18 - 27 sie 2017

Finn U23 World Championship

Balatonfüred, Hungary
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 FIN FIN 8 Oskari Muhonen EPS 2 22* 8 7 2 1 20.00
2 ARG ARG 48 Facundo Olezza CVB 1 3 4 6 UFD* 11 25.00
3 IRL IRL 22 Fionn Lyden Baltimore Sailing Club 11 4 7 12* 3 2 27.00
4 GBR GBR 71 Henry Wetherell Beaver Sailing Club 4 7 10 8 1 15* 30.00
5 NOR NOR 9 Lars Johan Horten seilforening 13 9 19* 2 14 3 41.00
6 USA USA 91 Luke Muller Saint Francis Yacht Club 5 13 5 4 UFD* 19 46.00
7 CZE CZE 5 Ondrej Teply Jachtklub Brno 16 1 16 5 10 17* 48.00
8 SWE SWE 11 Johannes Pettersson KSSS 10 10 9 13 8 DSQ* 50.00
9 GBR GBR 96 Hector Simpson Yorkshire Dales SC 9 2 11 DSQ* 23 7 52.00
10 FRA FRA 9 Guillaume Boisard Club Nautique de Sainte-Maxime 8 20* 2 14 15 13 52.00
11 GER GER 259 Phillip Kasueske VSaW 3 40* 3 9 18 23 56.00
12 ITA ITA 71 Federico Colaninno Yacht Club Gaeta 21 8 28* 16 11 9 65.00
13 RUS RUS 1 Evgenii Deev CSKA, Fantastica Sailing Team 17 16 6 18 9 RET* 66.00
14 ARG ARG 1 Santiago Falasca Yacht Club Argentino 24 19 13 25* 5 6 67.00
15 ESP ESP 235 Joan Cardona Real Club Nautico De Palma 7 23 17 3 UFD* 21 71.00
16 RUS RUS 5 Evgeniy Bugaevskiy CSKA,COP of Sailing,Krasnodar 14 21* 20 17 6 16 73.00
17 POL POL 116 Sebastian Kalafarski UKŻ "Wiking" Toruń 23 38* 14 1 7 29 74.00
18 SUI SUI 38 Nils Theuninck Gstaad Yacht Club / Club Nautique de Pul 22 14 18 11 12 30* 77.00
19 SLO SLO 11 Liam Orel JK Jadro Koper 12 17 43* 15 21 18 83.00
20 GBR GBR 81 James Skulczuk WPNSA / MYC 25 6 24 34* 25 5 85.00
21 RUS RUS 6 Arkadiy Kistanov CSKA, Fantastica, Khlebnikovo UFD* 30 1 20 16 20 87.00
22 ESP ESP 117 Carlos Ordonez Club Vela Blanes 26 5 39* 22 30 8 91.00
23 AUS AUS 32 Jock Calvert RYCT 20 UFD* 15 21 26 10 92.00
24 GER GER 595 Simon Gorgels DTYC 15 34* 25 33 13 14 100.00
25 GBR GBR 98 Cameron Tweedle Oxford SC / RAFSA UFD* 29 22 24 4 25 104.00
26 GBR GBR 707 Callum Dixon Docklands Sailing & Watersports Centre 6 39* 30 10 22 37 105.00
27 GBR GBR 703 Markus Bettum Gurnard Sailing Club 18 15 29 32 33* 12 106.00
28 AUS AUS 1 Lewis Brake Royal Queensland Yacht Squadron UFD* 27 12 23 27 22 111.00
29 GBR GBR 28 Jack Arnell Christchurch sailing club UFD* 12 DNE 29 29 4 120.00
30 CAN CAN 63 Gordon Stevens Royal Nova Scotia Yacht Squadron 28 18 38* 31 20 27 124.00
31 SLO SLO 99 Jan Orel JK Jadro Koper 36 11 31 26 34 39* 138.00
32 POL POL 52 Krzysztof Stromski Yacht Club Rewa UFD* 33 23 19 31 32 138.00
33 UKR UKR 55 Muzychko German DYUSSHA No.3. Gorishni Plavni 29 31 44* 27 19 35 141.00
34 TUR TUR 35 Can Akdurak Turkish Sailing Federation 19 37* 35 36 28 24 142.00
35 FIN FIN 118 Waltteri Moisio EPS 34 35 32 28 17 40* 146.00
36 POL POL 50 Szymon Winiarski WKŻ Wolsztyn 27 24 36 39* 36 26 149.00
37 EST EST 1 Taavi Valter Parnu Yacht Club UFD* 32 21 35 37 28 153.00
38 HUN HUN 911 Elemér Haidekker MVM SE 30 36 27 DPI* 24 36 153.00
39 HUN HUN 56 Martin Tenke Tihanyi Hajós Egylet 32 26 37 38* 35 33 163.00
40 HUN HUN 80 Domonkos Németh THE-YKA 35 25 41* 41 32 31 164.00
41 BUL BUL 83 Georgi Menchev OMC Nesebur 2000 39 28 40 37 42 DNF* 186.00
42 BUL BUL 243 Hristo Zheglev OMC Nesebur 2000 DPI DPI DPI DPI* 40 34 186.90
43 GBR GBR 26 Joe Stocker Staunton Harold Sailing Club 33 43* 33 42 38 41 187.00
44 BUL BUL 42 Svetlin Popov SC Cherno More Briz DPI DPI* DPI DPI 39 38 187.90
45 ESP ESP 114 David Ordonez Club Vela Blanes 37 44* 42 44 41 42 206.00
Finn Wyniki oficjalne po 6 wyścigach