Jesienny Puchar Spójni

17 - 18 paź 2020

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 IGOR MIROWSKI AZS UW Warszawa 14.10.2020, 18:18
2 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 14.10.2020, 18:24
3 Marek Sokołowski 2006 AZS UW Warszawa 14.10.2020, 18:25
4 Maria Kmin 2008 UKS FIR Warszawa 15.10.2020, 15:22
5 Jan Schwendimann 2006 AZS UW Warszawa 15.10.2020, 23:26
6 Antoni Michalik 2007 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 16.10.2020, 13:19
7 Olga Mijakowska 1997 RKS Lasery Zegrze 16.10.2020, 17:43
8 Patryk Smółka 2004 AZS UW Warszawa 16.10.2020, 18:43
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 KLARA PIOTROWSKA 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 14.10.2020, 11:50
2 MARTA PIOTROWSKA 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 14.10.2020, 12:30
3 WIKTOR WRÓBEL 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 14.10.2020, 12:30
4 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 14.10.2020, 18:52
5 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo 15.10.2020, 09:58
6 Kaja Śledzińska 2007 15.10.2020, 15:29
7 Stanisław Ługowski 2007 K.S Spójnia - Warszawa 15.10.2020, 15:29
8 Krzysztof Maksymowicz 2007 K.S Spójnia - Warszawa 15.10.2020, 15:29
9 August Sobczak 2008 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 15.10.2020, 18:14
10 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 16.10.2020, 18:57
11 Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa 16.10.2020, 18:57
12 Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 16.10.2020, 18:57
13 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa 16.10.2020, 18:57
14 Hubert Matz 2008 K.S. Spojnia - Warszawa 16.10.2020, 19:22
15 Zofia Brdulak 2009 K.S Spójnia - Warszawa 16.10.2020, 19:22
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Filip Sroczyński 2008 Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 13.10.2020, 17:30
2 Michał Guszcza 2011 Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 13.10.2020, 17:30
3 Alexander Nowak 2009 Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 13.10.2020, 17:30
4 Borys Łabędzki 2008 UKS Sindbad Legionowo 13.10.2020, 17:30
5 Krzysztof Junczyk 2008 UKS Sindbad Legionowo 13.10.2020, 17:30
6 Ryszard Junczyk 2012 UKS Sindbad Legionowo 13.10.2020, 17:30
7 Filip Szczepankowski 2007 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 13.10.2020, 18:53
8 Ignacy Sobczak 2012 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 13.10.2020, 19:03
9 Juliusz Bartczak 2008 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 13.10.2020, 19:09
10 Wiktor Mariański 2009 WTW Warszawa 13.10.2020, 19:19
11 Paweł Włodarczyk 2008 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 13.10.2020, 19:27
12 Jakub Krysiński 2007 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 13.10.2020, 20:50
13 Piotr Kowalewski 2010 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 13.10.2020, 23:22
14 Tomasz Rysz 2010 UKS KLIWER 14.10.2020, 10:20
15 Anna Olchowik 2012 UKS KLIWER 14.10.2020, 10:20
16 Mikołaj Madejak 2008 UKS KLIWER 14.10.2020, 10:20
17 Emilia Rosłonek 2010 UKS KLIWER 14.10.2020, 10:20
18 BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 14.10.2020, 11:50
19 TOMASZ BIEDRZYCKI 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 14.10.2020, 11:50
20 DAWID BRZESKI 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 14.10.2020, 11:50
21 WIKTOR RASZKA 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 14.10.2020, 11:50
22 ADAM MARGASIŃSKI 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 14.10.2020, 11:50
23 Stanislaw Wróblewski AZS UW Warszawa 14.10.2020, 13:18
24 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 14.10.2020, 15:19
25 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 14.10.2020, 15:19
26 Kamil Czajkowski 2010 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 14.10.2020, 16:09
27 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 14.10.2020, 17:46
28 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 14.10.2020, 17:46
29 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 14.10.2020, 17:54
30 Stanisław Nosol 2010 CHKŻ Chojnice 14.10.2020, 18:00
31 Michał Małagocki 2011 K.S Spójnia - Warszawa 14.10.2020, 20:52
32 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 15.10.2020, 09:49
33 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 15.10.2020, 09:49
34 Marcel Stolarski 2010 UKS FIR Warszawa 15.10.2020, 09:49
35 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 15.10.2020, 09:49
36 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 15.10.2020, 09:49
37 Magda Traczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 15.10.2020, 09:49
38 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 15.10.2020, 09:49
39 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 15.10.2020, 09:49
40 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 15.10.2020, 09:49
41 Maja Komorowska 2009 OPTI CWM Gdynia 15.10.2020, 11:45
42 Julia Padzik 2009 OPTI CWM Gdynia 15.10.2020, 11:45
43 Zofia Glaza 2008 OPTI CWM Gdynia 15.10.2020, 11:45
44 Agata Koropecka 2009 OPTI CWM Gdynia 15.10.2020, 11:45
45 Szymon Stański 2009 Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 15.10.2020, 16:39
46 Wojciech Konopiński 2009 Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 15.10.2020, 17:09
47 Hanna Rogowska 2008 TKŻ Toruń 16.10.2020, 11:05
48 Bartek Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 16.10.2020, 11:41
49 Julia Agnieszczak 2010 SSW MOS Iława 16.10.2020, 17:49
50 Krzysztof Szklarski 2008 AZS UW Warszawa 16.10.2020, 18:33
51 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 16.10.2020, 18:39
52 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 16.10.2020, 19:24
53 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 16.10.2020, 20:12
54 Iga Dębecka - Strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa 16.10.2020, 20:17
55 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa 16.10.2020, 20:17
56 Igor Prekiel 2007 AZS UW Warszawa 17.10.2020, 00:17
57 Filip Brzostowski 2007 AZS UW Warszawa 17.10.2020, 00:17
Open Skiff
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.