Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Jesienny Puchar Spójni Memoriał Macieja Szosta
12 - 13 października 2019
Nieporęt, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP B
Szukaj
#
Nr
Załoga
Klub
Data zgłoszenia
1
🇵🇱 POL 2786
MACIEJ KARPIŃSKI
UKS Nad Jeziorkiem
08.10.2019, 09:52
2
🇵🇱 POL 2787
ZUZANNA KAMIŃSKA
UKS Nad Jeziorkiem
08.10.2019, 09:55
3
🇵🇱 POL 1137
ADAM MARGASIŃSKI
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
4
🇵🇱 POL 1246
HANNA GĘBICKA
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
5
🇵🇱 POL 1813
ROZALIA ROZUM
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
6
🇵🇱 POL 925
NINA ZYGO
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
7
🇵🇱 POL 1773
RYSZARD RUBAN
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
8
🇵🇱 POL 2816
TOMASZ RUBAN
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
9
🇵🇱 POL 1788
WIKTOR RASZKA
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
10
🇵🇱 POL 1768
WIKTOR WRÓBEL
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
11
🇵🇱 POL 1106
BARTOSZ JANUSEK
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
12
🇵🇱 POL 1139
ALICJA KURPIEWSKA
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
13
🇵🇱 POL 1136
MARCEL WILANOWSKI
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
14
🇵🇱 POL 71
JAN CHYLARECKI
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
15
🇵🇱 POL 31
DAWID BRZESKI
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
16
🇵🇱 POL 139
STANISŁAW TRACZ
MKS Dwójka Warszawa
08.10.2019, 10:50
17
🇵🇱 POL 1525
Józef Krasowski
KS Spójnia Warszawa
08.10.2019, 14:04
18
🇵🇱 POL 1332
Alicja Łozińska
KS Spójnia Warszawa
08.10.2019, 14:04
19
🇵🇱 POL 1244
Emilia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
08.10.2019, 14:04
20
🇵🇱 POL 1766
Jan Muszyński
KS Spójnia Warszawa
08.10.2019, 14:04
21
🇵🇱 POL 951
Wojciech Henryk Komenda
KS Spójnia Warszawa
08.10.2019, 14:04
22
🇵🇱 POL 1570
Antoni Brzozowski
KS Spójnia Warszawa
08.10.2019, 14:04
23
🇵🇱 POL 1518
Klara Piotrowska
WTW Warszawa
09.10.2019, 09:58
24
🇵🇱 POL 2107
Marta Piotrowska
WTW Warszawa
09.10.2019, 09:58
25
🇵🇱 POL 2078
Stanisław Ługowski
WTW Warszawa
09.10.2019, 09:58
26
🇵🇱 POL 2201
Stanisław Wróblewski
WTW Warszawa
09.10.2019, 09:58
27
🇵🇱 POL 1714
Antoni Malicki
WTW Warszawa
09.10.2019, 09:58
28
🇵🇱 POL 2126
Alexandre Vidal
WTW Warszawa
09.10.2019, 09:58
29
🇵🇱 POL 2197
Nathan Vidal
WTW Warszawa
09.10.2019, 09:58
30
🇵🇱 POL 1768
Wiktor Wróbel
MKS Dwójka Warszawa
09.10.2019, 12:05
31
🇵🇱 POL 1422
Krzysztof Junczyk
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
32
🇵🇱 POL 075
Ignacy Moritz
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
33
🇵🇱 POL 1075
Helena Moritz
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
34
🇵🇱 POL 1076
Bartosz Nurowski
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
35
🇵🇱 POL 1470
Maksymilian Kajdy
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
36
🇵🇱 POL 142
Ewa Bańbura
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
37
🇵🇱 POL 1776
Maria Kmin
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
38
🇵🇱 POL 42
Aleksandra Bańbura
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
39
🇵🇱 POL 1880
Kacper Wysocki
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
40
🇵🇱 POL 2202
Magda Traczyńska
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
41
🇵🇱 POL 1075
Helena Grykin
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
42
🇵🇱 POL 59
Marcel Stolarski
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
43
🇵🇱 POL 859
Tadeusz Kozłowski
UKS FIR Warszawa
09.10.2019, 18:37
44
🇵🇱 POL 25
Igor Mirowski
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2019, 20:31
45
🇵🇱 POL 255
Nina Mirowska
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2019, 20:31
46
🇵🇱 POL 2044
Jakub Kaszewiak
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2019, 20:31
47
🇵🇱 POL 1799
Iwo Barański
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2019, 20:31
48
🇵🇱 POL 1628
Iga Dębecka-Strzyżewska
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2019, 20:31
49
🇵🇱 POL 186
Magdalena Ostrowska
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2019, 20:31
50
🇵🇱 POL 1862
Saturnin Smółka
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2019, 20:31
51
🇵🇱 POL 2552
Filip Sroczyński
WTW Warszawa
10.10.2019, 08:19
52
🇵🇱 POL 1909
Michał Guszcza
WTW Warszawa
10.10.2019, 08:19
53
🇵🇱 POL 1674
Wiktor Mariański
WTW Warszawa
10.10.2019, 08:19
54
🇵🇱 POL 321
Wojciech Konopiński
WTW Warszawa
10.10.2019, 08:19
55
🇵🇱 POL 1201
Szymon Stański
WTW Warszawa
10.10.2019, 08:19
56
🇵🇱 POL UKS31
Maja Szotyńska
AZS Uniwersytet Warszawski
10.10.2019, 16:01
57
🇵🇱 POL 1111
Jakub Kuczyński
AZS Uniwersytet Warszawski
10.10.2019, 16:01
58
🇵🇱 POL 7
Jan Schwendimann
AZS Uniwersytet Warszawski
10.10.2019, 16:01
59
🇵🇱 POL 1626
Patryk Smółka
AZS Uniwersytet Warszawski
10.10.2019, 16:01
60
🇵🇱 POL 111
Marek Sokołowski
AZS Uniwersytet Warszawski
10.10.2019, 16:01
61
🇵🇱 POL 39
Igor Prekiel
AZS Uniwersytet Warszawski
10.10.2019, 16:01
62
🇵🇱 POL 2
Wojciech Sikorski
AZS Uniwersytet Warszawski
10.10.2019, 16:01
63
🇵🇱 POL 1
Sebastian Drąg
AZS Uniwersytet Warszawski
10.10.2019, 16:01
64
🇵🇱 POL 1991
AUGUST Sobczak
UKS Szkwał Legionowo
11.10.2019, 17:46
65
🇵🇱 POL 1991
August Sobczak
UKS Szkwał Legionowo
11.10.2019, 21:36
66
🇵🇱 POL 2005
MICHAŁ KUCZMARSKI
MKS Dwójka Warszawa
12.10.2019, 08:22
67
🇵🇱 POL 2027
Wiktor Przeździecki
KS Spójnia Warszawa
12.10.2019, 10:00
68
🇵🇱 POL 1929
Sonia Dobrzyńska
KS Spójnia Warszawa
12.10.2019, 10:00
69
🇵🇱 POL 1892
Aleksander Główka
KS Spójnia Warszawa
12.10.2019, 10:01
70
🇵🇱 POL 1791
Zofia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
12.10.2019, 10:01
71
🇵🇱 POL 1334
Ewa Główka
KS Spójnia Warszawa
12.10.2019, 10:01
72
🇵🇱 POL 2158
Weronika Przeździecka
KS Spójnia Warszawa
12.10.2019, 10:02
73
🇵🇱 POL 1999
Tomasz Ignaczewski
KS Spójnia Warszawa
13.10.2019, 15:56