20 - 21 cze 2020

LXV PUCHAR ARKI

Gdynia, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 9234 Józef Krasowski 2009 M KS Spójnia Warszawa 5* 2 1 2 1 3 3 12.00
2 POL POL 8035 Aniela Frąckowiak 2008 K MKŻ Arka Gdynia 2 3 3 1 3 4* 4 16.00
3 POL POL 10672 Natasza Tarnawska 2008 K MKŻ Arka Gdynia 1 1 2 7* 6 6 7 23.00
4 POL POL 10929 Antoni Brzozowski 2009 M KS Spójnia Warszawa 4 8 4 4 12* 2 2 24.00
5 POL POL 7547 Julianna Ponto 2008 K MKŻ Arka Gdynia 3 12* 5 5 9 5 1 28.00
6 POL POL 9180 Wojciech Henryk Komenda 2008 M KS Spójnia Warszawa 10* 9 10 3 2 1 5 30.00
7 POL POL 10626 Julia Jędrzejczyk 2008 K Klub Żeglarski Horn Kraków 7 7 6 6 8 10* 6 40.00
8 POL POL 8188 Daria Pedowska 2009 K OKŻ Junga Olsztyn 6 5 9 8 5 8 10* 41.00
9 POL POL 7126 Mikołaj Nędza 2010 M MKŻ Arka Gdynia 9 4 7 9 7 14* 11 47.00
10 POL POL 8186 Lena Adamska 2009 K Akademia Żeglarska Prestige Sopot 19* 6 11 11 4 12 13 57.00
11 POL POL 8 Adam Fengler 2008 M Klub Żeglarski Horn Kraków 8 11 12* 12 10 7 9 57.00
12 POL POL 6330 Laura Kwiatkowska 2009 K MKŻ Arka Gdynia 11 13* 13 13 11 9 8 65.00
13 POL POL 9809 Patryk Glinka 2008 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 17* 10 8 10 15 16 14 73.00
14 POL POL 9171 Mikołaj Ankiewicz 2009 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 15 15 14 16 OCS* 11 15 86.00
15 POL POL 10640 Aleksander Siwiec 2008 M AKŻ'90 Wałcz 16* 16 15 15 14 15 12 87.00
16 POL POL 8000 Jagna Smolińska 2009 K OKŻ Junga Olsztyn 12 14 16 19* 13 19 19 93.00
17 POL POL 4125 Jan Włudyka 2008 M Klub Żeglarski Horn Kraków 14 20* 17 18 17 13 17 96.00
18 POL POL 8030 Barbara Reimer 2010 K OKŻ Junga Olsztyn 18 17 19 14 20* 18 16 102.00
19 POL POL 8077 Jagoda Wiśniewska 2009 K OKŻ Junga Olsztyn 13 18 18 20* 16 20 18 103.00
20 POL POL 5909 Róża Boons 2010 K Akademia Żeglarska Prestige Sopot 20 19 20 21* 18 17 21 115.00
21 POL POL 9182 Marika Zielińska 2008 K Akademia Żeglarska Prestige Sopot 21* 21 21 17 19 21 20 119.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt U15
1 POL POL 7482 Max Berliński 2006 M MKŻ Arka Gdynia 3 1 1 1 5* 2 2 10.00 1
2 POL POL 8045 Liwia Liszkiewicz 2007 K OKŻ Junga Olsztyn 6* 2 3 2 3 1 1 12.00 2
3 POL POL 10269 Jan Suchocki 2007 M MKŻ Arka Gdynia 1 4 4 6* 1 6 3 19.00 3
4 POL POL 8134 Dominika Godlewska 2007 K OKŻ Junga Olsztyn 4 5* 2 4 2 3 4 19.00 4
5 POL POL 10940 Jan Muszyński 2007 M KS Spójnia Warszawa 2 7 9* 5 8 9 5 36.00 5
6 POL POL 10092 Maksym Kowalewski 2006 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 11* 3 10 3 6 4 11 37.00 6
7 POL POL 10067 Jakub Rozwadowski 2006 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 8 8 8 7 13* 7 6 44.00 7
8 POL POL 10682 Bernard Marecki 2007 M Klub Żeglarski Horn Kraków 5 10 6 11 9 5 15* 46.00 8
9 POL POL 2 Wiktor Welenc 2006 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 9 9 5 8 7 13 18* 51.00 9
10 POL POL 9189 Maja Woźnicka 2006 K Sail & Ski Klub Warszawa 10 12* 7 9 11 8 7 52.00 10
11 POL POL 10611 Maciej Obarski 2006 M Klub Żeglarski Horn Kraków 12 15* 12 10 10 10 9 63.00 11
12 POL POL 12 Kajetan Poziemski 2007 M Klub Żeglarski Horn Kraków 13 6 11 12 14 16* 14 70.00 12
13 POL POL 10517 Teresa Milbaler 2007 K Klub Żeglarski Horn Kraków 19* 14 16 15 4 14 12 75.00 13
14 POL POL 10702 Krzysztof Królik 2006 M Sail & Ski Klub Warszawa 14 11 15 13 17* 17 8 78.00 14
15 POL POL 10528 Milan Utschik 2006 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 15 13 13 14 15 15 17* 85.00 15
16 POL POL 10287 Maksymilian Betlejewski 2007 M MKŻ Arka Gdynia 7 DNF* DNS DNS 12 11 13 87.00 16
17 POL POL 10555 Jan Szerling 2007 M Sail & Ski Klub Warszawa 17* 17 17 16 16 12 10 88.00 17
18 POL POL 9213 Witold Woźnicki 2006 M Sail & Ski Klub Warszawa 16 16 14 17 18* 18 16 97.00 18
19 POL POL 10569 Julka Biernacka 2007 K AKŻ'90 Wałcz 18 18 18 DNF* 20 19 19 112.00 19
20 POL POL 5948 Franciszek Słomczewski 2007 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot DNF* DNF DNF DNF 19 DNS DNF 129.00 20
Open Skiff U13 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Open Skiff U15 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach