1 - 8 paź 2017

Laser European Championships

Barcelona, Spain
Wyniki
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 F6 F7 F8 F9 F10 F11 Pkt U21
1 GBR GBR 211921 Nick Thompson 8 10 13* 2 4 9 BFD* 10 2 7 1 53.00
2 ITA ITA 211979 Francesco Marrai 8 3 16* 3 11 8 7 7 1 35* 13 61.00
3 NZL NZL 210817 Andrew Mckenzie 2 2 11* 1 2 38* 11 12 17 10 5 62.00
4 CYP CYP 212431 Pavlos Kontides 7 4 12* 1 6 24* 4 4 18 5 17 66.00
5 ITA ITA 188953 Giovanni Coccoluto 2 1 7 37* 5 13 1 11 15 14 21* 69.00
6 GER GER 209801 Philipp Buhl 9 10* 8 2 1 14 42* 9 6 21 8 78.00
7 GBR GBR 211407 Lorenzo Brando Chiavarini 25* 2 14 4 21 2 16 19 28* 1 3 82.00
8 NOR NOR 201111 Hermann Tomasgaard 1 11* 8 6 7 15 3 38* 24 9 16 89.00
9 CRO CRO 212013 Tonči Stipanović 1 1 1 4* 2 4 21 51* 20 37 9 96.00
10 ESP ESP 211440 Joaquin Blanco 24* 5 16 5 6 1 18 16 21 25* 10 98.00
11 EST EST 203724 Karl-Martin Rammo 4 12 17* 3 10 35* 8 8 19 27 11 102.00
12 BEL BEL 202020 Wannes Van Laer 17* 12 3 5 4 56* 27 24 3 6 26 110.00
13 ITA ITA 196685 Marco Gallo 11* 7 9 8 8 5 37 41* 4 33 2 113.00
14 ESA ESA 180192 Enrique Jose Arathoon 6 6 6 BFD* 1 3 24 34* 10 32 28 116.00
15 GBR GBR 210139 Michael Beckett 6 19* 4 6 5 43* 20 1 37 28 14 121.00
16 HUN HUN 213119 Jonatan Vadnai 17 26* 12 8 9 21 49* 20 8 2 25 122.00
17 NED NED 171900 Niels Broekhuizen 5 16 10 10 25* 17 BFD* 5 9 52 4 128.00
18 FRA FRA 211954 Antony Munos 32* 33* 2 12 17 10 19 26 5 20 18 129.00
19 CRO CRO 213373 21 37* 1 9 11 16 44* 2 22 13 42 137.00
20 BEL BEL 207173 William De Smet 18 4 34* 20 12 18 6 15 12 39* 38 143.00
21 POL POL 210788 Filip Ciszkiewicz 14 35* 20 22 22 45* 12 23 23 3 7 146.00
22 RUS RUS 213011 Sergey Komissarov 7 14 19* 11 3 6 58* 3 14 46 43 147.00
23 NZL NZL 211585 Thomas Saunders 3 13 14 9 DSQ* 19 36 28 43* 8 30 160.00
24 MNE MNE 208707 Milivoj Dukic 32* 23 10 12 9 25 23 BFD* 11 40 19 172.00
25 POR POR 212114 Rui Rui Silveira 28 6 11 18 33* 34 10 14 7 48 RET* 176.00
26 MAS MAS 206032 Khairulnizam Mohd Afendy 26 38* 2 17 10 49* 40 25 44 4 15 183.00
27 GBR GBR 211406 Jack Wetherell 42* 5 20 10 7 11 43 44* 40 36 12 184.00
28 GBR GBR 209134 Elliot Hanson 5 9* 5 7 3 12 35 52 BFD* DNC 6 189.00
29 GER GER 212765 Theodor Bauer 27* 20 18 16 18 27 13 40* 27 22 32 193.00
30 SUI SUI 210211 Eliot Merceron 24* 8 3 13 14 39 22 31 48* 43 22 195.00
31 GBR GBR 211110 Jack Cookson 26* 17 22 18 8 20 26 18 34 42* 39 202.00
32 LTU LTU 210163 Karolis Janulionis 13 39* 38 28 17 31 5 57* 30 11 34 207.00
33 CZE CZE 212491 Viktor Teply 15 29* 7 14 13 26 28 29 46 58* 36 214.00
34 ISR ISR 211955 Sagi Glantz 42* 8 24 22 23 7 34 RET* 32 29 37 216.00
35 ESP ESP 200226 Joel Rodríguez Pérez 10 9 4 7 32* 29 41 13 55 56 DNC* 224.00
36 ITA ITA 202261 Gianmarco Planchestainer 12 22 37 41* 40 30 2 21 16 47 51* 227.00
37 IRL IRL 210254 Finn Lynch 4 13 19 19 22* 51 33 53* 41 12 35 227.00
38 ESP ESP 203113 Jesus Rogel Sanchez 22 7 28* 23 21 50 54* 6 25 19 54 227.00
39 FIN FIN 212270 Kaarle Tapper 22* 15 6 15 16 44 17 49 54* 45 20 227.00
40 ITA ITA 210766 Nicolò Villa 29 26 30* 21 26 40 9 17 38 44* 33 239.00
41 NED NED 212968 Yuri Hummel 15 21 13 DNC* 14 36 55 50 BFD* 16 23 243.00
42 FRA FRA 211863 Maxime Mazard 27 30* 15 30 24 22 BFD* 39 13 18 56 244.00
43 POL POL 212506 Dawid Kania 19 27* 21 25 27 55* 32 55 36 15 31 261.00
44 RUS RUS 211929 Maxim Nikolaev 11 28* 24 23 12 33 52* 27 49 34 50 263.00
45 NED NED 212650 Duko Bos 9 27* 5 15 13 47 57* 22 57 57 49 274.00
46 FRA FRA 211218 Gaston Morvan 16 40* 32 30 24 48 31 58* 26 17 52 276.00
47 LTU LTU 210951 Martis Pajarskas 28 36* 9 17 28 60* 46 35 59 26 29 277.00
48 POR POR 202211 Eduardo Marques 41* 28 31 14 20 DSQ* 29 42 45 24 46 279.00
49 ARG ARG 211570 Agustin Vidal Incatasciato 21 31 26 27 44* 32 30 37 31 49 53* 284.00
50 BLR BLR 171937 Pavel Babich 20 18 23 38* 31 46 47 36 50* 31 40 292.00
51 FRA FRA 207614 Loïc Queyroux 25 19 34 34 46* 28 53* 48 42 38 24 292.00
52 MNE MNE 211269 Igor Les 23 23 39* 24 26 59* 14 30 51 55 47 293.00
53 ESP ESP 208196 Ismael Iess 14 3 61* 48 40 58 25 32 52 23 59* 295.00
54 FRA FRA 209918 Etienne Le Pen 33* 11 17 33 18 37 59* 54 33 51 41 295.00
55 FRA FRA 212318 Arthur Barrue 18 16 28 32 34* 41 15 43 56 50 58* 299.00
56 ESP ESP 209164 Carlos Rosello 12 20 36 DNC* 38 23 56 33 29 54 57* 301.00
57 ITA ITA 210758 Zeno Gregorin 51* 14 15 26 16 54 48 47 58 59* 27 305.00
58 MEX MEX 202694 Yanic Gentry 20 42* 25 28 29 42 39 45 39 60* 44 311.00
59 TUR TUR 211881 Onur Bilgen 13 30 32* 13 30 53 51 RET* 53 30 45 318.00
60 TUR TUR 172556 Mustafa Çakir 54* 48 26 16 19 57* 45 46 47 41 55 343.00
61 UKR UKR 212671 Valeriy Kudryashov 37* 33 22 31 25 52 50 56* 35 53 48 349.00
62 HUN HUN 213095 Benjamin Vadnai 3 17 18* 11 15 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 366.00
63 GBR GBR 212224 Sam Whaley 31 38* 29 20 23 61 38 DNC* DNC DNC DNC 394.00
64 GER GER 211430 Max Wilken 31 50* 33* 27 28 11 1 5 2 9 1 115.00
65 FRA FRA 203855 Alexandre Boite 45* 22 42 49* 35 1 2 1 1 2 24 130.00
66 ESP ESP 213111 Ramiro Foguet Rojas 40 24 44* 44* 38 9 24 2 4 5 4 150.00
67 IRL IRL 210101 Ewan Mcmahon 36 43* 27 24 41* 12 4 16 30 14 2 165.00
68 POL POL 211314 Kuba Rodziewicz 10 31 53* 48* 43 22 11 6 41 0 6 170.00
69 SWE SWE 207831 Marcus Magnusson 39 15 53* 47* 43 7 18 13 10 21 11 177.00
70 USA USA 180521 Marek Zaleski 30 37* 29 32 27 42* 8 19 16 15 7 183.00
71 POL POL 209552 Tadeusz Kubiak 33 41* 41* 21 36 17 6 3 5 37 26 184.00
72 FIN FIN 211411 Aleksi Tapper 40* 25 23 38* 34 25 9 29 11 20 13 189.00
73 GER GER 208347 Philipp Loewe 62* 34 41 41 49 6 3 4 51* 7 12 197.00
74 ITA ITA 209448 Giovanni Saccomani 23 47* 30 36 39 51* 5 12 19 11 25 200.00
75 SWE SWE 211567 Wilhelm Kark 52* 24 48* 40 33 45 12 14 8 16 21 213.00
76 TUR TUR 191719 Berkay Abay 19 56* 44 42 19 50 BFD* 21 3 1 16 215.00
77 GUA GUA 208786 Gabriel Sanz-Agero 29 54* 33 31 36* 5 14 31 6 36 36 221.00
78 POL POL 212638 Aleksander Arian 38 52* 35 25 35 18 28 15 DNC* 3 30 227.00
79 BRN BRN 211121 Abdulla Janahi 34 36 37* 36 37 27 19 42* 21 8 20 238.00
80 POR POR 202213 Santiago Sampaio 46 32 50* 29 45 13 DNF* 10 22 33 9 239.00
81 RUS RUS 195737 Dmitry Tretyakov 44 21 52 54* 53* 10 7 17 45 24 28 248.00
82 FRA FRA 212542 Frank Lavenant 60* 44 40 19 15 32 21 44 15 53* 29 259.00
83 ESP ESP 183422 Jordi Capella 37 18 55* 40 46 DNC* DNC 9 26 13 8 260.00
84 CZE CZE 195103 Stepan Novotny 16 42 45* 43 42 24 15 BFD* 12 28 38 260.00
85 UKR UKR 211271 Georgii Paches 48* 40 47 46 47* 23 34 43 9 12 10 264.00
86 ESP ESP 207110 Guillermo Flores Martín 43* 25 31 42 37 4 41 22 46 19 47* 267.00
87 SWE SWE 195041 Albin Gipperth 45 53* 21 29 29 41 43 BFD* 53 4 5 270.00
88 CRO CRO 211884 Mario Novak 36 41 54* 49* 41 2 30 18 32 39 37 276.00
89 GBR GBR 212040 Anthony Parke 41 56* 58* 45 39 3 33 8 38 43 27 277.00
90 SWE SWE 211279 Edvin Gipperth 52 43 36 53* 48 15 BFD* 30 17 32 14 287.00
91 MON MON 199212 Jérémy Moutout 47 47 51* 45 50* 36 42 25 7 6 34 289.00
92 ECU ECU 18878 Matias Dyck 53* 48* 45 39 30 21 16 45 48 10 35 289.00
93 UKR UKR 172010 Ivan Zhukalin 44 UFD* 43 35 31 35 23 52 29 UFD* 3 295.00
94 ESP ESP 211450 Miguel Moncada Sánchez 49* 34 25 39 49 59 20 BFD* 35 27 17 305.00
95 ESP ESP 208456 Mario Plomer Quiroga 51 55* 35 52 53* 33 22 38 40 18 18 307.00
96 CAN CAN 212612 Justin Norton 48 46 56* 33 42 43 10 34 57* 22 32 310.00
97 ITA ITA 209854 Pietro Ranotto 53 51 38 43 DNC* 16 29 7 44 30 55* 311.00
98 GBR GBR 211408 Jack Aitken 55* 50 27 47 52* 8 36 51 33 40 33 325.00
99 LTU LTU 210950 Marius Eidukevicius 30 52 39 54 61* 26 BFD* 41 23 31 31 327.00
100 ESP ESP 209810 Alberto Guillén Serrano 43 44 46 44 50* 20 35 24 34 51* 39 329.00
101 GBR GBR 212661 Jacob Farren-Price 47 60* 49 56* 51 30 17 47 14 35 42 332.00
102 FRA FRA 207564 Thomas Simon 49* 49 46 34 32 53 BFD* 36 36 25 23 334.00
103 SUI SUI 209860 Arthur Baudet 58* 29 42 56 59* 28 27 26 24 54 51 337.00
104 CZE CZE 211236 Jakub Halouzka 35 39 48 51 54* 19 32 39 39 DNC* 43 345.00
105 NED NED 207175 Freddie Verburgt 50 57* 49 26 20 34 48 55* 52 44 22 345.00
106 SWE SWE 202526 Albin Johnsson 38 35 60* 57 57* 39 39 32 50 17 41 348.00
107 ESP ESP 203758 Nicolás Viar 46 32 59* 59* 57 29 44 28 13 46 57 352.00
108 CRO CRO 210018 Alec Cvinar 55 45 59* 55* 52 14 40 46 18 49 48 367.00
109 VEN VEN 191939 Andres Lage 34 57* 43 51 54 48 49 54 59* 23 15 371.00
110 ITA ITA 206461 Claudio Natale 57* 49 40 50* 44 40 13 49 42 45 50 372.00
111 ITA ITA 209856 Alessio Collami 54 61* 51 50 60* 56 26 27 20 34 59 377.00
112 SUI SUI 208783 Cyrill Knecht 60* 62* 54 53 56 54 31 48 37 29 19 381.00
113 ESP ESP 204152 Andreu Juan Roig 35 46 58* 57 56 44 46 20 25 DNC* 52 381.00
114 GBR GBR 210411 Harry Blowers 50 60* 52 35 55 47 37 11 54 UFD* DNC 404.00
115 NOR NOR 207547 Sigurd Tveit 39 51* 47 37 45 49 45 DNC* DNC 26 53 404.00 1
116 ITA ITA 208644 Sean Albert Cuomo 58 58 57 58 59* 38 BFD* 35 27 38 44 413.00
117 ESP ESP 190987 Jose Soteras 59* 59 57 55 55 31 50 37 28 47 60* 419.00
118 MKD MKD 200700 Niko Churkoski 56 54 55 60* 58 57 25 23 DNC* 52 45 425.00
119 CZE CZE 209771 Jiri Halouzka 56 55 62* 62* 61 46 47 33 31 42 56 427.00
120 ITA ITA 211987 Gabriele Besozzi 57 45 60* 58 58* 55 38 53 43 41 40 430.00
121 EST EST 212230 Martin Aruja 61* 58* 50 46 51 52 51 40 47 48 58 443.00
122 SUI SUI 210577 Zeno Fry 61 59 62* 59 48 37 BFD* 50 49 56 46 465.00
123 ESP ESP 205695 Leandro Rosado 59* 53 56 52 47 DNC* DNC 56 56 55 49 487.00
124 LAT LAT 210521 Girts Fisers-Blumbergs 63* 61 61 60 60 58 52 DNC* 55 50 54 511.00
125 DEN DEN 210231 Nicolai Mikkelsen 62 63 63* 61 DNF* 60 53 57 58 57 61 532.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 F6 F7 F8 F9 F10 F11 Pkt U21
1 POL POL 195310 Marcin Rudawski 5* 5 1 1 1 5 18 4 31* 1 1 37.00
2 ESP ESP 205754 Marcelo Cairo Assenza 6 1 10* 7 6 8 7 8 1 9* 8 52.00 1
3 GRE GRE 212529 Dimitris Papadimitriou 16 BFD* 3 10 4 7 14 1 2 2 27* 59.00 2
4 ESP ESP 207167 Antonio Coronilla Soto 4 3 4 12* 12 13 15 6 3 16* 3 63.00
5 ESP ESP 208781 Pau Schilt 10 39* 10 1 1 21 2 13 DNC* 20 17 95.00
6 ESP ESP 212174 Alfonso Fernandez Perez DNC* 1 14 17 16 2 12 3 17 18 19* 100.00 3
7 SUI SUI 210300 Gregoire Peverelli 6 10* 2 3 4 24* 24 22 19 6 15 101.00 4
8 CRO CRO 213012 Stipe Gaspic 12 14* 3 2 3 39* 19 27 24 11 5 106.00 5
9 NOR NOR 209553 Uffe Tomasgaard 5 7 13 15* 5 20 27 9 11 31* 9 106.00 6
10 ESP ESP 203555 Leopoldo Barreto Haschke 17* 11 8 2 2 9 BFD* BFD 13 5 4 107.00 7
11 ESP ESP 196951 Matias Sabate Orera 8 12 26* 8 9 23 10 BFD* 8 17 12 107.00 8
12 ESP ESP 212170 Max Urquizu Marcos 9 12 37* 37* 32 12 1 2 7 10 23 108.00 9
13 ESP ESP 203054 Rafael De La Hoz Tuells 18* 16 8 5 11 4 28 33* 26 8 6 112.00 10
14 ISR ISR 195017 Yam Lauber 2 2 16 18 19* 1 29 BFD* 12 14 28 122.00 11
15 ITA ITA 211984 Federico Tocchi 9 BFD* 5 3 3 16 22 12 DNC* 7 UFD 130.00
16 ESP ESP 211293 Roberto Bermúdez De Castro Rey 14* 8 9 13 7 11 49* 14 27 42 2 133.00 12
17 ITA ITA 212480 Edoardo Libri 32* 9 7 5 8 28 38* 28 6 24 22 137.00 13
18 ESP ESP 196717 Pere Ponseti Mesquida 17 36* 11 14 10 19 5 32 39* 3 29 140.00 14
19 ESP ESP 205696 Leandre Garcia Rom 13 20 15 22 29* 36* 32 5 5 12 20 144.00 15
20 CRO CRO 194829 Dominik Perković 26* 15 1 7 6 43* 33 17 42 30 11 162.00 16
21 SUI SUI 209205 Gauthier Verhulst 30* 24 2 4 11 22 42* 24 18 21 36 162.00 17
22 GRE GRE 212069 Pandelis Kyrpoglou 27* 17 18 20 15 38* 25 10 4 26 31 166.00 18
23 POR POR 172168 Bernardo Maria Martins Loureiro 13 29* 21 16 21 10 9 11 29 36 47* 166.00 19
24 SUI SUI 209936 Nicolas Rolaz 24* 2 12 9 7 45* 34 16 33 38 21 172.00 20
25 ESP ESP 203518 Luis Cabot Sancho 19 10 5 20* 5 33 20 BFD* 21 29 30 172.00 21
26 GUA GUA 212140 David Hernández 11 13 24* 10 13 46* 45 21 16 4 41 174.00
27 ESP ESP 209181 Finn Mullee 25 11 20 30* 24 15 16 18 20 27 DSQ* 176.00 22
28 ESP ESP 212142 Jorge Tábara 4 5 23 26 35* 14 8 23 30 50* 46 179.00 23
29 ITA ITA 210031 Andrea Ribolzi 7 4 36* 33 34 18 3 19 23 39 45* 180.00 24
30 ESP ESP 198733 Jesus Florez Estrada 36* 6 17 27 23 27 23 30 DNC* 15 13 181.00
31 GBR GBR 208663 Ben Elvin 29 32* 7 6 9 31 11 BFD* 25 33 38 189.00
32 ISR ISR 199367 Guy Asher 22* 21 11 21 12 40* 31 26 28 34 7 191.00 25
33 ITA ITA 210764 Nicolo Elena 16 40* 6 6 10 32 46 BFD* 10 13 DSQ 192.00
34 POR POR 207026 Lourenco Mateus 37* 4 22 15 15 34 41 BFD* 15 37 10 193.00 26
35 ESP ESP 198735 Socrates Fernandez 20 49* 13 8 14 17 13 BFD* DNC 45 14 197.00
36 GRE GRE 207459 Loukianos Zamit 11 17 20 19 22* 41* 26 15 35 25 34 202.00 27
37 ESP ESP 212314 Victor Moure 3 7 32 32 36* 26 17 BFD* 36 19 32 204.00 28
38 SUI SUI 211844 Jacopo Scornaienghi 43* 21 12 17 16 35 43 20 9 46* 33 206.00 29
39 FRA FRA 211288 Léo Maurin 32* 14 19 25 18 3 50* 7 37 47 37 207.00 30
40 ESP ESP 211082 Victor Simo 23* 9 9 11 18 49* 30 34 32 41 25 209.00 31
41 HUN HUN 211991 Zoltan Veisse 19 28 UFD* 12 14 42 47* 29 14 35 16 209.00 32
42 ESP ESP 178495 Gómez Bermudo Alfredo 1 34* 16 21 19 6 44 BFD* 34 40 35 216.00
43 IRL IRL 211147 Ronan Wallace 35 38* 6 4 8 50 39 BFD* 44 23 18 227.00
44 POR POR 212143 Miguel Rouxinol 25 29* 18 9 17 47 21 BFD* 22 32 39 230.00 33
45 ESP ESP 207980 Jan Urquizu Marcos 14 3 34 41* 39 25 6 25 38 51 DNC* 235.00 34
46 ESP ESP 183192 José Manuel Ruiz Ibáñez 10 15 25 34* 22 DNC* 37 31 45 28 24 237.00 35
47 ESP ESP 192397 Xavi Tous 26 38* 17 19 25 51 4 BFD* 41 22 42 247.00
48 NED NED 207504 Pieter Kraan 33* 20 14 11 2 30 48 BFD* 40 43 43 251.00 36
49 ESP ESP 203990 Alejandro Bethencourt Fuentes 1 13* 4 13 13 29 35 DNC* DNC DNC DNC 254.00 37
50 SVK SVK 164429 30 8 28 39* 25 44 40 36 BFD* 44 26 281.00 38
51 TUR TUR 206642 Nogay Dökmeci 12 22* 22 14 17 37 36 BFD* BFD 48 44 283.00
52 ITA ITA 211985 Antonio Petroli 21 37* 15 22 27 48 51* 35 43 49 40 300.00
53 LTU LTU 210163 Radvilas Janulionis 7 30 38* 23 DNC* 3 18 4 1 2 - 88.00 39
54 ESP ESP 208304 Albert Carcelle 3 24 33 38* 39* 20 8 6 5 7 - 106.00 40
55 ESP ESP 211436 Julio Jordan 15 19 31 42* 30 5 1 1 18 DNC* - 120.00 41
56 AUS AUS 207357 Jeff Loosemore 38* 40* 19 16 23 30 3 21 11 1 - 124.00
57 ESP ESP 213377 David Mateu 23 22 29* 26* 24 14 10 17 2 14 - 126.00
58 ESP ESP 212176 Francesc Martínez Görbig 28 BFD* 26 28* 20 16 2 14 15 6 - 127.00 42
59 ESP ESP 204672 Tomás Trueba 20 6 41* 30 DNC* 7 16 9 19 23 - 130.00 43
60 ITA ITA 174327 Michele Bonetti 38* 25 27* 24 26 21 9 22 6 8 - 141.00 44
61 ITA ITA 211329 Erberto Sibilia 28 35 25 36* 26 13 6 BFD* 7 3 - 143.00
62 AND AND 209814 Gorka Arajol 31 19 32* 32* 29 27 15 5 9 9 - 144.00
63 RUS RUS 205310 Kirill Tereshkin 8 26 33* 31 36* 8 33 12 4 24 - 146.00 45
64 POR POR 199705 Joao Peixoto 18 BFD* 28 36 28 6 4 8 26 DNC* - 154.00 46
65 POR POR 207029 Guillherme Gomes 15 18 42* 35 33 1 13 18 BFD* 26 - 159.00 47
66 MNE MNE 210014 Ilija Marković 34* 18 30* 28 20 19 21 26 10 17 - 159.00 48
67 ITA ITA 205258 Guglielmo Maria Bonfili 22 28 38 40* 40 11 5 7 BFD* 16 - 167.00
68 ITA ITA 208734 Alessandro Marolli 36 30 35 38* 43* 10 14 13 22 22 - 182.00
69 ESP ESP 198776 Perico Basterra 33 27 47 49* DNC* 9 11 2 21 34 - 184.00 49
70 POR POR 212211 João Tomás 27 33 30 24 UFD* 17 12 33 RET* 11 - 187.00 50
71 GUA GUA 212139 Diego Silvestre 29 46* 24 29 21 12 28 31 BFD* 13 - 187.00
72 ITA ITA 205260 Gabriele Recanatini 2 BFD* 47 42 37 2 20 24 17 UFD* - 191.00 51
73 LAT LAT 210522 Eriks Karlis Zvilna 45* 26 21 25 31 35* 31 25 3 30 - 192.00
74 CZE CZE 210413 Benjamin Prikryl 37 23 29 40 44* 33 27 10 BFD* 5 - 204.00 52
75 ESP ESP 211378 Joan Grau 47* 41 39 46* 32 15 35 15 12 18 - 207.00 53
76 GUA GUA 198340 Matias Rosenberg 39 37 UFD* 39* 33 23 26 19 14 21 - 212.00 54
77 ESP ESP 204143 Néstor Diego Revuelta 41* 27 41* 35 38 4 34 28 23 29 - 218.00 55
78 NOR NOR 203262 Aron Heimonen 21 31 45* 43 43 25 7 3 DNC* DNC - 225.00 56
79 SUI SUI 207601 Luca Borsella 41* 25 34 27 27 UFD* UFD 16 16 28 - 225.00 57
80 SUI SUI 212770 Paolo Ferrari 34 23 40* 34 31 UFD* UFD 34 8 12 - 228.00 58
81 ITA ITA 208235 Alessio Paris 46* 32 37 44 28 24 19 30 BFD* 15 - 229.00 59
82 ESP ESP 211291 Jose Maria Van Der Ploeg 44* BFD* 27 23 38 28 29 38 28 27 - 238.00 60
83 ITA ITA 208639 Matteo Tulli 24 43* 31 29 30 40 36 32 24 UFD* - 246.00 61
84 ESP ESP 193470 Fernando Sebastián 45* 34 35 45 34 18 UFD* 36 27 19 - 248.00 62
85 CZE CZE 203036 Mario Nuc 48* 36 43 31 37 22 32 35 BFD* 20 - 256.00 63
86 ESP ESP 178052 Manuel Rey-Baltar 40 42 23 18 45* DNC* UFD 23 BFD 10 - 260.00 64
87 MEX MEX 176012 Santiago Quiroga 35 35 46 48* 41 34 25 20 BFD* 33 - 269.00 65
88 AND AND 209954 Eduard Arajol López 46 31 50* 49* 47 26 17 39 35 32 - 273.00
89 SUI SUI 199857 Federico Galli 47* 39 49* 37 42 39 SCP 11 29 36 - 278.60 66
90 ESP ESP 203977 Xavier Boluda 40 16 39 DNC* DNC* DNC DNC 29 BFD 4 - 284.00
91 ESP ESP 190964 Ander Carmona López 31 41 43 43 UFD* 37 22 42 BFD* 25 - 284.00
92 ITA ITA 207943 Andrea Vergottini 39 BFD* 48 50 46 29 UFD* 27 20 31 - 290.00 67
93 POR POR 211176 Gonçalo Castro Nunes 51* BFD* 44 45 35 32 43 49 13 35 - 296.00 68
94 ESP ESP 176660 Oriol Griera 42 47* 40 41 40 38 38 44* 25 37 - 301.00 69
95 ESP ESP 197683 Israel Martinez Moreno 43 BFD* 51 52* 48 36 24 40 33 41 - 316.00 70
96 NOR NOR 208683 Tobias Bakke 42 BFD* 44 48 41 31 23 37 DNC* DNC - 318.00 71
97 ESP ESP 198951 Guillaume Watson 50* 33 46 46* 42 44 42 43 31 38 - 319.00
98 POR POR 202209 Francisco Cruz 49* 42 45 47 44 UFD* 41 46 30 40 - 335.00 72
99 ESP ESP 187023 Alberto Anglada 49* 45 48 44 DNC* 45 40 45 32 39 - 338.00
100 SUI SUI 209217 Thomas Zimmermann 44 44 42 47* 45 41 37 41 BFD* DNC - 346.00 73
101 ESP ESP 212172 Jaime Mumbrú 50 48 36 33 DNC* 43 39 47 DNC* DNC - 348.00
102 ESP ESP 188050 Gerard Martínez Görbig 51 50 DNC* 51* 49 42 44 48 34 42 - 360.00
103 GBR GBR 211405 Daniel Wigmore 48 DNC* DNF DNC DNC* DNC DNC DNC DNC DNC - 414.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 F6 F7 F8 F9 F10 F11 Pkt
1 NED NED 210407 Marit Bouwmeester 2* 2 1 2 1 10 19* 5 5 10 17 53.00
2 DEN DEN 207194 Anne-Marie Rindom 5 6* 1 2 3 3 14 24* 9 1 16 54.00
3 GRE GRE 212289 Vasileia Karachaliou 12 19* 7 8 6 23* 3 2 2 2 15 57.00
4 GER GER 212749 Svenja Weger 13 1 14* 5 8 9 1 17* 8 7 11 63.00
5 FIN FIN 212072 Tuula Tenkanen 3 10* 6 6 1 5 17 16 21* 3 7 64.00
6 USA USA 184454 Erika Reineke 5 9 11 10 12* 4 40* 10 16 5 3 73.00
7 GBR GBR 212783 Georgina Povall 4 16* 12 12 10 7 13 8 12 UFD* 1 79.00
8 ITA ITA 211544 Silvia Zennaro 2 11* 2 11 5 2 9 22 43* 25 5 83.00
9 GBR GBR 206251 Alison Young 9 27* 2 1 2 19 30* 21 4 17 10 85.00
10 LTU LTU 210496 Viktorija Andrulyte 7 15 21* 21 17 1 SCP* 1 6 9 19 96.00
11 BLR BLR 209555 Tatiana Drozdovskaya 16 18* 4 3 4 8 28* 25 13 22 6 101.00
12 NED NED 209198 Daphne Van Der Vaart 6 UFD* 5 7 11 28* 16 27 1 27 4 104.00
13 ESP ESP 210468 Martina Reino 12 1 21 25* 23 6 25 3 7 8 29* 106.00
14 SUI SUI 199846 Maud Jayet 8 14 8 18* 9 27* 18 4 11 20 21 113.00
15 GBR GBR 209188 Hannah Snellgrove 21 UFD* 8 9 6 13 8 43* 29 14 8 116.00
16 FIN FIN 203033 Monika Mikkola 8 5 16* 11 9 14 20 7 27* 19 24 117.00
17 NOR NOR 207833 Line Flem Höst 32* 8 3 13 18 45* 7 35 17 13 9 123.00
18 HUN HUN 211551 Maria Erdi 1 20* 12 6 2 33 33 13 10 15 DSQ* 125.00
19 ITA ITA 208633 Martha Caterina Faraguna 14 6 17 15 UFD* 11 4 29 3 30 41* 129.00
20 NED NED 211391 Maxime Jonker 7 12* 10 1 3 20 35 36* 35 21 2 134.00
21 JPN JPN 199066 Manami Doi 14* 5 10 4 5 25 26 12 28 40* 22 137.00
22 ITA ITA 212486 Valentina Balbi 11 19 9 16 25* 26 10 19 15 12 36* 137.00
23 IRL IRL 211115 Aoife Hopkins 15* 7 5 5 12 29 31 15 34 6 42* 144.00
24 POL POL 211108 Agata Barwinska 6 3 11 13* 13 40* 24 9 19 24 37 146.00
25 PER PER 182332 Paloma Schmidt Gutierrez 19 7 26* 19 19 17 22 6 18 29 38* 156.00
26 TUR TUR 210379 Ecem Guzel 11 8 16* 3 13 38* 6 30 24 35 27 157.00
27 TUR TUR 211912 Nazli Cagla Donertas 27* 4 15 18 11 34* 15 18 14 33 33 161.00
28 ITA ITA 211982 Joyce Floridia 10 11 15 9 19* 35 5 14 36 37* 28 163.00
29 CAN CAN 204468 Brenda Bowskill 30* 9 18 22 16 21 29* 23 23 11 23 166.00
30 GER GER 211211 Pia Kuhlmann 10 36* 6 4 10 43* 32 20 30 43 12 167.00
31 ITA ITA 210760 Carolina Albano 32* 21 7 10 15 42* 27 28 37 18 14 177.00
32 CAN CAN 206104 Sarah Douglas 17 23 3 7 UFD* 12 39 31 32 41* 18 182.00
33 DEN DEN 210467 Laura K. Frederiksen 28* 3 9 17 14 24 41* 11 33 34 39 184.00
34 FRA FRA 211861 Pernelle Michon 19* 17 4 14 4 37 36 44* 42 4 32 190.00
35 FRA FRA 206297 Marie Barrue 13 2 14* 8 7 36 42 40 44* 23 20 191.00
36 GER GER 210065 Lena Haverland 3 22 20 26 27* 16 21 33 20 36* 35 196.00
37 GUA GUA 190816 Isabella Maegli 18 20 22* 20 16 15 23 32* 26 32 26 196.00
38 DEN DEN 207195 Anna Munch 26* 15 26 15 17 22 45* 38 38 26 13 210.00
39 GRE GRE 211052 Athanasia Fakidi 20 UFD* 13 22 18 30 2 26 41 42* 40 212.00
40 LTU LTU 211452 Milda Eidukeviciute 9 33* 13 28 21 41* 11 34 25 39 34 214.00
41 ESP ESP 212171 Fatima Reyes 4 28* 19 17 20 44* 38 39 39 16 30 222.00
42 CRO CRO 208709 Sandra Lulić 24 35* 18 14 8 31 37 45* 45 31 25 233.00
43 RUS RUS 197527 Ekaterina Zyuzina 18 26* 17 20 24 39 34 42* 31 28 31 242.00
44 GBR GBR 210614 Ellie Cumpsty 26 31* 22 12 7 18 44 41 40 38 DNC* 248.00
45 CRO CRO 210748 Andela De Micheli Vitturi 17 12 25 24 26* 32 43 37 22 44* 43 255.00
46 SLO SLO 209858 Kim Pletikos 16 10 28* 26 28* 2 1 15 5 3 8 86.00
47 IRL IRL 210406 Aisling Keller 15 UFD* 23 21 SCP 38* 18 1 7 7 4 124.50
48 GBR GBR 212662 Clementine Thompson 25* 34* 24 19 14 16 7 3 16 16 10 125.00
49 RUS RUS 190357 Ekaterina Morgun 23 13 DNC* 30 31* 12 6 2 11 14 15 126.00
50 FIN FIN 195578 Erica Partanen 38* 35* 24 23 27 4 5 21 6 5 23 138.00
51 ESP ESP 211085 Cristina Pujol 25 13 31 32* 29 1 19 14 8 UFD* 6 146.00
52 GER GER 211431 Laura Bo Voss 1 40* 35 35* 31 10 2 32 28 10 1 150.00
53 ISR ISR 190882 Nufar Edelman 24 25 30* 23 28 15 38* 8 3 18 7 151.00
54 SLO SLO 206666 Lin Pletikos 34 14 35 39* 38* 7 3 13 12 20 16 154.00
55 CAN CAN 212631 Coralie Vittecoq 42* 28 32 31 26 5 9 40* 9 11 5 156.00
56 ESP ESP 201611 Aina Bauza 38* 30 30 25 20 9 22 9 38* 2 20 167.00
57 NOR NOR 210846 Eline Flotoft Elnan 37* 23 34* 33 24 6 20 12 14 8 27 167.00
58 NED NED 207500 Hannah Van Goor 34* 26 19 16 23 3 37* 19 30 22 11 169.00
59 ESP ESP 212516 Laura Oliva Vidal 30 36* 27 27 22 8 11 24 23 UFD* 3 175.00
60 POR POR 209226 Carolina Joao 36* 43* 29 35 34 18 15 4 18 12 12 177.00
61 ITA ITA 211989 Claretta Tempesti 39* 37* 20 29 32 19 33 11 19 1 21 185.00
62 ESP ESP 213384 Magdalena Bonet Puig 22 33* 31 32* 29 14 32 22 29 6 2 187.00
63 ESP ESP 207681 Sheila Martínez Arjona 35* 18 29 24 30* 27 24 7 26 4 29 188.00
64 ESP ESP 209804 Carlota Sanchez 28 24 28 31 32* 34* 14 18 4 23 18 188.00
65 SUI SUI 208300 Andrea Nordquist 31 42* 27 30 22 20 26 5 UFD* 17 14 192.00
66 GBR GBR 206365 Rheanna Pavey 21 21 36* 36 35 13 41* 6 24 13 28 197.00
67 ITA ITA 212778 Francesca Frazza 22 24 23 27* 25 17 UFD* 23 10 UFD 9 199.00
68 ESP ESP 200246 Ángela Andugar Gisbert 33 25 38* 38 34 24 17 39* 2 21 22 216.00
69 ESP ESP 211081 Cristina García Aguilar 29 UFD* 33 36 37* 11 10 35 13 30 19 216.00
70 CAN CAN 210105 Maura Dewey 27 UFD* 34 33 33 35* 21 26 21 9 17 221.00
71 ESP ESP 206342 Miriam Oliva Vidal 40 4 41 44* 42* 29 8 29 1 42 32 226.00
72 ESP ESP 211290 Virginia Guillermo 37 29 44* 42* 41 26 4 10 17 38 38 240.00
73 ESP ESP 208197 Maria Jose Marichal Villalba 20 30 43* 41* 40 25 13 38 15 28 33 242.00
74 CZE CZE 208363 Martina Bezdekova 29 17 37* 37 36 31 39* 17 25 26 30 248.00
75 EST EST 206437 Anna Pohlak 23 27 25 28 DNC* 28 31 41 DNC* 19 DNC 268.00
76 POR POR 207751 Federica Franchi 35 31 37* 38* 36 32 23 25 34 24 31 271.00
77 ESP ESP 198426 Pilar Iess 42* 34 39 40* 39 23 30 34 27 31 26 283.00
78 GBR GBR 211457 Alice Woodings 41* 29 33 34 33 43* 42 28 31 29 25 284.00
79 LAT LAT 212190 Agija Elerte 36* 32 36 34 35 42* 36 33 35 25 24 290.00
80 ESP ESP 181459 Catherine Havenga 33 39 41 44* 43 22 12 31 37 37 44* 295.00
81 ESP ESP 203553 Beatriz Muro 44* 16 42 41 42 41 16 36 22 41 42* 297.00
82 LAT LAT 207538 Estere Kumpina 41 UFD* 32 29 30 39 43* 42 42 32 13 300.00
83 ESP ESP 201342 Sara Franceschi 31 38 38 37 40* 30 34 37 20 39 41* 304.00
84 ESP ESP 190993 Elia Miquel 39 22 44 45* 44* 21 29 27 40 40 43 305.00
85 UKR UKR 201119 Alina Kirik 43* 37 40 43 41 33 25 16 UFD* 34 39 308.00
86 ISL ISL 197660 Hulda Lilja Hannesdottir 43 44* 42 43* 39 37 35 20 32 36 34 318.00
87 IRL IRL 211118 Sally Bell 40 41 DNC* UFD* 21 45 44 44 36 15 36 322.00
88 UKR UKR 203363 Yelyzaveta Vinohradova 45* 32 39 39 38 44* 28 43 39 33 37 328.00
89 SLO SLO 201058 Valentina Baruca 45* 39 43 42 DNC* 40 27 30 33 35 40 329.00
90 MNE MNE 207266 Irena Kusovac 44* 38 40 40 37 36 40 45* 41 27 35 334.00
Laser Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
Laser Radial - Men Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
Laser Radial - Women Wyniki oficjalne po 11 wyścigach