III regaty o Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna

17 - 18 sie 2022

Siewierz Jeziorna, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Krzysztof Zawadzki 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 29.07.2022, 18:34
2 Tymoteusz Breitkopf 2009 TS Kuźnia Rybnik 04.08.2022, 21:37
3 Zofia Matyszkiewicz 2008 TS Kuźnia Rybnik 07.08.2022, 22:23
4 Miłosz Rubinkowski 2009 LOK Garland Gliwice 08.08.2022, 13:48
5 Zuzanna Siergiej 2009 LOK Garland Gliwice 08.08.2022, 13:48
6 Gabriela Pietrzak 2009 KŻ Nysa 13.08.2022, 21:13
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Anna Zaczkowska 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 29.07.2022, 18:34
2 Jakub Błaszczyk 2011 Stowarzyszenie Marina Poraj 29.07.2022, 18:34
3 Emilia Kabała 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 29.07.2022, 18:34
4 Dobromiła Czerniak 2011 Stowarzyszenie Marina Poraj 29.07.2022, 18:34
5 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 03.08.2022, 10:47
6 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 03.08.2022, 10:47
7 Magda Kaczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 03.08.2022, 10:47
8 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 03.08.2022, 10:47
9 Bruno Szafrański-Mądry 2011 UKS FIR Warszawa 03.08.2022, 10:47
10 Borys Szafrański-Mądry 2011 UKS FIR Warszawa 03.08.2022, 10:47
11 Konstanty Belina-Brzozowski 2010 UKS FIR Warszawa 03.08.2022, 10:47
12 Piotr Malitowski 2011 LOK Garland Gliwice 08.08.2022, 13:48
13 Konstanty Koziarski 2010 LOK Garland Gliwice 08.08.2022, 13:48
14 Zuzanna Strużyk 2010 LOK Garland Gliwice 08.08.2022, 13:48
15 Martyna Musik 2010 LOK Garland Gliwice 08.08.2022, 13:48
16 Michał Wrzoł 2010 UKŻ Moris Pszczyna 11.08.2022, 09:01
17 Jan Zahuta 2013 UKS AKŻ Leszcz 11.08.2022, 11:46
18 Marcel Kopania 2012 LOK Garland Gliwice 13.08.2022, 21:45
19 Maksymilian Badaczewski 2012 TS Kuźnia Rybnik 15.08.2022, 19:55
20 Samuel Bac-Cardenas 2012 TS Kuźnia Rybnik 15.08.2022, 19:55
21 Maja Bochat 2013 TS Kuźnia Rybnik 15.08.2022, 19:55
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.