17 - 18 paź 2020

Jesienny Puchar Spójni

Nieporęt, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 207855 IGOR MIROWSKI AZS Uniwersytet Warszawski 1 1 1 1 1 DNF* 5.00
2 POL POL 190829 Iwo Barański AZS Uniwersytet Warszawski 2 2 2 2 3* 2 10.00
3 POL POL 00000 Patryk Smółka AZS Uniwersytet Warszawski 3 5 3 6* 2 1 14.00
4 POL POL 189552 Marek Sokołowski AZS Uniwersytet Warszawski 4 3 4 5* 4 3 18.00
5 POL POL 86220 Antoni Michalik Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 5 4 5 3 5 DNF* 22.00
6 POL POL 54406 Olga Mijakowska RKS Lasery Zegrze 6* 6 6 4 6 4 26.00
7 POL POL 188220 Maria Kmin UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 45.00
7 POL POL 11 Jan Schwendimann AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 45.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 1798 Stanisław Ługowski K.S Spójnia - Warszawa 1 1 1 1 2* 2 6.00
2 POL POL 1991 August Sobczak SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 3* 2 3 2 3 3 13.00
3 POL POL 1570 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa 6 8* 2 3 4 1 16.00
4 POL POL 2048 Nina Mirowska AZS Uniwersytet Warszawski 7 3 4 4 8* 8 26.00
5 POL POL 1766 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 9 11* 5 9 5 6 34.00
6 POL POL 2107 MARTA PIOTROWSKA MKS "Dwójka" Warszawa 4 6 9 10* 7 10 36.00
7 POL POL 1768 WIKTOR WRÓBEL MKS "Dwójka" Warszawa 5 10 7 8 6 11* 36.00
8 POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa 8 4 11* 7 11 7 37.00
9 POL POL 3488 KLARA PIOTROWSKA MKS "Dwójka" Warszawa 10 7 6 11* 10 5 38.00
10 POL POL 2025 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo 11* 9 8 5 9 9 40.00
11 POL POL 1791 Zofia Brdulak K.S Spójnia - Warszawa DNF* DNF DNF DNF 1 4 59.00
12 POL POL 2157 Hubert Matz K.S. Spojnia - Warszawa 2 5 10 6 DNF* DNF 23.00
13 POL POL 2200 Kaja Śledzińska DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 69.00
13 POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz K.S Spójnia - Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 69.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 1628 Iga Dębecka - Strzyżewska AZS Uniwersytet Warszawski 1 3 1 1 9* 6.00
2 POL POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 3* 2 3 3 1 9.00
3 POL POL 2029 Alexander Nowak Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 2 1 7* 4 3 10.00
4 POL POL 1674 Wiktor Mariański WTW Warszawa 5 7* 5 6 2 18.00
5 POL POL 2027 Bartek Nurowski UKS FIR Warszawa 9* 5 2 9 6 22.00
6 POL POL 3463 Krzysztof Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 7 13* 4 10 8 29.00
7 POL POL 2201 Stanislaw Wróblewski AZS Uniwersytet Warszawski 4 4 11 14* 11 30.00
8 POL POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława 11 12 DNF* 5 4 32.00
9 POL POL 1036 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice 6 11 8 7 13* 32.00
10 POL POL 1988 WIKTOR RASZKA MKS "Dwójka" Warszawa 8 10 14* 8 7 33.00
11 POL POL 1452 Juliusz Bartczak SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 10 8 12 13* 5 35.00
12 POL POL 2028 Borys Łabędzki UKS Sindbad Legionowo 18* 16 6 2 15 39.00
13 POL POL 1703 Saturnin Smółka AZS Uniwersytet Warszawski 17 6 10 15 18* 48.00
14 POL POL 3465 Piotr Kowalewski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 15 9 13 12 19* 49.00
15 POL POL 777 Ignacy Sobczak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 16 17 9 16 26* 58.00
16 POL POL 1908 DAWID BRZESKI MKS "Dwójka" Warszawa 21* 14 16 18 10 58.00
17 POL POL 1423 Jakub Krysiński SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 20 15 18 21* 14 67.00
18 POL POL 3467 Tomasz Rysz UKS KLIWER 19 18 15 20* 20 72.00
19 POL POL 220 Filip Brzostowski AZS Uniwersytet Warszawski 24 22 DNF* 19 12 77.00
20 POL POL 923 Michał Małagocki K.S Spójnia - Warszawa 22 20 17 26 DNF* 85.00
21 POL POL 1 Mikołaj Madejak UKS KLIWER 26* 23 19 25 22 89.00
22 POL POL 3466 Kamil Czajkowski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 25 26* 20 23 25 93.00
23 POL POL 3 Emilia Rosłonek UKS KLIWER 31* 27 23 24 23 97.00
24 POL POL 2193 Igor Prekiel AZS Uniwersytet Warszawski 27 28* 22 27 24 100.00
25 POL POL 1470 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa 12 21 DNF* DNF DNF 141.00
26 POL POL 1424 Tadeusz Kozłowski UKS FIR Warszawa 13 25 DNF* DNF DNF 146.00
27 POL POL 1422 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 14 24 DNF* DNF DNF 146.00
28 POL POL 3464 Paweł Włodarczyk SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA DNF* DNF DNF 11 21 148.00
29 POL POL 1244 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF 17 16 149.00
30 POL POL 2135 Wojciech Sikorski AZS Uniwersytet Warszawski 23 19 DNF* DNF DNF 150.00
31 POL POL 1773 TOMASZ BIEDRZYCKI MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF 22 17 155.00
32 POL POL 2 Anna Olchowik UKS KLIWER 32 RET* 21 DNF DNF 161.00
33 POL POL 1245 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 28 DNF* DNF DNF DNF 194.00
34 POL POL 3999 Tomasz Ignaczewski KS Spójnia Warszawa 29 DNF* DNF DNF DNF 195.00
35 POL POL 1800 Dominik Kmin UKS FIR Warszawa 30 DNF* DNF DNF DNF 196.00
36 POL POL 1076 Antoni Koterba UKS FIR Warszawa 33 DNF* DNF DNF DNF 199.00
37 POL POL 1892 Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 1201 Szymon Stański Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 18 Wojciech Konopiński Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 2202 Magda Traczyńska UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 1478 Aleksandra Bańbura UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 3450 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 959 Marcel Stolarski UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 1963 Filip Szczepankowski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 1578 Leon Mostowski KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 1769 Aleksander Franczyk KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 2206 BARTOSZ JANUSEK MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 1137 ADAM MARGASIŃSKI MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 2025 Ryszard Junczyk UKS Sindbad Legionowo DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 3419 Krzysztof Junczyk UKS Sindbad Legionowo DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 1909 Michał Guszcza Uczniowski Klub Sportowy Sindbad DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 1451 Filip Sroczyński Uczniowski Klub Sportowy Sindbad DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
37 POL POL 839 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski DNF* DNF DNF DNF DNF 224.00
Laser 4.7 Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
OPP A Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
OPP B Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach