Laser Radial Youth World Championships

11 - 18 sie 2017

Medemblik, Netherlands

Wyniki regat
Boys - Bronze Fleet
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 F8 F9 F10 F11 Pkt
1 GER 205280 Paul Bothe 55* 36 48* 15 32 46 11 1 10 1 5 157.00
2 GBR 210560 Jordan Giles 34 13 33 BFD* 57* 50 24 6 12 3 6 181.00
3 CYP 212659 Orestis Germanos 67* 35 34 16 37 28 39* 14 1 10 8 183.00
4 CAN 207227 Norman Struthers 5 7 BFD* 25 60* 52 33 11 27 16 7 183.00
5 NZL 201519 Blake Woodfield 13 46 29 49 59* 33 53* 2 6 14 2 194.00
6 GER 210920 Luca Constantin Mayer 38 35 47 8 65* 59* 28 7 14 8 13 198.00
7 HUN 211991 Zoltan Veisse 44* 53* 17 44 43 38 44 5 4 6 3 204.00
8 IRL 202532 Hugo Kennedy 4 24 42 48 61* 49* 25 4 15 28 16 206.00
9 POR 212143 Rui Miguel Rouxinol 23 DNE 28 8 64* 20 36* 28 16 19 12 224.00
10 NED 205214 Olin Houtman 28 35 18 32 51 54 55* BFD* 3 7 4 232.00
11 GER 211006 Philip Walkenbach 46* 42 34 26 33 27 28 9 18 BFD* 15 232.00
12 SUI 210577 Zeno Fry 32 27 BFD* 50 49 7 60 3 UFD* 4 1 233.00
13 ITA 205254 Francesco Nicolì 39 25 BFD* 63* 15 31 38 13 35 20 19 235.00
14 CRO 208705 Marko Smolic 12 1 32 51 58* 53 55* 21 13 44 9 236.00
15 HKG 172784 Malik Hood 39 60* 46 26 43 48* 44 12 2 15 11 238.00
16 JPN 208221 Takuhiro Nishio 34 UFD* 13 8 34 66* 36 35 45 5 33 243.00
17 SWE 209031 Ossian Kamal 48* 61* 42 34 39 21 26 34 21 17 14 248.00
18 GER 207174 Robin Todt 50* 20 BFD* 44 31 39 22 41 19 11 26 253.00
19 GER 211206 Maximilian Walkenbach 44* 24 BFD* 36 30 33 25 16 32 37 25 258.00
20 IRL 211260 Peter Gilmore BFD* 61* 45 11 43 47 20 40 8 23 23 260.00
21 POR 211173 André Granadeiro 49 68* 42 41 64 29 17 8 9 2 DNF* 261.00
22 GBR 212109 Tom Renny 36 28 BFD* 21 31 6 67* 25 41 31 46 265.00
23 FIN 203734 Mainio Ormio 35 12 46 60* 54* 52 50 23 17 21 10 266.00
24 RUS 208229 Nikita Melnikov 28 55 30 28 RET* 34 41 15 24 12 BFD* 267.00
25 LAT 210522 Eriks Karlis Zvilna 30 29 40 40 31 54* 53* 30 20 27 27 274.00
26 GER 206250 Lennart Wirth 30 4 44 53 60* 43 29 19 25 29 54* 276.00
27 FRA 204320 Basile Perrot 37 20 49* 13 47 31 54* 29 38 47 17 279.00
28 CRO 207338 Bruno Gaspic 25 10 47 31 RET* 57* 24 43 43 26 32 281.00
29 SWE 209029 Ask Lindstedt-Nyberg 58* 18 61* 46 54 34 27 10 31 43 22 285.00
30 CRO 207386 Marko Vuksanovic 47 25 12 39 38 49* 33 26 26 39 50* 285.00
31 SWE 209896 August Jungstedt 51* 45 17 22 49 41 46 38 23 9 59* 290.00
32 CZE 210413 Benjamin Prikryl 25 29 30 45 33 47* 20 20 50 53* 38 290.00
33 SWE 200922 André Olsson 54 59 BFD* 34 23 61* 4 37 7 52 21 291.00
34 ITA 211394 Flavio Ardimento 45 44 31 32 43 23 60* 22 51* 24 35 299.00
35 GER 207720 Noah Lee Piotraschke 22 55* 40 42 36 14 61* 44 42 34 30 304.00
36 GER 208314 Leonard Stock 59* 38 44 48* 46 29 21 17 40 25 44 304.00
37 RSA 191057 James Hellstrom 53* 40 22 25 34 19 51 DNC* DNC 13 34 307.00
38 DEN 207411 Andreas Krabbe-Christensen 27 50 50 54 46 DNF* 8 39 11 BFD* 24 309.00
39 BEL 204271 Lander Bultyck 64* 37 28 46 39 10 52 49 28 22 55* 311.00
40 NED 199883 Job Pier 51 45 57* 24 23 14 68* 31 46 32 47 313.00
41 USA 209731 David Wood 37 26 DNS* 49 22 42 62* 24 33 45 40 318.00
42 GER 209126 Jaard Paulsen 39 28 53* 39 14 27 41 51 52* 36 45 320.00
43 AUT 207844 Matthäus Zöchling 64* 33 27 60 59 7 19 47 5 DNF* DNF 326.00
44 HUN 205161 Bence Racz 15 16 39 53 61* 56* 42 33 47 51 31 327.00
45 SGP 197867 Enver You 32 21 55* 27 34 40 51 36 59* 38 53 332.00
46 HKG 186394 Thorwen Uiterwaal 36 48* 18 36 38 24 43 27 64* 62 49 333.00
47 GER 207363 Anselm Klein 46 35 45 12 66* 57 61* 18 55 33 36 337.00
48 UKR 206819 German Muzychko 59 15 62* 60* 37 29 56 60 39 18 28 341.00
49 FRA 209920 Benjamin Vantouroux 48* 31 29 47 48 47 35 32 29 49* 43 341.00
50 NED 209199 Barend Starre 55 41 47 30 4 12 62* 50 53 57* 51 343.00
51 IRL 211132 Aaron Rogers 5 34 BFD* 48 65 53 4 BFD* 30 64 42 345.00
52 CYP 195187 Dimitris Shiali 65* 65* 45 41 21 35 44 46 34 50 29 345.00
53 GER 201161 Fabian Kohoff 60* 38 29 55* 24 53 54 45 36 30 37 346.00
54 FIN 200871 Ohto Aakko 43 37 48 62* 40 51 30 54* 44 42 20 355.00
55 CRO 210744 Sven Djak 41 42 RET* 41 20 38 30 42 49 56 DNF* 359.00
56 CRO 190692 Roko Copic 49 59* 49 40 50 17 37 BFD* 22 48 48 360.00
57 FRA 196545 Romain Razaire 29 55 58* 63* 7 56 50 53 54 40 18 362.00
58 NED 207503 Ryan Haitsma 28 29 20 43 17 60 63* 52 62 55 DNF* 366.00
59 NOR 206358 Andreas Hjellestad Hella 23 65* BFD* 61 23 23 24 63 48 41 60 366.00
60 BEL 205745 Daan Ravelingien 58 66* 25 43 44 44 28 62* 37 46 41 366.00
61 IRL 205770 Daniel Hopkins 59* 8 35 55 45 27 47 59* 58 58 52 385.00
62 POL 209834 Wojciech Chodakowski 32 15 36 50 47 52* 40 55 63* 63 56 394.00
63 ITA 210306 Matteo Casavola 41 54 23 45 27 60* 38 58 60* 54 57 397.00
64 GER 209127 Florian Hafner 33 23 31 35 63* 45 49 64 65* 59 61 400.00
65 NOR 210992 August Hanevik 29 36 43 42 42 63* 59 57 57 35 DNF* 400.00
66 CYP 181887 Stelios Modestou 20 42 33 54 53 RET* 53 56 56 61* 39 406.00
67 SUI 206316 Yves Voillat 45 60 21 62* 10 45 59 61 61 65* 58 420.00
68 GER 210133 Leonard Zacher 60 41 BFD* 14 53 55 36 48 66 60 BFD* 433.00
Boys - Emerald Fleet
Boys - Gold Fleet
Boys - Silver Fleet
Girls - Gold Fleet
Girls - Silver Fleet
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.