22 - 23 wrz 2018

Jesienny Puchar Spójni

Port Nieporęt 01, Białobrzegi, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 1788 ANTONI KILISZEK MKS "Dwójka" Warszawa 1 3 2 2 UFD* 1 9.00
2 POL POL 1988 MICHALINA PAWELCZYK MKS "Dwójka" Warszawa 2 2 3 4* 1 4 12.00
3 POL POL 1999 Jakub Tomczyński Klub Sportowy Spójnia Warszawa UFD* 1 1 1 UFD 2 13.00
4 POL POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS "Dwójka" Warszawa 4 4 4 6* 2 5 19.00
5 POL POL 2206 SZYMON ROZUM MKS "Dwójka" Warszawa 3 5 UFD* 3 UFD 3 22.00
6 POL POL 1436 Sylwia Fryziak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* DNF DNC 5 3 6 30.00
7 POL POL 1448 HANNA KORSAK MKS "Dwójka" Warszawa 5 6 5 DNC* DNC DNC 32.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt CH DZ DZ-9 CH-9
1 POL POL 1888 Joanna Dyja WTW Warszawa 1 1 1 7* 2 5 10.00
2 POL POL 1798 Hanna Ługowska WTW Warszawa 4 6 2 10* 3 2 17.00 1
3 POL POL 2016 Malina Pietrzak WTW Warszawa 5 2 4 15* 4 6 21.00 2
4 POL POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 3 8 DNC* 6 9 3 29.00 1
5 POL POL 2158 Weronika Przeździecka K.S "Spójnia-Warszawa" 9 10* 3 8 10 1 31.00 3
6 POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 8 7 5 2 15* 9 31.00 2
7 POL POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 2 9 13 3 16* 7 34.00 4
8 POL POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 13 4 14* 14 1 4 36.00 3
9 POL POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 6 12* 8 5 5 12 36.00 5
10 POL POL 1137 Marianna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 7 3 7 13 17* 10 40.00 6
11 POL POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 12 5 25* 9 8 11 45.00 7
12 POL POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 22* 15 10 16 6 8 55.00 4
13 POL POL 1244 Aleksander Główka K.S "Spójnia-Warszawa" 19 24* 12 4 11 13 59.00 5
14 POL POL 1470 Alexandre Vidal UKS FIR Warszawa 10 14 9 11 21 26* 65.00 6
15 POL POL 1570 Wiktor Przeździecki K.S "Spójnia-Warszawa" 11 13 6 19 19 22* 68.00 7
16 POL POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 26* 19 23 1 14 14 71.00 8
17 POL POL 1245 Hubert Matz K.S "Spójnia-Warszawa" 14 16 11 26* 13 19 73.00 9
18 POL POL 1525 Józef Krasowski AZS UW Warszawa 34 DNC* 19 12 7 16 88.00 10 1
19 POL POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 15 20 16 22 25* 18 91.00 8
20 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska K.S "Spójnia-Warszawa" 17 17 20 17 23* 21 92.00 9
21 POL POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 16 21 17 27* 22 20 96.00 11
22 POL POL 11332 Zofia Brdulak K.S "Spójnia-Warszawa" 21 22 18 20 18 24* 99.00 10 1
23 POL POL 44 Ewa Główka K.S "Spójnia-Warszawa" 35* 26 15 21 24 15 101.00 11 2
24 POL POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 25 18 22 30* 29 25 119.00 12
25 POL POL 909 Antoni Brzozowski K.S "Spójnia-Warszawa" 23 25 28 33* 26 29 131.00 13 2
26 POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda K.S "Spójnia-Warszawa" UFD* 28 27 18 32 27 132.00 14
27 POL POL 884 Zofia Zarzecka YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 24 27 26 37* 27 28 132.00 12
28 POL POL 424 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 20 29 34 23 30 35* 136.00 13 3
29 POL POL 925 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa 31 23 21 38* 33 33 141.00 14
30 POL POL 1332 Hugo Campistro YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 28 DNF* 30 34 20 31 143.00 15
31 POL POL 121 Bartek Nurowski UKS FIR Warszawa 32* 30 32 24 31 30 147.00 16 3
32 POL POL 1076 Nathan Vidal UKS FIR Warszawa 27 31 33 28 28 34* 147.00 17 4
33 POL POL 788 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 30 33 24 32 34 36* 153.00 18 5
34 POL POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa DNC* DNC DNC 25 12 17 160.00 19
35 POL POL 1773 Ryszard Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 33 34 31 36* 36 32 166.00 20
36 POL POL 2816 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa DNC* 11 DNC 29 DNC 23 169.00 21 6
37 POL POL 652 Antoni Chojnowski MOS 2 Warszawa 18 DNC* 35 46 40 40 179.00 22
38 POL POL 202 Franciszek Spakowski K.S "Spójnia-Warszawa" 36 32 29 DNC* DNC DNC 203.00 23 7
39 POL POL 246 Aleksander Chojnowski MOS 2 Warszawa 37 DNC* DNC 45 38 44 217.00 24
40 POL POL 1020 Wojciech Wołczyk UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNC* DNC DNC 31 44 38 219.00 25 8
41 POL POL 143 Bartosz Janusek MKS "Dwójka" Warszawa DNC* DNC DNC 39 37 37 219.00 26
42 POL POL 1202 Aleksandra Campistro YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA DNC* DNC DNC 43 39 39 227.00 15
43 POL POL 11769 Marcel Tyczyński K.S "Spójnia-Warszawa" DNC* DNC DNC 35 35 DNC 229.00 27 9
44 POL POL 1275 Michał Rasiński UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* DNC DNC 44 42 42 234.00 28
45 POL POL 1769 Maria Kmin YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA DNC* DNC DNC 47 43 41 237.00 16
46 POL POL 9781 Dominik Palacz WTW Warszawa 29 DNC* DNC DNC DNC DNC 241.00 29
47 POL POL 844 Emilia Brdulak K.S "Spójnia-Warszawa" DNC* DNC DNC 41 41 DNC 241.00 17 4
48 POL POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA DNC* DNC DNC 42 DNC 43 244.00 18
49 POL POL 1714 Antoni Malicki WTW Warszawa DNC* DNC DNC 40 DNC DNC 252.00 30
50 POL POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa DNC* DNC DNC RET DNC DNC 265.00 31 10
50 POL POL 2000 Aleksandra Matz K.S "Spójnia-Warszawa" DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 265.00 19 5
50 POL POL 142 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 265.00 32 11
OPP A Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 6 wyścigach