LXV Puchar Arki

20 - 21 cze 2020 Gdynia, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

Nr
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 10672
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
2
POL 8035
Aniela Frąckowiak
2008
MKŻ Arka Gdynia
3
POL 7547
Julianna Ponto
2008
MKŻ Arka Gdynia
4
POL 10287
Maksymilian Betlejewski
2007
MKŻ Arka Gdynia
5
POL 7482
Max Berliński
2006
MKŻ Arka Gdynia
6
POL 10269
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia
7
POL 7126
Mikołaj Nędza
2010
MKŻ Arka Gdynia
8
POL 6330
Laura Kwiatkowska
2009
MKŻ Arka Gdynia
9
POL 9234
Józef Krasowski
2009
KS Spójnia Warszawa
10
POL 9213
Witold Woźnicki
2006
Sail & Ski Klub Warszawa
11
POL 9189
Maja Woźnicka
2006
Sail & Ski Klub Warszawa
12
POL 9180
Wojciech Henryk Komenda
2008
KS Spójnia Warszawa
13
POL 10929
Antoni Brzozowski
2009
KS Spójnia Warszawa
14
POL 10940
Jan Muszyński
2007
KS Spójnia Warszawa
15
POL 10555
Jan Szerling
2007
Sail & Ski Klub Warszawa
16
POL 10702
Krzysztof Królik
2006
Sail & Ski Klub Warszawa
17
POL 10640
Aleksander Siwiec
2008
AKŻ'90 Wałcz
18
POL 10569
Julka Biernacka
2007
AKŻ'90 Wałcz
19
POL 4125
Jan Włudyka
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
20
POL 8
Adam Fengler
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
21
POL 10517
Teresa Milbaler
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
22
POL 10626
Julia Jędrzejczyk
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
23
POL 10682
Bernard Marecki
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
24
POL 12
Kajetan Poziemski
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
25
POL 10642
Katarzyna Wajdowska
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
26
POL 10611
Maciej Obarski
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
27
POL 8045
Liwia Liszkiewicz
2007
OKŻ Junga Olsztyn
28
POL 8134
Dominika Godlewska
2007
OKŻ Junga Olsztyn
29
POL 8188
Daria Pedowska
2009
OKŻ Junga Olsztyn
30
POL 8000
Jagna Smolińska
2009
OKŻ Junga Olsztyn
31
POL 8030
Barbara Reimer
2010
OKŻ Junga Olsztyn
32
POL 8077
Jagoda Wiśniewska
2009
OKŻ Junga Olsztyn
33
POL 9182
Marika Zielińska
2008
Akademia Żeglarska Prestige Sopot
34
POL 2
Wiktor Welenc
2006
Akademia Żeglarska Prestige Sopot
35
POL 10528
Milan Utschik
2006
Akademia Żeglarska Prestige Sopot
36
POL 10092
Maksym Kowalewski
2006
Akademia Żeglarska Prestige Sopot
37
POL 5948
Franciszek Słomczewski
2007
Akademia Żeglarska Prestige Sopot
38
POL 9809
Patryk Glinka
2008
Akademia Żeglarska Prestige Sopot
39
POL 5909
Róża Boons
2010
Akademia Żeglarska Prestige Sopot
41
POL 9171
Mikołaj Ankiewicz
2009
Akademia Żeglarska Prestige Sopot
42
POL 8186
Lena Adamska
2009
Akademia Żeglarska Prestige Sopot
43
POL 10067
Jakub Rozwadowski
2006
Akademia Żeglarska Prestige Sopot