Laser World Championships

12 - 19 wrz 2017

Split, Croatia

Wyniki regat
Laser - Bronze Fleet
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 M6 F7 M13 Pkt
1 DEN 209257 Christian Guldberg Rost 47* 36 28 21 33 33 3 156.00
2 LTU 210951 Martis Pajarskas 48* 37 40 25 26 3 2 24 157.00
3 TUR 191719 Berkay Abay 31 32 31 35* 26 6 12 30 168.00
4 MEX 202694 Yanic Gentry 39* 30 38 26 31 8 11 25 169.00
5 GER 211417 Maximilian Mueller 26 35 24 31 35 16 8 37* 175.00
6 CAN 200199 Hugh Macrae 34 39* 32 35 31 4 10 34 180.00
7 THA 207885 Keerati Bualong 23 43* 32 32 40 14 4 38 183.00
8 CRO 210016 Dominik Perkovic 27 34 27 36 42* 15 13 31 183.00
9 AUS 211543 Daniel Self 38 31 34 28 28 BFD* 1 27 187.00
10 AUS 210193 James Stewart 36 45 35 UFD* 36 1 5 31 189.00
11 USA 180521 Marek Zaleski 40 46* 32 23 34 5 30 26 190.00
12 CZE 195103 Stepan Novotny 6 42* 39 34 37 20 26 36 198.00
13 FIN 211411 Aleksi Tapper 44 39 31 29 35 17 6 DNS* 201.00
14 URU 209924 Santiago Diz 41 43 UFD* 31 39 11 14 31 210.00
15 SGP 212819 Mark Wong 20 34 34 39 32 BFD* 24 27 210.00
16 DEN 205317 Patrick Doepping 9 29 BFD* DNS DNS 7 16 DNS 211.00
17 SWE 211567 Wilhelm Kark 44 40 UFD* 26 44 9 7 44 214.00
18 CRO 211884 Mario Novak 43 32 44* 37 37 23 9 33 214.00
19 GRE 189291 Konstantinos Stamatiou-Merakli 24 48* 38 41 41 10 18 43 215.00
20 GBR 211408 Jack Aitken 34 29 38 41 42* 18 20 36 216.00
21 CRO 210018 Alec Cvinar 49* 41 42 33 36 12 21 37 222.00
22 GUA 208786 Gabriel Sanz Agero 11 41 40 33 37 BFD* 25 37 224.00
23 JPN 208222 Ao Higuchi 21 31 29 42 40 BFD* 36 38 237.00
24 RUS 205092 Daniil Krutskikh 29 30 41 34 41 13 DSQ DNS* 238.00
25 VEN 191939 Andres Lage 49* 44 43 38 33 31 35 15 239.00
26 SWE 207831 Marcus Magnusson 43 35 30 39 45* 22 31 40 240.00
27 CAN 209346 Kevin Wiersma 45 43 45 UFD* 38 19 17 34 241.00
28 SUI 209860 Arthur Baudet 18 45* 43 40 44 28 32 39 244.00
29 CYP 207717 Panagiotis Iordanou 40 39 41 DNF* 38 32 19 35 244.00
30 THA 211027 Chusitt Punjamala 43* 27 39 43 43 29 23 40 244.00
31 EST 212229 Georg Haud 41 29 43* 42 43 27 27 35 244.00
32 BRN 211121 Abdulla Janahi 35 33 28 36 30 DNS* DNS 32 244.00
33 CZE 211236 Jakub Halouzka 38 18 42 38 43* 26 42 41 245.00
34 CAN 209616 Forrester Wachholz 30 37 42 DNS* DNS 24 15 DNS 248.00
35 CAN 210653 Brendan Aulthouse 42 49* 37 37 39 21 39 45 260.00
36 IND 203055 Upamanyu Dutta 29 41 40 45 41 30 DNS* 40 266.00
37 THA 203823 Jaroupong Meeyusamsen 26 46* 44 44 44 34 33 43 268.00
38 MEX 188655 Juan Ignacio Pérez 28 35 44 47 49* 35 37 45 271.00
39 MKD 200700 Nikola Churkoski 37 38 BFD* 42 46 25 DSQ 39 277.00
40 CZE 209771 Jiri Halouzka 46* 42 45 43 45 33 28 44 280.00
41 SUI 208783 Cyrill Knecht DNS* 37 45 44 39 BFD 29 38 282.00
42 QAT 184922 Hassan Al Tamimi 47 45 39 45 46 BFD* 22 42 286.00
43 QAT 184933 Faris Al Bakri 19 47 49 44 DNF* 41 38 DNS 288.00
44 KAZ 211719 Ruslan Jangazov 42 47 48* 41 42 37 41 42 292.00
45 CRO 207483 Marin Mandic 45 47 46 40 DNS* 36 34 DNS 298.00
46 SVK 203056 Patrik Meliš 38 48 46 DNS* 45 40 BFD 41 308.00
47 SVK 180759 Michal Andel 40 DSQ* 46 48 48 38 43 47 310.00
48 ITA 211987 Gabriele Besozzi 46 46 47* 46 47 39 40 46 310.00
49 CAN 198354 Austin Ross 48 50* DNF DNS DNS DNS DNS DNS 348.00
Laser - Gold Fleet
Laser - Silver Fleet
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.