III Dzierżno Cup 2021

2 - 3 paź 2021

Rzeczyce, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 4 (Laser 4.7) Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 08.09.2021, 13:45
2 ILCA 4 (Laser 4.7) Maciej Kowalski 2007 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
3 ILCA 4 (Laser 4.7) Karol Rusin 2006 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
4 ILCA 4 (Laser 4.7) Kacper Kadłubowski 2007 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
5 ILCA 4 (Laser 4.7) Maciej Malitowski 2008 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
6 ILCA 4 (Laser 4.7) Kacper Niewiadomski 2007 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
7 ILCA 4 (Laser 4.7) Kacper Stęplowski 2009 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
8 ILCA 4 (Laser 4.7) Kamil Szlachetka 2006 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 21.09.2021, 11:24
9 ILCA 4 (Laser 4.7) Kornelia Klimas 2007 UKS Silesia Opty 22.09.2021, 17:35
10 ILCA 4 (Laser 4.7) Jakub Jaworski 2007 UKS Silesia Opty 22.09.2021, 17:35
11 ILCA 4 (Laser 4.7) Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty 22.09.2021, 17:35
12 ILCA 4 (Laser 4.7) Maciej Maciejczyk 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 27.09.2021, 10:09
13 ILCA 4 (Laser 4.7) Aleksandra Jędryka 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 27.09.2021, 14:21
14 ILCA 4 (Laser 4.7) Julia Maziarz 2006 KS Energetyk Jaworzno 27.09.2021, 15:45
15 ILCA 4 (Laser 4.7) Emilia Maziarz 2008 KS Energetyk Jaworzno 27.09.2021, 15:45
16 ILCA 4 (Laser 4.7) Piotr Grabski 2005 SYC Zefir Drakkar Poraj 27.09.2021, 18:09
17 ILCA 4 (Laser 4.7) Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa 28.09.2021, 15:26
18 ILCA 4 (Laser 4.7) Michał Kaczmarek 2007 KŻ Nysa 28.09.2021, 15:32
19 ILCA 4 (Laser 4.7) Kacper Michalski 2008 KŻ Nysa 28.09.2021, 15:35
20 ILCA 4 (Laser 4.7) Zofia Prędki 2006 KŻ Nysa 28.09.2021, 15:47
21 ILCA 4 (Laser 4.7) Miłosz Orszulak 2008 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 29.09.2021, 19:21
22 ILCA 4 (Laser 4.7) Wiktoria Grima 2005 TS Kuźnia Rybnik 29.09.2021, 22:24
23 ILCA 4 (Laser 4.7) Hanna Wróbel 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 30.09.2021, 23:58
24 ILCA 4 (Laser 4.7) Julita Jaworska 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 30.09.2021, 23:58
25 ILCA 4 (Laser 4.7) Noah Hugeth 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 30.09.2021, 23:58
26 ILCA 4 (Laser 4.7) Malwina Kowalczyk 2003 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 01.10.2021, 21:13
ILCA 6 (Laser Radial)
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 6 (Laser Radial) Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj 08.09.2021, 13:46
2 ILCA 6 (Laser Radial) Tomasz Nitka 1987 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
3 ILCA 6 (Laser Radial) Konstantyn Podwojski 2005 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
4 ILCA 6 (Laser Radial) Karol Głąbik 2003 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
5 ILCA 6 (Laser Radial) Michał Tokarczyk 2004 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
6 ILCA 6 (Laser Radial) Tomasz Procek 2003 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
7 ILCA 6 (Laser Radial) Piotr Hofman 2003 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
8 ILCA 6 (Laser Radial) Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 25.09.2021, 17:56
9 ILCA 6 (Laser Radial) Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 27.09.2021, 10:09
10 ILCA 6 (Laser Radial) Michał Szymaszek 1995 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 27.09.2021, 10:09
11 ILCA 6 (Laser Radial) Szymon Pasiut 1998 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 27.09.2021, 13:41
12 ILCA 6 (Laser Radial) Hanna Koczar 2003 TS Kuźnia Rybnik 28.09.2021, 12:13
13 ILCA 6 (Laser Radial) Marcel Skubański 2005 KŻ Nysa 28.09.2021, 15:40
14 ILCA 6 (Laser Radial) Wiktoria Harnasz 2005 TS Kuźnia Rybnik 28.09.2021, 16:31
15 ILCA 6 (Laser Radial) Bernard Krajewski 1952 MKŻ Arka Gdynia 29.09.2021, 18:04
16 ILCA 6 (Laser Radial) Szymon Maruszczak 2005 Nauticus YC Olsztyn 29.09.2021, 19:48
17 ILCA 6 (Laser Radial) Jan Lipowski 2002 KN Lider Kraków 29.09.2021, 21:19
18 ILCA 6 (Laser Radial) Nikodem Pytlik 2003 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 30.09.2021, 18:05
OPP A
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP A Mateusz Kajanek 2008 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
2 OPP A Paweł Kornke 2008 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
3 OPP A Michał Godlewski 2008 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
4 OPP A Michał Trzpis 2008 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
5 OPP A Kinga Szlachetka 2008 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 21.09.2021, 11:28
6 OPP A Wojtek Wójcik 2008 TS Kuźnia Rybnik 22.09.2021, 12:05
7 OPP A Karol Gaj 2007 TS Kuźnia Rybnik 22.09.2021, 12:05
8 OPP A Antoni Syrek 2008 UKS Silesia Opty 22.09.2021, 17:35
9 OPP A Kacper Kostarz 2007 UKS Silesia Opty 22.09.2021, 17:35
10 OPP A Tymoteusz Breitkopf 2009 UKS Silesia Opty 22.09.2021, 17:35
11 OPP A Zofia Matyszkiewicz 2008 UKS Silesia Opty 22.09.2021, 17:35
12 OPP A Ignacy Kościelak 2008 PKM LOK Poznań 27.09.2021, 07:58
13 OPP A Franciszek Kumor 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 27.09.2021, 14:08
14 OPP A Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 27.09.2021, 14:21
15 OPP A Maja Borkowska 2008 KS Energetyk Jaworzno 27.09.2021, 15:52
16 OPP A Zuzanna Zygmunt 2008 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 28.09.2021, 18:43
17 OPP A Jarema Kaźmierski 2008 UKŻ Pirat Bolesławiec 30.09.2021, 23:58
OPP B
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP B Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 08.09.2021, 13:48
2 OPP B Konstanty Koziarski 2010 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
3 OPP B Kamila Maziarz 2009 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
4 OPP B Michał Johan 2009 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
5 OPP B Zuzanna Siergiej 2009 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
6 OPP B Miłosz Rubinkowski 2009 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
7 OPP B Piotr Malitowski 2011 LOK Garland Gliwice 10.09.2021, 21:04
8 OPP B Mikołaj Farana 2009 UKŻ Moris Pszczyna 13.09.2021, 06:27
9 OPP B Henryk Farana 2012 UKŻ Moris Pszczyna 13.09.2021, 06:27
10 OPP B Gustaw Kowalski 2009 TS Kuźnia Rybnik 22.09.2021, 12:05
11 OPP B Grzegorz Górecki 2010 TS Kuźnia Rybnik 22.09.2021, 12:05
12 OPP B Piotrek Słomka 2009 TS Kuźnia Rybnik 22.09.2021, 12:05
13 OPP B Wojciech Kluczniok 2011 TS Kuźnia Rybnik 22.09.2021, 12:05
14 OPP B Marta Wójciak 2009 TS Kuźnia Rybnik 22.09.2021, 12:05
15 OPP B Amelia Bac-Cardenas 2009 TS Kuźnia Rybnik 22.09.2021, 12:05
16 OPP B Blanka Mrugalska 2011 TS Kuźnia Rybnik 22.09.2021, 12:05
17 OPP B Krzysztof Knasiecki 2009 PKM LOK Poznań 24.09.2021, 10:12
18 OPP B Paweł Kuchowicz 2011 PKM LOK Poznań 24.09.2021, 10:12
19 OPP B Mateusz Kayser 2009 PKM LOK Poznań 24.09.2021, 10:12
20 OPP B Lena Kasperczyk 2011 PKM LOK Poznań 24.09.2021, 10:12
21 OPP B Anna Zaczkowska 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 27.09.2021, 14:08
22 OPP B Krzysztof Zawadzki 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 27.09.2021, 14:08
23 OPP B Tomasz Guzik 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 27.09.2021, 14:08
24 OPP B Jan Celeban 2012 KS Energetyk Jaworzno 28.09.2021, 14:03
25 OPP B Stanisław Cygan 2011 KS Energetyk Jaworzno 28.09.2021, 14:03
26 OPP B Aleksander Tabor 2012 KS Energetyk Jaworzno 28.09.2021, 14:03
27 OPP B Julia Rębisz 2011 KS Energetyk Jaworzno 28.09.2021, 14:03
28 OPP B Anna Chrobak 2011 KŻ Nysa 28.09.2021, 15:22
29 OPP B Patrycja Jałoszyńska 2010 KŻ Nysa 28.09.2021, 15:29
30 OPP B Wincenty Sanecki 2010 KŻ Nysa 28.09.2021, 15:38
31 OPP B Michał Szota 2010 KŻ Nysa 28.09.2021, 15:43
32 OPP B Adam Orzeszko 2010 KŻ Nysa 28.09.2021, 15:49
33 OPP B Maria Pazera 2010 KS Energetyk Jaworzno 29.09.2021, 08:32
34 OPP B Marcel Waszkiewicz 2011 Jacht Klub Nisko 29.09.2021, 18:47
35 OPP B Aleksander Szczepara 2009 UKS AKŻ Leszcz 29.09.2021, 18:55
36 OPP B Lena Houda 2011 UKS AKŻ Leszcz 29.09.2021, 19:03
37 OPP B Sergiusz Gromowski 2010 KS Energetyk Jaworzno 29.09.2021, 19:15
38 OPP B Jan Waśkiewicz 2012 KŻ Horn Kraków 29.09.2021, 19:33
39 OPP B Mikołaj Grabowski 2009 UKS AKŻ Leszcz 29.09.2021, 19:42
40 OPP B Helena Radziwon 2012 KŻ Horn Kraków 29.09.2021, 19:56
41 OPP B Jakub Burnus 2012 KŻ Horn Kraków 29.09.2021, 19:56
42 OPP B Marianna Jasińska 2012 UKS AKŻ Leszcz 29.09.2021, 20:04
43 OPP B Lena Musialska 2012 KŻ Horn Kraków 29.09.2021, 20:08
44 OPP B Ida Młynarczyk 2009 UKS AKŻ Leszcz 29.09.2021, 20:38
45 OPP B Zofia Szczypka 2012 UKS AKŻ Leszcz 29.09.2021, 22:21
46 OPP B Jakub Stański 2011 UKŻ Pirat Bolesławiec 30.09.2021, 23:58
47 OPP B Michał Durniat 2009 UKŻ Pirat Bolesławiec 30.09.2021, 23:58
48 OPP B Marika Konieczna 2009 UKŻ Pirat Bolesławiec 30.09.2021, 23:58
49 OPP B Karol Zając 2009 UKŻ Pirat Bolesławiec 30.09.2021, 23:58
50 OPP B Adam Kędzierski 2012 UKŻ Pirat Bolesławiec 30.09.2021, 23:58
51 OPP B Samuel Bac-Cardenas Bac- 2021 TS Kuźnia Rybnik 03.10.2021, 14:45
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.