29 kwi 2018

JSAIL - OPTIMAST MEETING

Puck, Polska
Wyniki

Informacje ogólne

Wpisowe do regat wynosi: 100,00 PLN płatne  na konto 77 8348 0003 0000 0003 1525 0002
KS Zatoka Puck w terminie zgłoszeń wstępnych.
W  przypadku  przekroczonych terminu zgłoszeń on-line wpisowe zostanie powiększone o 50%

Miejsce

Komunikat 2

Zmienia się punkt 5 Instrukcji Żeglugi na:

5. FLAGA KLASY
Sygnałem ostrzeżenia będzie flaga "O" MKS

Sędzia Główny
Dariusz Juszczak

Komunikat 1

ODPRAWA TRENERÓW W DNIU 29.04.2018R. O GODZ. 9.30 PRZED BIUREM REGAT

Sędzia Główny
Dariusz Juszczak

Komunikat

Instrukcja Żeglugi

Sędzia Główny
Dariusz Juszczak

Komunikat

Na prośbę grupy zawodników będących w drodze ze zgrupowania w Hiszpanii,
zostaje przesunięty termin zgłoszeń wstępnych do poniedziałku 23.04 włącznie.
Jednocześnie przypominamy o tym, że po tym terminie wpisowe wynosi 150 zł od zawodnika.
Organizatorzy proszą wszystkich zainteresowanych o sprawdzenie statusu swoich zawodników.
M Klasa Nr Załoga Ur Klub F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 F8 Suma Pkt
1 Optimist POL POL 1943 Rafał POGORZELSKI 2003 CHKŻ Chojnice 2
(2.00)
10
(10.00)
UFD*
(56.00)
5
(5.00)
2
(2.00)
10
(10.00)
1
(1.00)
20*
(20.00)
106.00 30.00
2 Optimist POL POL 1947 Agnieszka PAWŁOWSKA 2018 CHKŻ Chojnice 16*
(16.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
4
(4.00)
25*
(25.00)
4
(4.00)
2
(2.00)
13
(13.00)
71.00 30.00
3 Optimist POL POL 1936 Mateusz Gigielewicz 2005 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 45*
(45.00)
7
(7.00)
1
(1.00)
14*
(14.00)
11
(11.00)
8
(8.00)
9
(9.00)
5
(5.00)
100.00 41.00
4 Optimist POL POL 2121 Joanna Cymerman 2004 UKS Barnim Goleniów 6
(6.00)
12
(12.00)
19
(19.00)
BFD*
(56.00)
1
(1.00)
31*
(31.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
130.00 43.00
5 Optimist POL POL 1444 Oskar Ponto 2004 YKP Gdynia 18*
(18.00)
9
(9.00)
4
(4.00)
13
(13.00)
3
(3.00)
7
(7.00)
14*
(14.00)
7
(7.00)
75.00 43.00
6 Optimist POL POL 1751 Jacek KALINOWSKI 2006 CHKŻ Chojnice 9
(9.00)
32*
(32.00)
18*
(18.00)
6
(6.00)
4
(4.00)
11
(11.00)
18
(18.00)
1
(1.00)
99.00 49.00
7 Optimist POL POL 1866 MIKOŁAJ MERKLER 2004 YKP Gdynia 10
(10.00)
45*
(45.00)
16
(16.00)
31*
(31.00)
16
(16.00)
9
(9.00)
4
(4.00)
8
(8.00)
139.00 63.00
8 Optimist POL POL 1764 Dominika Olowiak 2004 YKP Gdynia 5
(5.00)
31*
(31.00)
8
(8.00)
33*
(33.00)
18
(18.00)
17
(17.00)
6
(6.00)
9
(9.00)
127.00 63.00
9 Optimist POL POL 2177 Patryk Chełkowski 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 25*
(25.00)
23
(23.00)
2
(2.00)
19
(19.00)
15
(15.00)
1
(1.00)
28*
(28.00)
4
(4.00)
117.00 64.00
10 Optimist POL POL 2024 Michał Jaroszek 2006 KSW BALTIC 41*
(41.00)
21
(21.00)
21
(21.00)
7
(7.00)
49*
(49.00)
2
(2.00)
11
(11.00)
3
(3.00)
155.00 65.00
11 Optimist POL POL 1626 Aleksander Ponto 2004 YKP Gdynia 1
(1.00)
1
(1.00)
9
(9.00)
32*
(32.00)
23
(23.00)
24
(24.00)
31*
(31.00)
11
(11.00)
132.00 69.00
12 Optimist POL POL 2082 Piotr Flieger 2005 MKŻ "Arka" Gdynia 14
(14.00)
33*
(33.00)
6
(6.00)
9
(9.00)
20
(20.00)
15
(15.00)
UFD*
(56.00)
6
(6.00)
159.00 70.00
13 Optimist POL POL 1018 Antoni LIPIŃSKI 2006 CHKŻ Chojnice 3
(3.00)
25
(25.00)
36*
(36.00)
2
(2.00)
26
(26.00)
5
(5.00)
39*
(39.00)
24
(24.00)
160.00 85.00
14 Optimist POL POL 1950 Jeremi SZCZUKOWSKI 2006 CHKŻ Chojnice 19
(19.00)
6
(6.00)
11
(11.00)
BFD*
(56.00)
27*
(27.00)
14
(14.00)
21
(21.00)
14
(14.00)
168.00 85.00
15 Optimist POL POL 1915 Filip Fajfer 2003 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 11
(11.00)
26*
(26.00)
17
(17.00)
11
(11.00)
17
(17.00)
16
(16.00)
25*
(25.00)
15
(15.00)
138.00 87.00
16 Optimist POL POL 1712 Jakub Kluk 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 26*
(26.00)
14
(14.00)
12
(12.00)
16
(16.00)
10
(10.00)
25
(25.00)
16
(16.00)
38*
(38.00)
157.00 93.00
17 Optimist POL POL 1452 Antonina Olowiak 2006 YKP Gdynia 4
(4.00)
24*
(24.00)
13
(13.00)
23
(23.00)
24
(24.00)
38*
(38.00)
24
(24.00)
22
(22.00)
172.00 110.00
18 Optimist POL POL 1869 Pola Dzik 2004 YKP Gdynia 12
(12.00)
16
(16.00)
UFD*
(56.00)
15
(15.00)
6
(6.00)
UFD*
(56.00)
5
(5.00)
BFD
(56.00)
222.00 110.00
19 Optimist POL POL 1660 Zuzanna Figel 2003 OPTI CWM Gdynia 21
(21.00)
5
(5.00)
15
(15.00)
44*
(44.00)
33
(33.00)
27
(27.00)
10
(10.00)
BFD*
(56.00)
211.00 111.00
20 Optimist POL POL 2068 Kacper Bąk 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 13
(13.00)
UFD*
(56.00)
10
(10.00)
12
(12.00)
19
(19.00)
34
(34.00)
26
(26.00)
BFD*
(56.00)
226.00 114.00
21 Optimist POL POL 2044 Wiktor Robaczewski 2003 MOS SSW Iława 15
(15.00)
13
(13.00)
23
(23.00)
18
(18.00)
41*
(41.00)
20
(20.00)
34*
(34.00)
25
(25.00)
189.00 114.00
22 Optimist POL POL 1982 Jan Witkowiak 2005 YKP Gdynia 7
(7.00)
29
(29.00)
UFD*
(56.00)
21
(21.00)
44
(44.00)
3
(3.00)
13
(13.00)
BFD*
(56.00)
229.00 117.00
23 Optimist POL POL 2041 Filip Jarosiewicz 2006 MKŻ "Arka" Gdynia 33*
(33.00)
35*
(35.00)
26
(26.00)
28
(28.00)
7
(7.00)
30
(30.00)
7
(7.00)
26
(26.00)
192.00 124.00
24 Optimist POL POL 1903 Tomasz Bendlewski 2004 YKP Gdynia 8
(8.00)
UFD*
(56.00)
5
(5.00)
8
(8.00)
50
(50.00)
6
(6.00)
UFD*
(56.00)
BFD
(56.00)
245.00 133.00
25 Optimist POL POL 2154 Hanna Burdziej 2004 KSW BALTIC 24
(24.00)
42*
(42.00)
27
(27.00)
BFD*
(56.00)
9
(9.00)
13
(13.00)
41
(41.00)
19
(19.00)
231.00 133.00
26 Optimist POL POL 1867 Jan Klinicki 2007 MOS SSW Iława 27
(27.00)
46*
(46.00)
20
(20.00)
20
(20.00)
32
(32.00)
23
(23.00)
UFD*
(56.00)
12
(12.00)
236.00 134.00
27 Optimist POL POL 2101 Mikołaj Bazyli 2005 KSW BALTIC 17
(17.00)
28
(28.00)
29
(29.00)
BFD*
(56.00)
8
(8.00)
45
(45.00)
8
(8.00)
BFD*
(56.00)
247.00 135.00
28 Optimist POL POL 1949 Maciej ILNICKI 2004 CHKŻ Chojnice 23
(23.00)
19
(19.00)
7
(7.00)
30
(30.00)
31*
(31.00)
28
(28.00)
37*
(37.00)
31
(31.00)
206.00 138.00
29 Optimist POL POL 12 Katarzyna Wajdowska 2004 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 22
(22.00)
44*
(44.00)
38
(38.00)
17
(17.00)
21
(21.00)
32
(32.00)
15
(15.00)
BFD*
(56.00)
245.00 145.00
30 Optimist POL POL 2072 GRACJAN GRZECH 2003 YKP Gdynia 20
(20.00)
2
(2.00)
33
(33.00)
10
(10.00)
34
(34.00)
48
(48.00)
UFD*
(56.00)
BFD*
(56.00)
259.00 147.00
31 Optimist POL POL 1292 Jakub Pietrzak 2004 MKŻ "Arka" Gdynia 28
(28.00)
22
(22.00)
UFD*
(56.00)
BFD*
(56.00)
47
(47.00)
21
(21.00)
23
(23.00)
10
(10.00)
263.00 151.00
32 Optimist POL POL 1364 Jan Fuk 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 51*
(51.00)
8
(8.00)
24
(24.00)
35
(35.00)
54*
(54.00)
37
(37.00)
22
(22.00)
28
(28.00)
259.00 154.00
33 Optimist POL POL 2552 Maciej Iliński 2004 YKP Gdynia UFD*
(56.00)
41
(41.00)
UFD*
(56.00)
1
(1.00)
5
(5.00)
19
(19.00)
UFD
(56.00)
36
(36.00)
270.00 158.00
34 Optimist POL POL 1159 Zuzanna Ołowiak 2005 YKP Gdynia 31
(31.00)
34
(34.00)
44*
(44.00)
36
(36.00)
12
(12.00)
50*
(50.00)
19
(19.00)
29
(29.00)
255.00 161.00
35 Optimist POR POR 2075 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia 37
(37.00)
17
(17.00)
35
(35.00)
38
(38.00)
22
(22.00)
51*
(51.00)
UFD*
(56.00)
16
(16.00)
272.00 165.00
36 Optimist POL POL 2153 Zuzanna Dominikowska 2003 KSW BALTIC 42*
(42.00)
20
(20.00)
34
(34.00)
29
(29.00)
35
(35.00)
26
(26.00)
UFD*
(56.00)
21
(21.00)
263.00 165.00
37 Optimist POL POL 920 Makymilian Kruczyński 2006 AZS Poznań 35
(35.00)
40*
(40.00)
22
(22.00)
25
(25.00)
30
(30.00)
41*
(41.00)
33
(33.00)
27
(27.00)
253.00 172.00
38 Optimist POL POL 2112 Jerzy Sukow 2004 YKP Gdynia 39
(39.00)
15
(15.00)
25
(25.00)
24
(24.00)
28
(28.00)
43
(43.00)
45*
(45.00)
BFD*
(56.00)
275.00 174.00
39 Optimist POL POL 1674 Szczepan Damasiewicz 2003 YKP Gdynia UFD*
(56.00)
36
(36.00)
UFD*
(56.00)
3
(3.00)
13
(13.00)
12
(12.00)
UFD
(56.00)
BFD
(56.00)
288.00 176.00
40 Optimist POL POL 1799 Iwo Reński 2005 YKP Gdynia 34
(34.00)
3
(3.00)
46
(46.00)
37
(37.00)
29
(29.00)
49*
(49.00)
29
(29.00)
BFD*
(56.00)
283.00 178.00
41 Optimist POL POL 2007 Alicja Michalewska 2007 MOS SSW Iława 29
(29.00)
43
(43.00)
37
(37.00)
48*
(48.00)
36
(36.00)
44*
(44.00)
12
(12.00)
23
(23.00)
272.00 180.00
42 Optimist POL POL 1802 Piotr Trella 2008 MKŻ "Arka" Gdynia 44*
(44.00)
27
(27.00)
14
(14.00)
43*
(43.00)
39
(39.00)
35
(35.00)
35
(35.00)
34
(34.00)
271.00 184.00
43 Optimist POL POL 2070 Tymoteusz Wysocki 2005 YKP Gdynia 40
(40.00)
UFD*
(56.00)
39
(39.00)
42
(42.00)
14
(14.00)
22
(22.00)
30
(30.00)
BFD*
(56.00)
299.00 187.00
44 Optimist POL POL 1390 Kacper Młodzianowski 2005 AZS Poznań 47
(47.00)
18
(18.00)
30
(30.00)
BFD*
(56.00)
43
(43.00)
18
(18.00)
44
(44.00)
BFD*
(56.00)
312.00 200.00
45 Optimist POL POL 18681 Maciej Cymerman 2006 UKS Barnim Goleniów UFD*
(56.00)
51
(51.00)
28
(28.00)
22
(22.00)
48
(48.00)
33
(33.00)
UFD*
(56.00)
18
(18.00)
312.00 200.00
46 Optimist POL POL 2403 Pola Schmidt 2005 OPTI CWM Gdynia 32
(32.00)
UFD*
(56.00)
32
(32.00)
27
(27.00)
40
(40.00)
47*
(47.00)
36
(36.00)
33
(33.00)
303.00 200.00
47 Optimist POL POL 966 Lena Cituk 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 48
(48.00)
38
(38.00)
UFD*
(56.00)
26
(26.00)
37
(37.00)
42
(42.00)
17
(17.00)
BFD*
(56.00)
320.00 208.00
48 Optimist POL POL 1664 Antoni Pasich 2004 UKS Barnim Goleniów 46*
(46.00)
30
(30.00)
41
(41.00)
39
(39.00)
38
(38.00)
53*
(53.00)
27
(27.00)
35
(35.00)
309.00 210.00
49 Optimist POL POL 1269 Zuzanna Zasada 2006 KS Zatoka Puck 36
(36.00)
50*
(50.00)
43
(43.00)
34
(34.00)
55*
(55.00)
39
(39.00)
43
(43.00)
17
(17.00)
317.00 212.00
50 Optimist POL POL 2166 Dominika Grala 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 38
(38.00)
47*
(47.00)
31
(31.00)
40
(40.00)
42*
(42.00)
36
(36.00)
40
(40.00)
30
(30.00)
304.00 215.00
51 Optimist POL POL 2152 Wiktoria Hałabaty 2005 KSW BALTIC 43
(43.00)
37
(37.00)
42
(42.00)
45
(45.00)
51
(51.00)
54*
(54.00)
20
(20.00)
BFD*
(56.00)
348.00 238.00
52 Optimist POL POL 212 Karolina Gajdzińska 2005 AZS Poznań 52*
(52.00)
48*
(48.00)
40
(40.00)
41
(41.00)
45
(45.00)
46
(46.00)
32
(32.00)
39
(39.00)
343.00 243.00
53 Optimist POL POL 1368 Klara Matysik 2005 YKP Kraków 49*
(49.00)
39
(39.00)
47
(47.00)
46
(46.00)
52*
(52.00)
40
(40.00)
42
(42.00)
32
(32.00)
347.00 246.00
54 Optimist POL POL 2167 Jakub Kamiński 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 30
(30.00)
49
(49.00)
45
(45.00)
BFD*
(56.00)
46
(46.00)
29
(29.00)
UFD*
(56.00)
BFD
(56.00)
367.00 255.00
55 Optimist POL POL 1140 Aleksandra Borucka 2006 AZS Poznań 50
(50.00)
DNF*
(56.00)
48
(48.00)
47
(47.00)
53*
(53.00)
52
(52.00)
38
(38.00)
37
(37.00)
381.00 272.00
M Klasa Nr Załoga Ur Klub F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 F8 Suma Pkt
1 Optimist POL POL 1865 Paulina Rutkowska 2005 YKP Gdynia 3
(3.00)
2
(2.00)
16*
(16.00)
14*
(14.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
43.00 13.00
2 Optimist POL POL 2126 Gustaw Miciński 2004 YKP Gdynia 10*
(10.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
8*
(8.00)
5
(5.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
32.00 14.00
3 Optimist POL POL 2071 Mateusz Gwóźdź 2005 YKP Gdynia 12
(12.00)
9
(9.00)
15*
(15.00)
BFD*
(62.00)
5
(5.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
111.00 34.00
4 Optimist POL POL 188 Filip Oleszczyk 2005 UKS Barnim Goleniów 50*
(50.00)
5
(5.00)
3
(3.00)
6
(6.00)
12
(12.00)
10
(10.00)
23
(23.00)
28*
(28.00)
137.00 59.00
5 Optimist POL POL 1801 Oskar Wielczyk 2007 MOS SSW Iława 11
(11.00)
36*
(36.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
37*
(37.00)
18
(18.00)
17
(17.00)
11
(11.00)
137.00 64.00
6 Optimist POL POL 1661 Jan Gierzyński 2004 KS Zatoka Puck 9
(9.00)
16
(16.00)
7
(7.00)
5
(5.00)
44*
(44.00)
19
(19.00)
8
(8.00)
37*
(37.00)
145.00 64.00
7 Optimist POL POL 1985 Korneliusz DĘBIAK 2003 CHKŻ Chojnice 1
(1.00)
25
(25.00)
5
(5.00)
2
(2.00)
43*
(43.00)
33*
(33.00)
19
(19.00)
13
(13.00)
141.00 65.00
8 Optimist RUS RUS 3339 Iwan Mikhalew 2007 UKS PIONERSKIY 8
(8.00)
3
(3.00)
BFD*
(62.00)
17
(17.00)
3
(3.00)
23
(23.00)
39*
(39.00)
15
(15.00)
170.00 69.00
9 Optimist POL POL 1611 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 13
(13.00)
23
(23.00)
2
(2.00)
12
(12.00)
2
(2.00)
36*
(36.00)
38*
(38.00)
25
(25.00)
151.00 77.00
10 Optimist POL POL 1981 Joanna Fabisiak 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23*
(23.00)
20
(20.00)
19
(19.00)
11
(11.00)
BFD*
(62.00)
14
(14.00)
7
(7.00)
6
(6.00)
162.00 77.00
11 Optimist POL POL 1878 Mateusz Narloch 2005 MKŻ "Arka" Gdynia 14
(14.00)
41*
(41.00)
DNF*
(62.00)
8
(8.00)
11
(11.00)
8
(8.00)
5
(5.00)
32
(32.00)
181.00 78.00
12 Optimist POL POL 120 Maria Suchocka MKŻ "Arka" Gdynia 6
(6.00)
4
(4.00)
BFD*
(62.00)
16
(16.00)
24
(24.00)
12
(12.00)
24
(24.00)
BFD*
(62.00)
210.00 86.00
13 Optimist POL POL 2605 Magdalena Skórnóg 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 15
(15.00)
6
(6.00)
6
(6.00)
DNF*
(62.00)
22
(22.00)
39*
(39.00)
9
(9.00)
29
(29.00)
188.00 87.00
14 Optimist POL POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI 2005 BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski 18
(18.00)
12
(12.00)
9
(9.00)
BFD*
(62.00)
38*
(38.00)
21
(21.00)
18
(18.00)
14
(14.00)
192.00 92.00
15 Optimist POL POL 1923 Jakub Dąbek 2004 MOS SSW Iława 2
(2.00)
11
(11.00)
20
(20.00)
9
(9.00)
40*
(40.00)
32
(32.00)
BFD*
(62.00)
19
(19.00)
195.00 93.00
16 Optimist POL POL 1827 Ewa Lewandowska 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27
(27.00)
8
(8.00)
22
(22.00)
31*
(31.00)
9
(9.00)
20
(20.00)
BFD*
(62.00)
7
(7.00)
186.00 93.00
17 Optimist POL POL 110 Janka Dmochowska 2006 MKŻ "Arka" Gdynia 22
(22.00)
7
(7.00)
23*
(23.00)
20
(20.00)
27*
(27.00)
13
(13.00)
11
(11.00)
20
(20.00)
143.00 93.00
18 Optimist POL POL 2141 Hanna Wiszniowska 2005 JKW Poznań 4
(4.00)
14
(14.00)
8
(8.00)
10
(10.00)
53*
(53.00)
26
(26.00)
36
(36.00)
BFD*
(62.00)
213.00 98.00
19 Optimist POL POL 2006 Amelia Potejko 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 17
(17.00)
22
(22.00)
25
(25.00)
28
(28.00)
4
(4.00)
9
(9.00)
37*
(37.00)
31*
(31.00)
173.00 105.00
20 Optimist POL POL 2033 Julia Schmidt 2003 OPTI CWM Gdynia 29
(29.00)
29
(29.00)
10
(10.00)
1
(1.00)
28
(28.00)
35*
(35.00)
30*
(30.00)
12
(12.00)
174.00 109.00
21 Optimist POL POL 1645 Michał Biedalak 2005 JKW Poznań 25
(25.00)
28
(28.00)
21
(21.00)
BFD*
(62.00)
14
(14.00)
17
(17.00)
4
(4.00)
BFD*
(62.00)
233.00 109.00
22 Optimist POL POL 1614 Iga Wielczyk 2005 MOS SSW Iława 7
(7.00)
13
(13.00)
36
(36.00)
BFD*
(62.00)
16
(16.00)
6
(6.00)
31
(31.00)
BFD*
(62.00)
233.00 109.00
23 Optimist POL POL 1889 Jeremi Dąbrowski 2005 UKS Barnim Goleniów 30
(30.00)
30
(30.00)
27
(27.00)
BFD*
(62.00)
18
(18.00)
31*
(31.00)
6
(6.00)
3
(3.00)
207.00 114.00
24 Optimist POL POL 777 August SOBCZAK 2008 CHKŻ Chojnice 5
(5.00)
27
(27.00)
BFD*
(62.00)
BFD*
(62.00)
6
(6.00)
40
(40.00)
27
(27.00)
9
(9.00)
238.00 114.00
25 Optimist POL POL 1576 Antoni Sopata 2003 AZS Poznań 16
(16.00)
40
(40.00)
12
(12.00)
BFD*
(62.00)
42
(42.00)
1
(1.00)
BFD*
(62.00)
5
(5.00)
240.00 116.00
26 Optimist POL POL 96 Kacper Karbownik 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 38*
(38.00)
50*
(50.00)
35
(35.00)
13
(13.00)
15
(15.00)
37
(37.00)
10
(10.00)
8
(8.00)
206.00 118.00
27 Optimist POL POL 1922 KRZYSZTOF OLEJNIK 2005 UKS Barnim Goleniów 24
(24.00)
32*
(32.00)
11
(11.00)
32
(32.00)
17
(17.00)
29
(29.00)
13
(13.00)
BFD*
(62.00)
220.00 126.00
28 Optimist POL POL 1776 Michał Maziarka 2009 MKŻ "Arka" Gdynia 28
(28.00)
33
(33.00)
32
(32.00)
18
(18.00)
51*
(51.00)
16
(16.00)
12
(12.00)
34*
(34.00)
224.00 139.00
29 Optimist POL POL 1978 Patryk Furmanek 2005 MOS SSW Iława 32
(32.00)
31
(31.00)
31
(31.00)
21
(21.00)
10
(10.00)
50*
(50.00)
DNF*
(62.00)
16
(16.00)
253.00 141.00
30 Optimist POL POL 1739 Jakub Modzelewski 2004 ŻLKS Poznań 20
(20.00)
26
(26.00)
24
(24.00)
BFD*
(62.00)
BFD*
(62.00)
28
(28.00)
26
(26.00)
23
(23.00)
271.00 147.00
31 Optimist POL POL 1883 Aleksandra Bobrowska 2007 UKS Barnim Goleniów BFD*
(62.00)
15
(15.00)
41
(41.00)
24
(24.00)
30
(30.00)
55*
(55.00)
28
(28.00)
10
(10.00)
265.00 148.00
32 Optimist POL POL 90 Marcel MONTRYMOWICZ 2004 CHKŻ Chojnice 44*
(44.00)
38
(38.00)
48*
(48.00)
30
(30.00)
26
(26.00)
4
(4.00)
16
(16.00)
35
(35.00)
241.00 149.00
33 Optimist POL POL 1884 Adrian Majdosz 2005 UKS Barnim Goleniów 19
(19.00)
49*
(49.00)
50*
(50.00)
29
(29.00)
39
(39.00)
24
(24.00)
20
(20.00)
18
(18.00)
248.00 149.00
34 Optimist POL POL 664 Oskar Sawicki 2006 UKS Barnim Goleniów 35
(35.00)
DNF*
(62.00)
30
(30.00)
7
(7.00)
49*
(49.00)
38
(38.00)
14
(14.00)
26
(26.00)
261.00 150.00
35 Optimist POL POL 1971 Aleksandra Bobula 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg DNF*
(62.00)
17
(17.00)
17
(17.00)
BFD*
(62.00)
31
(31.00)
15
(15.00)
25
(25.00)
BFD
(62.00)
291.00 167.00
36 Optimist POL POL 1926 MIŁOSZ MICHALAK 2005 YKP Gdynia 40*
(40.00)
39
(39.00)
14
(14.00)
BFD*
(62.00)
33
(33.00)
30
(30.00)
32
(32.00)
22
(22.00)
272.00 170.00
37 Optimist POL POL 130 Jan Suchocki 2007 MKŻ "Arka" Gdynia BFD*
(62.00)
DNF*
(62.00)
42
(42.00)
35
(35.00)
21
(21.00)
7
(7.00)
51
(51.00)
17
(17.00)
297.00 173.00
38 Optimist POL POL 1593 Rafał BALICKI 2007 CHKŻ Chojnice 47*
(47.00)
34
(34.00)
46
(46.00)
19
(19.00)
19
(19.00)
48*
(48.00)
35
(35.00)
21
(21.00)
269.00 174.00
39 Optimist POL POL 1555 Blanka Bobula 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 49
(49.00)
21
(21.00)
38
(38.00)
BFD*
(62.00)
13
(13.00)
22
(22.00)
33
(33.00)
BFD*
(62.00)
300.00 176.00
40 Optimist POL POL 203 Małgorzata Figel 2006 OPTI CWM Gdynia 34
(34.00)
19
(19.00)
29
(29.00)
15
(15.00)
BFD*
(62.00)
52*
(52.00)
43
(43.00)
40
(40.00)
294.00 180.00
41 Optimist POL POL 1482 Roch Dmuchowski 2006 MOS SSW Iława 31
(31.00)
51
(51.00)
37
(37.00)
BFD*
(62.00)
29
(29.00)
58*
(58.00)
15
(15.00)
24
(24.00)
307.00 187.00
42 Optimist POL POL 2119 Aleksander Bury 2005 MKŻ "Arka" Gdynia 41
(41.00)
DNF*
(62.00)
26
(26.00)
36
(36.00)
20
(20.00)
42*
(42.00)
29
(29.00)
39
(39.00)
295.00 191.00
43 Optimist POL POL 1669 Natalia Chojnowska 2007 MOS SSW Iława 43
(43.00)
45
(45.00)
28
(28.00)
BFD*
(62.00)
23
(23.00)
27
(27.00)
46*
(46.00)
30
(30.00)
304.00 196.00
44 Optimist POL POL 2036 Filip Lenart 2005 KSW BALTIC 46
(46.00)
54*
(54.00)
18
(18.00)
23
(23.00)
36
(36.00)
54*
(54.00)
40
(40.00)
38
(38.00)
309.00 201.00
45 Optimist POL POL 1763 Julek Podwalski 2005 MOS SSW Iława 39
(39.00)
18
(18.00)
51
(51.00)
25
(25.00)
32
(32.00)
41
(41.00)
DNF*
(62.00)
BFD*
(62.00)
330.00 206.00
46 Optimist POL POL 1745 Marek Szczepankowski 2005 UKS Barnim Goleniów 52
(52.00)
46
(46.00)
BFD*
(62.00)
26
(26.00)
34
(34.00)
60*
(60.00)
21
(21.00)
27
(27.00)
328.00 206.00
47 Optimist POL POL 1653 Maciej Szawkowski 2008 KS "Baza" Mrągowo 37
(37.00)
24
(24.00)
39
(39.00)
22
(22.00)
50*
(50.00)
43
(43.00)
48*
(48.00)
44
(44.00)
307.00 209.00
48 Optimist POL POL 1407 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków 42
(42.00)
43*
(43.00)
43
(43.00)
27
(27.00)
41
(41.00)
53*
(53.00)
34
(34.00)
36
(36.00)
319.00 223.00
49 Optimist POL POL 11 Michał Szklarz 2005 KS Dobra Marina 48
(48.00)
44
(44.00)
53*
(53.00)
33
(33.00)
25
(25.00)
34
(34.00)
BFD*
(62.00)
45
(45.00)
344.00 229.00
50 Optimist POL POL 1754 Hubert Adamów 2005 KS Dobra Marina 21
(21.00)
42
(42.00)
47
(47.00)
DNE*
(62.00)
46
(46.00)
25
(25.00)
BFD*
(62.00)
BFD
(62.00)
367.00 243.00
51 Optimist POL POL 1834 Lidia Łukasik 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN BFD*
(62.00)
47
(47.00)
13
(13.00)
BFD*
(62.00)
BFD
(62.00)
47
(47.00)
44
(44.00)
33
(33.00)
370.00 246.00
52 Optimist POL POL 1973 Aleksandra Mac 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 26
(26.00)
35
(35.00)
44
(44.00)
BFD*
(62.00)
45
(45.00)
49
(49.00)
50
(50.00)
BFD*
(62.00)
373.00 249.00
53 Optimist POL POL 2008 Maciej Kasprzak 2008 MOS SSW Iława 33
(33.00)
48
(48.00)
33
(33.00)
BFD*
(62.00)
DNF*
(62.00)
45
(45.00)
47
(47.00)
43
(43.00)
373.00 249.00
54 Optimist POL POL 1362 Kamil Stemplewski 2005 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 51
(51.00)
57
(57.00)
34
(34.00)
BFD*
(62.00)
35
(35.00)
51
(51.00)
22
(22.00)
DNF*
(62.00)
374.00 250.00
55 Optimist POL POL 51 Jan Borowiak 2005 KS Dobra Marina BFD*
(62.00)
DNF*
(62.00)
BFD
(62.00)
BFD
(62.00)
7
(7.00)
11
(11.00)
BFD
(62.00)
BFD
(62.00)
390.00 266.00
56 Optimist POL POL 1749 Tomasz Zadora 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 36
(36.00)
37
(37.00)
BFD*
(62.00)
BFD*
(62.00)
BFD
(62.00)
44
(44.00)
49
(49.00)
42
(42.00)
394.00 270.00
57 Optimist POL POL 1667 Marcel Bisewski 2005 YKP Gdynia 45
(45.00)
10
(10.00)
45
(45.00)
DNF*
(62.00)
47
(47.00)
DNF*
(62.00)
DNF
(62.00)
DNF
(62.00)
395.00 271.00
58 Optimist POL POL 1706 Michał Sudnik 2009 UKS Nord Augustow BFD*
(62.00)
56
(56.00)
52
(52.00)
34
(34.00)
54
(54.00)
46
(46.00)
42
(42.00)
BFD*
(62.00)
408.00 284.00
59 Optimist POL POL 157 Mikołaj Mataczyński 2008 AZS Poznań 53
(53.00)
52
(52.00)
49
(49.00)
DNE*
(62.00)
BFD*
(62.00)
59
(59.00)
45
(45.00)
41
(41.00)
423.00 299.00
60 Optimist POL POL 2023 Jakub Marciniak 2005 KSW BALTIC DNF*
(62.00)
53
(53.00)
40
(40.00)
BFD*
(62.00)
48
(48.00)
56
(56.00)
41
(41.00)
BFD
(62.00)
424.00 300.00
61 Optimist POL POL 221 Maciek Sudnik 2006 UKS Nord Augustow 54
(54.00)
55
(55.00)
54
(54.00)
BFD*
(62.00)
52
(52.00)
57*
(57.00)
52
(52.00)
46
(46.00)
432.00 313.00
Generalna Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Nr Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Optimist POL POL 2141 Hanna Wiszniowska 2005 JKW Poznań
Tak
04.04.2018, 09:00
2 Optimist POL POL 1645 Michał Biedalak 2005 JKW Poznań
Tak
04.04.2018, 09:05
3 Optimist POL POL 1611 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań
Tak
04.04.2018, 09:06
4 Optimist POL POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI 2005 BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski
Tak
05.04.2018, 00:07
5 Optimist POL POL 1947 Agnieszka PAWŁOWSKA 2018 CHKŻ Chojnice
Tak
06.04.2018, 14:19
6 Optimist POL POL 1593 Rafał BALICKI 2007 CHKŻ Chojnice
Tak
06.04.2018, 14:21
7 Optimist POL POL 90 Marcel MONTRYMOWICZ 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
06.04.2018, 14:23
8 Optimist POL POL 1949 Maciej ILNICKI 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
06.04.2018, 14:25
9 Optimist POL POL 1950 Jeremi SZCZUKOWSKI 2006 CHKŻ Chojnice
Tak
06.04.2018, 14:26
11 Optimist POL POL 1943 Rafał POGORZELSKI 2003 CHKŻ Chojnice
Tak
06.04.2018, 14:29
12 Optimist POL POL 777 August SOBCZAK 2008 CHKŻ Chojnice
Tak
06.04.2018, 14:31
14 Optimist POL POL 1018 Antoni LIPIŃSKI 2006 CHKŻ Chojnice
Tak
06.04.2018, 14:33
16 Optimist POL POL 1985 Korneliusz DĘBIAK 2003 CHKŻ Chojnice
Tak
06.04.2018, 14:35
17 Optimist POL POL 1751 Jacek KALINOWSKI 2006 CHKŻ Chojnice
Tak
06.04.2018, 14:37
18 Optimist POL POL 1827 Ewa Lewandowska 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
06.04.2018, 21:53
19 Optimist POL POL 1923 Jakub Dąbek 2004 MOS SSW Iława
Tak
08.04.2018, 15:08
20 Optimist POL POL 1664 Antoni Pasich 2004 UKS Barnim Goleniów
Tak
08.04.2018, 19:43
21 Optimist POL POL 1922 KRZYSZTOF OLEJNIK 2005 UKS Barnim Goleniów
Tak
09.04.2018, 00:25
22 Optimist POL POL 157 Mikołaj Mataczyński 2008 AZS Poznań
Tak
11.04.2018, 18:20
23 Optimist POL POL 1739 Jakub Modzelewski 2004 ŻLKS Poznań
Tak
12.04.2018, 09:50
24 Optimist POL POL 1889 Jeremi Dąbrowski 2005 UKS Barnim Goleniów
Tak
12.04.2018, 19:53
25 Optimist RUS RUS 3339 Iwan Mikhalew 2007 UKS PIONERSKIY
Tak
13.04.2018, 19:04
26 Optimist POL POL 1865 Paulina Rutkowska 2005 YKP Gdynia
Tak
13.04.2018, 22:50
27 Optimist POL POL 1674 Szczepan Damasiewicz 2003 YKP Gdynia
Tak
13.04.2018, 23:24
28 Optimist POL POL 2112 Jerzy Sukow 2004 YKP Gdynia
Tak
14.04.2018, 07:05
29 Optimist POL POL 1866 MIKOŁAJ MERKLER 2004 YKP Gdynia
Tak
14.04.2018, 09:46
30 Optimist POL POL 2072 GRACJAN GRZECH 2003 YKP Gdynia
Tak
14.04.2018, 10:56
31 Optimist POL POL 1799 Iwo Reński 2005 YKP Gdynia
Tak
14.04.2018, 18:23
32 Optimist POL POL 1444 Oskar Ponto 2004 YKP Gdynia
Tak
14.04.2018, 19:17
33 Optimist POL POL 1626 Aleksander Ponto 2004 YKP Gdynia
Tak
14.04.2018, 19:22
34 Optimist POL POL 1903 Tomasz Bendlewski 2004 YKP Gdynia
Tak
14.04.2018, 19:50
35 Optimist POR POR 2075 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia
Tak
14.04.2018, 19:51
36 Optimist POL POL 2552 Maciej Iliński 2004 YKP Gdynia
Tak
14.04.2018, 20:07
37 Optimist POL POL 1926 MIŁOSZ MICHALAK 2005 YKP Gdynia
Tak
14.04.2018, 20:41
38 Optimist POL POL 2071 Mateusz Gwóźdź 2005 YKP Gdynia
Tak
15.04.2018, 11:35
39 Optimist POL POL 1159 Zuzanna Ołowiak 2005 YKP Gdynia
Tak
15.04.2018, 11:39
40 Optimist POL POL 1936 Mateusz Gigielewicz 2005 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
15.04.2018, 13:37
41 Optimist POL POL 2605 Magdalena Skórnóg 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
15.04.2018, 14:15
42 Optimist POL POL 1712 Jakub Kluk 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
15.04.2018, 14:15
43 Optimist POL POL 2166 Dominika Grala 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
15.04.2018, 14:15
44 Optimist POL POL 2167 Jakub Kamiński 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
15.04.2018, 14:15
45 Optimist POL POL 2006 Amelia Potejko 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
15.04.2018, 14:15
46 Optimist POL POL 2177 Patryk Chełkowski 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
15.04.2018, 14:15
47 Optimist POL POL 1981 Joanna Fabisiak 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
15.04.2018, 14:15
48 Optimist POL POL 1362 Kamil Stemplewski 2005 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
15.04.2018, 14:15
49 Optimist POL POL 1869 Pola Dzik 2004 YKP Gdynia
Tak
15.04.2018, 17:35
50 Optimist POL POL 2070 Tymoteusz Wysocki 2005 YKP Gdynia
Tak
16.04.2018, 10:04
51 Optimist POL POL 2126 Gustaw Miciński 2004 YKP Gdynia
Tak
16.04.2018, 17:02
52 Optimist POL POL 1982 Jan Witkowiak 2005 YKP Gdynia
Tak
16.04.2018, 20:34
53 Optimist POL POL 51 Jan Borowiak 2005 KS Dobra Marina
Tak
16.04.2018, 21:26
54 Optimist POL POL 11 Michał Szklarz 2005 KS Dobra Marina
Tak
16.04.2018, 21:34
55 Optimist POL POL 1754 Hubert Adamów 2005 KS Dobra Marina
Tak
16.04.2018, 21:38
56 Optimist POL POL 2044 Wiktor Robaczewski 2003 MOS SSW Iława
Tak
16.04.2018, 21:49
57 Optimist POL POL 1390 Kacper Młodzianowski 2005 AZS Poznań
Tak
17.04.2018, 08:54
58 Optimist POL POL 1764 Dominika Olowiak 2004 YKP Gdynia
Tak
17.04.2018, 12:25
59 Optimist POL POL 1452 Antonina Olowiak 2006 YKP Gdynia
Tak
17.04.2018, 12:33
60 Optimist POL POL 1140 Aleksandra Borucka 2006 AZS Poznań
Tak
17.04.2018, 20:10
61 Optimist POL POL 1653 Maciej Szawkowski 2008 KS "Baza" Mrągowo
Tak
17.04.2018, 21:14
62 Optimist POL POL 966 Lena Cituk 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
17.04.2018, 21:28
63 Optimist POL POL 96 Kacper Karbownik 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
17.04.2018, 21:28
64 Optimist POL POL 1364 Jan Fuk 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
17.04.2018, 21:28
65 Optimist POL POL 1978 Patryk Furmanek 2005 MOS SSW Iława
Tak
17.04.2018, 21:45
66 Optimist POL POL 1661 Jan Gierzyński 2004 KS Zatoka Puck
Tak
17.04.2018, 22:50
67 Optimist POL POL 1867 Jan Klinicki 2007 MOS SSW Iława
Tak
18.04.2018, 14:15
68 Optimist POL POL 1482 Roch Dmuchowski 2006 MOS SSW Iława
Tak
18.04.2018, 14:22
69 Optimist POL POL 1801 Oskar Wielczyk 2007 MOS SSW Iława
Tak
18.04.2018, 14:25
70 Optimist POL POL 2007 Alicja Michalewska 2007 MOS SSW Iława
Tak
18.04.2018, 14:27
71 Optimist POL POL 1669 Natalia Chojnowska 2007 MOS SSW Iława
Tak
18.04.2018, 14:29
72 Optimist POL POL 1883 Aleksandra Bobrowska 2007 UKS Barnim Goleniów
Tak
18.04.2018, 20:08
73 Optimist POL POL 1614 Iga Wielczyk 2005 MOS SSW Iława
Tak
18.04.2018, 20:51
74 Optimist POL POL 212 Karolina Gajdzińska 2005 AZS Poznań
Tak
18.04.2018, 22:59
75 Optimist POL POL 1915 Filip Fajfer 2003 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Tak
19.04.2018, 05:48
76 Optimist POL POL 1706 Michał Sudnik 2009 UKS Nord Augustow
Tak
19.04.2018, 08:23
77 Optimist POL POL 221 Maciek Sudnik 2006 UKS Nord Augustow
Tak
19.04.2018, 08:29
78 Optimist POL POL 12 Katarzyna Wajdowska 2004 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Tak
19.04.2018, 20:16
79 Optimist POL POL 2068 Kacper Bąk 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Tak
19.04.2018, 20:18
81 Optimist POL POL 1971 Aleksandra Bobula 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
19.04.2018, 20:20
82 Optimist POL POL 2008 Maciej Kasprzak 2008 MOS SSW Iława
Tak
19.04.2018, 20:26
83 Optimist POL POL 2121 Joanna Cymerman 2004 UKS Barnim Goleniów
Tak
19.04.2018, 22:02
84 Optimist POL POL 18681 Maciej Cymerman 2006 UKS Barnim Goleniów
Tak
19.04.2018, 22:23
85 Optimist POL POL 2023 Jakub Marciniak 2005 KSW BALTIC
Tak
20.04.2018, 13:39
86 Optimist POL POL 2153 Zuzanna Dominikowska 2003 KSW BALTIC
Tak
20.04.2018, 13:39
87 Optimist POL POL 2036 Filip Lenart 2005 KSW BALTIC
Tak
20.04.2018, 13:39
88 Optimist POL POL 2152 Wiktoria Hałabaty 2005 KSW BALTIC
Tak
20.04.2018, 13:39
89 Optimist POL POL 2024 Michał Jaroszek 2006 KSW BALTIC
Tak
20.04.2018, 13:39
90 Optimist POL POL 2154 Hanna Burdziej 2004 KSW BALTIC
Tak
20.04.2018, 13:39
91 Optimist POL POL 2101 Mikołaj Bazyli 2005 KSW BALTIC
Tak
20.04.2018, 13:39
92 Optimist POL POL 2033 Julia Schmidt 2003 OPTI CWM Gdynia
Tak
20.04.2018, 18:00
93 Optimist POL POL 2403 Pola Schmidt 2005 OPTI CWM Gdynia
Tak
20.04.2018, 18:00
94 Optimist POL POL 1973 Aleksandra Mac 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
20.04.2018, 18:29
95 Optimist POL POL 188 Filip Oleszczyk 2005 UKS Barnim Goleniów
Tak
20.04.2018, 18:49
96 Optimist POL POL 1763 Julek Podwalski 2005 MOS SSW Iława
Tak
20.04.2018, 19:51
97 Optimist POL POL 1660 Zuzanna Figel 2003 OPTI CWM Gdynia
Tak
20.04.2018, 21:36
98 Optimist POL POL 203 Małgorzata Figel 2006 OPTI CWM Gdynia
Tak
20.04.2018, 22:04
99 Optimist POL POL 1555 Blanka Bobula 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
20.04.2018, 22:36
100 Optimist POL POL 1745 Marek Szczepankowski 2005 UKS Barnim Goleniów
Tak
20.04.2018, 23:20
101 Optimist POL POL 1884 Adrian Majdosz 2005 UKS Barnim Goleniów
Tak
21.04.2018, 19:32
102 Optimist POL POL 1802 Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia
Tak
21.04.2018, 21:04
103 Optimist POL POL 1269 Zuzanna Zasada 2006 KS Zatoka Puck
Tak
21.04.2018, 21:13
104 Optimist POL POL 1667 Marcel Bisewski 2005 YKP Gdynia
Tak
23.04.2018, 08:15
105 Optimist POL POL 1368 Klara Matysik 2005 YKP Kraków
Tak
23.04.2018, 18:05
106 Optimist POL POL 1407 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków
Tak
23.04.2018, 18:11
107 Optimist POL POL 664 Oskar Sawicki 2006 UKS Barnim Goleniów
Tak
28.04.2018, 19:24
108 Optimist POL POL 1576 Antoni Sopata 2003 AZS Poznań
Tak
28.04.2018, 19:55
109 Optimist POL POL 1776 Michał Maziarka 2009 MKŻ Arka Gdynia
Tak
28.04.2018, 23:53
110 Optimist POL POL 1878 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
28.04.2018, 23:56
111 Optimist POL POL 2119 Aleksander Bury 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
28.04.2018, 23:59
112 Optimist POL POL 120 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia
Tak
29.04.2018, 00:01
113 Optimist POL POL 2082 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
29.04.2018, 00:03
114 Optimist POL POL 2041 Filip Jarosiewicz 2006 MKŻ Arka Gdynia
Tak
29.04.2018, 00:05
115 Optimist POL POL 130 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia
Tak
29.04.2018, 00:07
116 Optimist POL POL 1292 Jakub Pietrzak 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
29.04.2018, 00:09
117 Optimist POL POL 110 Janka Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia
Tak
29.04.2018, 00:11
118 Optimist POL POL 920 Makymilian Kruczyński 2006 AZS Poznań
Tak
29.04.2018, 07:24
119 Optimist POL POL 1834 Lidia Łukasik 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
Tak
29.04.2018, 07:24
120 Optimist POL POL 1749 Tomasz Zadora 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
Tak
29.04.2018, 07:25