7 - 8 lis 2020

Finał Super Pucharu Arki

Gdynia, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 196962 Jakub Wiedeheft 2003 M MKŻ Arka Gdynia 5* 1 4 1 5 4 15.00
2 POL POL 202449 Piotr Flieger 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 6 7* 6 4 1 1 18.00
3 POL POL 194896 Paweł Trella 2004 M MKŻ Arka Gdynia 3 8* 7 2 4 2 18.00
4 POL POL 195786 Mateusz Narloch 2005 M MKŻ Arka Gdynia 2 4 5 5 2 7* 18.00
5 POL POL 212205 Filip Kapała 2004 M MKŻ Arka Gdynia 8* 2 2 6 7 3 20.00
6 POL POL 194967 Janka Dmochowska 2006 K MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 1 5 1 7 9* 8 22.00
7 POL POL 194961 Karol Eriksson 2004 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 9 3 3 3 10* 6 24.00
8 POL POL 186225 Tymon Gajdziński 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 10* 10 10 8 3 5 36.00
9 POL POL 186079 Szymon Janiak 2005 M MKŻ Arka Gdynia 7 9* 9 9 6 9 40.00
10 POL POL 180716 Jan Suchocki 2007 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 4 6 11* 11 11 11 43.00
11 POL POL 203267 Zuzanna Rodzen 2004 K MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 11* 11 8 10 8 10 47.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 9425 Piotr Trella 2008 M MKŻ Arka Gdynia 1* 1 1 1 1 1 5.00
2 POL POL 9922 Julianna Ponto 2008 K MKŻ Arka Gdynia 3 3 3 13* 2 3 14.00
3 POL POL 7482 Max Berliński 2006 M MKŻ Arka Gdynia 2 5 6* 3 5 2 17.00
4 POL POL 10067 Jakub Rozwadowski 2006 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 7* 6 2 2 3 7 20.00
5 POL POL 8134 Dominika Godlewska 2007 K FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 4 9* 4 5 9 9 31.00
6 POL POL 8188 Daria Pedowska 2009 K OKŻ Olsztyn 8* 8 5 6 6 6 31.00
7 POL POL 8035 Aniela Frąckowiak 2008 K MKŻ Arka Gdynia 9 2 9 9 4 10* 33.00
8 POL POL 11139 Natasza Tarnawska 2008 K MKŻ Arka Gdynia 5 4 7 10 16* 12 38.00
9 POL POL 10092 Maksym Kowalewski 2006 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 10 7 10 4 7 11* 38.00
10 POL POL 2 Wiktor Welenc 2006 M AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 6 12 11 16* 8 4 41.00
11 POL POL 10366 Kacper Płoszaj 2007 M AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 15* 11 12 8 12 8 51.00
12 POL POL 10649 Laura Kwiatkowska 2009 K MKŻ Arka Gdynia 11 10 14 11 13 16* 59.00
13 POL POL 11135 Mikołaj Nędza 2010 M MKŻ Arka Gdynia 14 15* 8 14 15 15 66.00
14 POL POL 9182 Konstanty Skwarlo 2006 M AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 17 13 13 7 21* 20 70.00
15 POL POL 10684 Aleksander Paczos 2008 M MKŻ Arka Gdynia 13 14 18* 18 14 13 72.00
16 POL POL 9809 Patryk Glinka 2008 M AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 12 18 16 OCS* 10 19 75.00
17 POL POL 9476 Małgosia Zielinska 2008 K Akademia Żeglarska Prestige Sopot 18 19 20* 19 17 5 78.00
18 POL POL 8030 Barbara Riemer 2010 K OKŻ Junga Olsztyn 19 16 15 17 11 21* 78.00
19 POL POL 11869 Szymon Łysik 2008 M MKŻ Arka Gdynia 16 17 19* 12 19 17 81.00
20 POL POL 9850 Wiktor Sebastiański 2007 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 20* 20 17 15 18 18 88.00
21 POL POL 7547 Tymoteusz Siutkowski 2009 M OPTI CWM Gdynia DNS* DNS DNS DNS 20 14 100.00
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Open Skiff Wyniki oficjalne po 6 wyścigach