12 - 19 wrz 2017

Laser World Championships

Split, Croatia
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 M6 F7 M13 Pkt
1 DEN DEN 209257 Christian Guldberg Rost 47* 36 28 21 33 33 3 - 156.00
2 LTU LTU 210951 Martis Pajarskas 48* 37 40 25 26 3 2 24 157.00
3 TUR TUR 191719 Berkay Abay 31 32 31 35* 26 6 12 30 168.00
4 MEX MEX 202694 Yanic Gentry 39* 30 38 26 31 8 11 25 169.00
5 GER GER 211417 Maximilian Mueller 26 35 24 31 35 16 8 37* 175.00
6 CAN CAN 200199 Hugh Macrae 34 39* 32 35 31 4 10 34 180.00
7 THA THA 207885 Keerati Bualong 23 43* 32 32 40 14 4 38 183.00
8 CRO CRO 210016 Dominik Perkovic 27 34 27 36 42* 15 13 31 183.00
9 AUS AUS 211543 Daniel Self 38 31 34 28 28 BFD* 1 27 187.00
10 AUS AUS 210193 James Stewart 36 45 35 UFD* 36 1 5 31 189.00
11 USA USA 180521 Marek Zaleski 40 46* 32 23 34 5 30 26 190.00
12 CZE CZE 195103 Stepan Novotny 6 42* 39 34 37 20 26 36 198.00
13 FIN FIN 211411 Aleksi Tapper 44 39 31 29 35 17 6 DNS* 201.00
14 URU URU 209924 Santiago Diz 41 43 UFD* 31 39 11 14 31 210.00
15 SGP SGP 212819 Mark Wong 20 34 34 39 32 BFD* 24 27 210.00
16 DEN DEN 205317 Patrick Doepping 9 29 BFD* DNS DNS 7 16 DNS 211.00
17 SWE SWE 211567 Wilhelm Kark 44 40 UFD* 26 44 9 7 44 214.00
18 CRO CRO 211884 Mario Novak 43 32 44* 37 37 23 9 33 214.00
19 GRE GRE 189291 Konstantinos Stamatiou-Merakli 24 48* 38 41 41 10 18 43 215.00
20 GBR GBR 211408 Jack Aitken 34 29 38 41 42* 18 20 36 216.00
21 CRO CRO 210018 Alec Cvinar 49* 41 42 33 36 12 21 37 222.00
22 GUA GUA 208786 Gabriel Sanz Agero 11 41 40 33 37 BFD* 25 37 224.00
23 JPN JPN 208222 Ao Higuchi 21 31 29 42 40 BFD* 36 38 237.00
24 RUS RUS 205092 Daniil Krutskikh 29 30 41 34 41 13 DSQ DNS* 238.00
25 VEN VEN 191939 Andres Lage 49* 44 43 38 33 31 35 15 239.00
26 SWE SWE 207831 Marcus Magnusson 43 35 30 39 45* 22 31 40 240.00
27 CAN CAN 209346 Kevin Wiersma 45 43 45 UFD* 38 19 17 34 241.00
28 SUI SUI 209860 Arthur Baudet 18 45* 43 40 44 28 32 39 244.00
29 CYP CYP 207717 Panagiotis Iordanou 40 39 41 DNF* 38 32 19 35 244.00
30 THA THA 211027 Chusitt Punjamala 43* 27 39 43 43 29 23 40 244.00
31 EST EST 212229 Georg Haud 41 29 43* 42 43 27 27 35 244.00
32 BRN BRN 211121 Abdulla Janahi 35 33 28 36 30 DNS* DNS 32 244.00
33 CZE CZE 211236 Jakub Halouzka 38 18 42 38 43* 26 42 41 245.00
34 CAN CAN 209616 Forrester Wachholz 30 37 42 DNS* DNS 24 15 DNS 248.00
35 CAN CAN 210653 Brendan Aulthouse 42 49* 37 37 39 21 39 45 260.00
36 IND IND 203055 Upamanyu Dutta 29 41 40 45 41 30 DNS* 40 266.00
37 THA THA 203823 Jaroupong Meeyusamsen 26 46* 44 44 44 34 33 43 268.00
38 MEX MEX 188655 Juan Ignacio Pérez 28 35 44 47 49* 35 37 45 271.00
39 MKD MKD 200700 Nikola Churkoski 37 38 BFD* 42 46 25 DSQ 39 277.00
40 CZE CZE 209771 Jiri Halouzka 46* 42 45 43 45 33 28 44 280.00
41 SUI SUI 208783 Cyrill Knecht DNS* 37 45 44 39 BFD 29 38 282.00
42 QAT QAT 184922 Hassan Al Tamimi 47 45 39 45 46 BFD* 22 42 286.00
43 QAT QAT 184933 Faris Al Bakri 19 47 49 44 DNF* 41 38 DNS 288.00
44 KAZ KAZ 211719 Ruslan Jangazov 42 47 48* 41 42 37 41 42 292.00
45 CRO CRO 207483 Marin Mandic 45 47 46 40 DNS* 36 34 DNS 298.00
46 SVK SVK 203056 Patrik Meliš 38 48 46 DNS* 45 40 BFD 41 308.00
47 SVK SVK 180759 Michal Andel 40 DSQ* 46 48 48 38 43 47 310.00
48 ITA ITA 211987 Gabriele Besozzi 46 46 47* 46 47 39 40 46 310.00
49 CAN CAN 198354 Austin Ross 48 50* DNF DNS DNS DNS DNS DNS 348.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 M6 F7 F8 F9 M15 Pkt
1 CYP CYP 212431 Pavlos Kontides 1 1 1 3 1 DNF* 2 1 5 - 15.00
2 AUS AUS 199012 Tom Burton 18* 2 6 7 1 5 4 4 23* 1 30.00
3 AUS AUS 199015 Matthew Wearn 9* 3 1 1 2 11 24* 5 6 2 31.00
4 GER GER 212767 Philippp Buhl 10* 1 3 2 3 18* 11 11 2 4 37.00
5 SWE SWE 199617 Jesper Stalheim 10* 4 5 4 6 7 UFD* 3 11 5 45.00
6 GBR GBR 211921 Nick Thompson 3 5 8 3 1 20* 1 13 14 DNF* 48.00
7 FRA FRA 209021 Jean-Baptiste Bernaz 2 2 7* 1 2 10 30 2 40* 1 50.00
8 NZL NZL 211585 Thomas Saunders 15* 3 7 2 4 23* 5 8 19 3 51.00
9 ITA ITA 211979 Francesco Marrai 5 15 7 8 DNF* 19* 8 7 9 1 60.00
10 GBR GBR 211407 Lorenzo Brando Chiavarini 2 3 12 4 17* 47* 16 6 15 7 65.00
11 GBR GBR 209134 Elliot Hanson 2 10* 1 8 4 43* 27 16 4 7 69.00
12 NZL NZL 212007 Sam Meech 1 4* 2 2 2 39 12 40* 12 2 72.00
13 USA USA 210780 Christopher Barnard 4 26* 2 12 11 25* 3 14 16 11 73.00
14 AUS AUS 210464 Luke Elliott 17* 12 6 7 3 21 10 12 24* 2 73.00
15 USA USA 182345 Charlie Buckingham 32* 6 4 12 14 15 7 9 8 21* 75.00
16 RUS RUS 213011 Sergey Komissarov 1 6 3 5 8* 12 18 31 33* 8 84.00
17 HUN HUN 213095 Benjamin Vadnai 7 18* 25* 11 7 8 15 10 13 13 84.00
18 CRO CRO 207268 Filip Jurisic 15 12 5 7 9 2 20* 15 20 DSQ* 85.00
19 EST EST 203724 Karl-Martin Rammo 22* 8 10 14 10 13 23 26* 10 6 94.00
20 GBR GBR 210139 Michael Beckett 5 7 6 17 20* 28 34* 24 1 8 96.00
21 BEL BEL 202020 Wannes Van Laer 24* 11 11 6 7 38* 6 22 34 4 101.00
22 AUS AUS 164180 Mitchell Kennedy 4 7 13* 9 6 1 46* 36 37 4 104.00
23 NOR NOR 201111 Hermann Tomasgaard 10 9 9 9 3 3 37* 37 26 13* 106.00
24 NED NED 212650 Duko Bos 8 4 14 6 15 33 40* 21 7 16* 108.00
25 AUS AUS 211561 Jeremy O'connell 8 22* 5 20 11 16 17 45* 22 10 109.00
26 NED NED 212968 Yuri Hummel 8 6 3 14* 8 44 45* 19 17 6 111.00
27 FIN FIN 212270 Kaarle Tapper 25 11 BFD* 13 5 4 28* 20 28 5 111.00
28 PER PER 206115 Stefano Peschiera 14 9 18* 18 12 22 42* 17 3 17 112.00
29 CRO CRO 212013 Tonci Stipanovic 17* 1 4 1 10 14 22 DNF* DNS 12 114.00
30 ESP ESP 200226 Joel Rodriguez 16 7 13 5 17 17 25 43* 18 32* 118.00
31 POL POL 210788 Filip Ciszkiewicz 7 22* 14 20 10 48* 9 27 25 14 126.00
32 IRL IRL 210254 Finn Lynch 36* 12 16 3 9 36 19 UFD* 21 11 127.00
33 GBR GBR 211406 Jack Wetherell 31* 10 4 10 4 34* 29 33 27 11 128.00
34 SLO SLO 210025 Zan Luka Zelko 9 8 28* 15 5 35 39* 25 29 3 129.00
35 MNE MNE 208707 Milivoj Dukic 3 16 10 UFD* 7 40* 14 30 38 18 136.00
36 SGP SGP 212820 Ryan Lo 11 10 13 33* 19 6 33* 32 31 14 136.00
37 HUN HUN 213119 Jonatan Vadnai 14 20* 19 8 9 30 13 44* 39 9 141.00
38 ITA ITA 188953 Giovanni Coccoluto 3 2 9 4 21 9 47 47 UFD* DNS* 142.00
39 ITA ITA 196685 Marco Gallo 37* 9 10 5 11 32 31 34 45* 15 147.00
40 KOR KOR 207455 Jeemin Ha 22 23* 8 6 5 42* 32 29 42 5 149.00
41 GBR GBR 211110 Jack Cookson 5 27* 20 12 23 27 21 39 41* 7 154.00
42 ESA ESA 180192 Enrique Arathoon 4 19* 9 16 12 37 43* 41 36 3 158.00
43 ESP ESP 211440 Joaquin Blanco Albalat 24* 18 12 15 6 41 26 23 DNS* 17 158.00
44 FRA FRA 211954 Antony Munos 12 44* 22 14 15 49* 44 18 30 10 165.00
45 SUI SUI 210211 Eliot Merceron 14 13 19* 16 12 29 36 28 44* 12 165.00
46 CZE CZE 212491 Viktor Teply 6 44* 12 10 20 24 41 42* 32 21 166.00
47 GUA GUA 211981 Juan Ignacio Maegli 19* 14 11 11 13 31 35 38 DNS* 17 170.00
48 AUS AUS 211498 Finnian Alexander 20 24* 15 9 16 45* 38 35 35 9 177.00
49 USA USA 199796 Malcolm Lamphere 31* 17 22 13 8 46 48* 46 43 12 207.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 M6 F7 M13 Pkt
1 CAN CAN 208522 Robert Davis 23* 14 21 18 16 16 2 - 91.00
2 NZL NZL 210817 Andrew Mckenzie 46 5 2 11 13 15 1 DSQ* 93.00
3 GER GER 202765 Theodor Bauer 7 25 17 23 14 9 5 28* 100.00
4 TUR TUR 172556 Mustafa Çakir 42* 33 16 15 29 16 3 6 118.00
5 FRA FRA 207614 Loïc Queyroux 33* 13 23 31 19 5 10 22 123.00
6 BRA BRA 204597 Joao Pedro Herrlein Souto De Oliveira 11 15 23 24 27* 18 14 18 123.00
7 ITA ITA 210758 Zeno Gregorin 22 5 8 32* 24 25 19 24 127.00
8 ARG ARG 211983 Juan Pablo Bisio 27* 22 25 21 18 7 11 23 127.00
9 ESP ESP 203113 Jesus Rogel Sanchez 12 16 33 27 40* 6 15 20 129.00
10 POR POR 202213 Santiago Sampaio 19 11 27 35* 31 2 8 34 132.00
11 CRO CRO 212813 Tonko Kuzmanic 13 17 14 18 24 22 25 29* 133.00
12 NZL NZL 206419 George Gautrey 18 28 27 19 16 BFD* 12 14 134.00
13 NED NED 212644 Niels Broekhuizen 20 14 26 16 17 BFD* 24 18 135.00
14 JPN JPN 208000 Kazumasa Segawa 33* 20 24 29 13 1 31 19 137.00
15 JPN JPN 211049 Kenji Nanri 36* 31 36 20 14 3 23 10 137.00
16 MNE MNE 211269 Igor Les 37* 32 21 19 21 24 7 13 137.00
17 USA USA 211711 Erik Bowers DSQ* 8 19 BFD 20 11 20 9 137.00
18 ARG ARG 209403 Francisco Renna 29 13 23 23 30* 10 13 28 139.00
19 USA USA 209071 Henry Marshall 28 30 17 10 35* 8 22 28 143.00
20 GRE GRE 150374 Adonis Bougiouris 47* 24 33 22 25 13 18 8 143.00
21 LTU LTU 210163 Karolis Janulionis 12 15 29 27 34* 26 6 32 147.00
22 RUS RUS 207809 Maxim Nikolaev 16 38 18 24 21 BFD* 9 24 150.00
23 ARG ARG 211570 Agustin Vidal Incatasciato 32* 21 20 24 28 19 17 22 151.00
24 POR POR 202211 Eduardo Marques 34 BFD* 11 17 15 BFD 4 23 154.00
25 MAS MAS 206032 Khairulnizam Mohd Afendy 21 23 17 27 19 DSQ* 29 19 155.00
26 ARG ARG 209400 Tomas Pellejero 25 17 15 17 22 28 34 DNF* 158.00
27 POR POR 212114 Rui Silveira 27 21 20 13 27 30 36* 25 163.00
28 GBR GBR 210427 Daniel Whiteley 32 28 16 19 27 17 43* 26 165.00
29 IRL IRL 210978 Liam Glynn 39* 21 37 25 25 21 21 26 176.00
30 ARG ARG 210795 Francisco Guaragna Rigonat 28 27 24 22 24 33 DSQ* 20 178.00
31 BEL BEL 207173 William De Smet 26 23 31 30 23 38* 27 20 180.00
32 CAN CAN 212108 Max Gallant 23 36* 30 34 29 14 28 25 183.00
33 ISR ISR 211955 Sagie Glantz 15 38* 26 30 29 35 26 22 183.00
34 FRA FRA 209918 Etienne Le Pen 13 20 26 30 28 BFD* 30 39 186.00
35 ESP ESP 209164 Carlos Rosello 13 16 35 39* 32 23 33 35 187.00
36 POL POL 209552 Tadeusz Kubiak 35 25 37 38* 23 20 37 15 192.00
37 JPN JPN 202618 Yuichiro Kitamura 6 26 36 22 DNF* 12 42 DNF 194.00
38 URU URU 204446 Ignacio Rodriguez 16 26 36 26 26 37* 35 29 194.00
39 FRA FRA 211863 Maxime Mazard 35 36 18 UFD* 18 BFD 16 23 196.00
40 USA USA 199339 Ford Mccann 39 25 15 21 32 34 BFD* 33 199.00
41 USA USA 199338 Marshall Mccann 30 28 34 36 22 31 45* 21 202.00
42 CAN CAN 209376 Luke Ruitenberg 17 34 29 37 36 27 39* 30 210.00
43 ITA ITA 210766 Nicolo Villa 21 24 22 43* 38 32 32 41 210.00
44 COL COL 208822 Andrey Quintero 45* 40 30 40 18 29 40 19 216.00
45 FIN FIN 212204 Nooa Laukkanen 44 19 25 28 34 BFD* 38 30 218.00
46 GBR GBR 212224 Sam Whaley 33 33 33 32 22 BFD* DSQ 16 219.00
47 CAN CAN 212612 Justin Norton 41 40 21 28 30 36 44* 27 223.00
48 CAN CAN 208069 Fillah Karim 25 19 41 29 33 BFD* 41 36 224.00
49 CHI CHI 204529 Clemente Seguel 30 42 35 25 25 39 46* 29 225.00
Laser - Bronze Fleet Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser - Gold Fleet Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Laser - Silver Fleet Wyniki oficjalne po 8 wyścigach