19 - 20 paź 2019

Jesienny Puchar Arki

Gdynia, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 208158 Janka Dmochowska K MKŻ Arka Gdynia 1 1 1 2 1 2 4* 1 1 10.00
2 POL POL 160387 Jakub Pietrzak M MKŻ Arka Gdynia 2 4 4 1 4 3 2 2 5* 22.00
3 POL POL 196962 Tymek Gajdziński M MKŻ Arka Gdynia 4 2 2 4 5* 1 5 3 4 25.00
4 POL POL 180716 Szymon Janiak M MKŻ Arka Gdynia 3 3 3 5 3 6* 6 4 6 33.00
5 POL POL 204341 Marysia Suchocka K MKŻ Arka Gdynia DNS* DNS DNS 3 2 4 3 5 3 34.00
6 POL POL 210564 Zuzia Reszka K MKŻ Arka Gdynia DNS* DNS DNS 6 6 5 1 6 2 40.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 95786 Jakub Wiedeheft M MKŻ Arka Gdynia 1 1 2 1 1 2 3* 3 3 14.00
2 POL POL 180776 Filip Kapała M MKŻ Arka Gdynia 2 4 3 5* 2 3 1 2 1 18.00
3 POL POL 194896 Paweł Trella M MKŻ Arka Gdynia DNS* DNS DNS 2 3 1 2 1 2 25.00
4 POL POL 194967 Hania Dmochowska K MKŻ Arka Gdynia 3 3 1 4 5 5 4 4 RET* 29.00
5 POL POL 111 Alan Kocięda M MKŻ Arka Gdynia 4 2 4 DNS* DNS DNS DNS DNS DNS 45.00
6 POL POL 210221 Kinga Brzóska K MKŻ Arka Gdynia DNS* DNS DNS 3 4 4 RET RET RET 46.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt Dziew Chł
1 POL POL 9476 Zuzanna Rodzeń 2004 K MKŻ Arka Gdynia 3* 2 2 3 2 1 10.00 1
2 POL POL 9425 Piotr Trella 2008 M MKŻ Arka Gdynia 1 6* 1 2 5 3 12.00 1
3 POL POL 7482 Max Berliński 2006 M MKŻ Arka Gdynia 5 1 5 1 6* 5 17.00 2
4 POL POL 9809 Igor Rudek 2006 M MKŻ Arka Gdynia 4 4 6 7* 3 2 19.00 3
5 POL POL 8035 Aniela Frąckowiak 2008 K MKŻ Arka Gdynia 2 3 3 11* 7 10 25.00 2
6 POL POL 8186 Liwia Liszkiewicz 2007 K OKŻ Junga Olsztyn OCS* 5 7 6 4 9 31.00 3
7 POL POL 10269 Jan Suchocki 2007 M MKŻ Arka Gdynia 10 11* 4 4 8 6 32.00 4
8 POL POL 10092 Maksym Kowalewski 2006 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 7 8 8 5 11* 7 35.00 5
9 POL POL 10287 Max Betlejewski 2007 M MKŻ Arka Gdynia OCS* 7 11 9 1 8 36.00 6
10 POL POL 10672 Natasza Tarnawska 2008 K MKŻ Arka Gdynia 8 10* 9 10 9 4 40.00 4
11 POL POL 5880 Julianna Ponto 2008 K MKŻ Arka Gdynia 9 14* 10 8 10 11 48.00 5
12 POL POL 10366 Kacper Płoszaj 2007 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 6 16* 13 13 13 13 58.00 7
13 POL POL 2 Wiktor Welenc 2006 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 12 9 12 14* 12 14 59.00 8
14 POL POL 9850 Wiktor Sebastiański 2007 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 11 12 14 15* 14 12 63.00 9
15 POL POL 6054 Gosia Zielińska 2008 K SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 14 13 17* 12 17 16 72.00 6
16 POL POL 6330 Laura Kwiatkowska 2009 K MKŻ Arka Gdynia 13 15 15 16 16 17* 75.00 7
17 POL POL 7126 Mikołaj Nędza 2010 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 15 18* 18 17 15 15 80.00 10
18 POL POL 9171 Mikołaj Ankiewicz 2009 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 17 19 DNS* 18 18 18 90.00 11
19 POL POL 10528 Milan Utschik 2006 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 16 17 16 DNS* DNS DNS 91.00 12
20 POL POL 6325 Igor Rózga 2009 M MKŻ Arka Gdynia DNS* DNS DNS DNS DNS DNS 105.00 13