10 - 11 paź 2020

II Dzierżno Cup

Rzeczyce, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Klub R1 Pkt
1 POL POL 211879 Piotr Grabski 2005 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 1 1.00
2 POL POL 205300 Maciej Maciejczyk 2004 UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN. 2 2.00
3 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 3 3.00
4 POL POL 1 Malwina Kowalczyk 2003 JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 4 4.00
5 POL POL 215171 Adelina Wietki 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 5 5.00
6 POL POL 206282 Nina Łypaczewska 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 6 6.00
7 POL POL 150262 Konstantyn Podwojski 2005 KW LOK "Garland" Gliwice 7 7.00
8 POL POL 195031 Mateusz Śledzik 2005 KW LOK "Garland" Gliwice 8 8.00
9 POL POL 129986 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 9 9.00
10 POL POL 162878 Danuta Grudzień 2006 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 10 10.00
11 POL POL 180701 Wiktoria Grima 2005 TS "Kuźnia" Rybnik 11 11.00
12 POL POL 197949 Emilia Bałdych 2006 UKS Żeglarz Wrocław 12 12.00
13 POL POL 192682 Zofia Jachymska 2006 TS "Kuźnia" Rybnik 13 13.00
14 POL POL 160419 Matylda Ferenc 2007 TS "Kuźnia" Rybnik 14 14.00
15 POL POL 192832 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 15 15.00
16 POL POL 171258 Marcel Skubański 2005 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 16 16.00
17 POL POL 160733 Maciej Kowalski 2007 KW LOK "Garland" Gliwice 17 17.00
18 POL POL 214736 Szymon Pytlowany 2006 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 18 18.00
19 POL POL 173544 Maciej Malitowski 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 19 19.00
20 POL POL 201018 Michał Bortkiewicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław 20 20.00
21 POL POL 164430 Oliwier Rubinkowski 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 21 21.00
22 POL POL 213208 Kornelia Klimas 2007 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 22 22.00
23 POL POL 142567 Kamil Szlachetka 2006 JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 23 23.00
24 POL POL 180781 Jakub Oblonk 2006 TS "Kuźnia" Rybnik 24 24.00
25 POL POL 19183 Maciej Chybiński 2005 UKS Żeglarz Wrocław 25 25.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 Pkt
1 POL POL 180716 Piotr Hofman 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 3 1 4.00
2 POL POL 216936 Hanna Koczar 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 1 3 4.00
3 POL POL 18 Michał Tokarczyk 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 4 2 6.00
4 POL POL 190829 Tomasz Procek 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 5 4 9.00
5 POL POL 195867 Karol Głąbik 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 11 5 16.00
6 POL POL 211312 Michał Gonciarz 2004 UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN. 9 7 16.00
7 POL POL 161661 Wojciech Wionczek 1973 Fala Brzeg 6 11 17.00
8 POL POL 167664 Sławomir Chybiński 1975 UKS Żeglarz Wrocław 7 10 17.00
9 POL POL 199296 Krystian Nawrat 1961 KW LOK "Garland" Gliwice 10 8 18.00
10 POL POL 19268 Oliwia Osadcow 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 2 17 19.00
11 POL POL 168750 Jan Lipowski 2002 KN Lider Kraków 13 6 19.00
12 POL POL 172347 Michał Szymaszek 1995 UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN. 12 9 21.00
13 POL POL 201835 Wiktoria Harnasz 2005 TS "Kuźnia" Rybnik 8 16 24.00
14 POL POL 200522 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS Żeglarz Wrocław 16 12 28.00
15 POL POL 211258 Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj 14 14 28.00
16 BRA BRA - Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 17 13 30.00
17 POL POL 178720 Grzegorz Malitowski 1976 KW LOK "Garland" Gliwice 15 18 33.00
18 POL POL 1 Aleksander Szczygielski 2002 KW LOK "Garland" Gliwice RET 15 36.00
19 POL POL 200822 Michał Klimko 2006 UKS Żeglarz Wrocław 18 19 37.00
20 POL POL 215172 Bernard Krajewski 1952 MKŻ Arka Gdynia 19 20 39.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 Pkt
1 POL POL 1965 Karol Rusin 2006 KW LOK "Garland" Gliwice 1 1.00
2 POL POL 1713 Jakub Jaworski 2007 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 2 2.00
3 POL POL 1494 Kacper Kostarz 2007 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 3 3.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 Pkt
1 POL POL 2119 Karol Gaj 2007 TS "Kuźnia" Rybnik 1 1.00
2 POL POL 133 Wojtek Wójcik 2008 TS "Kuźnia" Rybnik 2 2.00
3 POL POL 3624 Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 3 3.00
4 POL POL 1284 Jan Psiuk 2008 TS "Kuźnia" Rybnik 4 4.00
5 POL POL 1250 Kinga Szlachetka 2008 JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 5 5.00
6 POL POL 1504 Julia Turniak 2008 UKS Żeglarz Wrocław 6 6.00
7 POL POL 1751 Antoni Gabryszewski 2009 UKS Żeglarz Wrocław 7 7.00
8 POL POL 2080 Patrycja Jałoszyńska 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 8 8.00
9 POL POL 1852 Piotrek Harnasz 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 9 9.00
10 POL POL 1532 Mateusz Kajanek 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 10 10.00
11 POL POL 1606 Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 11 11.00
12 POL POL 1964 Paweł Kornke 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 12 12.00
13 POL POL 131 Piotrek Słomka 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 13 13.00
14 POL POL 1529 Wojciech Bortkiewicz 2010 UKS Żeglarz Wrocław 14 14.00
15 POL POL 1862 Michał Trzpis 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 15 15.00
16 POL POL 1967 Michał Godlewski 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 16 16.00
17 POL POL 1336 Aleksander Łukanowski 2007 TS "Kuźnia" Rybnik 17 17.00
18 POL POL 2051 Miłosz Rubinkowski 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 18 18.00
19 POL POL 2019 Zofia Matyszkiewicz 2008 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 19 19.00
20 POL POL 1750 Marysia Sajewicz 2008 UKS Żeglarz Wrocław 20 20.00
21 POL POL 1853 Anastasiia Semenchenko 2010 UKS Żeglarz Wrocław 21 21.00
22 POL POL 603 Amelia Ferenc 2010 TS "Kuźnia" Rybnik 22 22.00
23 POL POL 1998 Julia Nosal 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 23 23.00
24 POL POL 2147 Kacper Michalski 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 24 24.00
25 POL POL 1420 Wincenty Sanecki 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 25 25.00
26 POL POL 1682 Mikołaj Farana 2009 UKŻ MORiS PSZCZYNA 26 26.00
27 POL POL 120 Kacper Stęplowski 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 27 27.00
28 POL POL 1493 Marta Sochacka 2008 UKS Żeglarz Wrocław 28 28.00
29 POL POL 208 Grzegorz Górecki 2010 TS "Kuźnia" Rybnik 29 29.00
30 POL POL 1241 Michał Johan 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 30 30.00
31 POL POL 1593 Filip Dudziński 2010 UKS Żeglarz Wrocław 31 31.00
32 POL POL 1865 Kamila Maziarz 2009 KS ENERGETYK Jaworzno 32 32.00
33 POL POL 1 Marta Wójciak 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 33 33.00
34 POL POL 1267 Magdalena Psiuk 2010 TS "Kuźnia" Rybnik 34 34.00
35 POL POL 244 Julia Włodarska 2006 KW LOK "Garland" Gliwice DNF 43.00
35 POL POL 1693 Henryk Farana 2012 UKŻ MORiS PSZCZYNA DNF 43.00
35 POL POL 1249 Alessandro DiBugno 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA DNF 43.00
35 POL POL 493 Maja Kowalska 2010 UKS Żeglarz Wrocław OCS 43.00
35 POL POL 12341 Miłosz Orszulak 2008 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz DNF 43.00
35 POL POL 1234 Karol Popko 2009 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz DNF 43.00
35 POL POL 1062 Hubert Kajmowicz 2007 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz DNF 43.00
35 POL POL 1907 Antoni Syrek 2008 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI DNF 43.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 1 wyścigu
Laser Radial Wyniki oficjalne po 2 wyścigach
OPP A Wyniki oficjalne po 1 wyścigu
OPP B Wyniki oficjalne po 1 wyścigu