10 - 11 paź 2020

II Dzierżno Cup

Rzeczyce, Polska
Wyniki
# Nr Załoga Ur Klub
1 POL POL 129986 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj
2 POL POL 160733 Maciej Kowalski 2007 KW LOK "Garland" Gliwice
3 POL POL 164430 Oliwier Rubinkowski 2004 KW LOK "Garland" Gliwice
4 POL POL 195031 Mateusz Śledzik 2005 KW LOK "Garland" Gliwice
5 POL POL 150262 Konstantyn Podwojski 2005 KW LOK "Garland" Gliwice
6 POL POL 173544 Maciej Malitowski 2008 KW LOK "Garland" Gliwice
7 POL POL 206282 Nina Łypaczewska 2003 KW LOK "Garland" Gliwice
8 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
9 POL POL 171258 Marcel Skubański 2005 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
10 POL POL 160419 Matylda Ferenc 2007 TS "Kuźnia" Rybnik
11 POL POL 205300 Maciej Maciejczyk 2004 UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN.
12 POL POL 192832 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków
13 POL POL 215171 Adelina Wietki 2006 MKS "Dwójka" Warszawa
14 POL POL 1 Malwina Kowalczyk 2003 JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
15 POL POL 197949 Emilia Bałdych 2006 UKS Żeglarz Wrocław
16 POL POL 19183 Maciej Chybiński 2005 UKS Żeglarz Wrocław
17 POL POL 201018 Michał Bortkiewicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław
18 POL POL 142567 Kamil Szlachetka 2006 JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
19 POL POL 180781 Jakub Oblonk 2006 TS "Kuźnia" Rybnik
20 POL POL 162878 Danuta Grudzień 2006 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
21 POL POL 213208 Kornelia Klimas 2007 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
22 POL POL 214736 Szymon Pytlowany 2006 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
23 POL POL 180701 Wiktoria Grima 2005 TS "Kuźnia" Rybnik
24 POL POL 192682 Zofia Jachymska 2006 TS "Kuźnia" Rybnik
25 POL POL 211879 Piotr Grabski 2005 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
# Nr Załoga Ur Klub
1 POL POL 211258 Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj
2 POL POL 199296 Krystian Nawrat 1961 KW LOK "Garland" Gliwice
3 POL POL 1 Aleksander Szczygielski 2002 KW LOK "Garland" Gliwice
4 POL POL 195867 Karol Głąbik 2003 KW LOK "Garland" Gliwice
5 POL POL 18 Michał Tokarczyk 2004 KW LOK "Garland" Gliwice
6 POL POL 19268 Oliwia Osadcow 2004 KW LOK "Garland" Gliwice
7 POL POL 190829 Tomasz Procek 2003 KW LOK "Garland" Gliwice
8 POL POL 178720 Grzegorz Malitowski 1976 KW LOK "Garland" Gliwice
9 POL POL 180716 Piotr Hofman 2003 KW LOK "Garland" Gliwice
10 BRA BRA - Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj
11 POL POL 172347 Michał Szymaszek 1995 UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN.
12 POL POL 211312 Michał Gonciarz 2004 UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN.
13 POL POL 168750 Jan Lipowski 2002 KN Lider Kraków
14 POL POL 216936 Hanna Koczar 2003 TS "Kuźnia" Rybnik
15 POL POL 200822 Michał Klimko 2006 UKS Żeglarz Wrocław
16 POL POL 200522 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS Żeglarz Wrocław
17 POL POL 201835 Wiktoria Harnasz 2005 TS "Kuźnia" Rybnik
18 POL POL 167664 Sławomir Chybiński 1975 UKS Żeglarz Wrocław
19 POL POL 215172 Bernard Krajewski 1952 MKŻ Arka Gdynia
20 POL POL 161661 Wojciech Wionczek 1973 Fala Brzeg
# Nr Załoga Ur Klub
1 POL POL 1965 Karol Rusin 2006 KW LOK "Garland" Gliwice
2 POL POL 1494 Kacper Kostarz 2007 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
3 POL POL 1713 Jakub Jaworski 2007 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
# Nr Załoga Ur Klub
1 POL POL 1606 Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj
2 POL POL 1532 Mateusz Kajanek 2008 KW LOK "Garland" Gliwice
3 POL POL 1241 Michał Johan 2009 KW LOK "Garland" Gliwice
4 POL POL 244 Julia Włodarska 2006 KW LOK "Garland" Gliwice
5 POL POL 1964 Paweł Kornke 2008 KW LOK "Garland" Gliwice
6 POL POL 2051 Miłosz Rubinkowski 2009 KW LOK "Garland" Gliwice
7 POL POL 1967 Michał Godlewski 2008 KW LOK "Garland" Gliwice
8 POL POL 1862 Michał Trzpis 2008 KW LOK "Garland" Gliwice
9 POL POL 120 Kacper Stęplowski 2009 KW LOK "Garland" Gliwice
10 POL POL 1682 Mikołaj Farana 2009 UKŻ MORiS PSZCZYNA
11 POL POL 1693 Henryk Farana 2012 UKŻ MORiS PSZCZYNA
12 POL POL 1750 Marysia Sajewicz 2008 UKS Żeglarz Wrocław
13 POL POL 1504 Julia Turniak 2008 UKS Żeglarz Wrocław
14 POL POL 1751 Antoni Gabryszewski 2009 UKS Żeglarz Wrocław
15 POL POL 1370 Pola Czerwińska 2008 UKS Żeglarz Wrocław
16 POL POL 1491 Mateusz Tokarski 2008 UKS Żeglarz Wrocław
17 POL POL 1493 Marta Sochacka 2008 UKS Żeglarz Wrocław
18 POL POL 1998 Julia Nosal 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
19 POL POL 1249 Alessandro DiBugno 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
20 POL POL 1420 Wincenty Sanecki 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
21 POL POL 2080 Patrycja Jałoszyńska 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
22 POL POL 2147 Kacper Michalski 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
23 POL POL 1865 Kamila Maziarz 2009 KS ENERGETYK Jaworzno
24 POL POL 133 Wojtek Wójcik 2008 TS "Kuźnia" Rybnik
25 POL POL 1267 Magdalena Psiuk 2010 TS "Kuźnia" Rybnik
26 POL POL 131 Piotrek Słomka 2009 TS "Kuźnia" Rybnik
27 POL POL 208 Grzegorz Górecki 2010 TS "Kuźnia" Rybnik
28 POL POL 2119 Karol Gaj 2007 TS "Kuźnia" Rybnik
29 POL POL 603 Amelia Ferenc 2010 TS "Kuźnia" Rybnik
30 POL POL 1336 Aleksander Łukanowski 2007 TS "Kuźnia" Rybnik
31 POL POL 1284 Jan Psiuk 2008 TS "Kuźnia" Rybnik
32 POL POL 1852 Piotrek Harnasz 2009 TS "Kuźnia" Rybnik
33 POL POL 1853 Anastasiia Semenchenko 2010 UKS Żeglarz Wrocław
34 POL POL 1593 Filip Dudziński 2010 UKS Żeglarz Wrocław
35 POL POL 1529 Wojciech Bortkiewicz 2010 UKS Żeglarz Wrocław
36 POL POL 493 Maja Kowalska 2010 UKS Żeglarz Wrocław
37 POL POL 12341 Miłosz Orszulak 2008 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
38 POL POL 1234 Karol Popko 2009 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
39 POL POL 1062 Hubert Kajmowicz 2007 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
40 POL POL 1250 Kinga Szlachetka 2008 JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
41 POL POL 2019 Zofia Matyszkiewicz 2008 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
42 POL POL 1907 Antoni Syrek 2008 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
43 POL POL 3624 Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj
44 POL POL 1 Marta Wójciak 2009 TS "Kuźnia" Rybnik