Memoriał Juliusza Sieradzkiego

16 - 18 sie 2019 Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nazwa
Nr
Załoga
Klub
1
PG Racing III
POL 377
Marcin Styborski
Bogdan Kravchenko
Marek Zalewski
PG Racing Politechnika Gdańska
2
POL 182
Karol Nawrot
Mirosław Gawełczyk
Eugeniusz Nawrot
Monika Nawrot
3
POL 380
Stefan Kalinowski
Marek Stefaniuk
Magda Piepióra
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
4
Superkoszyk.pl
POL 110
Daniel Sokołowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
5
Ontex
POL 1924
Paweł Kalota
Jakub Wróblewski
Marek Wąsowski
YKP Warszawa
6
LION SAILING TEAM
POL 180
Maciej Bienias
Bolesław Cieślak
Jacek Kamiński
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
7
TACHION
POL 16
Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
8
Piotruś Pan
POL 3942
Jarosław Cieślak
Piotr Cieślak
Bartosz Cieślak
Klub Wodny ENIF
9
LIRA
POL 1
Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan
10
ANETKA
POL 13
Romuald Knasiecki
Sebastian Knasiecki
Martyna Knasiecka
FutureNet - MT. T. SW Międzychód
11
Sailor.pl
POL 101
Joanna Szopińska
Piotr Klimkiewicz
Paweł Krakowiak
YKP Warszawa
12
Monster
POL 174
Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Mateusz Patrzałek
Monster Sailing Team
13
Instal Pro
POL 338
Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice
14
ADVENTURE
POL 302
Krzysztof Orwaldi
Janek Anasiewicz
Yu Pei
KS Spójnia Warszawa
15
AMA
POL 333
Krzysztof Grajewski
Maciek Wiśniak
Krzysztof Cyburt
Barlinek
16
POL 223
Michał Markiewicz
Jakub Ankes
Michał Zydek
AZS Politechnika Rzeszowska
17
POL 334
Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
Porta Sailing Team
18
POL 271
Artur Peksyk
Szymon Kwaśnik
Andrzej Wołyniec
Porta Sailing Team
19
Vector Sails
POL 154
Kamil Ortyl
Adam Kominek
Robert Zawadowicz
Vector Sails
20
AWF Katowice
POL 253
Piotr Sikorski
Damian Jaśkiewicz
Beniamin Piksa
AWF KATOWICE
21
Wodna Pasja
POL 149
Radosław Stachurski
Marek Stachurski
Joanna Pestyk
KSW Fregata - Pogoria 1
Jacht Klub Pogoria III
22
Nemo
POL 50
Andrzej Szynkiewicz
Marek Chruściel
Karol Świąć
KŻ Sztorm Barlinek
23
POL 269
Marcin Markiewicz
Agata Tołłoczko
Michał Salamon
YC Sharks
24
PG Racing I
POL 177
Aleksander Michalski
Stanisław Wawak
Ola Jędryczka
PG Racing Politechnika Gdańska
25
Grupa HM
POL 181
Adam Perczyński
Grzegorz Perczyński
Piotr Zimnicki
Grupa HM
26
Proconet
POL 300
Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
27
PG Racing II
POL 277
Izabela Satrjan
Paweł Leksycki
Tomasz Kochanowski
PG Racing Politechnika Gdańska
28
ENEXIO
POL 161
Dariusz Bałazy
Krzysztof Brzezinka
Dawid Palka
KSW HUTNIK POGORIA
29
Aktywni 3
POL 268
Dariusz Żurawski
Adam Pachowicz
Mateusz Pacześny
Artur Pacześny
Lubniewickie Towarzystwo Sportowe "Aktywni"
30
POL 272
Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Marek Żurawski
Lubniewickie Towarzystwo Sportowe "Aktywni"
31
Brunswick
POL 200
Maciej Wasilewski
Piotr Ossowski
Grzegorz Zaskowski
UKS Nord Augustow
UKS Nord Augustow
32
ANNA-LIBIA
POL 222
Janusz Zimer
Wiktor Styk
Jacek Kurek
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
33
Pociecha
POL 166
Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Damian Domaradzki
34
POL 175
Michał Gajda
Mariusz Kołakowski
Bartosz Mach
YC Rewa
35
POL 239
Tomasz Mordas
Łukasz Ostrowski
Michał Gryglewski
KŻ "JOMITOKA" Miedwie
36
SUSZ
POL 219
Piotr Bokota
Paweł Bokota
Konrad Bokota
37
POL 220
Andrzej Mańczak
Maciej Kula
Bartosz Kulwikowski
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
38
Rote Rakete
POL 4
Karol Boroń
Bożena Skut
Marcin Tabin
Jacht Klub Wrocław
39
MCU Racing
POL 185
Tomasz Micewicz
Maciej Chatłas
Michał Pietruszkiewicz
Yacht Club Gdańsk
40
VBW
POL 240
Jan Springel
Bartosz Kaszubowski
Łukasz Ołtarzewski
JKM "RODA" Gdynia
41
POL 235
Bartosz Hajdukiewicz
Alicja Hajdukiewicz
Emilia Krupiak
Mrągowo
42
DYWIZJON
POL 303
Tomasz Staśkiewicz
Adrian Lewandowski
Tadeusz Głos
KE Petrochemia