ILCA Europa Cup Poland

16 - 18 sie 2021

Dziwnów, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 27.08.2021, 09:12
2 POL 210005 Jakub Rusiniak 2007 27.08.2021, 09:12
3 POL 191834 Adam Cwojdziński 2006 27.08.2021, 09:12
4 POL 167806 Teodor Kasprzyk 2005 27.08.2021, 09:12
5 CRO 198271 Leon Braut 2021 27.08.2021, 09:12
6 LTU 195206 Ema Kuodyte 2021 27.08.2021, 09:12
7 POL 216599 Maria Suchocka 2006 27.08.2021, 09:12
8 POL 160831 Natalia Malinowska 2006 27.08.2021, 09:12
9 POL 209834 Bartłomiej Wrzosek 2007 27.08.2021, 09:12
10 POL 206817 Michał Skawiński 2007 27.08.2021, 09:12
11 GER 204160 Matti Rodrian 2021 27.08.2021, 09:12
12 GER 198984 Henrik Kulik 2021 27.08.2021, 09:12
13 ESP 185781 Milosz Krolikowski 2006 27.08.2021, 09:12
14 POL 160707 Gabriela Zawal 2002 27.08.2021, 09:12
15 POL 166297 Andrzej Nycz 2006 27.08.2021, 09:12
16 POL 210082 Maksymilian Luto 2008 27.08.2021, 09:12
17 POL 202449 Maksym Kowalewski 2006 27.08.2021, 09:12
18 GER 206483 Angelina Pukropski 2021 27.08.2021, 09:12
19 POL 213209 Jakub Krysiński 2007 27.08.2021, 09:12
20 POL 201081 Szymon Rossa 2006 27.08.2021, 09:12
21 POL 205646 Maksymilian Kruczynski 2006 27.08.2021, 09:12
22 POL 188752 Agnieszka Jankowska 2021 27.08.2021, 09:12
23 POL 215952 Alicja Akulicz 2006 27.08.2021, 09:12
24 POL 207348 Weronika Folmer 1999 27.08.2021, 09:12
25 POL 210013 Maciej Dudek 2008 27.08.2021, 09:12
26 HUN 218966 Olivér Demjén 2021 27.08.2021, 09:12
27 POL 160730 Michał Grzesiek 2005 27.08.2021, 09:12
28 UKR 209581 Semen Khashchyna 2021 27.08.2021, 09:12
29 POL 197724 Julia Wróblewska 2006 27.08.2021, 09:12
30 POL 208158 Janina Dmochowska 2006 27.08.2021, 09:12
31 POL 216581 Jan Pacheco-Sledz 2006 27.08.2021, 09:12
32 CRO 187061 Nika Fornazar 2021 27.08.2021, 09:12
33 POL 207586 Gustaw Zalewski 2007 27.08.2021, 09:12
34 POL 208733 Mikołaj Majchrzycki 2007 27.08.2021, 09:12
35 POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 27.08.2021, 09:12
36 POL 215527 Bartosz Bilicki 2007 27.08.2021, 09:12
37 POL 208823 Jan Karnowski 2006 27.08.2021, 09:12
38 POL 209024 Gita Van Der Voort 2007 27.08.2021, 09:12
39 POL 181171 Maria Majchrzycka 2004 27.08.2021, 09:12
40 POL 195305 Natalia Chojnowska 2007 27.08.2021, 09:12
41 POL 205297 Jan Suchocki 2007 27.08.2021, 09:12
42 POL 207681 Jakub Rozwalewski 2021 27.08.2021, 09:12
43 ITA 215328 Konstanty Sknarło 2021 27.08.2021, 09:12
44 POL 182211 Jerzy Gałęza 2007 27.08.2021, 09:12
45 POL 205301 Wiktor Sebastiański 2007 27.08.2021, 09:12
46 POL 185791 Zuzanna Rodzen 2004 27.08.2021, 09:12
47 GER 217208 Fielitz Edwin 2021 27.08.2021, 09:12
48 POL 208739 Krzysztof Dzilne 2006 27.08.2021, 09:12
49 GER 217128 Sander Wolff 2021 27.08.2021, 09:12
50 CRO 192489 2021 27.08.2021, 09:12
51 POL 202450 Wiktor Welenc 2006 27.08.2021, 09:12
52 POL 208166 Ernest Radziwon 2006 27.08.2021, 09:12
53 POL 209038 Martyna Seroka 2008 27.08.2021, 09:12
54 GER 217204 Nele Abraham 2021 27.08.2021, 09:12
55 CRO 193098 Karlo Ugrin 2021 27.08.2021, 09:12
56 GER 217209 Silas Pachali 2021 27.08.2021, 09:12
ILCA 6 (Laser Radial)
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 217493 Jakub Rzeszotek 2006 27.08.2021, 09:12
2 POL 218531 Oskar Sawicki 2006 27.08.2021, 09:12
3 ITA 217242 Gaja Pela' 2021 27.08.2021, 09:12
4 POL 174480 Rafał Szubert 2002 27.08.2021, 09:12
5 POL 218947 Julia Szymczak 2003 27.08.2021, 09:12
6 POL 209036 Maciej Cymerman 2006 27.08.2021, 09:12
7 GER 217195 Henning Dinter 2021 27.08.2021, 09:12
8 LTU 204559 Giedrius Talijunas 2021 27.08.2021, 09:12
9 POL 214812 Oskar Ponto 2004 27.08.2021, 09:12
10 POL 211313 Kacper Dybiec 2005 27.08.2021, 09:12
11 LTU 207815 Arunas Daracius 2021 27.08.2021, 09:12
12 POL 214218 Laura Banach 2004 27.08.2021, 09:12
13 POL 202449 Piotr Flieger 2005 27.08.2021, 09:12
14 POL 163872 Mikołaj Kmin 2005 27.08.2021, 09:12
15 GER 200641 Hannes Braune 2021 27.08.2021, 09:12
16 CZE 213903 Jiri Himmel 2021 27.08.2021, 09:12
17 POL 213519 Szymon Janiak 2005 27.08.2021, 09:12
18 LTU 202758 Rukas Strelciunas 2021 27.08.2021, 09:12
19 POL 188825 Dawid Goetz 2003 27.08.2021, 09:12
20 CRO 194935 2021 27.08.2021, 09:12
21 POL 205216 Mateusz Narloch 2005 27.08.2021, 09:12
22 POL 197541 Klara Sobczak 2004 27.08.2021, 09:12
23 POL 215004 Antoni Borkowski 2003 27.08.2021, 09:12
24 POL 210221 Kinga Brzoska 2002 27.08.2021, 09:12
25 ESP 216104 Szymon Gąsiorowski 2005 27.08.2021, 09:12
26 POL 208738 Marek Szczepankowski 2005 27.08.2021, 09:12
27 POL 195307 Franciszek Kotlarek 2005 27.08.2021, 09:12
28 POL 216546 Antoni Nazimek 2005 27.08.2021, 09:12
29 POL 216603 Tomasz Bendlewski 2004 27.08.2021, 09:12
30 POL 208169 Marcin Pietrzak 2004 27.08.2021, 09:12
31 CZE 212985 Klara Himmelova 2021 27.08.2021, 09:12
32 POL 208153 Krzysztof Olejnik 2005 27.08.2021, 09:12
33 POL 180714 Julian Podwalski 2005 27.08.2021, 09:12
34 POL 214702 Natalia Burczynska 2005 27.08.2021, 09:12
35 POL 188235 Piotr Jozwiak 2001 27.08.2021, 09:12
36 POL 32 Tymon Gajdziński 2005 27.08.2021, 09:12
37 POL 190905 Stefan Marciniak 2003 27.08.2021, 09:12
38 POL 180752 Aleksandra Długołęcka 2005 27.08.2021, 09:12
39 POL 168053 Olek Ponto 2004 27.08.2021, 09:12
40 POL 196348 Mateusz Balicki 2004 27.08.2021, 09:12
41 GER 214882 Milo Pachali 2021 27.08.2021, 09:12
42 POL 212961 Kacper Bąk 2005 27.08.2021, 09:12
43 POL 191837 Kamil Stemplewski 2005 27.08.2021, 09:12
44 LTU 182189 Nojus Mockus 2021 27.08.2021, 09:12
45 LTU 202750 Leja Savickaite 2021 27.08.2021, 09:12
46 POL 202671 Hanna Słyk 2005 27.08.2021, 09:12
47 POL 210136 Piotr Vogel 2005 27.08.2021, 09:12
48 POL 216615 Anna Trędowska 2002 27.08.2021, 09:12
49 POL 200887 Wanda Szylińska 2005 27.08.2021, 09:12
50 POL 217499 Kacper Radzikowski 2001 27.08.2021, 09:12
51 POL 183118 Maciej Gomulski 2004 27.08.2021, 09:12
52 POL 191862 Sarah Goetz 2005 27.08.2021, 09:12
53 LTU 210163 Saule Pajarskaite 2021 27.08.2021, 09:12
54 POL 201940 Jakub Trojnar 2005 27.08.2021, 09:12
55 LTU 198565 Patrikas Tamasauskas 2021 27.08.2021, 09:12
56 POL 111111 Karol Eriksson 2004 27.08.2021, 09:12
57 POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 27.08.2021, 09:12
58 SWE 209137 Hanna Koba 2021 27.08.2021, 09:12
59 POL 214767 Filip Olszewski 2006 27.08.2021, 09:12
60 DEN 213994 Michala Norsell 2021 27.08.2021, 09:12
61 POL 213549 Miłosz Michalak 2005 27.08.2021, 09:12
62 CZE 216798 Jiri Halouzka 2021 27.08.2021, 09:12
63 UKR 217789 Sofiia Naumenko 2021 27.08.2021, 09:12
64 POL 213144 Laura Szulc 2004 27.08.2021, 09:12
65 POL 213514 Jakub Lawicki 2002 27.08.2021, 09:12
66 POL 217484 Leon Gniadek 2004 27.08.2021, 09:12
67 POL 215952 Hubert Roszyk 2005 27.08.2021, 09:12
68 POL 215529 Wiktor Robaczewski 2003 27.08.2021, 09:12
69 POL 209468 Anna Brzozowska 1993 27.08.2021, 09:12
70 POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 27.08.2021, 09:12
71 POL 197949 Igor Haufa 2003 27.08.2021, 09:12
72 POL 212205 Filip Kapala 2004 27.08.2021, 09:12
73 POL 215782 Tymoteusz Wysocki 2005 27.08.2021, 09:12
74 LTU 204947 Nojus Bestauskas 2021 27.08.2021, 09:12
75 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 27.08.2021, 09:12
76 POL 203021 Maciej Panaś 2004 27.08.2021, 09:12
77 POL 205645 Jan Krawczyk 2004 27.08.2021, 09:12
78 DEN 207195 Anna Munch 2021 27.08.2021, 09:12
79 POL 213355 Przemyslaw Machowski 2003 27.08.2021, 09:12
80 POL 217910 Stanisław Konarzewski 2004 27.08.2021, 09:12
81 POL 212419 Dominik Śliwiński 2003 27.08.2021, 09:12
ILCA 7 (Laser Standard)
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 DEN 211253 Jakob Lejbølle 2021 27.08.2021, 09:12
2 POL 215951 Maksymilian Cymerman 2002 27.08.2021, 09:12
3 POL 7 Maksymilian Burdziej 2003 27.08.2021, 09:12
4 LTU 213078 Martis Pajarskas 2021 27.08.2021, 09:12
5 POL 214223 Stanislaw Klimaszewski 1992 27.08.2021, 09:12
6 POL 191147 Mikołaj Silny 2002 27.08.2021, 09:12
7 UKR 211064 David Izmailovsky 2021 27.08.2021, 09:12
8 GER 215175 Marino Rychlitzki 2021 27.08.2021, 09:12
9 POL 214220 Konstanty Sawicki 2002 27.08.2021, 09:12
10 UKR 218242 Oskar Madonich 2021 27.08.2021, 09:12
11 CZE 208692 Mikuláš Vaszi 2021 27.08.2021, 09:12
12 POL 214216 Hubert Maczyszyn 2003 27.08.2021, 09:12
13 POL 3 Wojciech Antoniak 2002 27.08.2021, 09:12
14 POL 214218 Jan Melzer 2005 27.08.2021, 09:12
15 GER 214187 Noah Krütze 2021 27.08.2021, 09:12
16 GER 194673 Tom Fischer 2021 27.08.2021, 09:12
17 GER 179251 Johannes Rost 2021 27.08.2021, 09:12
18 POL 217555 Filip Miłoszewski 2003 27.08.2021, 09:12
19 LTU 210496 Vejas Strelciunas 2021 27.08.2021, 09:12
20 DEN 217911 Andreas Krabbe-Christensen 2021 27.08.2021, 09:12
21 POL 21595 Kuba Rodziewicz 1998 27.08.2021, 09:12
22 POL 217665 Maciej Grabowski 1978 27.08.2021, 09:12
23 POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 27.08.2021, 09:12
24 CZE 216805 Jakub Halouzka 2021 27.08.2021, 09:12
25 LTU 210169 Radvilas Janulionis 2021 27.08.2021, 09:12
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.