Jesienny Puchar Spójni

22 - 23 wrz 2018 Port Nieporęt 01, Białobrzegi, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Klub
1
POL 1769
Maria Kmin
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
2
POL 1332
Hugo Campistro
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
3
POL 1202
Aleksandra Campistro
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
4
POL 884
Zofia Zarzecka
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
5
POL 1201
Krzysztof Ciborowski
WTW Warszawa
6
POL 1798
Hanna Ługowska
WTW Warszawa
7
POL 1888
Joanna Dyja
WTW Warszawa
8
POL 1518
Klara Piotrowska
WTW Warszawa
9
POL 2107
Marta Piotrowska
WTW Warszawa
10
POL 2078
Stanisław Ługowski
WTW Warszawa
11
POL 2016
Malina Pietrzak
WTW Warszawa
12
POL 2201
Stanisław Wróblewski
WTW Warszawa
13
POL 1714
Antoni Malicki
WTW Warszawa
14
POL 9781
Dominik Palacz
WTW Warszawa
15
POL 1819
Lena Wonka
AZS UW Warszawa
16
POL 1111
Saturnin Smółka
AZS UW Warszawa
17
POL 11111
Torkil Smółka
AZS UW Warszawa
18
POL 1525
Józef Krasowski
AZS UW Warszawa
19
POL 11
Maja Woźnicka
AZS UW Warszawa
20
POL 1701
Bruno Szope
AZS UW Warszawa
21
POL 7
Alicja Łozińska
AZS UW Warszawa
22
POL 111
Witold Woźnicki
AZS UW Warszawa
23
POL 2075
Iwo Barański
AZS UW Warszawa
24
POL bn
Jakub Kaszewiak
AZS UW Warszawa
25
POL 1
Magda Ostrowska
AZS UW Warszawa
26
POL 2786
ZUZANNA KAMIŃSKA
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
27
POL 2787
MACIEJ KARPIŃSKI
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
28
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
KS Spójnia Warszawa
29
POL 2157
Gabriela Fajdasz
KS Spójnia Warszawa
30
POL 1244
Aleksander Główka
KS Spójnia Warszawa
31
POL 1334
Kacper Hodun
KS Spójnia Warszawa
32
POL 2158
Weronika Przeździecka
KS Spójnia Warszawa
33
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
KS Spójnia Warszawa
34
POL 959
Maciej Placzke
UKS FIR Warszawa
35
POL 1800
Jakub Kosowski
UKS FIR Warszawa
36
POL 1422
Krzysztof Junczyk
UKS FIR Warszawa
37
POL 1424
Jakub Wegiera
UKS FIR Warszawa
38
POL 1451
Witold Onisk
UKS FIR Warszawa
39
POL 1529
Alexander Nowak
UKS FIR Warszawa
40
POL 424
Helena Moritz
UKS FIR Warszawa
41
POL 1470
Alexandre Vidal
UKS FIR Warszawa
42
POL 1076
Nathan Vidal
UKS FIR Warszawa
43
POL 1658
Adam Onisk
UKS FIR Warszawa
44
POL 142
Ignacy Moritz
UKS FIR Warszawa
45
POL 121
Bartek Nurowski
UKS FIR Warszawa
46
POL 1429
Maksymilian Kajdy
UKS FIR Warszawa
47
POL 246
Aleksander Chojnowski
MOS 2 Warszawa
48
POL 652
Antoni Chojnowski
MOS 2 Warszawa
49
POL 1137
Marianna Gębicka
MKS "Dwójka" Warszawa
50
POL 2005
Michał Kuczmarski
MKS "Dwójka" Warszawa
51
POL 1246
Hanna Gębicka
MKS "Dwójka" Warszawa
52
POL 925
Nina Zygo
MKS "Dwójka" Warszawa
53
POL 1773
Ryszard Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
54
POL 2816
Tomasz Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
55
POL 788
Wiktor Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
56
POL 11332
Zofia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
57
POL 1245
Hubert Matz
KS Spójnia Warszawa
58
POL 1570
Wiktor Przeździecki
KS Spójnia Warszawa
59
POL 11769
Marcel Tyczyński
KS Spójnia Warszawa
60
POL 844
Emilia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
61
POL 44
Ewa Główka
KS Spójnia Warszawa
62
POL 951
Wojciech Henryk Komenda
KS Spójnia Warszawa
63
POL 909
Antoni Brzozowski
KS Spójnia Warszawa
64
POL 202
Franciszek Spakowski
KS Spójnia Warszawa
65
POL 1275
Michał Rasiński
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
66
POL 1020
Wojciech Wołczyk
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
67
POL 143
Bartosz Janusek
MKS "Dwójka" Warszawa
68
POL 2000
Aleksandra Matz
KS Spójnia Warszawa