Kiel Week

9 lip 2017

Kiel, Niemcy

Wyniki regat
420
470 - Men
470 - Women
49er
49erFX
Europe
Finn
Laser 4.7
Laser Radial - Open
Laser Radial - Women
Laser Standard
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 M10 Pkt
1 ITA 211979 Francesco Marrai 2 4 1 4 2 3 6 12* 4 8 34.00
2 EST 203724 Karl-Martin Rammo 8* 2 1 1 1 4 3 3 3 16 34.00
3 GBR 211406 Jack Wetherell 4 10* 4 3 3 4 9 9 1 2 39.00
4 NOR 201111 Hermann Tomasgaard 1 11* 3 2 4 2 5 6 2 14 39.00
5 RUS 202692 Sergei Komissarov 2 7 3 3 3 1 12 13* 7 4 42.00
6 GER 209801 Philipp Buhl 3 19* 2 1 1 1 1 4 9 20 42.00
7 RUS 207809 Maxim Nikolaev 2 10 1 5 4 3 10 10 16* 6 51.00
8 ESA 180192 Enrique Arathoon 1 8 2 1 1 2 22 7 BFD* 12 56.00
9 POL 210788 Filip Ciszkiewicz 6 9 5 2 5 15 2 40* 11 10 65.00
10 FRA 210211 Eliot Merceron 11 13* 6 8 2 9 4 2 6 18 66.00
11 HUN 209452 Jonatan Vadnai 3 12 9 3 6 15 7 25* 5 0 60.00
12 GBR 209493 Sam Whaley 15 24* 12 4 7 1 11 18 10 0 78.00
13 FIN 202978 Kaarle Tapper 29 14 2 2 12 8 14 1 BFD* 0 82.00
14 HUN 212044 Benjamin Vadnai 9 5 14 5 9 11 33* 16 13 0 82.00
15 NED 212650 Duko Bos 6 21 7 11 5 12 29* 8 12 0 82.00
16 TUR 172556 Mustafa Çakır 20 2 9 4 8 4 18 20 33* 0 85.00
17 FRA 207614 Loïc Queroux 6 20 5 7 10 6 27 5 30* 0 86.00
18 MNE 208707 Milivoj Dukic 31* 21 13 6 3 10 8 14 17 0 92.00
19 FRA 209918 Etienne Le Pen 16 9 8 8 13 5 20 22 BFD* 0 101.00
20 ITA 210210 Marco Benini 1 3 11 16 16 3 28 33* 24 0 102.00
21 POR 212114 Rui Medeiros Silveira 24 15 4 12 13 2 21 38* 15 0 106.00
22 MNE 211269 Igor Les 25 7 3 10 10 14 31* 19 18 0 106.00
23 UKR 172672 Valeriy Kudryashov 5 4 7 14 12 8 36 21 BFD* 0 107.00
24 GBR 210427 Daniel Whiteley 18 19 10 5 5 7 16 27 BFD* 0 107.00
25 BEL 207173 William De Smet 31* 16 5 15 8 23 13 15 14 0 109.00
26 CAN 208522 Robert Davis 20 2 16 13 14 13 23* 11 21 0 110.00
27 DEN 215214 Patrick Döpping 11 26 18 7 4 5 DPI* DPI DPI 0 110.00
28 ITA 196685 Marco Gallo 9 27 7 10 2 5 DNC* 34 23 0 117.00
29 FRA 209786 Gaston Morvan 18 17 6 7 10 16 40* 17 29 0 120.00
30 ITA 210758 Zeno Gregorin 28* 24 8 9 7 14 15 24 19 0 120.00
31 POL 212506 Dawid Kania 17 6 25 11 7 12 26* 23 20 0 121.00
32 BEL 210471 Sam Vandormael 13 3 17 8 9 10 42* 37 28 0 125.00
33 FRA 211863 Maxime Mazard 9 34* 13 13 11 7 19 26 27 0 125.00
34 TUR 207480 Alp Rodopman 7 13 11 12 12 12 25 35 BFD* 0 127.00
35 FRA 212542 Frank Lavenant 14 26 6 6 9 14 17 DNC* BFD 0 137.00
36 MEX 202694 Yanic Gentry 8 9 12 15 8 DNC* 24 39 22 0 137.00
37 POR 202213 Santiago Villax Sampaio 5 10 15 9 6 DNC* 39 32 25 0 141.00
38 GER 211417 Maximilian Müller 19 1 11 17 21 18 37* 30 26 0 143.00
39 BLR 171937 Pavel Babych 24 3 16 19 17 8 34 DNC* 31 0 152.00
40 TUR 191719 Berkay Abay 7 5 21 14 18 19 41 42* 32 0 157.00
41 POL 211314 Jakub Rodziewicz 3 18 13 13 23 9 RET* 36 DNE 0 160.00
42 RUS 205344 Eduard Skornyakov 35 18 8 17 11 6 38 31 BFD* 0 164.00
43 AUS 211543 Daniel Self 12 14 10 14 15 26 32 41 BFD* 0 164.00
44 GBR 211110 Jack Cookson BFD* 22 12 6 13 9 30 28 BFD 0 165.00
45 LTU 210163 Karolis Janulionis 13 15 14 16* 15 11 10 1 1 0 80.00
46 GER 207181 Theodor Bauer 7 DNC* 19 11 16 17 2 3 10 0 85.00
47 ARG 211983 Juan Pablo Bisio 26 36* 26 9 18 16 1 2 2 0 100.00
48 ITA 210766 Nicolo Villa 10 DNC* 15 22 14 29 5 5 3 0 103.00
49 LTU 210951 Martis Pajarskas 16 12 19 10 20* 11 16 19 9 0 112.00
50 GER 207182 Max Wilken 4 15 15 19 17 19 11 14 BFD* 0 114.00
51 ISR 211955 Sagie Glantz 22 17 20 26* 14 20 DPI DPI DPI 0 116.00
52 SWE 195041 Albin Gipperth 34 24 16 12 11 DNC* 7 8 5 0 117.00
53 GER 208347 Philipp Loewe 25* 22 14 16 24 15 13 10 11 0 125.00
54 ECU 188778 Matias Dyck 34 1 19 20 23 7 BFD* 4 18 0 126.00
55 BRN 211121 Abdulla Janahi 26 DNC* 20 24 19 18 4 9 7 0 127.00
56 CHN 219889 Ning Zhao BFD* DNE 4 15 6 6 DPI BFD DPI 0 131.00
57 SWE 211567 Wilhelm Kark 4 19 18 17 24* 20 DPI DPI DPI 0 131.00
58 ITA 191765 Pietro De Luca 21 31* 22 22 15 13 DPI DPI DPI 0 135.00
59 ITA 191700 Matteo Celon 13 21 26* 18 17 16 DPI DPI DPI 0 137.00
60 GBR 211405 Joseph Mullan BFD* 23 21 21 22 18 20 7 14 0 146.00
61 GBR 212040 Anthony Parke 17 DNC* 17 21 16 10 8 13 BFD 0 147.00
62 IRL 210978 Liam Glynn 14 14 10 DNC* 22 13 DPI RET DPI 0 158.00
63 CRO 211884 Mario Novak 5 16 32 26 20 21 BFD* 21 20 0 161.00
64 CAN 206118 Justin Norton 20 18 22 30* 21 24 19 22 22 0 168.00
65 CAN 200199 Hugh Macrae 35 17 27 24 22 21 9 BFD* 17 0 172.00
66 CZE 211236 Jakub Halouzka 15 4 24 RDG 29 31* 28 28 31 0 179.60
67 ISR 206262 Omer Golani 29 31* 27 18 25 22 DPI DPI DPI 0 181.00
68 ITA 203703 Samuel Naldi 17 32* 31 27 32 28 12 15 21 0 183.00
69 SWE 210197 Erik Lindén 12 42 21 19 28 19 23 26 BFD* 0 190.00
70 CZE 195103 Stepan Novotny 18 BFD* 29 32 26 24 29 20 15 0 193.00
71 CHN 120126 Li Xiaojing 28 20 9 20 DNC* DNC DPI DPI DNC 0 197.00
72 IND 203055 Upamanyu Dutta 30 12 26 DNC* 28 25 DPI DPI DPI 0 197.00
73 GBR 208375 Jacob Farren-Price 12 25 UFD* 25 27 25 15 24 DNC 0 198.00
74 GRE 189261 Konstantinos Stamatiou-Meraklis 25 34 23 23 27 17 30 BFD* 19 0 198.00
75 IND 212161 Gurjeet Dalio 23 35* 27 24 32 17 31 27 28 0 209.00
76 FIN 211411 Aleksi Tapper 22 22 24 29 23 21 BFD* BFD 25 0 211.00
77 HKG 171979 Bezy Nicholas 10 1 33 28 36 29 BFD* BFD 30 0 212.00
78 SWE 211279 Edvin Gipperth 26 11 18 25 18 DNC* BFD BFD 24 0 212.00
79 GBR 173611 Joe Woodley 11 20 24 31 29 25 BFD* 33 BFD 0 218.00
80 FIN 203066 Aarni Ahvonen 24 DNC* 28 27 25 30 27 30 27 0 218.00
81 RUS 197488 Kirill Evfimevskii 23 37 23 20 20 26 26 BFD* BFD 0 220.00
82 FRA 206373 Arthur Barrue 23 25 22 22 21 20 BFD* DNC DNC 0 223.00
83 ESP 208456 Mario Plomer Quiroga 32 13 25 33 33 28 32 31 DNC* 0 227.00
84 UKR 172010 Ivan Zhukalin 31 32 30 21 27 23 BFD* 25 BFD 0 234.00
85 CZE 210897 Michal Steiner 21 5 36 33 35 DNC* BFD 32 29 0 236.00
86 FRA 207564 Thomas Simon 33 27 DNC* 18 19 22 BFD 29 DNC 0 238.00
87 HKG 209749 Williams Gerald 10 DNC* 23 23 24 DNC DNC DNC DNC 0 260.00
88 CHN 216666 Wu Jianan 8 16 17 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 0 266.00
89 RUS 195737 Dmitry Tretyakov BFD* BFD 31 29 19 23 3 1 4 0 156.00
90 GER 210902 Alexander Ebert 41* 33 30 30 35 26 2 2 2 0 160.00
91 VEN 191939 Andres Lage 38* 36 34 31 26 27 8 3 1 0 166.00
92 EST 193552 Georg Haud 19 39* 34 32 34 34 7 10 3 0 173.00
93 IND 212160 Vishnu Saravanan 30 28 39* 29 28 32 17 18 9 0 191.00
94 SWE 203884 Emil Alnebeck 21 31 38 36 36 DNC* 9 17 5 0 193.00
95 RUS 171513 Nikita Klimentev 22 29 29 32 31 34 BFD* DPI DPI 0 194.00
96 CHN 219191 Tian Rui 27 28 29 25 29 35 BFD* DPI DPI 0 197.00
97 SWE 201082 Albin Johnsson 27 30 32 26 31 30 BFD* 19 8 0 203.00
98 BLR 207347 Ivan Sventukhouski 36 39 36 34 DNC* DNC 5 5 11 0 211.00
99 GER 207368 Philipp Roitsch 28 11 38 DNF* 38 DNS 18 26 15 0 219.00
100 GBR 211408 Jack Aitken 19 23 37 31 36 32 4 DNC* DNC 0 227.00
101 CHN 200330 Gu Yuchen BFD* 28 28 23 30 27 DPI BFD DNC 0 228.00
102 NOR 207547 Sigurd Tveit 33 38 41 27 25 DNC* 11 BFD 10 0 230.00
103 CZE 209771 Jiri Halouzka 14 27 39 38 34 30 21 28 DNC* 0 231.00
104 IND 212162 Gitesh Nain BFD* 40 31 37 30 24 BFD 14 12 0 233.00
105 LTU 193185 Marius Eidukevicius 42 DNC* 35 33 33 27 BFD 6 13 0 234.00
106 GER 209429 Nico Steenbuck 15 32 39 34 33 33 BFD* 4 BFD 0 235.00
107 GER 193218 Nick Heuwinkel BFD* 25 35 DNF 37 36 6 9 BFD 0 238.00
108 POL 208654 Tomasz Lobert 27 29 28 37 30 31 12 BFD* BFD 0 239.00
109 EST 212230 Martin Aruja 41 37 25 28 26 31 BFD* 7 BFD 0 240.00
110 POL 198205 Kacper Mazurek 39 36 41 35 DNC* DNC 15 12 19 0 242.00
111 POL 188953 Kacper Stanislawski 29 35 40 DNF* DNC DNC 14 20 14 0 242.00
112 POL 192583 Damian Kosmalski 37 6 40 38 DNF* DNC 13 21 DNC 0 245.00
113 PHI 212611 Rubin Jr Cruz 30 35 42 40 DNC* 32 DPI DPI DPI 0 247.00
114 POL 198206 Kocpor Blaszczyk 36 7 34 DNC* 37 DNC 19 27 BFD 0 250.00
115 FIN 200871 Ohto Aakko 40 38 40 35 31 29 BFD* 23 17 0 253.00
116 CZE 208429 Jean-Baptiste Janca 44 23 36 36 35 33 BFD* 15 BFD 0 267.00
117 POL 203776 Michal Wadek 38 43 30 30 38 35 16 BFD* BFD 0 275.00
118 GER 204688 Felix Sponholz 39 37 DNC* DNC DNC DNC 10 11 BFD 0 277.00
119 GBR 209087 Hamish Eckstein 37 33 37 28 32 22 DNC* DNC DNC 0 279.00
120 POL 210953 Paweł Nowicki 38 30 38 RDG 34 DNC* BFD DPI BFD 0 281.00
121 HKG 172784 Hood Malik 34 33 33 DNC* DNC 28 BFD 22 DNC 0 285.00
122 HKG 201677 Bezy Christopher 16 6 41 DNC* DNC UFD DNC DNC BFD 0 288.00
123 POL 192638 Sebastian Mazurek 45* 29 DNF DNF DNC DNC BFD 24 16 0 294.00
124 SWE 207831 Marcus Magnusson 33 8 33 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 0 299.00
125 GBR 20837 Gillies Munro 37 8 43 39 DNC* DNC DNC DNC DNC 0 307.00
126 SVK 180759 Michal Andel 32 38 DNC* DNC DNC DNC 20 DNC DNC 0 315.00
127 AUS 199093 Jeff Loosemore 40 34 37 34 37 DNC* DNC DNC DNC 0 317.00
128 GBR 212153 Benjamin-Timothy Flower 43 26 32 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 0 326.00
129 GER 211241 Leonhard Hanisch 32 30 DNC* DNC 39 DNC DNC DNC DNC 0 326.00
130 SWE 208878 Erik Lindsten 36 39 35 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 0 335.00
131 TUR 195566 Mehmet Duran Dinc BFD* BFD 20 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 0 336.00
132 CZE 196991 Radek Sopousek 35 41 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 0 346.00
OK-Dinghy
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.