19 - 26 sie 2017

Laser Radial World Championships

Medemblik, Netherlands
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 POL POL 195310 Marcin Rudawski 16* 15* 1 3 6 1 5 4 2 8 30.00
2 SUI SUI 210211 Eliot Merceron 9 31* 14 RET* 1 2 8 1 4 2 41.00
3 AUS AUS 199088 Zac Littlewood 20 42* 3 16 4 3 1 2 1 BFD* 50.00
4 FRA FRA 209019 Maxime Mazard 2 35* 13 5 2 5 2 10 32* 17 56.00
5 RUS RUS 205092 Daniil Krutskikh 12 1 4 4 DSQ* BFD* 3 11 15 16 66.00
6 ESP ESP 212174 Alfonso Fernández 5 3 2 18 11 12 20* 25* 13 4 68.00
7 ITA ITA 210764 Nicolò Elena 28* 2 38* 11 14 23 7 9 7 10 83.00
8 SLO SLO 209858 Nik Pletikos 24 25* 41* 12 3 6 10 5 14 14 88.00
9 SGP SGP 211188 Scott Sydney 39* 21 31* 14 7 10 4 8 5 23 92.00
10 JPN JPN 204996 Yoshihiro Suzuki 14 48* 15 6 5 7 14 7 27 BFD* 95.00
11 NED NED 210371 Aleksandr Moliakov 13 19 16 7 17 21* 9 12 18 BFD* 111.00
12 SWE SWE 208879 Axel Rahm 3 22 5 1 29 4 15 35 52* RET* 114.00
13 CRO CRO 210016 Dominik Perkovic 41* 11 12 21 10 11 29 BFD* 9 11 114.00
14 CZE CZE 203038 Jakub Halouzka 11 32* 19 23 25 38* 16 24 3 9 130.00
15 ITA ITA 212480 Edoardo Libri 7 38 25 13 22 25 39* 6 42* 1 137.00
16 ITA ITA 210031 Andrea Ribolzi 26 5 8 26 13 8 23 36* RET* DNE 145.00
17 TUR TUR 201683 Nogay Dökmeci 32* 18 18 25 46* 19 11 13 22 19 145.00
18 GBR GBR 208663 Ben Elvin 23 55* 11 15 27 32 6 15 DSQ* 18 147.00
19 GRE GRE 207459 Loukianos Zamit 10 33 7 19 28 34* 32 BFD* 17 12 158.00
20 RUS RUS 208229 Nikita Melnikov 4 49* 6 32 8 15 27 BFD* 44 24 160.00
21 RSA RSA 191033 Calvin Gibbs 25 13 26 45* UFD* 17 36 26 19 3 165.00
22 POR POR 207026 Lourenco Mateus 30 9 9 BFD* 35 16 21 18 29 37* 167.00
23 BUL BUL 194857 Lyuben Tenekedjiev 53* 28 10 29 12 40* 19 33 12 32 175.00
24 LTU LTU 198564 Domantas Juskevicius 48 30 54* 22 18 14 12 28 8 BFD* 180.00
25 NED NED 202991 Shivam Ramdas 21 39 23 24 15 37 43* 21 58* 5 185.00
26 JPN JPN 204485 Hiroki Kodama 19 14 28 BFD* 36* 28 30 31 28 13 191.00
27 POR POR 172168 Bernardo Loureiro 6 34 37* 46* 37 26 25 19 21 26 194.00
28 SLO SLO 200231 Maks Vršcaj 45 6 24 10 47* 46* 22 39 16 39 201.00
29 POR POR 212143 Rui Miguel Rouxinol 49* 37 17 9 41 DSQ* 37 46 10 6 203.00
30 LTU LTU 210163 Radvilas Janulionis 15 29 44 2 31 41 26 BFD* 31 RET* 219.00
31 MON MON 199212 Jeremy Moutout 50* 57* 42 20 9 24 45 20 37 25 222.00
32 LTU LTU 195203 Airidas Rutkauskas 37* 46* 36 31 33 18 28 34 11 34 225.00
33 CZE CZE 209771 Jiri Halouzka 61* 27 27 38 16 29 35 32 48* 29 233.00
34 BRA BRA 162914 Andrey Godoy 1 4 29 33 23 DSQ* 56 BFD* 26 BFD 236.00
35 USA USA 170673 James Liebl 54* 24 33 37 43* 30 40 29 34 20 247.00
36 NED NED 207504 Piet Hein Kraan 47 RET* 39 8 26 BFD* 44 16 6 BFD 250.00
37 POR POR 199705 Joao Gonçalo Peixoto 46* 10 35 28 44 BFD* 31 40 40 27 255.00
38 NED NED 200449 Mick Hagoort 34 41 30 50 19 20 54* 42 RET* 21 257.00
39 USA USA 181847 Julian Soto 44 7 22 BFD* 39 BFD* DNF 22 45 15 258.00
40 CZE CZE 203663 David Bezdek 42 8 21 17 45 45 49 BFD* 50* 31 258.00
41 AUS AUS 207357 Jeff Loosemore 31 40 58* 44 21 22 13 43 49* 45 259.00
42 POR POR 211173 André Granadeiro 60* 45 60 27 32 31 17 17 RET* 33 262.00
43 JPN JPN 185356 Ryumon Mizuta 59* 56 57* 42 48 9 33 48 25 7 268.00
44 POR POR 209235 João Guimarães Tomás UFD* 17 20 39 54* 39 47 47 23 42 274.00
45 JPN JPN 208221 Takuhiro Nishio 35 59* 47 35 24 42 51* 30 24 46 283.00
46 GUA GUA 198340 Matías Rosenberg 18 12 34 52 56* 43 52 BFD* 30 43 284.00
47 IRL IRL 211147 Ronan Wallace 22 60* 43 49 30 49 RET* 3 38 DNE 294.00
48 RSA RSA 191057 James Hellstrom 29 43 32 48 52* 33 34 BFD* 47 28 294.00
49 TUR TUR 197298 Alp Baltali 38 DNE 53 40 20 BFD* 18 14 53 DSQ* 300.00
50 AHO 205411 Tijn Van Der Gulik 52 54 59* 59* 38 27 24 23 33 50 301.00
51 RUS RUS 211920 Ivan Liksanov RET* 20 45 34 53* 44 38 44 43 36 304.00
52 JPN JPN 179339 Shota Hirose 33 23 50 30 55* 53* 46 37 51 38 308.00
53 USA USA 201251 Conrad Vandlik 40 26 48 55* 42 35 50 27 55* 40 308.00
54 SLO SLO 187602 Toni Vrscaj 17 44 56* 43 50 51 55 DNF* 20 30 310.00
55 CRO CRO 194834 Marin Mandic 58 36 52 36 34 13 41 BFD* 41 BFD* 311.00
56 SWE SWE 209136 Jakob Haga 36 52* 40 47 49 36 53* 38 35 44 325.00
57 ITA ITA 210417 Marco Villani 8 16 55 57 51 50 42 BFD* DSQ* 47 326.00
58 NED NED 210782 Eric-Jan Westerhof 27 50 49 41 DNS* DNS* DNC DNC 46 22 363.00
59 CZE CZE 196991 Radek Sopousek 55* 47 51 53 40 52 59* 41 39 41 364.00
60 NED NED 209457 Marijn Snel 57* 51 46 54 57* 47 48 45 54 35 380.00
61 GBR GBR 211405 Daniel Wigmore 43 53 62 51 DNF* DNF* DNF DNF 36 49 422.00
62 SUI SUI 209217 Thomas Zimmermann 51 58 61* 58 59* 48 58 49 57 51 430.00
63 ARG ARG 203193 Hector David 56 61* 63* 56 58 54 57 50 56 48 435.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 F9 F10 Pkt
1 NED NED 210407 Marit Bouwmeester 29* 27* 3 6 1 2 1 1 5 3 22.00
2 BEL BEL 211552 Evi Van Acker 4 3 3 9 2 15* 3 3 4 15* 31.00
3 JPN JPN 199066 Manami Doi 34* 5 7 2 2 5 4 23* 13 2 40.00
4 FRA FRA 196544 Mathilde De Kerangat 4 9 17* 13 6 7 10 4 14* 7 60.00
5 CAN CAN 204468 Brenda Bowskill 1 15 10 8 11 6 45* 11 2 16* 64.00
6 NED NED 211391 Maxime Jonker 23* 7 13 4 3 24* 10 3 10 18 68.00
7 NED NED 209198 Daphne Van Der Vaart 13 36* 9 5 16 RET* 15 2 1 13 74.00
8 LTU LTU 210496 Viktorija Andrulyte 30* 18 5 9 4 17 39* 7 20 1 81.00
9 GER GER 210135 Pauline Liebig 3 22 2 19 8 DSQ* 6 5 17 36* 82.00
10 POL POL 211108 Agata Barwinska 42* 14 12 3 6 5 5 18 21 41* 84.00
11 GER GER 212749 Svenja Weger 8 2 31* 10 1 1 16 21 29* 27 86.00
12 CAN CAN 206104 Sarah Douglas 19 22 8 10 4 6 34* 33* 3 19 91.00
13 FRA FRA 206297 Marie Barrue 16 6 11 16 15 24* 11 12 19* 5 92.00
14 FIN FIN 203033 Monika Mikkola 15 1 14 24* 22 12 15 32* 12 4 95.00
15 FIN FIN 212072 Tuula Tenkanen 28 30* 4 23 9 11 2 10 RET* 8 95.00
16 URU URU 204452 Dolores Moreira Fraschini 2 10 15 7 24* 8 7 14 34 35* 97.00
17 BEL BEL 208778 Emma Plasschaert 32* 5 12 RET* 5 4 19 6 30 21 102.00
18 SUI SUI 199846 Maud Jayet 5 42* 10 30 10 12 1 42* 16 20 104.00
19 CAN CAN 182662 Isabella Bertold 1 25 23 2 15 16 23 26* 6 42* 111.00
20 HUN HUN 211551 Mária Érdi 9 3 32* 12 7 17 8 9 RET* 46 111.00
21 DEN DEN 207194 Anne-Marie Rindom 24 19 19 4 3 4 RET* 8 42* 31 112.00
22 SLO SLO 206666 Kim Pletikos 3 2 29 14 23 30* 32* 27 7 11 116.00
23 GBR GBR 212783 Georgina Povall 14 13 35* 18 21 11 17 13 40* 9 116.00
24 BEL BEL 210469 Maité Carlier 11 4 26 36* 13 14 9 25 15 28* 117.00
25 TUR TUR 211912 Nazli Cagla Donertas 21 47* 8 15 12 10 11 19 23 32* 119.00
26 GBR GBR 209188 Hannah Snellgrove 31* 24 6 18 12 9 5 10 38* 37 121.00
27 GRE GRE 212289 Vasileia Karachaliou 5 13 11 20 19 UFD* DSQ* 15 33 6 122.00
28 SWE SWE 208353 Josefin Olsson 20 33* 1 13 18 3 21 16 35* 34 126.00
29 USA USA 184454 Erika Reineke 27 10 16 19 RET* 7 3 13 37* 33 128.00
30 ITA ITA 211544 Silvia Zennaro 10 14 34* 32 5 15 14 6 32 40* 128.00
31 FRA FRA 207562 Marie Bolou 14 7 20 26* 14 21 22 5 28* 25 128.00
32 GRE GRE 211052 Athanasia Fakidi 7 DSQ* 44* 7 25 18 18 19 25 17 136.00
33 GBR GBR 202411 Alison Young 22 11 25 UFD* 13 1 30 12 41* 23 137.00
34 NED NED 208425 Mirthe Akkerman 39* 16 1 12 18 28 16 17 RET* 29 137.00
35 FRA FRA 211343 Louise Cervera 7 26 9 35 17 21 13 40* 43* 10 138.00
36 FRA FRA 211861 Pernelle Michon 18 43* 17 44* 9 2 33 24 24 12 139.00
37 TUR TUR 210379 Ecem Güzel 43* 9 24 17 25 27 8 21 8 RET* 139.00
38 NOR NOR 207833 Line Flem Høst 20 35* 6 31 10 35* 6 18 26 24 141.00
39 ESP ESP 210468 Martina Reino Cacho 16 15 5 25 24 26 35* RET* 18 14 143.00
40 USA USA 211503 Haddon Hughes 28 27 41* 31 11 16 27 2 9 43* 151.00
41 ESP ESP 211085 Cristina Pujol 17 6 4 6 39* 33 36* 29 31 26 152.00
42 GUA GUA 190816 Isabella Maegli 15 1 7 41* 22 27 26 30 27 DSQ* 155.00
43 AUS AUS 208546 Mara Stransky 21 28 2 1 38 25 20 BFD* 46* 22 157.00
44 NZL NZL 212258 Susannah Pyatt 37* 19 30 29 16 19 12 4 39* 30 159.00
45 ITA ITA 211982 Joyce Floridia 33 31 19 25 21 10 RET* 9 11 39* 159.00
46 AUS AUS 194950 Ashley Stoddart 46* 44 14 14 20 19 4 24 22 48* 161.00
47 BLR BLR 203772 Tatiana Drozdovskaya 26 8 28 22 8 13 RET* 15 45 47* 165.00
48 ITA ITA 212486 Valentina Balbi 45* 12 13 22 29 26 12 23 44* 38 175.00
49 GER GER 211211 Pia Kuhlmann 25 26 42* 29 7 8 24 32 36 44* 187.00
50 DEN DEN 207195 Anna Munch 6 34 40* 38 32 20 22 1 UFD* 45 198.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 F9 F10 Pkt
1 ARG ARG 205491 Lucia Falasca 35* 32 27 34 19 3 35* 16 1 4 136.00
2 NED NED 207500 Hannah Van Goor 40* 40 20 16 41* 13 26 8 13 2 138.00
3 LTU LTU 211452 Milda Eidukeviciute 23 16 31* 5 28 31 45* 26 8 9 146.00
4 RUS RUS 197527 Ekaterina Zyuzina 41 17 16 8 17 RET* 24 37 RET* 3 163.00
5 AUS AUS 204568 Zoe Thomson 2 24 18 RET* 33 43* 31 35 22 1 166.00
6 GER GER 210065 Lena Haverland 22 43* 21 17 26 20 27 31* 18 18 169.00
7 GBR GBR 206365 Rheanna Pavey 19 11 44* 1 46* 41 38 36 10 15 171.00
8 IRL IRL 211115 Aoife Hopkins 48* 25 41* 24 20 23 17 22 19 26 176.00
9 AUS AUS 211550 Elyse Ainsworth 27 38* 28 40* 34 18 25 29 7 14 182.00
10 GBR GBR 211457 Alice Woodings Hyde 32 46* 24 3 DNF* 46 18 40 4 19 186.00
11 JPN JPN 208953 Momoko Tada 24 21 33 28 41* 31 40 41* 3 6 186.00
12 USA USA 208049 Hanne Weaver 17 33 34 37* 36 37 BFD* 20 5 11 193.00
13 ITA ITA 210760 Carolina Albano 25 38 33 44* 30 23 7 7 30 RET* 193.00
14 CZE CZE 208363 Martina Bezdekova 11 34 15 27 46* 42* 2 42 29 36 196.00
15 GER GER 211431 Laura Bo Voss 12 20 40* 11 43* 39 36 35 14 30 197.00
16 CRO CRO 208709 Sandra Lulic 6 DSQ* 30 40 DSQ* 29 28 30 25 13 201.00
17 JPN JPN 202611 Yumiko Tombe 40 31 22 43* 43* 30 21 34 2 22 202.00
18 USA USA 209313 Sophia Reineke 34 8 26 33 35 38* 19 RET* 31 17 203.00
19 IRL IRL 210406 Aisling Keller 45* 18 29 30 27 34 37* 36 21 8 203.00
20 CRO CRO 210748 Andela De Micheli Vitturi 37 4 22 42 30 22 23 RET* 26 DSQ* 206.00
21 PER PER 182332 Paloma Schmidt Gutierrez 26 21 21 35* 35 29 29 31 17 RET* 209.00
22 GBR GBR 210614 Ellie Cumpsty 43* 39 23 UFD* 32 22 43 25 20 7 211.00
23 USA USA 189813 Lindsey Baab 44* 23 25 15 RET* DNE 13 20 41 25 213.00
24 TTO TTO 75070 Kelly-Ann Arrindell 12 20 35 32 36 41* 29 41* 16 34 214.00
25 EST EST 206437 Anna Pohlak 18 41* BFD* 23 14 25 40 38 36 27 221.00
26 NED NED 202644 Caren Niezen 36 17 36 46* 31 43* 30 17 33 24 224.00
27 SUI SUI 208300 Andrea Nordquist 31 35 38 39* 23 28 14 BFD* 23 35 227.00
28 THA THA 181849 Kamolwan Chanyim 9 32 39 37 42* 37 31 39 6 43* 230.00
29 NZL NZL 211516 Annabelle Rennie-Younger 41 44* 27 36 45* 44 9 37 28 10 232.00
30 ARG ARG 188754 Luciana Cardozo 13 40 42 28 33 9 BFD* 45* 40 28 233.00
31 CAN CAN 210105 Maura Dewey 46* 45* 18 39 42 33 32 28 39 5 236.00
32 USA USA 180087 Christina Sakellaris 42 48* 43* 38 37 38 20 14 35 12 236.00
33 NOR NOR 211215 Anna Skaar 38 29 49* 27 40 36 39 46* 9 21 239.00
34 GBR GBR 212662 Clementine Thompson 47* 42* 37 21 34 35 28 11 34 41 241.00
35 ESP ESP 201611 Aina Bauza Roig 30 29 32 41* 29 46* 41 33 24 29 247.00
36 ITA ITA 212778 Francesca Frazza 29 30 47* 45 28 36 38 BFD* 12 33 251.00
37 FIN FIN 195578 Erica Partanen 38 49* 37 33 31 14 34 34 32 39* 253.00
38 BRA BRA 204587 Gabriella Kidd 35 12 46 26 DSQ* 32 41 BFD* RET 20 263.00
39 BUL BUL 210903 Mariela Nikolova 10 23 36 43 47* 45 44 DNF* 37 31 269.00
40 AUS AUS 211549 Marlena Berzins 49 28 38 20 26 32 RET* BFD* 38 38 269.00
41 BUL BUL 207736 Stefani Muzakova 8 41 45* DSQ* 44 42 DNE 39 11 40 276.00
42 NZL NZL 209279 Olivia Christie 36 37 48 45 44 RET* 44 BFD* 15 23 292.00
43 DEN DEN 210467 Laura Kragh Frederiksen 48* 39 39 42 27 39 33 38 46* 37 294.00
44 LAT LAT 212190 Agija Elerte 44 48* 48* 11 38 45 42 43 43 32 298.00
45 UKR UKR 212509 Sofiia Larycheva 49* 45 45 46* 37 34 25 27 44 42 299.00
46 KAZ KAZ 202702 Karina Jangazova 39 47* 46 47* 45 40 43 44 27 16 300.00
47 ESP ESP 206340 Laura Oliva Vidal 47* 46 RET* 21 40 DNE 37 22 42 DNE 310.00
48 JPN JPN 173423 Emiri Koya 33 36 43 34 47* 44 42 43 47* 44 319.00
49 LAT LAT 207538 Estere Kumpina 50* 37 47 47 39 40 BFD* 28 45 45 328.00
50 VEN VEN 191954 Daniela Rivera DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 408.00
Men Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Women - Gold Fleet Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Women - Silver Fleet Wyniki oficjalne po 10 wyścigach