Jesienny Puchar Spójni

17 - 18 paź 2020 Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 1451
Filip Sroczyński
2008
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
2
POL 1909
Michał Guszcza
2011
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
3
POL 2029
Alexander Nowak
2009
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
4
POL 2028
Borys Łabędzki
2008
UKS Sindbad Legionowo
5
POL 3419
Krzysztof Junczyk
2008
UKS Sindbad Legionowo
6
POL 2025
Ryszard Junczyk
2012
UKS Sindbad Legionowo
7
POL 1963
Filip Szczepankowski
2007
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
8
POL 777
Ignacy Sobczak
2012
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
9
POL 1452
Juliusz Bartczak
2008
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
10
POL 1674
Wiktor Mariański
2009
WTW Warszawa
11
POL 3464
Paweł Włodarczyk
2008
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
12
POL 1423
Jakub Krysiński
2007
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
13
POL 3465
Piotr Kowalewski
2010
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
14
POL 3467
Tomasz Rysz
2010
UKS KLIWER
15
POL 2
Anna Olchowik
2012
UKS KLIWER
16
POL 1
Mikołaj Madejak
2008
UKS KLIWER
17
POL 3
Emilia Rosłonek
2010
UKS KLIWER
18
POL 2206
BARTOSZ JANUSEK
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
19
POL 1773
TOMASZ BIEDRZYCKI
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
20
POL 1908
DAWID BRZESKI
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
21
POL 1988
WIKTOR RASZKA
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
22
POL 1137
ADAM MARGASIŃSKI
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
23
POL 2201
Stanislaw Wróblewski
AZS Uniwersytet Warszawski
24
POL 1769
Aleksander Franczyk
2010
KS Spójnia Warszawa
25
POL 1578
Leon Mostowski
2012
KS Spójnia Warszawa
26
POL 3466
Kamil Czajkowski
2010
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
27
POL 3999
Tomasz Ignaczewski
2012
KS Spójnia Warszawa
28
POL 1892
Eryk Kąkolewski
2009
KS Spójnia Warszawa
29
POL 1245
Aleksandra Matz
2010
KS Spójnia Warszawa
30
POL 1036
Stanisław Nosol
2010
CHKŻ Chojnice
31
POL 923
Michał Małagocki
2011
K.S Spójnia - Warszawa
32
POL 1800
Dominik Kmin
2012
UKS FIR Warszawa
33
POL 1076
Antoni Koterba
2012
UKS FIR Warszawa
34
POL 959
Marcel Stolarski
2010
UKS FIR Warszawa
35
POL 1424
Tadeusz Kozłowski
2010
UKS FIR Warszawa
36
POL 1478
Aleksandra Bańbura
2012
UKS FIR Warszawa
37
POL 2202
Magda Traczyńska
2010
UKS FIR Warszawa
38
POL 3450
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
39
POL 1470
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
40
POL 1422
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
41
POL 3333
Maja Komorowska
2009
OPTI CWM Gdynia
42
POL 1221
Julia Padzik
2009
OPTI CWM Gdynia
43
POL 2081
Zofia Glaza
2008
OPTI CWM Gdynia
44
POL 2124
Agata Koropecka
2009
OPTI CWM Gdynia
45
POL 1201
Szymon Stański
2009
Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie
46
POL 18
Wojciech Konopiński
2009
Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie
47
POL 3402
Hanna Rogowska
2008
TKŻ Toruń
48
POL 2027
Bartek Nurowski
2009
UKS FIR Warszawa
49
POL 3524
Julia Agnieszczak
2010
SSW MOS Iława
50
POL 3463
Krzysztof Szklarski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
51
POL 1703
Saturnin Smółka
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
52
POL 1244
Emilia Brdulak
2011
KS Spójnia Warszawa
53
POL 839
Klara Krzywicka
2011
AZS Uniwersytet Warszawski
54
POL 1628
Iga Dębecka - Strzyżewska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
55
POL 2135
Wojciech Sikorski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
56
POL 2193
Igor Prekiel
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
57
POL 220
Filip Brzostowski
2007
AZS Uniwersytet Warszawski