Kiel Week

9 lip 2017

Kiel, Niemcy

Wyniki regat
420
470 - Men
470 - Women
49er
49erFX
Europe
Finn
Laser 4.7
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 F10 Pkt
1 NOR 211307 Tobias Sandmo Birkeland 3 4 1 2 6 2 1 2 8 11* 29.00
2 DEN 210987 Johan Schubert 2 7 4 4 1 1 7 9 3 BFD* 38.00
3 POL 20734 Julia Rogalska 3 1 2 9 5 3 29* 3 18 1 45.00
4 SUI 210303 Félix Baudet 1 18 1 1 1 8 5 DNC* 1 10 46.00
5 GER 212039 Julian Hoffmann 1 1 3 BFD* 2 5 11 12 14 2 51.00
6 OMA 205933 Salim Al Alawi 5 3 2 6 12 16 35* 5 12 3 64.00
7 OMA 205915 Marwan Al Jabri 11 17* 8 10 9 4 6 8 9 7 72.00
8 MNE 210014 Ilija Marković 4 6 5 4 24* 10 9 23 6 DPI 76.00
9 GER 203334 Gunnar Kröplin 13 15 10 7 4 5 2 11 DSQ* 16 83.00
10 IRL 186451 Daniel Hopkins 2 2 9 31 11 3 3 29 34* 4 94.00
11 ISR 203673 Yonatan Atlas 9 5 6 14 18 DNC* 25 10 2 6 95.00
12 GER 211420 Björn Richardsen 6 9 7 5 3 16 23 31* 28 5 102.00
13 NOR 207105 Karoline Eirin Vabø 16 30 21 11 8 4 4 4 19 34* 117.00
14 GER 189432 Thore Thoma 11 4 8 11 31 6 DNC* 15 17 15 118.00
15 GER 200035 Apolline Wanser 25* 22 14 16 10 7 14 7 22 13 125.00
16 NOR 210994 Henrik Kaastad Ørjavik 9 8 22 16 DNC* 2 15 21 13 20 126.00
17 GER 206483 Laura Pukropski 12 11 15 3 BFD* 15 10 17 15 30 128.00
18 GER 154883 Philipp Rathmann 18 27* 24 22 2 1 8 25 4 25 129.00
19 GER 210928 Elisa Hartenberger 17 26 14 3 12 15 33* 13 5 26 131.00
20 NOR 208533 Amalie Wang 8 5 5 17 13 21 20 20 27 33* 136.00
21 GER 185236 Anne-Lene Westerkamp 16 7 15 BFD* 4 13 32 26 10 14 137.00
22 INA 205019 Gregory Roger Wardojo 19 2 11 BFD* 18 11 21 1 DSQ 19 140.00
23 GER 203176 Till Wanser 22 23 19 33* 7 9 17 19 16 9 141.00
24 GER 210155 Marino Rychlitzki 13 13 23 19 19 13 13 24* 7 21 141.00
25 NOR 206864 Erik Karlsen 7 10 4 BFD* 14 DSQ 12 18 24 18 145.00
26 ISR 182833 Guy Zur 4 3 3 15 33* 32 28 22 23 17 147.00
27 GER 210146 Justus Sauer 12 11 10 12 BFD* 10 16 30 11 35 147.00
28 POL 207350 Magdalena Daniszewska 17 14 11 25* 15 24 19 16 25 12 153.00
29 SUI 209209 Martin Verhulst 18 8 20 10 20 6 34* 14 31 28 155.00
30 NOR 204336 Oda Skeide Bates 10 12 12 9 16 33* 30 6 33 32 160.00
31 GER 204899 Albert Paschen 5 29 13 7 15 9 26 34 DNC* 27 165.00
32 GER 211201 Maximilian Behrens 21 15 12 5 19 12 31 28 32* 22 165.00
33 NOR 212553 Didrik Jelstad 15 6 7 17 29 23 18 33* 21 29 165.00
34 CZE 204764 Lucie Keblova 20 20 21 8 3 BFD* 24 32 20 23 171.00
35 GER 208318 Fiete Schmelzer 6 20 6 20 16 19 27 27 30 31* 171.00
36 GER 209905 Maurice Brost 7 25 17 13 11 23 22 DNE 29 BFD* 185.00
37 GER 197178 Sophia Baltes 24 14 18 BFD* 10 8 36 35 26 24 195.00
38 OMA 205926 Adnan Al Mabsali 22 10 16 BFD* 7 27 34 4 2 4 126.00
39 GER 208346 Felix Schießer 24 24 29* 18 13 19 10 17 4 2 131.00
40 GER 165778 Jakob Pauls 14 31* 25 30 27 21 1 2 10 3 133.00
41 GER 204894 Lina Schlag 28 26 34 1 6 BFD* 4 18 11 6 134.00
42 CZE 199892 Vitezslav Moucka 10 21 24 32* 28 11 17 9 9 5 134.00
43 HKG 196511 Emily Keg 26 27 18 13 8 18 21 6 1 BFD* 138.00
44 GER 198508 Thorben Schlüter 25 24 28* 24 22 14 8 3 6 12 138.00
45 GER 210936 Finn Dietmair 15 25 22 29 32 12 5 11 3 DNC* 154.00
46 GER 176499 Susann Elsner 33* 17 32 8 14 27 32 10 8 9 157.00
47 POL 159482 Jedrzej Marciniak 21 19 27 20 5 17 15 35* 20 15 159.00
48 MNE 203345 Irina Kusovac 28 16 9 27 34* 14 11 33 22 DPI 162.00
49 CZE 192635 Zosia Burska 27* 18 17 19 17 24 26 13 21 7 162.00
50 CZE 211231 Katerina Svikova 8 32 13 6 35* 35 14 14 32 10 164.00
51 GER 197186 Anton Lantzius 29 22 20 21 26 17 6 12 13 BFD* 166.00
52 GER 210922 Moritz Brandt 14 12 26 23 20 31 2 16 23 BFD* 167.00
53 GBR 210403 Frances Fox 19 19 31 15 30 BFD* 28 7 19 DPI 186.00
54 GER 202152 Ida Müller 31 29 28 18 21 7 20 28 5 BFD* 187.00
55 GER 209141 Magali Schönian 23 32 30 26 30 28 12 1 7 BFD* 189.00
56 NOR 210995 Henrik Haaland 20 28* 23 25 9 26 22 26 25 13 189.00
57 NOR 188599 Hannah Sofie Kjellevold 26 9 19 27 29 22 18 15 29 BFD* 194.00
58 NOR 205719 Ludvig Linus Rønold 30 23 26 28 32 20 13 8 17 BFD* 197.00
59 GER 207333 Caroline Ramm 27 21 29 2 25 18 31 30 35* 18 201.00
60 GER 201615 David Michel 35 36 37* 28 21 22 7 19 14 20 202.00
61 NOR 197762 Kaja Sjøl Christensen 23 30 33 24 22 20 3 31 26 BFD* 212.00
62 GER 205196 Marje Kaack 35 13 31 21 25 BFD* 35 20 16 19 215.00
63 GER 204202 Anton Tadeus Tappmeyer 29 31 32 34 26 25 24 5 12 BFD* 218.00
64 GER 208276 Nele Thierfelder 33 16 25 BFD* DSQ 31 16 27 18 14 218.00
65 HKG 187089 James Truhol 30 35* 16 22 28 25 27 34 31 DPI 225.00
66 NOR 210216 Anders Hjorthøy 32 34 30 26 23 30 9 22 28 BFD* 234.00
67 GER 211223 Ben Behrens 36* 33 36 23 31 29 23 21 34 8 238.00
68 NOR 192715 Martin Skrolsvik 34 38* 27 12 36 26 30 25 15 BFD 243.00
69 POL 159432 Maksymilian Kalupa 38 39* 39 14 24 BFD 29 24 24 16 246.00
70 GER 142973 Carl Ferdinand Herrmann 34 33 34 29 33 28 36* 29 27 21 268.00
71 GER 206246 Jennifer Weissenberger 32 35 33 35 23 29 25 23 DNE BFD* 273.00
72 POL 160405 Bartłomiej Nowak 31 34 35 37 17 30 33 36 30 BFD* 283.00
73 GER 160865 Max Steeger 39* 37 38 36 37 34 19 32 33 DNC 304.00
74 GER 211213 Valentino Friedrich 37 28 35 BFD* 27 32 DNC DNC DNC DNC 311.00
Laser Radial - Open
Laser Radial - Women
Laser Standard
OK-Dinghy
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.