III Dzierżno Cup 2021

2 - 3 paź 2021 Rzeczyce, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
1
POL 217130
Karolina Jałoszyńska
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
1
1
1
3
1
1
4*
2
10.00
2
POL 211879
Piotr Grabski
2005
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
2
2
2
1
4
2
16*
3
16.00
3
POL 207349
Danuta Grudzień
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
3
3
3
4
2
6*
1
1
17.00
4
POL 205300
Maciej Maciejczyk
2004
UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN.
18*
12
5
2
3
3
2
6
33.00
5
POL 213347
Wiktoria Grima
2005
TS "Kuźnia" Rybnik
7
4
OCS*
5
5
4
9
9
43.00
6
POL 111115
Kamil Szlachetka
2006
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
4
18*
4
13
7
14
10
4
56.00
7
POL 208691
Alicja Sobota
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
6
5
13
7
16*
11
7
8
57.00
8
POL 210190
Kacper Michalski
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
8
21*
10
8
13
5
6
11
61.00
9
POL 191838
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk
5
6
15*
6
8
13
12
12
62.00
10
POL 164430
Kacper Kadłubowski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
12
13
OCS*
11
9
9
8
13
75.00
11
POL 218387
Jakub Jaworski
2007
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
22*
14
11
14
11
8
11
14
83.00
12
POL 211288
Maciej Kowalski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
9
11
7
10
6
21
23*
20
84.00
13
POL 7
Malwina Kowalczyk
2003
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
15
16
9
12
DNF*
17
14
7
90.00
14
POL 195312
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk
23
8
DNF*
17
10
12
20
10
100.00
15
POL 201832
Michał Kaczmarek
2007
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
DNF*
15
8
9
21
24
5
21
103.00
16
POL 173544
Maciej Malitowski
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
17
7
6
20
22*
16
21
18
105.00
17
POL 213208
Kornelia Klimas
2007
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
20
10
14
18
12
23*
15
16
105.00
18
POL 195031
Kacper Stęplowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
13
22
20
15
14
7
18
24*
109.00
19
POL 206282
Karol Rusin
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
11
DNF*
DNF
DNF
DNF
10
3
5
110.00
20
POL 7248
Noah Hugeth
2006
UKŻ Pirat Bolesławiec
14
9
OCS*
21
18
19
17
15
113.00
21
POL 218287
Aleksandra Jędryka
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
19
17
12
16
19
20*
19
19
121.00
22
POL 197728
Zofia Prędki
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
16
19
16
DNF*
OCS
15
13
17
123.00
23
POL 205219
Kacper Niewiadomski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
10
24
17
22
20
22
25*
23
138.00
24
POL 167671
Julita Jaworska
2006
UKŻ Pirat Bolesławiec
DNF*
23
18
23
15
18
22
22
141.00
25
POL 189351
Hanna Wróbel
2006
UKŻ Pirat Bolesławiec
21
20
19
19
17
25*
24
25
145.00
26
POL 205334
Miłosz Orszulak
2008
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
24
DNF*
DNF
DNF
DNF
OCS
26
26
184.00