II Dzierżno Cup

10 - 11 paź 2020 Rzeczyce, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
Pkt
1
POL 2119
Karol Gaj
2007
TS "Kuźnia" Rybnik
1
1.00
2
POL 133
Wojtek Wójcik
2008
TS "Kuźnia" Rybnik
2
2.00
3
POL 3624
Wiktoria Sajdak
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
3
3.00
4
POL 1284
Jan Psiuk
2008
TS "Kuźnia" Rybnik
4
4.00
5
POL 1250
Kinga Szlachetka
2008
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
5
5.00
6
POL 1504
Julia Turniak
2008
UKS Żeglarz Wrocław
6
6.00
7
POL 1751
Antoni Gabryszewski
2009
UKS Żeglarz Wrocław
7
7.00
8
POL 2080
Patrycja Jałoszyńska
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
8
8.00
9
POL 1852
Piotrek Harnasz
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
9
9.00
10
POL 1532
Mateusz Kajanek
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
10
10.00
11
POL 1606
Tomasz Sobota
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
11
11.00
12
POL 1964
Paweł Kornke
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
12
12.00
13
POL 131
Piotrek Słomka
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
13
13.00
14
POL 1529
Wojciech Bortkiewicz
2010
UKS Żeglarz Wrocław
14
14.00
15
POL 1862
Michał Trzpis
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
15
15.00
16
POL 1967
Michał Godlewski
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
16
16.00
17
POL 1336
Aleksander Łukanowski
2007
TS "Kuźnia" Rybnik
17
17.00
18
POL 2051
Miłosz Rubinkowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
18
18.00
19
POL 2019
Zofia Matyszkiewicz
2008
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
19
19.00
20
POL 1750
Marysia Sajewicz
2008
UKS Żeglarz Wrocław
20
20.00
21
POL 1853
Anastasiia Semenchenko
2010
UKS Żeglarz Wrocław
21
21.00
22
POL 603
Amelia Ferenc
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
22
22.00
23
POL 1998
Julia Nosal
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
23
23.00
24
POL 2147
Kacper Michalski
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
24
24.00
25
POL 1420
Wincenty Sanecki
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
25
25.00
26
POL 1682
Mikołaj Farana
2009
UKŻ MORiS PSZCZYNA
26
26.00
27
POL 120
Kacper Stęplowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
27
27.00
28
POL 1493
Marta Sochacka
2008
UKS Żeglarz Wrocław
28
28.00
29
POL 208
Grzegorz Górecki
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
29
29.00
30
POL 1241
Michał Johan
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
30
30.00
31
POL 1593
Filip Dudziński
2010
UKS Żeglarz Wrocław
31
31.00
32
POL 1865
Kamila Maziarz
2009
KS ENERGETYK Jaworzno
32
32.00
33
POL 1
Marta Wójciak
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
33
33.00
34
POL 1267
Magdalena Psiuk
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
34
34.00
35
POL 244
Julia Włodarska
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
DNF
43.00
35
POL 1693
Henryk Farana
2012
UKŻ MORiS PSZCZYNA
DNF
43.00
35
POL 1249
Alessandro DiBugno
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
DNF
43.00
35
POL 493
Maja Kowalska
2010
UKS Żeglarz Wrocław
OCS
43.00
35
POL 12341
Miłosz Orszulak
2008
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
DNF
43.00
35
POL 1234
Karol Popko
2009
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
DNF
43.00
35
POL 1062
Hubert Kajmowicz
2007
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
DNF
43.00
35
POL 1907
Antoni Syrek
2008
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
DNF
43.00