Jesienny Puchar Spójni Memoriał Macieja Szosta

12 - 13 paź 2019

Nieporęt, Polska

Wyniki regat
OPP A
OPP B
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt do lat 9
1 POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 WTW Warszawa 1 UFD* 2 1 6 2 12.00 -
2 POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa 3 2 6* 2 5 1 13.00 -
3 POL 1525 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa 20* 3 1 5 4 4 17.00 -
4 POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa 4 4 7 6 12* 6 27.00 -
5 POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 KS Spójnia Warszawa 12 5 13* 8 1 3 29.00 -
6 POL 25 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 2 1 5 12 11 13* 31.00 -
7 POL 2126 Alexandre Vidal 2008 WTW Warszawa 8 9 4 10 3 12* 34.00 -
8 POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 6 8 8 4 8 11* 34.00 -
9 POL 1791 Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa 10 12 15* 7 2 10 41.00 -
10 POL 1799 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 11* 11 10 3 9 8 41.00 -
11 POL 2044 Jakub Kaszewiak 2005 AZS UW Warszawa 9 13 3 14* 14 5 44.00 -
12 POL 255 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 22* 6 11 11 10 7 45.00 -
13 POL 1766 Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa 7 7 9 18* 16 9 48.00 -
14 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa 13 10 12 19* 13 16 64.00 -
15 POL 2027 Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa 24* 14 14 9 15 14 66.00 -
16 POL 186 Magdalena Ostrowska 2005 AZS UW Warszawa 5 UFD* 19 24 18 15 81.00 -
17 POL 2197 Nathan Vidal 2009 WTW Warszawa 19 17 23* 15 17 17 85.00 -
18 POL 1768 WIKTOR WRÓBEL 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 17 19 17 21 23* 19 93.00 -
19 POL 1892 Aleksander Główka 2007 KS Spójnia Warszawa 16 16 27* 16 22 24 94.00 -
20 POL 1788 WIKTOR RASZKA 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 14 18 16 29* 24 23 95.00 -
21 POL 1246 HANNA GĘBICKA 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 15 26* 25 17 21 20 98.00 -
22 POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa 23 24 18 20 19 34* 104.00 -
23 POL 951 Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 30* 22 20 22 28 27 119.00 -
24 POL 2786 MACIEJ KARPIŃSKI 2006 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 21 23 DNF* 28 30 18 120.00 -
25 POL 1570 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa DNF* 28 21 32 20 21 122.00 -
26 POL 1076 Bartosz Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 25 20 29 35* 29 26 129.00 -
27 POL 1075 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 18 15 24 23 DNC* DNC 137.00 -
28 POL 1139 ALICJA KURPIEWSKA 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 28 DNF* DNF 13 27 25 151.00 -
29 POL 1106 BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 27 25 RET* 27 36 37 152.00 -
30 POL 1244 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 26 DNF* 30 34 35 28 153.00 1
31 POL 1714 Antoni Malicki 2009 WTW Warszawa 32 30 32 43* 33 32 159.00 -
32 POL 1776 Maria Kmin 2008 UKS FIR Warszawa DNF* 27 26 37 41 29 160.00 -
33 POL 142 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 29 31 31 41 31 DNC* 163.00 2
34 POL 1862 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa DNF* DNF 28 26 32 22 166.00 -
35 POL 2552 Filip Sroczyński 2008 WTW Warszawa 31 29 DNF* 39 34 35 168.00 -
36 POL 2201 Stanisław Wróblewski 2010 WTW Warszawa DNF* DNF DNF 31 7 30 184.00 3
37 POL 59 Marcel Stolarski 2010 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF 25 26 33 200.00 4
38 POL 1334 Ewa Główka 2007 KS Spójnia Warszawa DNF* 21 22 DNF DNC DNC 214.00 -
39 POL 71 JAN CHYLARECKI 2007 MKS "Dwójka" Warszawa RET* DNF DNF 30 38 36 220.00 -
40 POL 1626 Patryk Smółka 2004 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF 36 42 31 225.00 -
41 POL 1470 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF 33 37 40 226.00 5
42 POL 31 DAWID BRZESKI 2010 MKS "Dwójka" Warszawa RET* DNF DNF 40 39 39 234.00 6
43 POL 2787 ZUZANNA KAMIŃSKA 2006 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA DNF* DNF DNF 38 40 42 236.00 -
44 POL 075 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF 44 25 DNC 242.00 7
45 POL 7 Jan Schwendimann 2006 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF 45 43 38 242.00 -
46 POL 139 STANISŁAW TRACZ 2012 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF 42 46 41 245.00 8
47 POL UKS31 Maja Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF 46 45 45 252.00 -
48 POL 1909 Michał Guszcza 2011 WTW Warszawa DNF* DNF RET 48 47 43 254.00 9
49 POL 1 Sebastian Drąg 2007 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF 51 44 46 257.00 -
50 POL 111 Marek Sokołowski 2006 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF 50 48 44 258.00 -
51 POL 2 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 49 47 269.00 -
52 POL 1999 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa DNC* DNC DNC 49 50 DNF 273.00 10
53 POL 42 Aleksandra Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF 47 DNC DNC 277.00 11
54 POL 321 Wojciech Konopiński 2009 WTW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 51 RET 281.00 -
55 POL 1136 MARCEL WILANOWSKI 2008 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNC DNC 287.00 -
55 POL 1111 Jakub Kuczyński 2006 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNC DNC 287.00 -
55 POL 39 Igor Prekiel 2007 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNC DNC 287.00 -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.