Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
LXV Puchar Arki
20 - 21 czerwca 2020
Gdynia, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Open Skiff
Szukaj
#
Nr
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
1
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
09.06.2020, 23:47
2
2
Aniela Frąckowiak
2008
MKŻ Arka Gdynia
09.06.2020, 23:47
3
3
Julianna Ponto
2008
MKŻ Arka Gdynia
09.06.2020, 23:47
4
4
Maksymilian Betlejewski
2007
MKŻ Arka Gdynia
09.06.2020, 23:47
5
5
Max Berliński
2006
MKŻ Arka Gdynia
09.06.2020, 23:47
6
6
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia
09.06.2020, 23:47
7
7
Mikołaj Nędza
2010
MKŻ Arka Gdynia
09.06.2020, 23:47
8
8
Laura Kwiatkowska
2009
MKŻ Arka Gdynia
09.06.2020, 23:47
9
9
Józef Krasowski
2009
KS Spójnia Warszawa
15.06.2020, 18:34
10
10
Witold Woźnicki
2006
Sail & Ski Klub Warszawa
15.06.2020, 18:34
11
11
Maja Woźnicka
2006
Sail & Ski Klub Warszawa
15.06.2020, 18:34
12
12
Wojciech Henryk Komenda
2008
KS Spójnia Warszawa
15.06.2020, 18:34
13
13
Antoni Brzozowski
2009
KS Spójnia Warszawa
15.06.2020, 18:34
14
14
Jan Muszyński
2007
KS Spójnia Warszawa
15.06.2020, 18:34
15
15
Jan Szerling
2007
Sail & Ski Klub Warszawa
15.06.2020, 18:34
16
16
Krzysztof Królik
2006
Sail & Ski Klub Warszawa
15.06.2020, 18:34
17
17
Aleksander Siwiec
2008
AKŻ '90 Wałcz
19.06.2020, 19:08
18
18
Julka Biernacka
2007
AKŻ '90 Wałcz
19.06.2020, 19:10
19
19
Jan Włudyka
2008
KŻ Horn Kraków
19.06.2020, 19:12
20
20
Adam Fengler
2008
KŻ Horn Kraków
19.06.2020, 19:13
21
21
Teresa Milbaler
2007
KŻ Horn Kraków
19.06.2020, 19:17
22
22
Julia Jędrzejczyk
2008
KŻ Horn Kraków
19.06.2020, 19:18
23
23
Bernard Marecki
2007
KŻ Horn Kraków
19.06.2020, 19:21
24
24
Kajetan Poziemski
2007
KŻ Horn Kraków
19.06.2020, 19:27
25
25
Katarzyna Wajdowska
2004
KŻ Horn Kraków
19.06.2020, 19:29
26
26
Maciej Obarski
2006
KŻ Horn Kraków
19.06.2020, 19:30
27
27
Liwia Liszkiewicz
2007
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
19.06.2020, 19:31
28
28
Dominika Godlewska
2007
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
19.06.2020, 19:32
29
29
Daria Pedowska
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
19.06.2020, 19:33
30
30
Jagna Smolińska
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
19.06.2020, 19:34
31
31
Barbara Reimer
2010
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
19.06.2020, 19:35
32
32
Jagoda Wiśniewska
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
19.06.2020, 19:36
33
33
Marika Zielińska
2008
Akademia Żeglarstwa Prestige
20.06.2020, 09:06
34
34
Wiktor Welenc
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
20.06.2020, 09:06
35
35
Milan Utschik
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
20.06.2020, 09:07
36
36
Maksym Kowalewski
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
20.06.2020, 09:07
37
37
Franciszek Słomczewski
2007
Akademia Żeglarstwa Prestige
20.06.2020, 09:07
38
38
Patryk Glinka
2008
Akademia Żeglarstwa Prestige
20.06.2020, 09:08
39
39
Róża Boons
2010
Akademia Żeglarstwa Prestige
20.06.2020, 09:08
40
41
Mikołaj Ankiewicz
2009
Akademia Żeglarstwa Prestige
20.06.2020, 09:10
41
42
Lena Adamska
2009
Akademia Żeglarstwa Prestige
20.06.2020, 09:11
42
43
Jakub Rozwadowski
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
20.06.2020, 09:20