Kiel Week

9 lip 2017

Kiel, Niemcy

Wyniki regat
420
470 - Men
470 - Women
49er
49erFX
Europe
Finn
Laser 4.7
Laser Radial - Open
Laser Radial - Women
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 F6 F7 F8 M9 Pkt
1 ITA 211544 Silvia Zennaro 1 8* 1 1 1 1 5 1 14 25.00
2 TUR 210379 Ecem Guzel 8 12* 2 2 3 4 9 10 2 40.00
3 TUR 211912 Nazli Cagla Donertas BFD* 14 1 1 3 3 1 3 18 44.00
4 ITA 211982 Joyce Floridia BFD* 2 7 4 2 11 8 5 8 47.00
5 GRE 212289 Vasileia Karachaliou 1 1 9 6 8 10* 2 4 16 47.00
6 USA 184454 Erika Reineke 3 3 9 7 6 6 13 14* 4 51.00
7 HUN 211551 Maria Erdi 12 BFD* 4 3 4 9 7 2 12 53.00
8 BLR 203772 Tatiana Drozdovskaya 10 5 7 7 5 2 18* 11 10 57.00
9 USA 199144 Haddon Hughes 32* 18 3 2 1 5 11 12 6 58.00
10 GER 212749 Svenja Weger 5 1 6 9 10 8 16 26* 20 75.00
11 RUS 197527 Ekaterina Zyuzina 5 24* 3 6 11 13 10 8 0 56.00
12 GER 210151 Hannah Anderssohn 14 17 6 3 12 7 3 21* 0 62.00
13 POL 211108 Agata Barwinska 11 7 8 11 7 27* 6 17 0 67.00
14 ITA 210760 Carolina Albano 3 4 14 14 14 12 12 23* 0 73.00
15 GER 210135 Pauline Liebig 7 13 RDG 13 9 19 26* 7 0 78.50
16 POL 211313 Magdalena Kwasna BFD* 12 5 8 13 22 4 15 0 79.00
17 CAN 206104 Sarah Douglas DNC* 20 4 5 6 16 21 9 0 81.00
18 CAN 204468 Brenda Bowskill BFD* 3 5 4 2 29 23 16 0 82.00
19 FRA 206374 Marie Barrue 8 7 11 11 8 14 29* 25 0 84.00
20 GBR 210614 Ellie Cumpsty 12 BFD* DPI DPI DPI 15 22 13 0 85.00
21 GER 211211 Pia Kuhlmann 17 19 2 8 9 20* 15 19 0 89.00
22 GER 210065 Lena Haverland 4 20 12 DNC* 5 18 25 6 0 90.00
23 JPN 202611 Yumiko Tombe 7 10 11 12 10 28* 24 20 0 94.00
24 GBR 208712 Clementine Thompson 19 31* 10 10 4 21 17 18 0 99.00
25 EST 206437 Anna Pohlak 2 6 16 17 13 23 28 30* 0 105.00
26 LTU 210496 Viktorija Andrulyte 13 4 DPI 14 15 24 19 32* 0 106.00
27 CRO 210748 Andela De Micheli Vitturi 17 18 10 10 12 25* 20 22 0 109.00
28 LTU 204948 Milda Eidukeviciute 16 5 13 15 15 26 27 33* 0 117.00
29 GER 210137 Laura Bo Voss 2 9 15 29 21 17 30* 28 0 121.00
30 SLO 211996 Kim Pletikos 20 2 24 18 20 31* 14 24 0 122.00
31 ITA 210080 Valentina Balbi 6 22 12 9 11 DNC* DNC DNC 0 132.00
32 FIN 195578 Erica Partanen 15 14 14 22 18 30 31* 29 0 142.00
33 GER 210136 Veera Kaakinen 16 10 17 23 16 32* 32 31 0 145.00
34 GER 208268 Lina Kristin Fischer 10 BFD* 18 16 20 33 33 27 0 157.00
35 NOR 212551 Caroline Sofia Rosmo 4 6 19 DNC* DNC DNC DNC DNC 0 173.00
36 GER 210064 Laura Schewe BFD* 19 18 13 18 2 4 1 0 75.00
37 RUS 190357 Ekaterina Morgun BFD* 24 15 12 14 3 3 4 0 75.00
38 POL 208652 Wiktoria Gołębiowska 14 25 17 26* 17 1 1 3 0 78.00
39 ITA 212778 Francesca Frazza 22 11 20 23* 22 4 2 5 0 86.00
40 GER 211203 Lena Marie Weißkichel 31* 16 19 20 16 11 6 2 0 90.00
41 GER 211264 Carlotta Sophie Crüsemann 27* 9 20 19 19 7 5 17 0 96.00
42 IND 195372 Nethra Kumanan 19 16 21* 16 19 5 15 9 0 99.00
43 GER 211222 Marleen Mackenbrock 9 29* 22 20 21 6 16 6 0 100.00
44 SLO 198483 Lin Pletikos 15 15 29* 22 23 9 11 7 0 102.00
45 ESP 201611 Aina Bauza Roig 11 17 25 19 26* 12 8 10 0 102.00
46 CZE 208363 Martina Bezdekova BFD* 21 21 15 17 14 7 11 0 106.00
47 CAN 203632 Coralie Vittecoq 9 BFD* 22 21 24 10 9 16 0 111.00
48 BLR 131313 Dziana Tsialeznikava 6 26* 24 18 23 19 12 13 0 115.00
49 HKG 210298 Truhol Jacqueline 13 27 23 17 22 13 UFD* 8 0 123.00
50 HKG 201678 Highfield Molly 25 8 25 24 DNC* 20 18 18 0 138.00
51 LAT 190907 Agija Ēlerte 28 25 DNC* 21 24 22 14 14 0 148.00
52 GER 211262 Carolin Müller 21 28* 27 27 28 16 13 22 0 154.00
53 GER 193005 Vanessa Gregor 23 27 26 26 27 17 10 DNC* 0 156.00
54 EST 201036 Annegret Unnuk 24 26 26 24 27 18 UFD* 15 0 160.00
55 LAT 207538 Estere Kumpina DNC* 32 23 25 25 8 UFD 12 0 161.00
56 GER 204160 Anna Klara Krömke 18 21 28 DNC* DNC 23 17 23 0 166.00
57 HKG 186395 Nancy Highfield 24 13 DPI DNC* DNC 29 22 19 0 172.00
58 HKG 197832 Marian Williams 23 23 32 30 DNC* 21 20 25 0 174.00
59 GER 202149 Rosa Kaya Rositzki 21 33* 27 27 28 27 23 21 0 174.00
60 INA 205020 Kirana Wardojo 18 31 33 DNC* 30 24 19 20 0 175.00
61 GER 204686 Jola Schönebeck 26 11 31 DNC* DNC 30 24 26 0 184.00
62 FRA 194795 Cécile Venuat 22 23 30 25 26 33* 28 31 0 185.00
63 NOR 203538 Anna Skaar BFD* 22 30 28 29 15 UFD 29 0 189.00
64 GER 209769 Kira Odendahl BFD* 28 29 DNC 25 28 21 27 0 194.00
65 GER 197176 Louisa Baltes 29 29 31 DNC* DNC 25 25 28 0 203.00
66 GER 205206 Alexandra Weihrauch 30 30 DNC* DNC 31 31 26 24 0 208.00
67 ESP 191939 Elena Rodriguez 20 30 DNC* DNC DNC 34 29 33 0 218.00
68 GER 211233 Florence Permantier BFD* 15 DNC DNC DNC 32 UFD 32 0 223.00
69 GER 195419 Linn Welzel BFD* BFD 34 DNC DNC 26 27 30 0 227.00
70 SUI 199846 Maud Jayet DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 0 254.00
Laser Standard
OK-Dinghy
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.