ILCA Europa Cup Poland

16 - 18 sie 2021 Dziwnów, Poland

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
Pkt
1
DEN 207195
Anna Munch
1
1
2
4.00
2
POL 213355
Przemyslaw Machowski
2
2
1
5.00
3
POL 217910
Stanisław Konarzewski
5
3
4
12.00
4
POL 212419
Dominik Śliwiński
3
9
6
18.00
5
POL 205645
Jan Krawczyk
7
11
7
25.00
6
POL 203021
Maciej Panaś
16
8
3
27.00
7
POL 215952
Hubert Roszyk
17
5
5
27.00
8
POL 210002
Bartosz Andrzejak
10
6
11
27.00
9
POL 214767
Filip Olszewski
6
13
10
29.00
10
DEN 213994
Michala Norsell
8
7
14
29.00
11
POL 213549
Miłosz Michalak
18
4
8
30.00
12
CZE 216798
Jiri Halouzka
11
14
12
37.00
13
UKR 217789
Sofiia Naumenko
12
18
9
39.00
14
POL 213144
Laura Szulc
13
12
17
42.00
15
POL 213514
Jakub Lawicki
4
23
21
48.00
16
SWE 209137
Hanna Koba
21
15
13
49.00
17
POL 217484
Leon Gniadek
9
25
19
53.00
18
POL 215529
Wiktor Robaczewski
15
19
20
54.00
19
POL 209468
Anna Brzozowska
24
16
15
55.00
20
POL 215781
Szymon Maruszczak
14
28
23
65.00
21
POL 197949
Igor Haufa
29
21
32
82.00
22
POL 212205
Filip Kapala
32
10
42
84.00
23
POL 215782
Tymoteusz Wysocki
23
47
16
86.00
24
LTU 204947
Nojus Bestauskas
22
37
30
89.00
25
POL 203062
Paweł Gerłachowski
25
41
26
92.00
26
POL 111111
Karol Eriksson
26
32
35
93.00
27
POL 196348
Mateusz Balicki
30
27
36
93.00
28
LTU 198565
Patrikas Tamasauskas
20
52
22
94.00
29
POL 197541
Klara Sobczak
35
17
43
95.00
30
POL 215004
Antoni Borkowski
19
39
41
99.00
31
POL 210221
Kinga Brzoska
44
26
29
99.00
32
ESP 216104
Szymon Gąsiorowski
50
20
33
103.00
33
POL 208738
Marek Szczepankowski
57
22
34
113.00
34
POL 195307
Franciszek Kotlarek
47
24
44
115.00
35
POL 216546
Antoni Nazimek
52
40
25
117.00
36
POL 205216
Mateusz Narloch
43
57
18
118.00
37
POL 216603
Tomasz Bendlewski
36
36
50
122.00
38
CZE 212985
Klara Himmelova
48
51
24
123.00
39
POL 208153
Krzysztof Olejnik
42
31
52
125.00
40
POL 180714
Julian Podwalski
53
34
39
126.00
41
POL 214702
Natalia Burczynska
67
35
27
129.00
42
POL 188235
Piotr Jozwiak
34
48
47
129.00
43
POL 32
Tymon Gajdziński
56
30
46
132.00
44
POL 190905
Stefan Marciniak
27
42
66
135.00
45
POL 208169
Marcin Pietrzak
45
59
31
135.00
46
POL 188825
Dawid Goetz
40
55
40
135.00
47
POL 211313
Kacper Dybiec
64
44
28
136.00
48
LTU 202758
Rukas Strelciunas
28
29
DNF
139.00
49
POL 218531
Oskar Sawicki
41
38
60
139.00
50
ITA 217242
Gaja Pela'
38
49
54
141.00
51
POL 174480
Rafał Szubert
31
61
51
143.00
52
POL 218947
Julia Szymczak
39
56
49
144.00
53
POL 209036
Maciej Cymerman
51
43
53
147.00
54
GER 217195
Henning Dinter
33
33
BFD
148.00
55
LTU 204559
Giedrius Talijunas
55
58
37
150.00
56
POL 217493
Jakub Rzeszotek
46
50
56
152.00
57
POL 214812
Oskar Ponto
49
62
45
156.00
58
LTU 207815
Arunas Daracius
59
63
38
160.00
59
POL 214218
Laura Banach
68
46
48
162.00
60
POL 202449
Piotr Flieger
37
45
DNF
164.00
61
POL 163872
Mikołaj Kmin
63
53
57
173.00
62
GER 200641
Hannes Braune
54
68
58
180.00
63
CZE 213903
Jiri Himmel
62
54
68
184.00
64
POL 213519
Szymon Janiak
61
65
63
189.00
65
POL 180752
Aleksandra Długołęcka
69
60
62
191.00
66
CRO 194935
65
66
61
192.00
67
POL 168053
Olek Ponto
58
72
64
194.00
68
GER 214882
Milo Pachali
60
BFD
55
197.00
69
POL 191837
Kamil Stemplewski
73
73
59
205.00
70
LTU 182189
Nojus Mockus
70
70
65
205.00
71
LTU 202750
Leja Savickaite
66
64
DNF
212.00
72
POL 202671
Hanna Słyk
74
71
69
214.00
73
POL 210136
Piotr Vogel
75
75
67
217.00
74
POL 216615
Anna Trędowska
71
67
DNF
220.00
75
POL 200887
Wanda Szylińska
72
69
DNF
223.00
76
POL 212961
Kacper Bąk
78
77
70
225.00
77
POL 217499
Kacper Radzikowski
77
76
72
225.00
78
POL 183118
Maciej Gomulski
DNS
74
71
227.00
79
POL 191862
Sarah Goetz
79
78
DNF
239.00
80
LTU 210163
Saule Pajarskaite
76
DNS
DNF
240.00
81
POL 201940
Jakub Trojnar
80
79
DNF
241.00