Kacper Sailor

23 - 24 cze 2018

Poraj, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 197815 Kamila Wietki YKP Kraków 08.06.2018, 21:42
2 POL 173836 Marcel Skubański KŻ Nysa 22.06.2018, 22:20
3 POL 164434 Hugo Skupnik TS Kuźnia Rybnik 22.06.2018, 22:29
4 POL 166705 Maciej Wójcik TS Kuźnia Rybnik 22.06.2018, 22:30
5 POL 192682 Karolina Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 22.06.2018, 22:32
6 POL 95312 Radosław Gałecki KS Energetyk Jaworzno 24.06.2018, 17:09
7 POL 191838 Grzegorz Rusecki KS Energetyk Jaworzno 24.06.2018, 17:10
8 POL 19 Michał Gonciarz UKS Silesia Opty 24.06.2018, 17:23
9 POL BN Nikodem Pytlik JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 24.06.2018, 17:43
10 POL 211879 Maria Grabska Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:55
11 POL 162915 Jakub Macoch Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:55
12 POL 179375 Damian Sobota Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:55
13 POL 129986 Piotr Węgrzyński Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:56
14 POL 182531 Dominik Masłoń Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:59
Laser Radial
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 205651 Magdalena Smagowicz KS Omega Kraków 06.06.2018, 19:14
2 POL 177820 Grzegorz Malitowski LOK Garland Gliwice 23.06.2018, 00:03
3 POL 194966 Maciej Brymora Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:48
4 NED BN Maciej Jarosz Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:49
5 POL 179375 Jakub Zębik Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:50
OPP A
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 2080 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 22.06.2018, 22:21
2 POL 1723 Julia Walus UKS Silesia Opty 24.06.2018, 17:23
3 POL 2017 Krystyna Szpor UKS Silesia Opty 24.06.2018, 17:24
4 POL 2019 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty 24.06.2018, 17:26
5 POL 1250 Malwina Kowalczyk JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 24.06.2018, 17:44
6 POL 2058 Piotr Grabski Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:51
OPP B
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1586 Martyna Szpak UKS Wiking Zarzecze 08.06.2018, 10:28
2 POL 812 Wiktoria Baron UKS Wiking Zarzecze 08.06.2018, 10:31
3 POL 8 Wiktoria Urbańska UKS Wiking Zarzecze 08.06.2018, 10:33
4 POL 1899 Julia Szklarska UKS Wiking Zarzecze 08.06.2018, 10:35
5 POL 1587 Oskar Skóra YKP Kraków 08.06.2018, 16:18
6 POL 836 Antonina Skóra YKP Kraków 08.06.2018, 16:24
7 POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 08.06.2018, 21:44
8 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk Jaworzno 14.06.2018, 14:37
9 POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk Jaworzno 14.06.2018, 14:37
10 POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk Jaworzno 14.06.2018, 14:37
11 POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk Jaworzno 14.06.2018, 14:37
12 POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ Wolsztyn 20.06.2018, 09:41
13 POL 1150 Maja Wójcik WKŻ Wolsztyn 20.06.2018, 09:45
14 POL 1693 Mikołaj Farana UKŻ Moris Pszczyna 22.06.2018, 08:58
15 POL 1681 Henryk Farana UKŻ Moris Pszczyna 22.06.2018, 08:58
16 POL 381 Aleksander Lenart UKS OPTI ODRA Wrocław 22.06.2018, 22:14
17 POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 22.06.2018, 22:15
18 POL 1450 Mateusz Smolakowski UKS OPTI ODRA Wrocław 22.06.2018, 22:16
19 POL 415 Łukasz Smolakowski UKS OPTI ODRA Wrocław 22.06.2018, 22:17
20 POL 698 Marek Mazur UKS OPTI ODRA Wrocław 22.06.2018, 22:18
21 POL 1249 Patrycja Jałoszyńska KŻ Nysa 22.06.2018, 22:23
22 POL 226 Natalia Kulawiak KŻ Nysa 22.06.2018, 22:24
23 POL 1420 Kacper Michalski KŻ Nysa 22.06.2018, 22:25
24 POL 2147 Kacper Kulawiak KŻ Nysa 22.06.2018, 22:27
25 POL 1678 Michał Kaczmarek KŻ Nysa 22.06.2018, 22:28
26 POL 1852 Igor Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 22.06.2018, 22:30
27 POL 246 Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybnik 22.06.2018, 22:31
28 POL 174 Marta Orlińska TS Kuźnia Rybnik 22.06.2018, 22:32
29 POL 326 Zofia Jachymska TS Kuźnia Rybnik 22.06.2018, 22:33
30 POL 976 Jakub Szafarczyk TS Kuźnia Rybnik 22.06.2018, 22:34
31 POL 222 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 22.06.2018, 22:35
32 POL 133 Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik 22.06.2018, 22:36
33 POL 9 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 22.06.2018, 22:37
34 POL 120 Kacper Stęplowski LOK Garland Gliwice 23.06.2018, 00:05
35 POL 1241 Konstantyn Podwojski LOK Garland Gliwice 23.06.2018, 00:06
36 POL 964 Maciej Malitowski LOK Garland Gliwice 23.06.2018, 00:07
37 POL 11716 Michał Godlewski LOK Garland Gliwice 23.06.2018, 00:09
38 POL 1964 Karol Rusin LOK Garland Gliwice 23.06.2018, 00:10
39 SVK 919 Kristina Kanukova Yacht & Golf Club 23.06.2018, 09:06
40 POL 949 Zofia Matyszkiewicz UKS Silesia Opty 24.06.2018, 17:27
41 POL 1907 Anna Michalkiewicz UKS Silesia Opty 24.06.2018, 17:27
42 POL 1416 Karol Campr UKS Silesia Opty 24.06.2018, 17:28
43 POL 465 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty 24.06.2018, 17:30
44 POL 1713 Jakub Jaworski UKS Silesia Opty 24.06.2018, 17:31
45 POL 1494 Kacper Kostarz UKS Silesia Opty 24.06.2018, 17:33
46 POL 395 Julian Tomczak Yacht Club Bergline 24.06.2018, 17:35
47 POL 2500 Julia Kaczmarska Yacht Club Bergline 24.06.2018, 17:36
48 POL 4 Wiktor Strugała Yacht Club Bergline 24.06.2018, 17:36
49 POL 575 Tymon Mielnikiewicz Yacht Club Bergline 24.06.2018, 17:37
50 POL BERG8 Lena Rau Yacht Club Bergline 24.06.2018, 17:38
51 POL 550 Tymon Rau Yacht Club Bergline 24.06.2018, 17:41
52 POL 95 Jakub Lisek Yacht Club Bergline 24.06.2018, 17:42
53 POL 75 Wiktor Hajduga JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 24.06.2018, 17:45
54 POL 688 Kinga Szlachetka JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 24.06.2018, 17:46
55 POL 1326 Kamil Szlachetka JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 24.06.2018, 17:47
56 POL 1624 Wiktoria Sajdak Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:51
57 POL 1606 Alicja Sobota Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:52
58 POL 16061 Tomasz Sobota Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:52
59 POL 1188 Przemysław Grabowski Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:53
60 POL 1542 Błażej Grabowski Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 24.06.2018, 17:53
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.