Laser Radial World Championships

19 - 26 sie 2017

Medemblik, Netherlands

Wyniki regat
Men
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 POL 195310 Marcin Rudawski 16* 15* 1 3 6 1 5 4 2 8 30.00
2 SUI 210211 Eliot Merceron 9 31* 14 RET* 1 2 8 1 4 2 41.00
3 AUS 199088 Zac Littlewood 20 42* 3 16 4 3 1 2 1 BFD* 50.00
4 FRA 209019 Maxime Mazard 2 35* 13 5 2 5 2 10 32* 17 56.00
5 RUS 205092 Daniil Krutskikh 12 1 4 4 DSQ* BFD* 3 11 15 16 66.00
6 ESP 212174 Alfonso Fernández 5 3 2 18 11 12 20* 25* 13 4 68.00
7 ITA 210764 Nicolò Elena 28* 2 38* 11 14 23 7 9 7 10 83.00
8 SLO 209858 Nik Pletikos 24 25* 41* 12 3 6 10 5 14 14 88.00
9 SGP 211188 Scott Sydney 39* 21 31* 14 7 10 4 8 5 23 92.00
10 JPN 204996 Yoshihiro Suzuki 14 48* 15 6 5 7 14 7 27 BFD* 95.00
11 NED 210371 Aleksandr Moliakov 13 19 16 7 17 21* 9 12 18 BFD* 111.00
12 SWE 208879 Axel Rahm 3 22 5 1 29 4 15 35 52* RET* 114.00
13 CRO 210016 Dominik Perkovic 41* 11 12 21 10 11 29 BFD* 9 11 114.00
14 CZE 203038 Jakub Halouzka 11 32* 19 23 25 38* 16 24 3 9 130.00
15 ITA 212480 Edoardo Libri 7 38 25 13 22 25 39* 6 42* 1 137.00
16 ITA 210031 Andrea Ribolzi 26 5 8 26 13 8 23 36* RET* DNE 145.00
17 TUR 201683 Nogay Dökmeci 32* 18 18 25 46* 19 11 13 22 19 145.00
18 GBR 208663 Ben Elvin 23 55* 11 15 27 32 6 15 DSQ* 18 147.00
19 GRE 207459 Loukianos Zamit 10 33 7 19 28 34* 32 BFD* 17 12 158.00
20 RUS 208229 Nikita Melnikov 4 49* 6 32 8 15 27 BFD* 44 24 160.00
21 RSA 191033 Calvin Gibbs 25 13 26 45* UFD* 17 36 26 19 3 165.00
22 POR 207026 Lourenco Mateus 30 9 9 BFD* 35 16 21 18 29 37* 167.00
23 BUL 194857 Lyuben Tenekedjiev 53* 28 10 29 12 40* 19 33 12 32 175.00
24 LTU 198564 Domantas Juskevicius 48 30 54* 22 18 14 12 28 8 BFD* 180.00
25 NED 202991 Shivam Ramdas 21 39 23 24 15 37 43* 21 58* 5 185.00
26 JPN 204485 Hiroki Kodama 19 14 28 BFD* 36* 28 30 31 28 13 191.00
27 POR 172168 Bernardo Loureiro 6 34 37* 46* 37 26 25 19 21 26 194.00
28 SLO 200231 Maks Vršcaj 45 6 24 10 47* 46* 22 39 16 39 201.00
29 POR 212143 Rui Miguel Rouxinol 49* 37 17 9 41 DSQ* 37 46 10 6 203.00
30 LTU 210163 Radvilas Janulionis 15 29 44 2 31 41 26 BFD* 31 RET* 219.00
31 MON 199212 Jeremy Moutout 50* 57* 42 20 9 24 45 20 37 25 222.00
32 LTU 195203 Airidas Rutkauskas 37* 46* 36 31 33 18 28 34 11 34 225.00
33 CZE 209771 Jiri Halouzka 61* 27 27 38 16 29 35 32 48* 29 233.00
34 BRA 162914 Andrey Godoy 1 4 29 33 23 DSQ* 56 BFD* 26 BFD 236.00
35 USA 170673 James Liebl 54* 24 33 37 43* 30 40 29 34 20 247.00
36 NED 207504 Piet Hein Kraan 47 RET* 39 8 26 BFD* 44 16 6 BFD 250.00
37 POR 199705 Joao Gonçalo Peixoto 46* 10 35 28 44 BFD* 31 40 40 27 255.00
38 NED 200449 Mick Hagoort 34 41 30 50 19 20 54* 42 RET* 21 257.00
39 USA 181847 Julian Soto 44 7 22 BFD* 39 BFD* DNF 22 45 15 258.00
40 CZE 203663 David Bezdek 42 8 21 17 45 45 49 BFD* 50* 31 258.00
41 AUS 207357 Jeff Loosemore 31 40 58* 44 21 22 13 43 49* 45 259.00
42 POR 211173 André Granadeiro 60* 45 60 27 32 31 17 17 RET* 33 262.00
43 JPN 185356 Ryumon Mizuta 59* 56 57* 42 48 9 33 48 25 7 268.00
44 POR 209235 João Guimarães Tomás UFD* 17 20 39 54* 39 47 47 23 42 274.00
45 JPN 208221 Takuhiro Nishio 35 59* 47 35 24 42 51* 30 24 46 283.00
46 GUA 198340 Matías Rosenberg 18 12 34 52 56* 43 52 BFD* 30 43 284.00
47 IRL 211147 Ronan Wallace 22 60* 43 49 30 49 RET* 3 38 DNE 294.00
48 RSA 191057 James Hellstrom 29 43 32 48 52* 33 34 BFD* 47 28 294.00
49 TUR 197298 Alp Baltali 38 DNE 53 40 20 BFD* 18 14 53 DSQ* 300.00
50 AHO 205411 Tijn Van Der Gulik 52 54 59* 59* 38 27 24 23 33 50 301.00
51 RUS 211920 Ivan Liksanov RET* 20 45 34 53* 44 38 44 43 36 304.00
52 JPN 179339 Shota Hirose 33 23 50 30 55* 53* 46 37 51 38 308.00
53 USA 201251 Conrad Vandlik 40 26 48 55* 42 35 50 27 55* 40 308.00
54 SLO 187602 Toni Vrscaj 17 44 56* 43 50 51 55 DNF* 20 30 310.00
55 CRO 194834 Marin Mandic 58 36 52 36 34 13 41 BFD* 41 BFD* 311.00
56 SWE 209136 Jakob Haga 36 52* 40 47 49 36 53* 38 35 44 325.00
57 ITA 210417 Marco Villani 8 16 55 57 51 50 42 BFD* DSQ* 47 326.00
58 NED 210782 Eric-Jan Westerhof 27 50 49 41 DNS* DNS* DNC DNC 46 22 363.00
59 CZE 196991 Radek Sopousek 55* 47 51 53 40 52 59* 41 39 41 364.00
60 NED 209457 Marijn Snel 57* 51 46 54 57* 47 48 45 54 35 380.00
61 GBR 211405 Daniel Wigmore 43 53 62 51 DNF* DNF* DNF DNF 36 49 422.00
62 SUI 209217 Thomas Zimmermann 51 58 61* 58 59* 48 58 49 57 51 430.00
63 ARG 203193 Hector David 56 61* 63* 56 58 54 57 50 56 48 435.00
Women - Gold Fleet
Women - Silver Fleet
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.