IX Regaty Kacper Sailor

26 - 27 cze 2021

Poraj, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Piotr Grabski 2005 SYC Zefir Drakkar Poraj 17.06.2021, 08:56
2 Tatiana Bělunková 2008 YC Banik Ostrava 19.06.2021, 15:49
3 Karolína Hejnová 2007 YC Banik Ostrava 19.06.2021, 15:53
4 Wiktoria Urbańska 2008 UKS Wiking Zarzecze 19.06.2021, 21:26
5 Matylda Ferenc 2007 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 12:49
6 Kacper Stęplowski 2009 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
7 Konstantyn Podwojski 2005 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
8 Karol Rusin 2006 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
9 Kacper Niewiadomski 2007 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
10 Kacper Kadłubowski 2007 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
11 Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty 21.06.2021, 18:24
12 SZYMON PYTLOWANY 2006 UKS Silesia Opty 21.06.2021, 18:24
13 KORNELIA KLIMAS 2007 UKS Silesia Opty 21.06.2021, 18:24
14 Wiktoria Grima 2005 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 22:52
15 Julia Maziarz 2006 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2021, 07:25
16 Emilia Maziarz 2008 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2021, 07:25
17 Jan Zaporowski 2006 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2021, 07:25
18 Maciej Maciejczyk 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 22.06.2021, 16:05
19 Aleksandra Jędryka 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 22.06.2021, 16:14
20 Kacper Michalski 2008 KŻ Nysa 22.06.2021, 19:56
21 Julia Nosal 2006 KŻ Nysa 22.06.2021, 20:12
22 Zofia Prędki 2006 KŻ Nysa 22.06.2021, 20:14
23 Michał Kaczmarek 2007 KŻ Nysa 22.06.2021, 20:16
24 Agata Białk 2007 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 23.06.2021, 16:41
25 Kamil Szlachetka 2006 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 25.06.2021, 18:21
26 Malwina Kowalczyk 2003 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 26.06.2021, 10:48
27 Kamil Szlachetka 2006 Jacht Club Pogoria III 26.06.2021, 10:52
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Natalia Krysta 2004 UKS Wiking Zarzecze 19.06.2021, 21:26
2 Piotr Hofman 2003 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
3 Tomasz Nitka 1987 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
4 Aleksander Szczygielski 2002 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
5 Karol Głąbik 2003 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
6 Oliwia Osadcow 2004 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
7 Tomasz Procek 2003 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
8 Michał Tokarczyk 2004 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
9 Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 22.06.2021, 16:05
10 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 22.06.2021, 17:30
11 Marcel Skubański 2005 KŻ Nysa 22.06.2021, 20:08
12 Iga Marcisz 2004 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2021, 23:12
13 Wiktoria Harnasz 2005 TS Kuźnia Rybnik 23.06.2021, 11:42
14 Hanna Koczar 2003 TS Kuźnia Rybnik 24.06.2021, 16:58
15 Jakub Karalus 2001 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 25.06.2021, 17:10
16 Nikodem Pytlik 2001 Jacht Club Pogoria III 26.06.2021, 11:10
17 Maciej Brymora 1997 SYC Zefir Drakkar Poraj 26.06.2021, 16:45
18 Benedykt Krajewski 1952 MKŻ Arka Gdynia 26.06.2021, 16:57
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Martyna Szpak 2008 19.06.2021, 21:26
2 Franciszek Kumor 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 21.06.2021, 12:34
3 Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 21.06.2021, 13:23
4 Wojtek Wójcik 2008 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
5 Karol Gaj 2007 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
6 Jan Psiuk 2008 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
7 Piotrek Grendziak 2008 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
8 Aleksander Łukanowski 2007 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
9 Piotrek Harnasz 2009 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
10 Mateusz Kajanek 2008 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
11 Michał Godlewski 2008 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
12 Michał Trzpis 2008 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
13 Paweł Kornke 2008 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
14 ZOFIA MATYSZKIEWICZ 2008 UKS Silesia Opty 21.06.2021, 18:24
15 TYMOTEUSZ BREITKOPF 2009 UKS Silesia Opty 21.06.2021, 18:24
16 JAKUB JAWORSKI 2007 UKS Silesia Opty 21.06.2021, 18:24
17 KACPER KOSTARZ 2007 UKS Silesia Opty 21.06.2021, 18:24
18 ANTONI SYREK 2008 UKS Silesia Opty 21.06.2021, 18:24
19 Hanna Fałat 2007 KŻ Perkoz Zarzecze 22.06.2021, 00:10
20 Wiesław Brannan 2008 KŻ Perkoz Zarzecze 22.06.2021, 00:16
21 Maja Borkowska 2008 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2021, 07:25
22 Mateusz Chrobak 2008 KŻ Nysa 22.06.2021, 20:02
23 Igor Mazurkiewicz 2008 UKS AKŻ Leszcz 25.06.2021, 12:05
24 Kinga Szlachetka 2008 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 25.06.2021, 18:27
25 Zuzanna Zygmunt 2008 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 25.06.2021, 18:46
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Mikołaj Farana 2009 UKŻ Moris Pszczyna 18.06.2021, 07:03
2 Henryk Farana 2012 UKŻ Moris Pszczyna 18.06.2021, 07:03
3 Julia Szklarska 2010 19.06.2021, 21:26
4 Zuzanna Kumor 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 21.06.2021, 12:38
5 Zofia Karaś 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 21.06.2021, 15:24
6 Tomasz Guzik 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 21.06.2021, 15:46
7 Aleksander Szczepara 2009 UKS AKŻ Leszcz 21.06.2021, 15:55
8 Magdalena Psiuk 2010 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
9 Elżbieta Psiuk 2011 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
10 Gustaw Kowalski 2009 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
11 Grzegorz Górecki 2010 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
12 Piotrek Słomka 2009 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
13 Wojciech Kluczniok 2011 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
14 Marta Wójciak 2009 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
15 Amelia Bac-Cardenas 2009 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
16 Blanka Mrugalska 2011 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2021, 15:55
17 Krzysztof Zawadzki 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 21.06.2021, 17:39
18 Konstanty Koziarski 2010 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
19 Kamila Maziarz 2009 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
20 Piotr Malitowski 2011 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
21 Miłosz Rubinkowski 2009 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
22 Zuzanna Siergiej 2009 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
23 Michał Johan 2009 LOK Garland Gliwice 21.06.2021, 17:59
24 Aurelia Brannan 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 22.06.2021, 00:19
25 Martyna Opala 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 22.06.2021, 00:25
26 Laura Białek 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 22.06.2021, 00:29
27 Emilia Zoń 2013 KŻ Perkoz Zarzecze 22.06.2021, 00:33
28 Jerzy Fałat 2009 KŻ Perkoz Zarzecze 22.06.2021, 00:47
29 Jan Celeban 2012 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2021, 07:25
30 Stanisław Cygan 2011 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2021, 07:25
31 Aleksander Tabor 2012 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2021, 07:25
32 Julia Rębisz 2011 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2021, 07:25
33 Anna Chrobak 2011 KŻ Nysa 22.06.2021, 20:00
34 Patrycja Jałoszyńska 2010 KŻ Nysa 22.06.2021, 20:04
35 Wincenty Sanecki 2010 KŻ Nysa 22.06.2021, 20:06
36 Michał Szota 2010 KŻ Nysa 22.06.2021, 20:10
37 Filip Płonka 2010 UKS Wiking Zarzecze 23.06.2021, 07:40
38 Bartosz Papierak 2010 23.06.2021, 16:41
39 Kalina Ćwiklińska 2010 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 23.06.2021, 16:41
40 Magdalena Papierak 2010 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 23.06.2021, 16:41
41 Maciek Janiszewski 2010 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 23.06.2021, 16:41
42 Anna Zaczkowska 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 23.06.2021, 18:25
43 Jakub Burnus 2012 KŻ Horn Kraków 24.06.2021, 08:51
44 Natalia Maciąg 2013 KŻ Horn Kraków 24.06.2021, 08:51
45 Ambroży Mars 2013 KŻ Horn Kraków 24.06.2021, 08:51
46 Stanisław Mars 2011 KŻ Horn Kraków 24.06.2021, 08:51
47 Lena Musialska 2012 KŻ Horn Kraków 24.06.2021, 08:51
48 Jan Waśkiewicz 2012 KŻ Horn Kraków 24.06.2021, 08:51
49 Gabriela Morawiec-Lanckorońska 2011 KŻ Horn Kraków 24.06.2021, 08:51
50 Michał Kulawiec 2011 KŻ Horn Kraków 24.06.2021, 08:51
51 Natasza Solarz 2011 KŻ Horn Kraków 24.06.2021, 08:51
52 Olga Przybycień 2011 KŻ Horn Kraków 24.06.2021, 08:51
53 Helena Radziwon 2012 KŻ Horn Kraków 24.06.2021, 08:51
54 Lena Houda 2011 UKS AKŻ Leszcz 24.06.2021, 11:23
55 Mikołaj Grabowski 2009 UKS AKŻ Leszcz 25.06.2021, 09:38
56 Gabriela Pietrzak 2009 Yacht Club Bergline 26.06.2021, 16:43
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.