26 lip - 2 sie 2017

Laser U21 World Championships

Nieuwpoort, Belgium
Wyniki
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 ESP ESP 200226 Joel Rodriguez Perez 1 3 2 1 1 1 BFD* 1 16* 4 14.00
2 HUN HUN 209452 Jonatan Vadnai 1 2 4 1 2 1 20* 2 13* 1 14.00
3 GBR GBR 210427 Daniel Whiteley 6 1 6 3 1 24* 3 3 6 44* 29.00
4 GBR GBR 211110 Jack Cookson 5 RET* 9 6 3 28* 1 3 12 9 48.00
5 GBR GBR 212224 Sam Whaley 3 3 18 2 15 BFD* 24* 1 3 17 62.00
6 GER GER 208347 Philipp Loewe 9 5 9 3 9 6 3 27* 44* 21 65.00
7 FRA FRA 211218 Gaston Morvan 7 16 1 4 6 15 19* 6 27* 12 67.00
8 GER GER 211430 Max Wilken 8 16* 8 7 6 4 9 12 14 27* 68.00
9 ECU ECU 188778 Matias Dyck 27 1 5 5 8 5 BFD* 14 32* 5 70.00
10 USA USA 209071 Henry Marshall 2 12 13* 8 4 8 12 6 54* 24 76.00
11 URU URU 204446 Ignacio Rodriguez 22* 13 3 18 9 22 2 5 8 54* 80.00
12 DEN DEN 212514 Patrick Doepping 4 11 12 BFD* 2 3 48* 10 33 7 82.00
13 POL POL 211314 Jakub Rodziewicz 10 4 2 BFD* 10 28* 16 14 4 22 82.00
14 TUR TUR 191719 Berkay Abay 2 24* 3 12 10 8 6 11 53* 34 86.00
15 CAN CAN 208069 Fillah Karim 5 BFD* 1 11 3 20 14 4 31 40* 89.00
16 ARG ARG 210795 Francisco Guaragna Rigonat 6 4 48* 9 5 13 21 9 25 DNS* 92.00
17 NED NED 207175 Freddie Verburgt 10 42* 11 7 11 5 25 17 7 38* 93.00
18 SWE SWE 211567 Wilhelm Kark 4 19 40* 23* 17 10 4 16 5 19 94.00
19 FRA FRA 212318 Arthur Barrue 27* 5 16 2 7 18 16 22 50* 11 97.00
20 FRA FRA 212542 Frank Lavenant 3 34 10 9 8 47* 4 UFD* 30 3 101.00
21 CHI CHI 204529 Clemente Seguel 25 6 7 6 39 7 BFD* 15 55* 2 107.00
22 GBR GBR 209409 Joseph Mullan 19 22 17 11 4 3 37* 12 24 46* 112.00
23 IRL IRL 210978 Liam Glynn 31 14 16* 5 13 9 17 13 41* 14 116.00
24 ESP ESP 213111 Ramiro Foguet Rojas DNF* 17 19 BFD* 18 13 5 8 15 25 120.00
25 USA USA 199339 Ford Mccann 16 9 8 19 29 35* 22 5 36* 20 128.00
26 THA THA 211027 Chusitt Punjamala 36 29 6 25 DNS* 2 2 28 2 57* 130.00
27 ITA ITA 202261 Gianmarco Planchestainer 14 25 25 36* 28* 16 18 9 1 23 131.00
28 ESP ESP 208196 Ismael Iess Falcón 22 12 7 37 45* 30 1 20 10 48* 139.00
29 ITA ITA 205238 Giacomo Musone 13 20 45* 16 19 19 30* 27 9 16 139.00
30 ISR ISR 202121 Omer Golani 37* 21 15 14 18 2 26 15 51* 32 143.00
31 POL POL 212506 Dawid Kania 33* 26 26 21 5 31* 5 8 21 31 143.00
32 BRA BRA 158155 Ricardo Luz 35 13 13 12 15 14 RET* 18 57* 26 146.00
33 AUS AUS 211543 Daniel Self 28 7 43 8 7 RET* 7 BFD* 18 30 148.00
34 USA USA 199338 Marshall Mccann 8 18 21 10 12 31 13 BFD* 38 45* 151.00
35 USA USA 210459 Scott Rasmussen 26 2 23 24 20 4 28* 4 RET* 50 153.00
36 FRA FRA 210584 Nicolas Kroll 18 20 19 14 24 BFD* 23 26 11 43* 155.00
37 ITA ITA 209862 Paolo Giargia 21 11 20 32* UFD* 21 27 13 17 28 158.00
38 NED NED 210782 Eric-Jan Westerhof 50* 17 10 29 33 16 20 35* 29 6 160.00
39 USA USA 211533 Patrick Shanahan 11 DNS* 22 16 34 12 29 21 43* 15 160.00
40 ARG ARG 210833 Matias Dietrich 34* 19 30 22 16 17 14 16 49* 33 167.00
41 ITA ITA 209437 Umberto Jose Varbaro 25 10 24 33* 26 22 25 23 47* 13 168.00
42 ARG ARG 209401 Matias Kyburg 32* 9 32 21 26 30 10 7 48* 35 170.00
43 CAN CAN 206719 Noah Collinson 36* 29 5 17 35 15 31 31 42* 10 173.00
44 GER GER 210902 Alexander Ebert 21 7 20 19 UFD* 19 12 29 56* 49 176.00
45 GBR GBR 209087 Hamish Eckstein 19 42* 14 18 31 25 7 17 52* 47 178.00
46 SWE SWE 204949 Hugo Svensson 9 21 34 15 25 7 46 BFD* 22 52* 179.00
47 BRA BRA 181734 Stephan Kunath 14 47* 17 26 27 27 24 21 23 37* 179.00
48 GBR GBR 208375 Jacob Farren-Price 33 25 28 17 12 39* 13 33 19 51* 180.00
49 AUS AUS 206040 Lachy Gilham 30 48* 14 BFD* 17 23 40 10 45 8 187.00
50 GBR GBR 212904 Joe Woodley 39* 8 23 26 23 33 37 11 26 53* 187.00
51 ISR ISR 206846 Sagie Glantz 23 38* 25 BFD* 16 26 15 19 35 29 188.00
52 FIN FIN 194810 Victor Mesterton 15 33 32 20 21 11 39* 19 46* 39 190.00
53 USA USA 195876 William Marshall 13 51 57* 4 20 25 36 7 40 58* 196.00
54 ITA ITA 209448 Giovanni Saccomani 38 41* 4 15 22 42* 32 30 37 18 196.00
55 GRE GRE 210400 Marios Karadimas 35 27 15 22 33 41* 15 32 20 36* 199.00
56 RUS RUS 197488 Kirill Evfimevskii 29 30 29 BFD* 14 21 BFD* 2 34 41 200.00
57 IND IND 208191 Vishnu Saravanan 44 22 DSQ* 34 46 14 8 18 28 56* 214.00
58 SWE SWE 210197 Erik Lindén 12 15 37 28 14 50* 39 20 58* 55 220.00
59 GRE GRE 189291 Konstantinos Stamatiou-Merakli 31 39 11 20 UFD* 18 33 30 39 42* 221.00
60 CZE CZE 211236 Jakub Halouzka 28 10 27 43 44* 36 11 25 DNS* DNS 242.00
61 USA USA 208411 Paul Didham 20 23 27 38 43 12 23 RET* DNS* DNS 248.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 SWE SWE 211279 Edvin Gipperth 11 15 DNS* BFD* 21 23 38 23 7 4 142.00
2 GBR GBR 212949 Jamie Calder 7 8 12 23 19 DNC* DNC* DNC 3 24 158.00
3 FRA FRA 206297 Arthur Guillonneau 17 23 36 BFD* 11 39 34 BFD* 2 3 165.00
4 TUR TUR 195566 Mehmet Duran Dinc 24 BFD* 50 BFD* 45 11 9 25 1 2 167.00
5 CAN CAN 209376 Luke Ruitenberg 51* 31 31 39 27 9 6 BFD* 25 7 175.00
6 CAN CAN 209616 Forrester Wachholz 40 24 37 DNS* 32 24 11 44* 8 17 193.00
7 GBR GBR 209960 Daniel Jones 32 30 55* 28 28 48* 30 24 19 8 199.00
8 NED NED 212639 Marnix Bos 15 18 18 BFD* 42* 34 29 36 29 21 200.00
9 GER GER 210062 Gregory Lucas Keizers 49* 34 41 31 38 6 22 22 46* 10 204.00
10 NED NED 194915 Joris Burghgraef 53* 14 54* 10 41 10 38 40 11 40 204.00
11 ITA ITA 209856 Alessio Collami 46* 45* 42 31 31 37 26 26 12 6 211.00
12 HKG HKG 171979 Nicholas Bezy 23 28 46* 39* 30 34 21 24 37 14 211.00
13 TUR TUR 191905 Ali Fuat Yuval? 12 28 22 30 40 27 49* 34 30 42* 223.00
14 ITA ITA 210085 Michele Vezzoli 18 39 36 32 48 42 DNS* DNS* 6 5 226.00
15 SWE SWE 212310 Emil Alnebeck 24 50* 26 27 38 32 44* 33 17 30 227.00
16 EST EST 201031 Tavo Annus 40 49* 38 25 22 43* 42 38 4 19 228.00
17 NED NED 202991 Shivam Ramdas 42 48 24 BFD* 30 17 28 BFD* 28 13 230.00
18 MON MON 199212 Jeremy Moutout 34 6 49* 44* 41 43 10 39 31 35 239.00
19 NOR NOR 207547 Sigurd Tveit 17 45 51* 13 49 36 33 47 5 DNS* 245.00
20 LTU LTU 210950 Marius Eidukevicius 26 36 46* 29 36 41 47* 37 18 23 246.00
21 EST EST 212230 Martin Aruja 48 32 31 13 13 54* BFD* 46 50 18 251.00
22 BRA BRA 209252 Marcelo Gallicchio 47* 47* 39 37 36 45 27 32 10 29 255.00
23 ANT ANT 191901 Jules Mitchell 41 41 39 BFD* 24 44 35 UFD* 21 12 257.00
24 NED NED 210583 Titouan Savelon 37 37 53* 30 47* 26 42 28 32 27 259.00
25 ITA ITA 207630 Sebastiano Galeppi 44 40 55* 47* 47 46 8 40 9 26 260.00
26 CRO CRO 210018 Alec Cvinar 52* 43 47 35 42 49* 18 34 41 1 261.00
27 NED NED 209456 Mees De Graaf 30 44 44 24 34 50* 40 47* 38 9 263.00
28 ESP ESP 208456 Mario Plomer Quiroga 43 26 40 BFD* 37 29 44* 43 26 20 264.00
29 RUS RUS 197480 Nikita Klimentev 42 27 35 34 25 33 46* 31 47* 39 266.00
30 ITA ITA 208851 Francesco Piro 43 37 34 47* 46* 38 31 39 34 11 267.00
31 NED NED 211139 Casper Hoek 29 46 29 40 39 29 56* 38 20 47* 270.00
32 HKG HKG 172784 Malik Hood 46* 36 53* 41 35 45 17 44 22 31 271.00
33 GBR GBR 211857 Lewis Smith 38 40 49* 38 48* 44 19 29 44 25 277.00
34 BUL BUL 140998 Ivo Todorov 20 35 33 40 32 48* 32 46 42 DNF* 280.00
35 SWE SWE 205128 Jacob Kjellsson 16 46 42 BFD* 44 47 57* 35 14 46 290.00
36 BUL BUL 194857 Lyuben Tenekedzhiev UFD* 33 28 36 53 37 41 36 27 DNF* 291.00
37 USA USA 200236 Benjamin Rizika 45 BFD* 33 48 55* 40 36 41 35 16 294.00
38 LAT LAT 204707 Ricards Toms Zvilna 47 54* 43 46 43 40 35 BFD* 16 28 298.00
39 IVB IVB 206539 Daniel Petrovic 51 31 45 46 53* 32 BFD* 49 13 33 300.00
40 SUI SUI 209860 Arthur Baudet 39 35 21 42 51* 51* 34 50 36 43 300.00
41 GBR GBR 210611 Iain Mclaughlan 45 49 51 27 29 55* 41 45 53* 15 302.00
42 GER GER 204688 Felix Sponholz 41 38 30 41 37 54* 52* 45 43 45 320.00
43 IND IND 186146 Vir Menon 55 32 52 DNS* 57* 49 43 42 15 34 322.00
44 AUS AUS 211556 Harmon Mcaullay 50 44 47 33 40 53* 54* 43 49 22 328.00
45 POL POL 212588 Pawe? Nowicki 54* 53 52 35 54* 46 43 42 39 36 346.00
46 NED NED 210370 Steyn Driessel 55 57* 56 42 50 20 48 DNS* 45 37 353.00
47 AHO 205411 Tijn Van Der Gulik 48 BFD* 54 45 51 35 50 48 23 DNS* 354.00
48 CZE CZE 196991 Radek Sopoušek 54* 43 41 49 56* 38 45 51 48 41 356.00
49 GBR GBR 213126 Benjamin-Timothy Flower 56 56 48 BFD* 23 RET* 47 37 DNS 32 361.00
50 USA USA 201251 Conrad Vandlik 57* 55* 38 43 52 53 45 48 52 52 383.00
51 LTU LTU 198565 Neilas Straukas 53 51 DNF* BFD* 56 52 51 41 55 38 397.00
52 DEN DEN 210240 Anders From Laursen 56 BFD* DNF* 45 50 56 58 50 40 51 406.00
53 ITA ITA 210072 Federico Dalle Nogare 52 50 DNF* BFD* 52 57 BFD 51 33 53 410.00
54 GBR GBR 210404 Alistair Higgins DNS* DNS* DNS 44 49 55 53 49 57 44 413.00
55 NED NED 198760 Joshua Amato 58 52 35 DNF* DNS* 51 55 BFD 54 48 415.00
56 USA USA 210667 Darius Mienville 58 BFD* DNF* 48 54 56 49 53 51 49 418.00
57 GER GER 211207 Nicolas Thierse 57* 52 44 49 57 52 51 54 DNS* DNS 421.00
58 CZE CZE 203036 Mario Nuc 59* DSQ* 50 50 55 58 50 52 56 50 421.00
59 BUL BUL 181111 Ivan Ivanov Dimov DNS* RET* RET RET RET RET RET RET 24 DNF 458.00
60 DEN DEN 211866 Gustav Dalkiær Skydsgaard 49 BFD* DNS* DNS DNS DNC DNC DNC DNC DNS 483.00
61 URU URU 209924 Santiago Diz DNF* DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNC DNS 496.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 HUN HUN 211551 Mária Érdi 1 10* 1 2 1 31* 1 1 1 8 16.00
2 GER GER 210151 Hannah Anderssohn 10* 6 18* 1 2 1 7 3 8 4 32.00
3 POL POL 211313 Magdalena Kwasna 3 1 19* BFD* 5 11 2 2 9 2 35.00
4 FRA FRA 211343 Louise Cervera 2 7 5 11* 7 22* 9 5 3 1 39.00
5 URU URU 204452 Dolores Moreira Fraschini 9 3 7 5 13* 2 3 8 12* 10 47.00
6 NED NED 208425 Mirthe Akkerman 6 5 36* 3 3 6 5 21 11 31* 60.00
7 IRL IRL 210406 Aisling Keller 20 13 9 32* 34* 4 11 6 5 5 73.00
8 DEN DEN 207195 Anna Munch 12 16* 13* 12 9 13 10 10 10 3 79.00
9 IRL IRL 211115 Aoife Hopkins 17 8 15 6 20* 5 6 12 15 29* 84.00
10 ITA ITA 210760 Carolina Albano 4 27* 30* 26 10 16 4 14 2 9 85.00
11 NOR NOR 212551 Caroline Sofia Rosmo 22* 2 29* 15 11 21 14 20 4 6 93.00
12 GBR GBR 212662 Clementine Thompson 13 60* 4 4 6 23 31 11 43* 13 105.00
13 AUS AUS 208546 Mara Stransky 5 20 22 19 14 17 25* 4 30* 14 115.00
14 USA USA 180087 Christina Sakellaris 8 18 17 7 30* 20 27* 19 18 21 128.00
15 NZL NZL 209279 Olivia Christie 16 24 53* 16 8 42* 19 9 32 12 136.00
16 USA USA 197044 Carly Broussard 26 37* 6 22 22 24 20 30* 6 11 137.00
17 AUS AUS 211549 Marlena Berzins 14 19 14 33* 33* 8 18 15 29 20 137.00
18 AUS AUS 211550 Elyse Ainsworth 7 17 26 8 29* 18 23 17 28* 22 138.00
19 AUS AUS 204568 Zoe Thomson 15 46* 45* 13 31 19 13 26 20 7 144.00
20 USA USA 209313 Sophia Reineke 23 4 11 18 26 37* 12 24 39* 27 145.00
21 USA USA 188663 Anna Weis 33 41* 2 17 18 14 21 23 44* 19 147.00
22 GBR GBR 210001 Chloe Barr 19 31 49* 14 4 28 15 13 24 36* 148.00
23 BRA BRA 204587 Gabriella Kidd 18 43* 3 36 DNS* 10 17 22 22 30 158.00
24 ESP ESP 206340 Laura Oliva Vidal 52* 38 16 25 12 9 46* 16 19 37 172.00
25 NED NED 207500 Hannah Van Goor 35 45* 21 24 21 15 22 7 41* 35 180.00
26 POR POR 209226 Carolina Joao 34 15 10 31 44* 26 42* 18 25 23 182.00
27 GER GER 211203 Lena Marie Weißkichel 27 25 24 9 25 57* 16 28 31 48* 185.00
28 CAN CAN 203632 Coralie Vittecoq 25 12 25 34 35 3 26 27 RET* 45* 187.00
29 NED NED 212640 Sarah Bos 11 28 37 10 17 54* UFD* 32 16 39 190.00
30 GER GER 211431 Laura Bo Voss 43* 11 20 27 38 30 32 48* 7 34 199.00
31 GBR GBR 210220 Daisy Collingridge 53* 53 8 21 16 46 24 25 57* 24 217.00
32 DEN DEN 210467 Laura Kragh Frederiksen 30 21 31 29 19 32 34* 34* 23 33 218.00
33 USA USA 203630 Sophia Sole 47* 26 23 38 15 36 49* 38 26 18 220.00
34 ESP ESP 209804 Carlota Sanchez 44* 9 32 30 27 44 28 29 63* 38 237.00
35 AUS AUS 210500 Casey Imeneo 38 39 33 23 32 34 43* 46* 17 25 241.00
36 AUS AUS 211581 Annie Eastgate 21 34 35 45* 39 27 35 36 48* 15 242.00
37 ITA ITA 207949 Marta Zattoni 24 30 43* 35 28 29 36 33 27 40* 242.00
38 TUR TUR 190381 Aysenur Orhan 32 32 27 40 43* 7 29 43 47* 42 252.00
39 IND IND 195372 Nethra Kumanan 36 35 47* 28 RET* 41 8 44 34 28 254.00
40 TUN TUN 172861 Ines Gmati 42 50 57* 20 40 12 UFD* 42 13 41 260.00
41 USA USA 208574 Hallie Schiffman 37 47* 34 37 24 45* 30 31 35 44 272.00
42 NOR NOR 211215 Anna Skaar 28 42* 40 49* 36 35 37 41 37 32 286.00
43 GBR GBR 210236 Anya Haji-Michael 39 23 55* 39 52 38 45 45 55* 16 297.00
44 SWE SWE 160591 Lotta Handmark 29 61 42 BFD* 23 64* 38 40 42 26 301.00
45 ITA ITA 211395 Chiara Avanzi 56* 33 48 51 49 62* 44 37 14 43 319.00
46 ITA ITA 209116 Isabella Filippo 51 14 12 DNS* 54 33 57 53 58* 52 326.00
47 GBR GBR 210000 Emma Crane 58* 62* 44 44 45 40 51 51 49 17 341.00
48 BEL BEL 207498 Lieze Ravelingien 31 44 46 41 51 52* 33 57* 45 51 342.00
49 ESP ESP 212297 Sheila Martínez Arjona 40 57* 50 48 37 60* 39 39 38 54 345.00
50 ESP ESP 200246 Ángela Andúgar Gisbert 41 22 58* 54 55 25 50 52 53 58* 352.00
51 GBR GBR 211875 Mila Monaghan 50 52 54 42 48 49 47 55* 21 55* 363.00
52 ESP ESP 211290 Virginia Guillermo 60 29 38 53 60 43 40 64* 54 63* 377.00
53 ITA ITA 208847 Marta Garrone 54 59* 28 50 42 58 62* 50 46 53 381.00
54 HKG HKG 210298 Jacqueline Truhol 46 55 62* BFD* 50 39 55 35 50 56 386.00
55 POR POR 207751 Federica Franchi 49 56 61* 46 47 56 58* 56 33 47 390.00
56 USA USA 200557 Christine Klingler 57* 54 59* 52 46 50 56 47 40 46 391.00
57 USA USA 199355 Hannah Steadman 48 36 39 58 56 51 53 62* 62* 61 402.00
58 BUL BUL 210903 Mariela Rosenova Nikolova 59 51 60 47 41 55 61* 61* 36 59 408.00
59 ESP ESP 208197 María José Marichal Villalba 45 49 63* 55 58 47 41 59 60* 57 411.00
60 USA USA 211533 Elizabeth Shanahan 63* 40 52 56 61 RET* 59 54 51 50 423.00
61 NOR NOR 211308 Victoria Espeseth 62* 58 64* 43 53 53 52 60 52 60 431.00
62 BEL BEL 210363 Kirsten Bultynck 61 64* 65* 57 59 48 54 49 56 49 433.00
63 NED NED 206988 Marijn Wolters 55 48 56 DNS* DNS* 59 48 58 59 62 445.00
64 ECU ECU 188775 Romina De Iulio 64 63 41 BFD* 57 63 60 63 64 65* 475.00
65 ITA ITA 197464 Martina Bascucci UFD* 65 51 DNS* DNS 61 63 65 61 64 496.00
Laser - Gold Fleet Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Laser - Silver Fleet Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 10 wyścigach