28 - 30 wrz 2017

Finał Pucharu Polski Klasy Laser

Giżycko, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 166705 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 9* 7 2 1 1 2 1 2 3 19.00
2 POL POL 207855 Sebastian Mazurek AZS UW Warszawa 2 3 1 4 8 5 3 5 11* 31.00
3 POL POL 194948 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 1 1 3 2 13 DSQ* 2 1 9 32.00
4 POL POL 188953 Kacper Stanisławski MKŻ Arka Gdynia 6 4 4 5 UFD* 4 4 4 1 32.00
5 POL POL 192583 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 5 2 8 3 UFD* 1 5 7 2 33.00
6 POL POL 11 Krzysztof Białaś MOS SSW Iława 8 5 UFD* 9 9 6 6 3 4 50.00
7 POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 7 6 5 12 3 12 13* 6 6 57.00
8 POL POL 180701 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 3 14* 7 10 5 8 8 8 8 57.00
9 POL POL 202671 Kacper Mazurek AZS UW Warszawa 4 12 UFD* 8 2 3 7 UFD 10 62.00
10 POL POL 18 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 11* 8 6 11 10 9 9 10 5 68.00
11 POL POL 79375 Dominik Wojtoniak MKŻ Arka Gdynia 10 9 9 7 7 7 12 13* 13 74.00
12 POL POL 144752 Wojciech Wionczek Fala Brzeg 13 11 11 6 4 13 10 9 DNC* 77.00
13 POL POL 164398 Grzegorz Wionczek Fala Brzeg 12 10 13 14 11 11 DNC* 11 7 89.00
14 POL POL 197004 Maciej Wilk RKS "Lasery" Zegrze 15* 15 12 13 6 10 11 12 14 93.00
15 POL POL 189550 Andrzej Czokajło RKS "Lasery" Zegrze 14 13 10 15* 12 14 14 14 12 103.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 207349 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 14 1 1 16 1 29* 6 1 2 42.00
2 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 3 7 36* 15 8 4 13 11 7 68.00
3 POL POL 204911 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 2 13 7 7 24 3 1 29* 16 73.00
4 POL POL 218947 Przemek Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 11 8 23 2 25* 6 14 7 3 74.00
5 POL POL 196898 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 10 5 10 22 11 5 24* 5 6 74.00
6 POL POL 206823 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 1 33 41* 6 26 2 7 3 4 82.00
7 POL POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 30 9 31* 26 4 1 2 2 9 83.00
8 POL POL 200984 Dominika Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 13 4 18 8 13 9 20* 17 14 96.00
9 POL POL 205299 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 7 3 11 17 29* 11 9 16 25 99.00
10 POL POL 186235 Agnieszka Grzesiak Grzesiak AZS Poznań 6 12 12 5 15 32* 10 15 30 105.00
11 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 37 16 4 21 UFD* 13 3 6 10 110.00
12 POL POL 197722 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 9 DSQ* 17 3 3 44 5 12 18 111.00
13 POL POL 212589 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 34* 14 27 14 10 20 25 4 1 115.00
14 POL POL 194911 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 28* 6 6 19 22 10 21 13 22 119.00
15 POL POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 20 22 32* 4 27 8 16 19 8 124.00
16 POL POL 205297 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 23 10 2 42* 17 27 8 21 19 127.00
17 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 19 19 39* 31 12 14 11 8 21 135.00
18 POL POL 186220 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 4 25 15 54* 9 15 34 9 35 146.00
19 POL POL 197728 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 8 26 47 50* 5 19 18 10 13 146.00
20 POL POL 212958 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 35 21 20 13 28 17 41* 23 15 172.00
21 POL POL 183128 Karina Jasiewicz AZS UWM Olsztyn 17 18 45* 45 2 24 29 32 20 187.00
22 POL POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 25 41* 3 20 35 28 4 41 34 190.00
23 POL POL 208733 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 22 24 26 25 6 54 17 DNF* 17 191.00
24 POL POL 188824 David Goetz AZS Poznań 42* 20 37 27 7 16 33 26 28 194.00
25 POL POL 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 15 32 8 36 32 21 40* 24 26 194.00
26 POL POL 198206 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 39 34 42* 10 20 18 31 14 31 197.00
27 POL POL 205851 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 12 11 13 18 38 34 UFD* 34 43 203.00
28 POL POL 191831 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 33 23 35 28 21 46* 26 28 11 205.00
29 POL POL 203179 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 24 2 34 33 46* 22 37 38 23 213.00
30 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 26 28 19 11 23 39 28 47* 40 214.00
31 POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 32 57* 5 29 18 25 27 39 44 219.00
32 POL POL 182524 Magdalena Czerniewska UKŻ 7 Białystok 31 15 25 39 31 40* 32 18 29 220.00
33 POL POL 211258 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 21 46 21 12 52 37 DNF* 27 5 221.00
34 POL POL 186218 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 40 50* 24 24 37 12 15 35 36 223.00
35 POL POL 210221 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 27 17 29 9 UFD* UFD 19 20 41 228.00
36 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 5 52 30 1 DSQ* 30 DNF 33 12 229.00
37 POL POL 159482 Jedrzej Marciniak JKW Poznań 29 60* 14 38 40 42 12 42 38 255.00
38 POL POL 160419 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 50 55* 38 47 14 33 38 25 32 277.00
39 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 18 43 9 52* 44 48 47 30 39 278.00
40 POL POL 210103 Paulina Rakowska MKŻ Arka Gdynia 43 29 33 32 47* 36 36 45 24 278.00
41 POL POL 190544 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia UFD* 51 48 23 39 7 44 37 37 286.00
42 POL POL 186836 Wiktoria Gubin MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 44 36 22 40 16 47 49* 40 45 290.00
43 POL POL 188234 Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 48 38 28 49 53* 23 22 49 49 306.00
44 POL POL 195782 Miłosz Małek MKS "Dwójka" Warszawa 55 30 56* 43 19 49 35 22 54 307.00
45 POL POL 210003 Natalia Burczyńska OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 16 UFD* 16 30 36 45 57 59 56 315.00
46 POL POL 209024 Maksymilian Drobniewski KS AZS AWFiS Gdańsk 41 37 DNF* 57 34 60 23 36 33 321.00
47 POL POL 161687 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 49 27 49 35 42 41 53* 51 27 321.00
48 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 46 49 40 DNF* 45 26 42 50 46 344.00
49 POL POL 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 36 47 58* 41 51 35 45 43 47 345.00
50 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 45 44 59* 44 33 55 30 44 52 347.00
51 POL POL 191813 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 47 45 54* 46 30 43 39 48 50 348.00
52 POL POL 190828 Maksymilian Kalupa JKW Poznań 38 56 44 34 43 61* 48 54 48 365.00
53 POL POL 194840 Karolina Skwarek AZS UWM Olsztyn 58* 35 46 48 55 31 46 56 57 374.00
54 POL POL 184161 Maciej Giermala MKS "Dwójka" Warszawa 54 48 53 59* 49 50 43 31 55 383.00
55 POL POL 19184 Jerzy Sienkiewicz MKS "Dwójka" Warszawa 57 53 43 37 41 53 50 58* 53 387.00
56 POL POL 182212 Nikola Krzosek KS AZS AWFiS Gdańsk 53 40 51 53 58* 57 52 52 42 400.00
57 POL POL 160405 Hugo Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 59 31 55 51 50 52 58 DNF* DNF 422.00
58 POL POL 150266 Natalia Garbaczewska UKŻ 7 Białystok 52 59 52 58 56 38 54 53 60* 422.00
59 POL POL 16806 Oskar Maguda OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 61* 58 57 61 48 51 51 46 59 431.00
60 POL POL 195307 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 51 61 50 60 54 62* 60 55 51 442.00
61 POL POL 195310 Dagmara Gil MKS "Dwójka" Warszawa 62* 42 62 55 57 56 56 57 58 443.00
62 POL POL 3 Franciszek Niesiobędzki OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 56 39 61 62 60 58 55 60 DNF* 451.00
63 POL POL 193509 Alicja Kolman AZS UWM Olsztyn 60 54 60 56 59 59 59 DNF* DNF 473.00
64 POL POL 16629 Mikołaj Warot JKW Poznań 63* 62 63 63 61 63 61 61 61 495.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 191842 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 2 9* 3 1 4 1 4 8 25.00
2 POL POL 209035 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 4 22* 2 5 8 3 4 3 3 32.00
3 POL POL 10 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 15* 3 6 8 2 5 10 2 2 38.00
4 POL POL 210947 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 3 8 3 1 5 7 5 7 13* 39.00
5 POL POL 207570 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 7 4 5 6 9 2 2 11 19* 46.00
6 POL POL 211313 Magda Kwaśna CHKŻ Chojnice 11 7 4 10 12* 1 8 12 1 54.00
7 POL POL 209432 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 1 1 7 2 11 UFD* 16 13 4 55.00
8 POL POL 205300 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 12 9 UFD* 4 7 10 9 10 7 68.00
9 POL POL 212632 Jakub Marciniak JKW Poznań 13 17 13 19* 6 6 3 8 9 75.00
10 POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS Spójnia Warszawa 5 18 11 9 10 17 19 1 27* 90.00
11 POL POL 208653 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 14 6 1 11 4 UFD* BFD 5 10 93.00
12 RUS RUS 209107 Daniil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6 14 10 16 18* 9 11 15 14 95.00
13 POL POL 210244 Maksymilian Michalik KS Spójnia Warszawa 16 20 UFD* 7 22 8 7 16 6 102.00
14 POL POL 191837 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 24* 13 19 13 21 11 6 9 12 104.00
15 POL POL 207655 Natalia Stawiarska AZS UW Warszawa 17 27* 24 22 3 13 22 19 5 125.00
16 POL POL 207349 Magdalena Daniszewska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 20 5 UFD* 15 27 18 12 18 22 137.00
17 POL POL 195317 Tomasz Misiak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22 11 UFD* 25 13 21 14 23 11 140.00
18 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 28 15 8 17 19 15 BFD* 27 16 145.00
19 POL POL 198206 Monika Kłopotowska MKS "Dwójka" Warszawa 19 16 12 20 37* 22 20 14 23 146.00
20 POL POL 209834 Wojciech Chodakowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 21 12 17 18 30 31* 18 6 28 150.00
21 POL POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 29 10 15 14 26 12 30 17 32* 153.00
22 POL POL 202449 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa 23 28 14 UFD* 16 25 15 20 15 156.00
23 POL POL 205301 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 8 31 16 23 17 19 33* 28 25 167.00
24 POL POL 161696 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 18 19 23 21 24 33* 23 25 18 171.00
25 POL POL 203114 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 9 DNF* UFD 32 14 14 25 22 17 175.00
26 POL POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 27 29 29 12 38* 20 13 37 20 187.00
27 POL POL 205296 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 10 21 UFD* 26 23 35 26 26 26 193.00
28 POL POL 194842 Mateusz Leszko RKS "Lasery" Zegrze 30 23 18 29 36* 23 17 32 24 196.00
29 POL POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 Białystok 32 26 25 33 15 28 27 34* 21 207.00
30 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 31 30 21 34 28 16 BFD* 31 36 227.00
31 POL POL 201940 Wiktor Kreft KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 33 25 30 31 39* 32 28 21 33 233.00
32 POL POL 173379 Ksenia Kobelak KS Spójnia Warszawa 40* 35 27 28 35 29 21 30 31 236.00
33 POL POL 206817 Borys Michniewicz UKŻ "Wiking" Toruń 25 DNF* DNC 27 20 27 24 33 DNC 240.00
34 POL POL 204342 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 26 24 UFD* 30 25 UFD 36 24 37 244.00
35 POL POL 197726 Przemysław Baranowski UKŻ 7 Białystok 35 36 31 24 29 24 35 40* 39 253.00
36 POL POL 203117 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 36 34 26 39* 32 26 37 36 29 256.00
37 POL POL 201561 Anna Trędowska KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 34 37 22 37 34 34 31 29 38* 258.00
38 POL POL 166279 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 38 33 20 36 40 30 29 41* 35 261.00
39 POL POL 205651 Magdalena Smagowicz KS "Omega" Kraków 37* 32 28 35 33 37 32 35 34 266.00
40 POL POL 174566 Mateusz Słowik KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 39 38 32 40* 31 38 38 39 30 285.00
41 POL POL 195305 Stanisław Elmer RKS "Lasery" Zegrze DNC* DNC DNC 38 41 36 34 38 40 311.00
Laser Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 9 wyścigach