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Marek Żurawski
Lubniewickie Towarzystwo Sportowe "Aktywni"
9
2
1
19*
5
10
3
10
13*
40.00
8
LIRA
POL 1
Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan
6
6
6
13*
11
OCS*
8
5
4
46.00
9
Aktywni 3
POL 268
Dariusz Żurawski
Adam Pachowicz
Mateusz Pacześny
Artur Pacześny
Lubniewickie Towarzystwo Sportowe "Aktywni"
7
12
16*
22*
15
6
13
1
12
66.00
10
VBW
POL 240
Jan Springel
Bartosz Kaszubowski
Łukasz Ołtarzewski
JKM "RODA" Gdynia
14*
9
8
12
9
5
14
20*
10
67.00
11
ENEXIO
POL 161
Dariusz Bałazy
Krzysztof Brzezinka
Dawid Palka
KSW HUTNIK POGORIA
12
8
12
11
OCS*
OCS*
10
7
7
67.00
12
POL 269
Marcin Markiewicz
Agata Tołłoczko
Michał Salamon
YC Sharks
11
20*
9
16*
8
12
9
13
8
70.00
13
POL 182
Karol Nawrot
Mirosław Gawełczyk
Eugeniusz Nawrot
Monika Nawrot
17
13
22*
7
12
9
15
8
18*
81.00
14
POL 380
Stefan Kalinowski
Marek Stefaniuk
Magda Piepióra
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
10
16*
14
6
14
14
11
15*
15
84.00
15
SUSZ
POL 219
Piotr Bokota
Paweł Bokota
Konrad Bokota
8
17
10
9
17
11
19*
18*
16
88.00
16
Grupa HM
POL 181
Adam Perczyński
Grzegorz Perczyński
Piotr Zimnicki
Grupa HM
4
11
19
17
2
16
20
DNS*
DNS*
89.00
17
POL 220
Andrzej Mańczak
Maciej Kula
Bartosz Kulwikowski
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
19
22*
11
14
13
DNF*
12
11
19
99.00
18
ADVENTURE
POL 302
Krzysztof Orwaldi
Janek Anasiewicz
Yu Pei
KS Spójnia Warszawa
OCS*
15
15
5
20
OCS*
23
17
9
104.00
19
POL 223
Michał Markiewicz
Jakub Ankes
Michał Zydek
AZS Politechnika Rzeszowska
13
DSQ*
17
3
18
OCS*
7
21
DNF
105.00
20
DYWIZJON
POL 303
Tomasz Staśkiewicz
Adrian Lewandowski
Tadeusz Głos
KE Petrochemia
20
19
21*
21*
19
17
21
12
11
119.00
21
Pociecha
POL 166
Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Damian Domaradzki
DNS*
21
23
24*
21
13
16
14
14
122.00
22
AMA
POL 333
Krzysztof Grajewski
Maciek Wiśniak
Krzysztof Cyburt
Barlinek
21*
18
20*
20
16
15
17
16
20
122.00
23
Piotruś Pan
POL 3942
Jarosław Cieślak
Piotr Cieślak
Bartosz Cieślak
Klub Wodny ENIF
16
10
18
18
DNS*
DNS
-
DNS
DNS
140.00
24
POL 271
Artur Peksyk
Szymon Kwaśnik
Andrzej Wołyniec
Porta Sailing Team
DNF*
23
24*
23
22
18
22
19
21
148.00
25
POL 235
Bartosz Hajdukiewicz
Alicja Hajdukiewicz
Emilia Krupiak
Mrągowo
15
DNF*
DNF
DNF
DNS
DNS
-
DNS
DNS
171.00