Jesienny Puchar Spójni

22 - 23 wrz 2018

Port Nieporęt 01, Białobrzegi, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP A
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 13:27
2 POL 1788 ANTONI KILISZEK MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 13:27
3 POL 1448 HANNA KORSAK MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 13:27
4 POL 1988 MICHALINA PAWELCZYK MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 13:27
5 POL 2206 SZYMON ROZUM MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 13:27
6 POL 1436 Sylwia Fryziak UKS Szkwał Legionowo 20.09.2018, 17:59
7 POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 20.09.2018, 18:00
8 POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 20.09.2018, 18:00
9 POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 20.09.2018, 18:00
OPP B
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1769 Maria Kmin YKP Warszawa 17.09.2018, 15:01
2 POL 1332 Hugo Campistro YKP Warszawa 17.09.2018, 15:01
3 POL 1202 Aleksandra Campistro YKP Warszawa 17.09.2018, 15:01
4 POL 884 Zofia Zarzecka YKP Warszawa 17.09.2018, 15:01
5 POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 17.09.2018, 17:06
6 POL 1798 Hanna Ługowska WTW Warszawa 17.09.2018, 17:06
7 POL 1888 Joanna Dyja WTW Warszawa 17.09.2018, 17:06
8 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 17.09.2018, 17:06
9 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 17.09.2018, 17:06
10 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 17.09.2018, 17:06
11 POL 2016 Malina Pietrzak WTW Warszawa 17.09.2018, 17:06
12 POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa 17.09.2018, 17:06
13 POL 1714 Antoni Malicki WTW Warszawa 17.09.2018, 17:06
14 POL 9781 Dominik Palacz WTW Warszawa 17.09.2018, 17:06
15 POL 1819 Lena Wonka AZS UW Warszawa 17.09.2018, 21:32
16 POL 1111 Saturnin Smółka AZS UW Warszawa 17.09.2018, 21:32
17 POL 11111 Torkil Smółka AZS UW Warszawa 17.09.2018, 21:32
18 POL 1525 Józef Krasowski AZS UW Warszawa 17.09.2018, 21:32
19 POL 11 Maja Woźnicka AZS UW Warszawa 17.09.2018, 21:32
20 POL 1701 Bruno Szope AZS UW Warszawa 17.09.2018, 21:32
21 POL 7 Alicja Łozińska AZS UW Warszawa 17.09.2018, 21:32
22 POL 111 Witold Woźnicki AZS UW Warszawa 17.09.2018, 21:32
23 POL 2075 Iwo Barański AZS UW Warszawa 17.09.2018, 21:32
24 POL bn Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 17.09.2018, 21:32
25 POL 1 Magda Ostrowska AZS UW Warszawa 17.09.2018, 21:32
26 POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA UKS Nad Jeziorkiem 17.09.2018, 22:38
27 POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS Nad Jeziorkiem 17.09.2018, 22:38
28 POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 18.09.2018, 12:25
29 POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 18.09.2018, 12:25
30 POL 1244 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 18.09.2018, 12:25
31 POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 18.09.2018, 12:25
32 POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 18.09.2018, 12:25
33 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 18.09.2018, 12:25
34 POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
35 POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
36 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
37 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
38 POL 1451 Witold Onisk UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
39 POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
40 POL 424 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
41 POL 1470 Alexandre Vidal UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
42 POL 1076 Nathan Vidal UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
43 POL 1658 Adam Onisk UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
44 POL 142 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
45 POL 121 Bartek Nurowski UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
46 POL 1429 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 18.09.2018, 21:00
47 POL 246 Aleksander Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 18.09.2018, 21:27
48 POL 652 Antoni Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 18.09.2018, 21:29
49 POL 1137 Marianna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 10:47
50 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 10:47
51 POL 1246 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 10:47
52 POL 925 Nina Zygo MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 10:47
53 POL 1773 Ryszard Ruban MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 10:47
54 POL 2816 Tomasz Ruban MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 10:47
55 POL 788 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 10:47
56 POL 11332 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa 19.09.2018, 18:15
57 POL 1245 Hubert Matz KS Spójnia Warszawa 19.09.2018, 18:15
58 POL 1570 Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa 19.09.2018, 18:15
59 POL 11769 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa 19.09.2018, 18:15
60 POL 844 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 19.09.2018, 18:15
61 POL 44 Ewa Główka KS Spójnia Warszawa 19.09.2018, 18:15
62 POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa 19.09.2018, 18:15
63 POL 909 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 19.09.2018, 18:15
64 POL 202 Franciszek Spakowski KS Spójnia Warszawa 19.09.2018, 18:15
65 POL 1275 Michał Rasiński UKS Szkwał Legionowo 20.09.2018, 17:59
66 POL 1020 Wojciech Wołczyk UKS Szkwał Legionowo 20.09.2018, 17:59
67 POL 143 Bartosz Janusek MKS Dwójka Warszawa 20.09.2018, 19:29
68 POL 2000 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 22.09.2018, 09:32
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.