30 lip - 6 sie 2017

European Optimist Championship

Burgas, Bulgaria
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt
1 IRL IRL 1579 Johnny Flynn 42 43* 42 42 15 2 2 6 3 154.00
2 BEL BEL 1176 Anders Bultynck 45* 44 33 24 11 30 1 14 9 166.00
3 BEL BEL 1178 Arthur Vandenberghe 27 42* 22 17 40 33 24 13 1 177.00
4 SGP SGP 4577 Dylan Fang 38* 36 37 38 23 23 7 20 12 196.00
5 BLR BLR 232 Saveliy Morozov 28 29 36 45* 39 35 5 9 18 199.00
6 SGP SGP 3449 Yong Ler Poh 40 42* 41 22 38 12 17 10 19 199.00
7 MLT MLT 63 Patrice Pace 42 28 44* 22 37 36 3 22 10 200.00
8 DEN DEN 8517 Valdemar Hjerno Pedersen 19 37 20 29 43 40 15 1 BFD* 204.00
9 BEL BEL 1182 Felix De Gelas 27 41* 39 34 36 34 4 3 27 204.00
10 FIN FIN 1097 Samuel Rikala 39 39 42* 33 35 28 12 5 13 204.00
11 IRL IRL 1573 Cillian Foster 23 33 36 21 42 45* 36 7 6 204.00
12 BRA BRA 3589 Ricardo Coutinho 18 31 39 32 36 22 13 16 40* 207.00
13 JPN JPN 3307 Takuma Nishimura 29 35* 35 35 34 18 19 27 16 213.00
14 LTU LTU 735 Rimvydas Mazunavicius 41 40 42* 33 20 40 26 2 14 216.00
15 POR POR 2685 Ricardo Alves 33 19 47 39 21 39 14 15 BFD* 227.00
16 BRA BRA 235 Felipe Berardo 31 34 43 39 48* 42 16 18 7 230.00
17 LTU LTU 435 Rukas Strelciunas 26 28 49* 43 40 29 21 17 32 236.00
18 SRB SRB 747 Relja Milovanović 37 46* 19 41 25 40 42 12 23 239.00
19 AUS AUS 1606 Jonathan Tuite 43 49* 38 31 45 45 8 26 5 241.00
20 SVK SVK 18 Onderj Szitas 36 38 29 18 30 31 28 DNC* 31 241.00
21 MLT MLT 206 Nicolas Drescher Mora 47 51* 38 37 37 36 10 29 8 242.00
22 BEL BEL 1181 Lasse-Finn Sergeys 48* 48 41 35 42 38 9 8 24 245.00
23 MNE MNE 37 Nikola Golubovic 39 49* 46 33 DNE 39 6 23 15 253.00
24 CZE CZE 223 Petr Hála 47 45 48 29 BFD* 47 1 4 4 254.00
25 JPN JPN 3112 Ryotaro Udagawa 22 37 32 UFD* 34 31 UFD 31 17 256.00
26 FIN FIN 1144 Henrik Puolakka 50 DSQ* 22 BFD 32 BFD 18 39 2 267.00
27 FIN FIN 1099 Kim Oskar Godenhjelm 32 28 48 36 34 49* 32 36 22 268.00
28 SRB SRB 111 45* 44 45 43 27 38 11 21 41 270.00
29 CYP CYP 1104 Sotiris Miltiadous 35 39 36 41 29 43* 37 33 21 271.00
30 GER GER 13389 Ansgar Hermeler 14 25 47 45 47 50 35 UFD* 11 274.00
31 HKG HKG 313 Lumiere Ng 44* 33 38 18 41 44 40 32 34 280.00
32 CYP CYP 388 Charis Nikolaou 51 DNF* 27 38 41 44 30 25 30 286.00
33 NOR NOR 3190 Oscar Skovly 40 32 50* 49 38 35 25 40 28 287.00
34 JPN JPN 3351 Terumi Hattori 41 39 40 43 BFD* 46 41 19 20 289.00
35 NED NED 3307 Bas Kooijman 35 25 45 47 43 37 39 24 BFD* 295.00
36 BLR BLR 200 Leanid Sharubin 43 46* 46 37 41 46 27 30 26 296.00
37 BUL BUL 967 Lazar Penev 30 DSQ* 44 32 DNE 30 20 DNC 38 298.00
38 AZE AZE 102 Ismayil Kerimov 46 47 37 42 33 47 22 UFD* 25 299.00
39 MLT MLT 38 Kain Gauci 45 43 40 42 UFD* 44 34 28 39 315.00
40 NOR NOR 3776 Aslak Iverland DSQ* 48 47 BFD 42 42 33 11 BFD 327.00
41 LTU LTU 393 Laurynas Vilkas 41 38 43 45 BFD* 32 46 45 37 327.00
42 BLR BLR 73 Ignatiy Mikhailets 40 36 44 46 45 37 31 UFD* DNE 331.00
43 MNE MNE 38 Danilo Joncic 46 45 48* 48 47 45 38 42 29 340.00
44 SRB SRB 898 Strahinja Simić 44 47 46 44 46 48* 43 37 33 340.00
45 AZE AZE 107 Murad Allahverdi 36 47 51* 47 49 43 45 38 36 341.00
46 AZE AZE 103 Murad Haci-Zade 49 48 45 50* 43 49 44 41 35 354.00
47 SVK SVK 500 Alexander Miskov 46 45 49* 46 45 41 49 43 43 358.00
48 CYP CYP 2222 Antreas Christodoulidis 48 50 43 DNC* 50 46 47 35 42 361.00
49 NOR NOR 3845 Theodor Middelthon 47 43 49 48 46 47 RET* 34 BFD 366.00
50 NOR NOR 3975 Erik Boen 50 44 50 DSQ* BFD 48 23 DNF BFD 371.00
51 SVK SVK 275 Dominik Vyoral 48 46 50* 47 44 50 48 44 44 371.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 F10 Pkt
1 SRB SRB 444 Stefan Yuill 4 11 1 4 4 1 2 1 2 18* 30.00
2 POL POL 2442 Igor Kuczys 1 2 5 4 16* 4 4 3 3 16 42.00
3 GRE GRE 2699 Iakovos-Dimitrios Dedes- Ntentopoulos 3 18* 8 1 6 5 3 2 15 7 50.00
4 TUR TUR 151 Demir Dirik 5 7 4 10 8 3 7 15* 10 4 58.00
5 GRE GRE 2311 Ioannis-Christos Mouzakis 2 2 2 1 14* 6 13 11 12 11 60.00
6 GRE GRE 1495 Dimitrios Bitros 20 20 3 1 28* 2 1 8 9 1 65.00
7 TUR TUR 9017 Can Erturk 2 1 6 2 2 1 5 25 DSQ* 26 70.00
8 HUN HUN 1312 Máté Jeney 3 5 4 13 2 5 20 10 32* 17 79.00
9 ARG ARG 3586 Santiago Palkin 1 1 6 1 7 11 26 7 22 43* 84.00
10 SWE SWE 4703 Oscar Löfgren 4 2 16 13 11 9 45* 9 1 22 87.00
11 HUN HUN 946 Máté Benyó 13 14 9 9 13 10 10 18* 7 2 87.00
12 AUS AUS 1750 Blake Wilson 1 3 1 5 29 3 17 37* 6 34 99.00
13 GER GER 1199 Florian Krauss 5 4 22* 2 4 17 18 20 21 10 101.00
14 SWE SWE 4669 Calle Lindbom 8 6 2 DPI 13 5 27 6 28* 24 102.00
15 BUL BUL 333 Todor Tuzlukov 7 16 20 7 7 2 9 21* 16 20 104.00
16 HKG HKG 227 Douglas Leung 10 16 3 16 9 7 16 5 26 30* 108.00
17 ISR ISR 191 Amitay Chen 8 10 10 8 30* 20 24 4 13 12 109.00
18 POL POL 1950 Patryk Kosmalski 12 1 5 11 1 4 23 13 43 BFD* 113.00
19 USA USA 20302 Ryan Satterberg 9 7 13 3 3 11 35 RET* 11 27 119.00
20 GER GER 13114 Michael Meier 17 29 17 5 3 25 11 14 34* 5 126.00
21 GRE GRE 2662 Theofanis Zisis 18 15 1 BFD* BFD 1 6 22 4 8 127.00
22 SLO SLO 1005 Ivan Vakhrushev 10 13 7 6 4 13 31 36 8 41* 128.00
23 POL POL 1868 Maksymilian Cymerman 7 4 14 8 11 7 22 41* 36 23 132.00
24 AUT AUT 1225 Anton Messeritsch 11 15 10 12 5 7 29 43* 29 15 133.00
25 ESP ESP 2606 Manuel Alvarez Dardet 8 12 1 11 14 10 32* 27 24 14 137.00
26 RUS RUS 27 Arkadii Karmanov 7 15 37 3 16 11 21 16 39* 13 139.00
27 NZL NZL 4671 Joshua Hyde 15 8 8 3 1 26 25 29 37* 25 140.00
28 ITA ITA 8790 Claudio De Fontes 9 11 11 15 26 21 44* 26 18 19 156.00
29 SUI SUI 1824 Nilo Schärer 21 4 17 23 2 20 46* 23 14 33 157.00
30 HUN HUN 1331 Attila Tóth 36 38* 21 15 3 12 19 12 38 3 159.00
31 DEN DEN 8558 Magnus Heegaard 10 10 40* 9 21 15 33 32 5 28 163.00
32 UKR UKR 2919 Yurii Gumenko 6 DPI 6 7 39 10 38 33 17 40* 164.00
33 AUT AUT 1188 Roman Egger 24 10 8 12 24 16 36* 19 20 31 164.00
34 POL POL 1943 Rafal Pogorzelski 16 6 4 9 10 3 43 40 49* 36 167.00
35 NZL NZL 4562 Mason Mulcahy 3 5 3 4 36 39* 28 24 33 37 173.00
36 BUL BUL 7171 Radoslav Gavrailov 32 25 7 14 6 22 UFD* 44 19 6 175.00
37 ISR ISR 123 Aviv Assraf 13 17 15 16 8 16 30 31 31 DNC* 177.00
38 GER GER 1135 Pascal Freund 4 9 18 30 5 21 48* 28 41 29 185.00
39 TUR TUR 125 Arda Goreci 15 9 26 6 18 15 40 35 42* 21 185.00
40 SWE SWE 4720 Hugo Liljegren 5 3 10 24 37 41 8 17 46 BFD* 191.00
41 USA USA 15673 Noah Zittrer 17 36 13 20 17 9 12 45* 25 45 194.00
42 NZL NZL 4656 Thomas Mulcahy 18 5 15 10 19 14 41 42 44* 32 196.00
43 HUN HUN 1178 Mátyás Verebély 34 27 7 11 9 6 37 30 40* 39 200.00
44 ESP ESP 2732 Pau Mesquida 12 41 1 19 9 17 47 49* 23 9 203.00
45 POR POR 259 Vladislav Bedlinskyy 43 23 15 8 12 25 15 39 27 48* 207.00
46 RUS RUS 79 Vladislav Grakhov 6 11 32 17 10 19 42 34 47* 38 209.00
47 BUL BUL 240 Daniel Yordanov 20 12 18 25 27 8 39 50* 35 35 219.00
48 TUR TUR 5757 Emre Yilmaz 16 16 24 44 10 24 14 47 DSQ* 47 242.00
49 BRA BRA 4015 Germano Santos 28 14 34 37 12 4 34 38 45* 44 245.00
50 ESP ESP 2809 Ignacio Toronjo 23 20 1 35 25 12 UFD* 48 30 42 245.00
51 NED NED 3234 Adriaan Ouwerkerk 9 23 16 23 19 29 49* 46 48 46 259.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 F10 Pkt
1 SUI SUI 1762 Boris Hirsch UFD* 22 14 DSQ 6 19 1 5 2 2 123.00
2 ITA ITA 8676 Andrea Marotta 28 21 11 20 31* 18 3 9 11 7 128.00
3 ISR ISR 125 Ori Elmakias 24 27 5 21 29 41* 21 6 7 16 156.00
4 SUI SUI 1751 Simon Kaiser UFD* 14 18 5 39 22 8 2 8 41 157.00
5 AUS AUS 1768 Oscar O'donoghue 29 23 30* 18 16 30 18 10 3 10 157.00
6 SGP SGP 3181 Muhammad Raihan Mohd Airudin 34 31 13 22 13 14 7 21 9 39* 164.00
7 RUS RUS 309 Ivan Zhilkin 27 33* 19 17 31 9 14 8 12 29 166.00
8 GBR GBR 6467 Henry Heathcote 33 31 23 20 23 13 5 48* 13 6 167.00
9 ESP ESP 2594 David Santacreu 34 34 1 14 17 19 4 UFD* 16 9 169.00
10 SUI SUI 1805 Alexandre Grognuz 14 26 29 26 26 32* 16 1 14 18 170.00
11 POR POR 2277 Sebastiao Ramirez 22 21 29 32 35* 23 17 19 1 12 176.00
12 IRL IRL 1460 Luke Turvey 42* 21 12 15 33 18 28 28 4 17 176.00
13 DEN DEN 8579 Valdemar Peder Bredtoft 11 26 35* 28 30 25 15 23 18 4 180.00
14 SWE SWE 4735 Alexander Baudin 2 13 28 16 UFD* BFD 13 4 DNC 3 183.00
15 ITA ITA 8597 Pietro Paolo Orofino 23 27 41 27 22 6 2 3 33 BFD* 184.00
16 LTU LTU 95 Ernestas Juskevicius 17 29 20 28 31 33* 10 22 20 8 185.00
17 SLO SLO 750 Dan Belinger 37 30 11 12 33 16 38* 12 6 31 188.00
18 FRA FRA 2711 Keo Devaux Terdenge 20 32* 21 21 26 26 29 17 25 5 190.00
19 ITA ITA 8821 Mattia Cesana 38 24 39* 25 17 8 27 16 26 15 196.00
20 DEN DEN 8543 Magnus Lundin Overbeck 25 26 DSQ* 34 20 29 12 15 15 20 196.00
21 CZE CZE 681 21 17 25 29 22 DNF* 1 7 22 44 197.00
22 UKR UKR 101 Oskar Madonich 15 7 14 44 BFD* 24 19 25 27 30 205.00
23 POR POR 2645 Mário Soares 21 42 28 10 7 43* 6 38 34 24 210.00
24 ARG ARG 3736 Facundo Trueba 31 22 24 1 38* 27 24 13 17 28 210.00
25 RUS RUS 2115 Sergey Pyzhyanov 14 19 33 30 15 15 23 35 42* 27 211.00
26 SLO SLO 411 Toni Benčič 25 35* 2 27 32 21 35 31 5 34 212.00
27 USA USA 20900 Enzo Menditto 19 12 23 40 32 20 48* 11 10 47 214.00
28 CRO CRO 1116 38 13 19 19 27 34 43* 26 23 19 218.00
29 CZE CZE 66 Michal Krsička 32 32 34* 13 19 14 1 33 28 21 219.00
30 AUT AUT 1255 Paul Kropfitsch 13 30 31 39 23 27 11 UFD* UFD 1 227.00
31 FRA FRA 2613 Romain Billy 37 30 27 25 25 8 40* 36 32 11 231.00
32 UKR UKR 129 Oleksandr Zhukov DSQ* 24 12 7 15 DSQ 22 30 45 35 242.00
33 CZE CZE 70 24 8 9 38 DNF* 27 1 20 43 32 244.00
34 IRL IRL 1475 Conor Gorman 22 24 32 41 8 35 45* 40 30 13 245.00
35 UKR UKR 32 Ihor Filinyuk 30 37* 31 27 5 36 25 34 31 26 246.00
36 CRO CRO 1101 Roni Bobovnik 31 40 26 26 28 26 30 49* 19 22 248.00
37 FRA FRA 2605 Mathys Redouani 44 34 25 19 5 24 47* 39 21 38 249.00
38 BUL BUL 77 Vladimir Stoyanov 11 35 DNC* 26 24 42 20 24 38 33 253.00
39 BUL BUL 965 Klement Sarastov 26 6 28 31 44 34 32 14 39 DNC* 254.00
40 NED NED 3301 Joep Van Munster 33 20 12 36 35 37 49* 45 29 14 261.00
41 ROU ROU 171 Mihai Andronic 39 50* 27 34 12 13 33 37 24 46 265.00
42 BUL BUL 24 Martin Gerov 12 41 31 31 21 28 31 29 41 43* 265.00
43 MLT MLT 44 Saul Vassallo 25 17 30 BFD* 22 23 34 41 37 37 266.00
44 CRO CRO 1121 Bartol Urem 16 18 33 14 40 33 50* 47 46 23 270.00
45 GBR GBR 6417 Archie Leckie 19 8 35 36 24 31 36 44 40 BFD* 273.00
46 ARG ARG 3633 Amin Abdelrahman 26 DSQ* 26 1 14 28 37 27 35 BFD 276.00
47 BUL BUL 442 Tsvetoslav Mavrodiev 6 19 23 40 44 48* 44 18 48 36 278.00
48 GBR GBR 6299 Jakub Staite 49* 40 17 28 20 32 39 42 44 25 287.00
49 FRA FRA 2549 Theo Kupiec 30 18 24 24 28 38 DNE 43* 36 40 290.00
50 CYP CYP 747 Juliusz Hebel 29 22 34 46 18 17 41 46 47* 42 295.00
51 FIN FIN 1104 Aleksi Saarni 35 9 30 40 18 BFD* 46 32 49 45 304.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 F10 Pkt
1 ARG ARG 3460 Donna Mazzucchelli 1 2 1 3 1 1 29* 10 8 10 37.00
2 GBR GBR 6459 India Page-Wood 1 6 27* 8 23 2 11 1 5 6 63.00
3 SUI SUI 1811 Natascha Rast 25 15 3 1 10 7 2 26* 15 9 87.00
4 AUT AUT 1080 Johanna Schmidt 9 3 4 2 24 12 3 20 10 41* 87.00
5 GRE GRE 2443 Gabriela Anthimie Adriana Groenewegen Van Der Weijden 21 2 8 1 18 15 10 6 35* 8 89.00
6 GER GER 1173 Cosima Schlueter 2 1 3 2 3 18 12 34* 25 24 90.00
7 SLO SLO 93 Celestina Sabadin BFD* 17 6 7 2 6 19 18 20 3 98.00
8 BRA BRA 3877 Ludmila Lira 3 8 21 5 15 22 6 7 45* 16 103.00
9 GER GER 13410 Katharina Schwachhofer 2 DPI 2 8 8 8 15 29 22 BFD* 104.00
10 TUR TUR 9014 Asli Akbeniz 4 1 7 4 13 24 16 5 38* 35 109.00
11 CRO CRO 1168 21 35 1 3 3 2 34 8 3 BFD* 110.00
12 GER GER 13530 Louisa Mueller 14 14 14 4 4 7 32* 12 28 13 110.00
13 SWE SWE 4673 Martina Carlsson 8 19 5 DSQ* 6 21 14 14 7 18 112.00
14 SUI SUI 1827 Viktoria Jedlinska 38* 25 13 11 10 1 30 3 18 2 113.00
15 GRE GRE 3111 Olga Pardali 18 8 33 5 27 10 4 DSQ* 11 4 120.00
16 SUI SUI 1735 Anja Camusso 34 15 5 10 8 36 43* 2 1 11 122.00
17 ESP ESP 1476 Marina Leon 11 19 1 21 7 15 22 11 49* 22 143.00
18 TUR TUR 764 Iclal Doga Demirel 12 13 21 14 34 17 13 4 16 BFD* 144.00
19 ISR ISR 108 Maayan Shemesh 7 29 8 17 9 20 9 9 43* 39 147.00
20 FRA FRA 2587 Elsa Watrin 42 50* 26 26 1 11 1 13 4 27 151.00
21 POL POL 1867 Pola Dzik 6 10 13 31 14 12 28 16 46* 21 151.00
22 BEL BEL 1145 Soetkin Orbie 28 12 30 12 4 6 41* 19 19 23 153.00
23 HKG HKG 226 Oriane Voets 14 5 14 6 15 26 35* 24 24 34 162.00
24 USA USA 16720 Emily Alfortish 23 44* 11 15 19 5 44 21 14 17 169.00
25 GBR GBR 6452 Elodie Edwards 17 10 25 30 17 9 7 47* 32 26 173.00
26 FIN FIN 910 Ines Ruohela 47* 32 28 23 25 3 33 27 2 1 174.00
27 POL POL 1807 Weronika Jaroszek 15 21 29 17 16 16 18 30 13 32* 175.00
28 TUR TUR 224 Irem Sutlu 3 7 22 11 18 36 37* 22 33 25 177.00
29 ISR ISR 180 Gal Zukerman 36 27 12 15 2 14 25 BFD* 6 44 181.00
30 NED NED 3118 Yan Broers 35 38 2 14 12 5 17 15 40 BFD* 182.00
31 RUS RUS 101 Alexandra Lukoyanova 6 4 17 6 11 13 53* 37 51 37 182.00
32 GRE GRE 3278 Vasiliki Vlachaki 13 28 20 13 39 4 23 45* 30 14 184.00
33 SWE SWE 4732 Lova Forssen 5 4 6 20 19 13 51 23 54* 45 186.00
34 BUL BUL 644 Vea Reyzova 30 17 16 9 6 28 21 51* 29 30 186.00
35 ITA ITA 8686 Giulia Sepe 18 6 16 18 12 46* 31 33 41 15 190.00
36 ITA ITA 8773 Claudia Quaranta 43* 18 4 7 42 14 36 43 9 20 193.00
37 SLO SLO 311 Alenka Valenčič 36 14 10 16 UFD* 11 47 17 34 12 197.00
38 SLO SLO 399 DPI UFD* DSQ 26 7 3 27 39 12 5 199.00
39 ITA ITA 8831 Beatrice Sposato 17 33 18 27 21 8 49* 49 17 19 209.00
40 SLO SLO 228 Caterina Sedmak 24 16 28 12 25 17 26 40 21 BFD* 209.00
41 ESP ESP 2705 Marta Cardona 30 31 1 16 13 49* 20 31 26 29 215.00
42 BUL BUL 2424 Diana Markova DPI 11 10 19 33 21 52* 32 39 36 216.00
43 UKR UKR 14 Daria Tiutiunic 16 13 33 33 22 24 42 44* 27 7 217.00
44 BEL BEL 1152 Marine Pintelon 4 9 18 29 16 29 48* 36 36 42 219.00
45 ESP ESP 2519 Laura Martinez 23 24 1 39* 9 22 38 35 31 31 228.00
46 LAT LAT 137 Elza Cibule 11 20 30 23 29 38 39* 28 23 28 230.00
47 GBR GBR 6430 Maria Athinia Vogiatzi 32 22 37 10 5 27 5 46 50 BFD* 234.00
48 DEN DEN 8584 Silje Cerup-Simonsen 16 BFD* 26 9 21 9 50 25 47 40 243.00
49 RUS RUS 999 Kseniia Gromova 5 7 34 25 20 45 24 38 52 BFD* 250.00
50 AUT AUT 1202 Sophie Schmidt 26 39 7 27 31 29 8 41 42 43* 250.00
51 CYP CYP 2221 Anna Neophytou 28 18 20 24 29 34 45 48* 44 33 275.00
52 POR POR 2660 Carolina Campos 13 20 27 25 28 37 UFD* 42 48 38 278.00
53 NED NED 3196 Ghislaine Van Empel 19 11 48 18 14 43 46 BFD* 37 BFD 291.00
54 DEN DEN 8559 Katrine Isaksen Schmidt 22 42 24 28 5 39 40 50 53 BFD* 303.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt
1 HKG HKG 218 Kala Davies 29 45* 9 13 45 30 3 3 12 144.00
2 CRO CRO 1191 8 UFD* 22 32 48 27 10 5 3 155.00
3 BEL BEL 1121 Emily Vergauwe 33 33 34* 20 30 19 2 4 15 156.00
4 GBR GBR 6259 Keelin Greene 12 21 42* 24 30 35 15 8 11 156.00
5 NOR NOR 3762 Marie Jacobsen Lepperod 29 26 19 33* 26 28 4 12 13 157.00
6 CRO CRO 1077 43 35 17 34 51* 23 6 1 2 161.00
7 AUT AUT 195 Johanna Bockl 15 28 29 37* 35 16 5 32 19 179.00
8 AUT AUT 1215 Livia Farese 48 36 9 28 UFD* 19 16 20 9 185.00
9 AUS AUS 1671 Catherine Pile 10 16 39 46* 26 33 11 27 28 190.00
10 NZL NZL 4583 Greta Pilkington 27 26 23 21 31 42* 21 18 25 192.00
11 CRO CRO 1100 Nika Manestar 46* 9 44 38 22 20 29 9 22 193.00
12 ISR ISR 301 Alika Bochkaryov 33 37 52* 45 32 25 7 14 4 197.00
13 DEN DEN 8525 Laura Caroline Kjar 7 3 39 46 UFD* 38 19 35 18 205.00
14 RUS RUS 5008 Valeria Bazarova 46* 31 24 30 44 25 25 15 20 214.00
15 NED NED 3281 Maria Elisa Ijben 26 12 12 41 43* 32 28 30 35 216.00
16 ISR ISR 420 Yahav Fairouz 20 25 36 UFD* 40 32 8 2 BFD 218.00
17 FRA FRA 2617 Maylis Radulic 27 46 41 32 37 5 13 17 BFD* 218.00
18 BUL BUL 7070 Andrea Kirova 24 38 40 29 47* 37 23 13 14 218.00
19 JPN JPN 3344 Tsukiri Maeda 51* 45 38 35 42 31 12 16 1 220.00
20 FRA FRA 2600 Lucie Gout 34 43 31 34 24 46* 14 34 10 224.00
21 FIN FIN 1141 Una Heinilä 50* 40 43 49 40 31 9 6 8 226.00
22 SRB SRB 8181 Ana Jovanović 37 27 46 31 46 10 18 11 BFD* 226.00
23 POL POL 1827 Ewa Lewandowska 39 23 31 44 48 49* 1 39 7 232.00
24 HUN HUN 943 Janka Litkey 38 30 38 36 17 18 32 41* 24 233.00
25 IRL IRL 1567 Emily Riordan 25 32 25 35 50 40 17 10 BFD* 234.00
26 SGP SGP 4561 Meghan Tan DNS* DNS 32 39 33 23 20 7 29 238.00
27 UKR UKR 16 Lidiia Zlatova 45 41 23 22 23 54* 27 38 21 240.00
28 SWE SWE 4660 Sofia Levin Hakansson 37 36 35 UFD* 28 35 31 22 17 241.00
29 POR POR 2609 Vitória Mina 39 30 36 DNF* 27 33 34 19 39 257.00
30 BUL BUL 608 Ralitsa Kichikova 52* 51 32 37 11 30 22 42 34 259.00
31 NED NED 3313 Alba Camacho Soares 20 23 42 36 43 48 33 49* 16 261.00
32 HUN HUN 1310 Chiara Lisa Carra 31 37 11 19 36 45 41 46* 43 263.00
33 FIN FIN 1107 Silja Oikkonen 47 47 51* 45 50 26 24 21 5 265.00
34 NOR NOR 3950 Albertine Lind 22 22 41 40 32 39 52* 29 42 267.00
35 BUL BUL 1234 Marcela Miteva 44 40 47* 22 47 42 26 26 23 270.00
36 BUL BUL 963 Stanislava Todorova 31 29 35 40 36 44 39 25 BFD* 279.00
37 CZE CZE 797 Klára Himmelová 19 41 50* 47 37 34 1 36 31 280.00
38 IRL IRL 1561 Catelin Flannagan 32 34 49* 38 41 48 30 31 37 291.00
39 ROU ROU 124 Iris-Selma Resit 35 44 45 44 20 47* 46 33 30 297.00
40 CZE CZE 618 45 24 45 50 35 52* 1 24 45 305.00
41 POR POR 2495 Catarina Sousa 40 34 44 41 41 53* 43 40 40 323.00
42 LTU LTU 755 Ruta Mazunaviciute 40 43 43 42 49* 44 38 45 32 327.00
43 BLR BLR 37 Felicia Mikhailets 53* 42 40 42 45 47 51 28 33 328.00
44 SRB SRB 224 49* 47 37 43 34 43 40 44 41 329.00
45 AZE AZE 101 Kristina Kerimova 52 50 53* 43 44 50 45 43 6 333.00
46 NOR NOR 3689 Julie Sverdrup 48 48 54 DSQ* 38 54 44 23 38 347.00
47 IRL IRL 1515 Iseult Hogan 41 46 47 51 DSQ* 52 49 37 27 350.00
48 LTU LTU 453 Aukse Valeikaite 42 39 46 49 39 41 50 53* 46 352.00
49 SVK SVK 676 Sona Bencekova 41 48 50 51* 51 41 47 47 36 361.00
50 SRB SRB 1613 Petra Buljovčić 53 53 51 50 49 51 36 DNC* 26 369.00
51 MLT MLT 1987 Michela Mizzi 51 52* 52 48 38 40 48 48 47 372.00
52 LTU LTU 106 Dagne Norvaisaite 50 49 48 47 46 51* 42 50 44 376.00
53 CZE CZE 808 Kateřina Altmannová 44 DNF* 49 48 52 50 1 51 48 396.00
54 SVK SVK 331 Michaela Pacinova 49 49 53 52 53 53 53 52 BFD* 414.00
Boys - Bronze Fleet Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Boys - Gold Fleet Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Boys - Silver Fleet Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Girls - Gold Fleet Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Girls - Silver fleet Wyniki oficjalne po 9 wyścigach