II Regaty o Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna

19 - 20 cze 2021

Jeziorna, Siewierz, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ZOFIA MATYSZKIEWICZ 2008 UKS Silesia Opty 07.06.2021, 12:10
2 JAKUB JAWORSKI 2007 UKS Silesia Opty 07.06.2021, 12:10
3 KACPER KOSTARZ 2007 UKS Silesia Opty 07.06.2021, 12:10
4 ANTONI SYREK 2008 UKS Silesia Opty 07.06.2021, 12:10
5 TYMOTEUSZ BREITKOPF 2009 UKS Silesia Opty 07.06.2021, 12:10
6 Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 08.06.2021, 10:36
7 Franciszek Kumor 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 08.06.2021, 13:55
8 Mateusz Kajanek 2008 LOK Garland Gliwice 10.06.2021, 23:08
9 Paweł Kornke 2008 LOK Garland Gliwice 10.06.2021, 23:08
10 Michał Trzpis 2008 LOK Garland Gliwice 10.06.2021, 23:08
11 Michał Godlewski 2008 LOK Garland Gliwice 10.06.2021, 23:08
12 Piotrek Harnasz 2009 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
13 Aleksander Łukanowski 2007 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
14 Piotrek Grendziak 2008 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
15 Jan Psiuk 2008 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
16 Karol Gaj 2007 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
17 Wojtek Wójcik 2008 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
18 Kinga Szlachetka JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 16.06.2021, 14:00
19 Zuzanna Zygmunt JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 16.06.2021, 16:29
20 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 18.06.2021, 18:19
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 15:35
2 Katarzyna Biernacka 2011 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 15:35
3 Piotr Placzke 2012 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 15:35
4 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 15:35
5 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 15:35
6 Magda Kaczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 15:35
7 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 15:35
8 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 15:35
9 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 15:35
10 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 15:35
11 Tomasz Guzik 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 08.06.2021, 11:00
12 Zuzanna Kumor 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 08.06.2021, 14:18
13 Krzysztof Zawadzki 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 08.06.2021, 18:24
14 Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 08.06.2021, 19:16
15 Zofia Karaś 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 08.06.2021, 21:15
16 Anna Zaczkowska 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 08.06.2021, 22:50
17 Kamila Maziarz 2009 LOK Garland Gliwice 10.06.2021, 23:08
18 Michał Johan 2009 LOK Garland Gliwice 10.06.2021, 23:08
19 Zuzanna Siergiej 2009 LOK Garland Gliwice 10.06.2021, 23:08
20 Miłosz Rubinkowski 2009 LOK Garland Gliwice 10.06.2021, 23:08
21 Piotr Malitowski 2011 LOK Garland Gliwice 10.06.2021, 23:08
22 Gustaw Kowalski 2009 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
23 Blanka Mrugalska 2011 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
24 Amelia Bac-Cardenas 2009 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
25 Marta Wójciak 2009 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
26 Wojciech Kluczniok 2011 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
27 Piotrek Słomka 2009 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
28 Grzegorz Górecki 2010 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
29 Elżbieta Psiuk 2011 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
30 Magdalena Psiuk 2010 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2021, 13:27
31 Simon Hruska YC Slovan Bratislava 15.06.2021, 08:29
32 Marcelina Drescher 2009 AZS UW Warszawa 15.06.2021, 18:41
33 Ania Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 15.06.2021, 18:41
34 Konstanty Koziarski LOK Garland Gliwice 17.06.2021, 22:16
35 Ignacy Niwicz 2009 UKS FIR Warszawa 19.06.2021, 09:47
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.