16 - 18 sie 2019

Memoriał Juliusza Sieradzkiego

Puck, Polska
Wyniki
M Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 Superkoszyk.pl POL POL 110 Daniel Sokołowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
1 1 3* 4* 3 1 1 2 1 10.00
2 Vector Sails POL POL 154 Kamil Ortyl
Adam Kominek
Robert Zawadowicz
Vector Sails 4 9* 1 2 1 2 7* 7 7 24.00
3 Nemo POL POL 50 Andrzej Szynkiewicz
Marek Chruściel
Karol Świąć
KŻ Sztorm Barlinek 8 3 2 1 5 3 9* 5 OCS* 27.00
4 Sailor.pl POL POL 101 Joanna Szopińska
Piotr Klimkiewicz
Paweł Krakowiak
YKP Warszawa 2 6 6 3 2 7 13* 10* 8 34.00
5 PG Racing III POL POL 377 Marcin Styborski
Bogdan Kravchenko
Marek Zalewski
PG Racing Politechnika Gdańska 14* 4 5 10 7 10 12* 3 5 44.00
6 AWF Katowice POL POL 253 Piotr Sikorski
Damian Jaśkiewicz
Beniamin Piksa
AWF KATOWICE 3 5 8 6 15* 14* 8 6 11 47.00
7 Ontex POL POL 1924 Paweł Kalota
Jakub Wróblewski
Marek Wąsowski
YKP Warszawa 5 8 11* 7 10* 5 10 9 4 48.00
8 MCU Racing POL POL 185 Tomasz Micewicz
Maciej Chatłas
Michał Pietruszkiewicz
Yacht Club Gdańsk 13 17* 16* 8 8 12 6 1 3 51.00
9 ANNA-LIBIA POL POL 222 Janusz Zimer
Wiktor Styk
Jacek Kurek
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 6 7 13 11 14* 4 2 11 DSQ* 54.00
10 Instal Pro POL POL 338 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice 15* 15 4 13 4 6 3 OCS* 9 54.00
11 LION SAILING TEAM POL POL 180 Maciej Bienias
Bolesław Cieślak
Jacek Kamiński
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 12* 10 7 5 13* 8 11 8 6 55.00
12 TACHION POL POL 16 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
10 11 9 15* 6 15 16* 15 2 68.00
13 Brunswick POL POL 200 Maciej Wasilewski
Piotr Ossowski
Grzegorz Zaskowski
UKS Nord Augustow
UKS Nord Augustow
16* 16* 12 9 11 11 4 12 10 69.00
14 Proconet POL POL 300 Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
9 2 10 DSQ* 9 13 DSQ* 13 OCS 74.00
15 PG Racing II POL POL 277 Izabela Satrjan
Paweł Leksycki
Tomasz Kochanowski
PG Racing Politechnika Gdańska 17* 13 17* 16 17 9 5 4 13 77.00
16 POL POL 239 Tomasz Mordas
Łukasz Ostrowski
Michał Gryglewski
KŻ "JOMITOKA" Miedwie 7 12 14 14 12 17* 15 16* 14 88.00
17 Rote Rakete POL POL 4 Karol Boroń
Bożena Skut
Marcin Tabin
Jacht Klub Wrocław 11 14 15 12 16* 16* 14 14 12 92.00
M Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 ANETKA POL POL 13 Romuald Knasiecki
Sebastian Knasiecki
Martyna Knasiecka
FutureNet - MT. T. SW Międzychód 2 1 4 4 1 2 4 DSQ* 5* 18.00
2 POL POL 175 Michał Gajda
Mariusz Kołakowski
Bartosz Mach
YC Rewa 3 5 13* 1 6* 3 1 6 1 20.00
3 PG Racing I POL POL 177 Aleksander Michalski
Stanisław Wawak
Ola Jędryczka
PG Racing Politechnika Gdańska 1 3 7 15* 7 1 6 9* 2 27.00
4 Monster POL POL 174 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Mateusz Patrzałek
Monster Sailing Team 18* 14* 2 10 3 7 2 3 3 30.00
5 POL POL 334 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
Porta Sailing Team 5 4 3 2 10 4 18* 4 17* 32.00
6 Wodna Pasja POL POL 149 Radosław Stachurski
Marek Stachurski
Joanna Pestyk
KSW Fregata - Pogoria 1
Jacht Klub Pogoria III
DNS* 7 5 8* 4 8 5 2 6 37.00
7 POL POL 272 Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Marek Żurawski
Lubniewickie Towarzystwo Sportowe "Aktywni" 9 2 1 19* 5 10 3 10 13* 40.00
8 LIRA POL POL 1 Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan 6 6 6 13* 11 OCS* 8 5 4 46.00
9 Aktywni 3 POL POL 268 Dariusz Żurawski
Adam Pachowicz
Mateusz Pacześny
Artur Pacześny
Lubniewickie Towarzystwo Sportowe "Aktywni" 7 12 16* 22* 15 6 13 1 12 66.00
10 VBW POL POL 240 Jan Springel
Bartosz Kaszubowski
Łukasz Ołtarzewski
JKM "RODA" Gdynia 14* 9 8 12 9 5 14 20* 10 67.00
11 ENEXIO POL POL 161 Dariusz Bałazy
Krzysztof Brzezinka
Dawid Palka
KSW HUTNIK POGORIA 12 8 12 11 OCS* OCS* 10 7 7 67.00
12 POL POL 269 Marcin Markiewicz
Agata Tołłoczko
Michał Salamon
YC Sharks 11 20* 9 16* 8 12 9 13 8 70.00
13 POL POL 182 Karol Nawrot
Mirosław Gawełczyk
Eugeniusz Nawrot
Monika Nawrot
17 13 22* 7 12 9 15 8 18* 81.00
14 POL POL 380 Stefan Kalinowski
Marek Stefaniuk
Magda Piepióra
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW 10 16* 14 6 14 14 11 15* 15 84.00
15 SUSZ POL POL 219 Piotr Bokota
Paweł Bokota
Konrad Bokota
8 17 10 9 17 11 19* 18* 16 88.00
16 Grupa HM POL POL 181 Adam Perczyński
Grzegorz Perczyński
Piotr Zimnicki
Grupa HM 4 11 19 17 2 16 20 DNS* DNS* 89.00
17 POL POL 220 Andrzej Mańczak
Maciej Kula
Bartosz Kulwikowski
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW 19 22* 11 14 13 DNF* 12 11 19 99.00
18 ADVENTURE POL POL 302 Krzysztof Orwaldi
Janek Anasiewicz
Yu Pei
KS Spójnia Warszawa OCS* 15 15 5 20 OCS* 23 17 9 104.00
19 POL POL 223 Michał Markiewicz
Jakub Ankes
Michał Zydek
AZS Politechnika Rzeszowska 13 DSQ* 17 3 18 OCS* 7 21 DNF 105.00
20 DYWIZJON POL POL 303 Tomasz Staśkiewicz
Adrian Lewandowski
Tadeusz Głos
KE Petrochemia 20 19 21* 21* 19 17 21 12 11 119.00
21 Pociecha POL POL 166 Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Damian Domaradzki
DNS* 21 23 24* 21 13 16 14 14 122.00
22 AMA POL POL 333 Krzysztof Grajewski
Maciek Wiśniak
Krzysztof Cyburt
Barlinek 21* 18 20* 20 16 15 17 16 20 122.00
23 Piotruś Pan POL POL 3942 Jarosław Cieślak
Piotr Cieślak
Bartosz Cieślak
Klub Wodny ENIF 16 10 18 18 DNS* DNS - DNS DNS 140.00
24 POL POL 271 Artur Peksyk
Szymon Kwaśnik
Andrzej Wołyniec
Porta Sailing Team DNF* 23 24* 23 22 18 22 19 21 148.00
25 POL POL 235 Bartosz Hajdukiewicz
Alicja Hajdukiewicz
Emilia Krupiak
Mrągowo 15 DNF* DNF DNF DNS DNS - DNS DNS 171.00
OMEGA SPORT Wyniki nieoficjalne po 9 wyścigach
OMEGA STANDARD Wyniki nieoficjalne po 9 wyścigach