7 - 8 lis 2020

Finał Super Pucharu Arki

Gdynia, Polska
Wyniki
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 212205 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 31.10.2020, 19:15
2 POL POL 192638 MIŁOSZ MICHALAK 2005 YKP Gdynia 31.10.2020, 22:39
3 POL POL 196962 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia 02.11.2020, 15:22
4 POL POL 186079 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia 05.11.2020, 11:07
5 POL POL 194967 Janka Dmochowska 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 05.11.2020, 14:32
6 POL POL 203267 Zuzanna Rodzen 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 05.11.2020, 23:07
7 POL POL 186225 Tymon Gajdziński 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 06.11.2020, 09:35
8 POL POL 194896 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia 06.11.2020, 09:50
9 POL POL 202449 Piotr Flieger 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 06.11.2020, 11:29
10 POL POL 180716 Jan Suchocki 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 06.11.2020, 13:43
11 POL POL 195786 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia 06.11.2020, 18:14
12 POL POL 194961 Karol Eriksson 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 06.11.2020, 22:22
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 11139 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 25.10.2020, 16:53
2 POL POL 7845 Nikodem Gibała 2008 MKŻ Arka Gdynia 25.10.2020, 16:53
3 POL POL 11854 Krzysztof Łucyk 2007 MKŻ Arka Gdynia 25.10.2020, 16:53
4 POL POL 11869 Szymon Łysik 2008 MKŻ Arka Gdynia 25.10.2020, 16:53
5 POL POL 10684 Aleksander Paczos 2008 MKŻ Arka Gdynia 25.10.2020, 16:53
6 POL POL 8035 Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia 25.10.2020, 16:53
7 POL POL 7547 Tymoteusz Siutkowski 2009 OPTI CWM Gdynia 25.10.2020, 16:53
8 POL POL 9932 Bartłomiej Jasiński 2008 MKŻ Arka Gdynia 25.10.2020, 16:53
9 POL POL 10649 Laura Kwiatkowska 2009 MKŻ Arka Gdynia 25.10.2020, 16:53
10 POL POL 11135 Mikołaj Nędza 2010 MKŻ Arka Gdynia 25.10.2020, 16:53
11 POL POL 9425 Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia 25.10.2020, 16:53
12 POL POL 7482 Max Berliński 2006 MKŻ Arka Gdynia 25.10.2020, 16:53
13 POL POL 9922 Julianna Ponto 2008 MKŻ Arka Gdynia 25.10.2020, 16:53
14 POL POL 8188 Daria Pedowska 2009 OKŻ Olsztyn 01.11.2020, 08:13
15 POL POL 10366 Kacper Płoszaj 2007 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 01.11.2020, 11:13
16 POL POL 10092 Maksym Kowalewski 2006 Akademia Żeglarska Prestige Sopot 01.11.2020, 19:44
17 POL POL 9182 Konstanty Skwarlo 2006 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 02.11.2020, 16:26
18 POL POL 9476 Małgosia Zielinska 2008 Akademia Żeglarska Prestige Sopot 03.11.2020, 15:37
19 POL POL 8134 Dominika Godlewska 2007 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 03.11.2020, 16:36
20 POL POL 8030 Barbara Riemer 2010 OKŻ Junga Olsztyn 03.11.2020, 18:41
21 POL POL 2 Wiktor Welenc 2006 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 03.11.2020, 20:42
22 POL POL 9850 Wiktor Sebastiański 2007 Akademia Żeglarska Prestige Sopot 03.11.2020, 21:13
23 POL POL 9809 Patryk Glinka 2008 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 03.11.2020, 23:18
24 POL POL 10067 Jakub Rozwadowski 2006 Akademia Żeglarska Prestige Sopot 06.11.2020, 11:39