European Optimist Championship

30 lip - 6 sie 2017

Burgas, Bulgaria

Wyniki regat
Boys - Bronze Fleet
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt
1 IRL 1579 Johnny Flynn 42 43* 42 42 15 2 2 6 3 154.00
2 BEL 1176 Anders Bultynck 45* 44 33 24 11 30 1 14 9 166.00
3 BEL 1178 Arthur Vandenberghe 27 42* 22 17 40 33 24 13 1 177.00
4 SGP 4577 Dylan Fang 38* 36 37 38 23 23 7 20 12 196.00
5 BLR 232 Saveliy Morozov 28 29 36 45* 39 35 5 9 18 199.00
6 SGP 3449 Yong Ler Poh 40 42* 41 22 38 12 17 10 19 199.00
7 MLT 63 Patrice Pace 42 28 44* 22 37 36 3 22 10 200.00
8 DEN 8517 Valdemar Hjerno Pedersen 19 37 20 29 43 40 15 1 BFD* 204.00
9 BEL 1182 Felix De Gelas 27 41* 39 34 36 34 4 3 27 204.00
10 FIN 1097 Samuel Rikala 39 39 42* 33 35 28 12 5 13 204.00
11 IRL 1573 Cillian Foster 23 33 36 21 42 45* 36 7 6 204.00
12 BRA 3589 Ricardo Coutinho 18 31 39 32 36 22 13 16 40* 207.00
13 JPN 3307 Takuma Nishimura 29 35* 35 35 34 18 19 27 16 213.00
14 LTU 735 Rimvydas Mazunavicius 41 40 42* 33 20 40 26 2 14 216.00
15 POR 2685 Ricardo Alves 33 19 47 39 21 39 14 15 BFD* 227.00
16 BRA 235 Felipe Berardo 31 34 43 39 48* 42 16 18 7 230.00
17 LTU 435 Rukas Strelciunas 26 28 49* 43 40 29 21 17 32 236.00
18 SRB 747 Relja Milovanović 37 46* 19 41 25 40 42 12 23 239.00
19 AUS 1606 Jonathan Tuite 43 49* 38 31 45 45 8 26 5 241.00
20 SVK 18 Onderj Szitas 36 38 29 18 30 31 28 DNC* 31 241.00
21 MLT 206 Nicolas Drescher Mora 47 51* 38 37 37 36 10 29 8 242.00
22 BEL 1181 Lasse-Finn Sergeys 48* 48 41 35 42 38 9 8 24 245.00
23 MNE 37 Nikola Golubovic 39 49* 46 33 DNE 39 6 23 15 253.00
24 CZE 223 Petr Hála 47 45 48 29 BFD* 47 1 4 4 254.00
25 JPN 3112 Ryotaro Udagawa 22 37 32 UFD* 34 31 UFD 31 17 256.00
26 FIN 1144 Henrik Puolakka 50 DSQ* 22 BFD 32 BFD 18 39 2 267.00
27 FIN 1099 Kim Oskar Godenhjelm 32 28 48 36 34 49* 32 36 22 268.00
28 SRB 111 45* 44 45 43 27 38 11 21 41 270.00
29 CYP 1104 Sotiris Miltiadous 35 39 36 41 29 43* 37 33 21 271.00
30 GER 13389 Ansgar Hermeler 14 25 47 45 47 50 35 UFD* 11 274.00
31 HKG 313 Lumiere Ng 44* 33 38 18 41 44 40 32 34 280.00
32 CYP 388 Charis Nikolaou 51 DNF* 27 38 41 44 30 25 30 286.00
33 NOR 3190 Oscar Skovly 40 32 50* 49 38 35 25 40 28 287.00
34 JPN 3351 Terumi Hattori 41 39 40 43 BFD* 46 41 19 20 289.00
35 NED 3307 Bas Kooijman 35 25 45 47 43 37 39 24 BFD* 295.00
36 BLR 200 Leanid Sharubin 43 46* 46 37 41 46 27 30 26 296.00
37 BUL 967 Lazar Penev 30 DSQ* 44 32 DNE 30 20 DNC 38 298.00
38 AZE 102 Ismayil Kerimov 46 47 37 42 33 47 22 UFD* 25 299.00
39 MLT 38 Kain Gauci 45 43 40 42 UFD* 44 34 28 39 315.00
40 NOR 3776 Aslak Iverland DSQ* 48 47 BFD 42 42 33 11 BFD 327.00
41 LTU 393 Laurynas Vilkas 41 38 43 45 BFD* 32 46 45 37 327.00
42 BLR 73 Ignatiy Mikhailets 40 36 44 46 45 37 31 UFD* DNE 331.00
43 MNE 38 Danilo Joncic 46 45 48* 48 47 45 38 42 29 340.00
44 SRB 898 Strahinja Simić 44 47 46 44 46 48* 43 37 33 340.00
45 AZE 107 Murad Allahverdi 36 47 51* 47 49 43 45 38 36 341.00
46 AZE 103 Murad Haci-Zade 49 48 45 50* 43 49 44 41 35 354.00
47 SVK 500 Alexander Miskov 46 45 49* 46 45 41 49 43 43 358.00
48 CYP 2222 Antreas Christodoulidis 48 50 43 DNC* 50 46 47 35 42 361.00
49 NOR 3845 Theodor Middelthon 47 43 49 48 46 47 RET* 34 BFD 366.00
50 NOR 3975 Erik Boen 50 44 50 DSQ* BFD 48 23 DNF BFD 371.00
51 SVK 275 Dominik Vyoral 48 46 50* 47 44 50 48 44 44 371.00
Boys - Gold Fleet
Boys - Silver Fleet
Girls - Gold Fleet
Girls - Silver fleet
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.