Europa Cup Poland

24 - 27 sie 2023

Puck, Polska

Wyniki regat
ILCA 4
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt W M MU16 WU16
1 POL 203271 Piotr Trella 1 4 8* 4 1 7 17.00 - 1 1 -
2 CZE 190137 Jan Valenta 8* 8 4 1 7 2 22.00 - 2 - -
3 UKR 222299 Semen Sokol 3 9 1 19* 3 8 24.00 - 3 - -
4 UAE 207896 Mohamed Alzaabi 4 5 9 BFD* 8 1 27.00 - 4 - -
5 POL 212007 Michal Godlewski 41* 7 5 3 11 6 32.00 - 5 2 -
6 UAE 207899 Majed Almarzooki 10 3 3 11 9 20* 36.00 - 6 3 -
7 POL 216935 Wojciech Wójcik 9 2 12 5 16 23* 44.00 - 7 4 -
8 UKR 204267 Ivan Pylypchii 7 1 2 7 DSQ* 28 45.00 - 8 - -
9 CZE 223388 Tatiana Belunkova 28* 23 7 2 4 10 46.00 1 - - 1
10 CRO 211544 Nika Fornazar 16 10 6 RET* 20 4 56.00 2 - - 2
11 POL 220731 Martyna Stachowiak 2 17* 13 13 17 14 59.00 3 - - 3
12 POL 218130 Patrycja Jałoszyńska 5 25* 22 6 19 17 69.00 4 - - 4
13 POL 213347 Marta Wójciak 14 14 50* 34 12 3 77.00 5 - - 5
14 POL 205298 Filip Bil 12 28* 17 18 23 9 79.00 - 9 5 -
15 POL 218807 Nina Mirowska 6 24 29* 9 14 27 80.00 6 - - 6
16 POL 203523 Julia Turniak 22* 20 20 15 21 13 89.00 7 - - 7
17 POL 220730 Martyna Seroka 13 27 11 12 28 DNF* 91.00 8 - - 8
18 POL 208823 Hubert Matz 20 18 25* 17 24 18 97.00 - 10 6 -
19 LTU 221808 Joris Jazdauskas 11 16 48* 44 5 22 98.00 - 11 7 -
20 POL 203776 Michal Trzpis 17 35 49* 22 13 11 98.00 - 12 8 -
21 CZE 220650 Daniel Beroun 19 30 16 35* 10 25 100.00 - 13 9 -
22 POL 210287 Julia Maziarz 23 22 14 14 UFD* 30 103.00 9 - - -
23 POL 205646 Ignacy Pospieszny 47* 19 10 8 29 44 110.00 - 14 10 -
24 POL 212648 Natasza Tarnawska 53* 12 19 28 36 19 114.00 10 - - 9
25 POL 196205 Julianna Ponto 35 21 27 BFD* 2 31 116.00 11 - - 10
26 CZE 204764 Pavlina Motlikova 30 31 21 32 38* 21 135.00 12 - - 11
27 UKR 217790 Varvara Postrelko 24 11 15 BFD* 25 BFD 137.00 13 - - 12
28 POL 201081 Ksawery Socko 15 41 36 BFD* 6 41 139.00 - 15 11 -
29 POL 195310 Wiktor Raszka 25 29 RET* 21 26 40 141.00 - 16 12 -
30 POL 213229 Borys łabędzki 42 36 SCP*
(42)
30 22 12 142.00 - 17 13 -
31 POL 218964 Kinga Szlachetka 29 47* 23 16 39 43 150.00 14 - - 13
32 POL 206818 Maciej Czarnecki 21 43 54* 38 46 5 153.00 - 18 - -
33 POL 204341 Szymon Łysik 38 51* 39 10 30 36 153.00 - 19 14 -
34 POL 196348 Wojciech Bortkiewicz 33 33 28 37* 35 26 155.00 - 20 15 -
35 POL 212961 Eliza Dudas 54 34 34 RET* 18 16 156.00 15 - - 14
36 POL 191838 Emilia Maziarz 40* 40 24 31 40 24 159.00 16 - - 15
37 CZE 220071 Jan Fikáček 26 26 31 20 DNF* DNF 165.00 - 21 - -
38 POL 215216 Tymoteusz Breitkopf 34 6 45 42 45 BFD* 172.00 - 22 16 -
39 CZE 216519 Karolina Hejnová 18 38 26 29 DNF* DNF 173.00 17 - - -
40 POL 210564 Lena Adamska 37 57* 40 27 41 29 174.00 18 - - 16
41 POL 198207 Helena Moritz 55* 48 38 43 32 15 176.00 19 - - 17
42 POL 218206 Tomasz Wojtkowiak 31 44 37 25 50* 39 176.00 - 23 17 -
43 POL 212958 Oliwier Morawiak 27 53 33 BFD* 15 49 177.00 - 24 18 -
44 POL 213224 Piotr Slomka 36 39 32 40 51* 33 180.00 - 25 19 -
45 UAE 208117 Camellia Alqubaisi 51 46 18 33 33 BFD* 181.00 20 - - 18
46 POL 210244 IGOR KANIK 49 37 30 23 42 50* 181.00 - 26 20 -
47 LTU 202778 Rokas Jasaitis 50* 15 46 26 49 48 184.00 - 27 21 -
48 UAE 207895 Abdulla Almarzooqi 56 13 DNF* 24 34 BFD 189.00 - 28 - -
49 LTU 204551 Asta Aperavičiūtė 43 32 43 BFD* 37 37 192.00 21 - - -
50 LTU 204947 Karolis Rimgaila 44 52* 44 45 31 35 199.00 - 29 22 -
51 UAE 207892 Marwa Alhammadi 39 42 51* 36 48 34 199.00 22 - - 19
52 POL 218941 Antoni Malicki 45 50* 41 41 44 42 213.00 - 30 23 -
53 POL 197724 Julia Czerwiak 58* 56 35 48 27 51 217.00 23 - - 20
54 LTU 195206 Zygimantas Simkus 32 55 56* 51 53 38 229.00 - 31 24 -
55 POL 149412 Jarema Kazmierski 60* 54 52 49 43 32 230.00 - 32 25 -
56 POL 205219 Kacper Niewiadomski 48 45 53 47 54* 45 238.00 - 33 - -
57 POL 191831 Emilia Bałdych 52 49 55 39 47 BFD* 242.00 24 - - -
58 POL 194841 Filip Latos 46 RET* 58 50 52 46 252.00 - 34 26 -
59 POL 215688 Nina Kulka 57 59* 47 46 55 52 257.00 25 - - 21
60 POL 186236 Marian Kozdryk 59* 58 57 52 56 47 270.00 - 35 27 -
61 POL 192583 Radosław Dudkiewicz DNF DNF* DNF DNF DNF DNF 308.00 - 36 28 -
ILCA 6
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 F5 F6 Pkt W M WU17 MU17 WU19 MU19
1 POL 217564 Filip Jarosiewicz 2 1 1 1 4 RET* 9.00 - 1 - - - 1
2 POL 212046 Aleksandra Borucka 4 3 2 5 30* 6 20.00 1 - - - 1 -
3 POL 215267 Iwo Baranski 2 2 8 1 9 15* 22.00 - 2 - - - 2
4 POL 219404 Igor Mirowski 5 5 11 3 3 UFD* 27.00 - 3 - - - 3
5 UKR 217791 Semen Khashchyna 1 19* 2 2 14 14 33.00 - 4 - 1 - 4
6 POL 191862 Zofia Pospieszna 5 5 13* 12 6 8 36.00 2 - 1 - 2 -
7 LTU 220472 Rokas Germanavicius 14 4 UFD* 14 2 4 38.00 - 5 - 2 - 5
8 POL 213500 Konrad Wlazlowski 33* 3 17 7 13 1 41.00 - 6 - - - 6
9 POL 218212 Natalia Nadrzewia 1 8 4 10 19 31* 42.00 3 - - - 3 -
10 POL 10 Maciej Cymerman 6 6 3 13 26* 19 47.00 - 7 - - - 7
11 CZE 223487 Linda Dokoupilova 3 7 12 16 UFD* 9 47.00 4 - - - 4 -
12 POL 223136 Zofia Wojcik 4 31 7 2 8 RET* 52.00 5 - - - 5 -
13 POL 213207 Julia Wróblewska 3 10 9 22* 12 20 54.00 6 - - - 6 -
14 POL 218364 Michał Skawiński 13 17 9 10 41* 5 54.00 - 8 - 3 - 8
15 POL 217561 Mikołaj Majchrzycki 35* 15 14 20 7 3 59.00 - 9 - 4 - 9
16 POL 215527 Jan Rohde 35* 21 8 4 11 16 60.00 - 10 - 5 - 10
17 POL 218356 Zofia Michaleczko 8 UFD* 3 7 25 18 61.00 7 - 2 - 7 -
18 POL 220868 Alicja Akulicz 19 8 6 9 20 46* 62.00 8 - - - 8 -
19 POL 218408 Bartosz Bilicki 15 DNF* 15 12 10 10 62.00 - 11 - 6 - 11
20 CZE 217957 Michal Rais 7 10 18 6 UFD* 23 64.00 - 12 - - - 12
21 POL 197722 Rafał Balicki 20 16 10 14 5 36* 65.00 - 13 - 7 - 13
22 UKR 222641 Sofiia Naumenko 8 20 5 11 22* 22 66.00 9 - - - - -
23 POL 211314 Maksymilian Kruczynski 22 2 7 6 36* 32 69.00 - 14 - - - 14
24 POL 220658 Jan Pacheco-sledz 24 4 13 UFD* 15 13 69.00 - 15 - - - 15
25 CZE 219584 Jan Kriz 10 16 20 28* 16 11 73.00 - 16 - 8 - 16
26 POL 207574 Hanna Rogowska 20 12 22 21 1 24* 76.00 10 - 3 - 9 -
27 POL 217130 Karolina Jałoszyńska 33* 15 6 5 32 21 79.00 11 - - - 10 -
28 POL 219682 Antoni Kiliszek 26 1 UFD* 3 UFD 2 83.00 - 17 - - - 17
29 LTU 220474 Leja Savickaite 14 12 SCP
(18)
18 34* 17 84.00 12 - - - - -
30 CZE 221634 Jan Belik 9 11 UFD* 16 43 7 86.00 - 18 - 9 - 18
31 POL 216937 Karol Gaj 17 13 27* 23 21 12 86.00 - 19 - 10 - 19
32 POL 210947 Julia Szymczak 15 36 11 8 17 43* 87.00 13 - - - - -
33 POL 210786 Natalia Chojnowska 25 18 12 4 38* 30 89.00 14 - 4 - 11 -
34 LTU 223224 Ema Kuodyte 10 17 14 8 42* 40 89.00 15 - 5 - 12 -
35 CZE 217126 Helena Hyzova 13 9 21 23 23 42* 89.00 16 - 6 - 13 -
36 POL 220729 Mariusz Kowalewski 12 23 17 11 28 39* 91.00 - 20 - - - -
37 POL 223442 Jan Karnowski 9 11 RET* 18 29 26 93.00 - 21 - - - 20
38 POL 216119 Kamil Szlachetka 21 28 5 15 44* 29 98.00 - 22 - - - 21
39 POL 216615 Kacper Bąk 37* 6 20 15 31 27 99.00 - 23 - - - 22
40 POL 209552 Krzysztof Olejnik 16 37 4 19 39* 25 101.00 - 24 - - - 23
41 POL 203072 Jakub Lipowski 27 25 19 17 18 33* 106.00 - 25 - 11 - 24
42 POL 218363 Julian Podwalski 30 24 16 17 27 35* 114.00 - 26 - - - 25
43 POL 214732 Jan Wisniewski 11 14 1 RET* UFD 38 115.00 - 27 - 12 - 26
44 POL 217484 Bartłomiej Wrzosek 23 20 UFD* 13 24 37 117.00 - 28 - 13 - 27
45 POL 218384 Piotr Wójcik 12 19 27 25 35 41* 118.00 - 29 - 14 - 28
46 POL 220614 Jan Konkol 38* 18 21 20 33 28 120.00 - 30 - 15 - 29
47 POL 222003 Mikołaj Madejak 28 14 15 24 40 44* 121.00 - 31 - 16 - 30
48 LTU 204556 Adomas Dumbliauskas 18 33 16 25 45* 34 126.00 - 32 - 17 - 31
49 POL 176745 Jakub Gil 7 29 32 26 37 45* 131.00 - 33 - - - 32
50 LTU 219486 Gustas Pipiras 17 DSQ* 10 9 UFD DNF 138.00 - 34 - - - 33
51 POL 214181 Krzysztof Szklarski 25 21 25 27* 5 6 82.00 - 35 - 18 - 34
52 LTU 220545 Marius Antanavičius 34 9 24 UFD* 16 1 84.00 - 36 - 19 - 35
53 LTU 205309 Tadas Lukoševičius 27 30* 23 21 15 5 91.00 - 37 - 20 - 36
54 CZE 216574 Jan Zahornacky 24 33 26 UFD* 8 3 94.00 - 38 - 21 - 37
55 LTU 211111 Ramunė Lukšytė 31 22 SCP
(24)
UFD* 10 13 105.00 17 - 7 - 14 -
56 LTU 217307 Tautvydas Buozius 30 26 33* 19 27 4 106.00 - 39 - 22 - 38
57 CZE 216798 Michal Halouzka 39 13 28 27 3 DNF* 110.00 - 40 - - - 39
58 POL 216603 Krzysztof Dzilne 21 28 22 29 35* 12 112.00 - 41 - - - 40
59 UAE 208904 Mohamed Alhosani 18 35 19 37 6 41* 115.00 - 42 - - - 41
60 POL 206680 Maksym Kowalewski 31* 27 25 22 13 28 115.00 - 43 - - - 42
61 LTU 210163 Liepa Sitkevičiūtė 32* 26 30 29 17 16 118.00 18 - - - 15 -
62 POL 218387 Jakub Jaworski 28 24 44* 28 19 20 119.00 - 44 - 23 - 43
63 POL 218888 Blanka Bobula 29 23 31 31 7 DSQ* 121.00 19 - 8 - 16 -
64 UAE 201811 Dhuha Albeshr 36 41* 33 34 11 8 122.00 20 - - - - -
65 POL 214220 Kamil Stemplewski 22 40* 29 24 24 24 123.00 - 45 - - - 44
66 POL 195782 Jan Psiuk 34 32 39* 32 18 9 125.00 - 46 - 24 - 45
67 POL 216936 Wiktoria Harnasz 26 27 31* 31 22 19 125.00 21 - - - 17 -
68 POL 213354 Weronika Maciejczuk 23 32 36 35 1 UFD* 127.00 22 - - - 18 -
69 POL 221154 Konstanty Skwarło 42 DNF* 23 40 2 22 129.00 - 47 - - - 46
70 LTU 221616 Adomas Kručius 19 34 40* 36 30 10 129.00 - 48 - 25 - 47
71 POL 208166 Kajetan Poziemski 16 42* 41 41 14 18 130.00 - 49 - 26 - 48
72 POL 207589 Angelina Zubel 40* 31 30 33 26 11 131.00 23 - - - 19 -
73 POL 215528 Wit Dmuchowski 41 34 UFD* 30 12 14 131.00 - 50 - 27 - 49
74 POL 207099 Kacper Wysocki 46* 35 34 30 9 31 139.00 - 51 - 28 - 50
75 POL 160735 Natalia Krysta 46* 41 36 26 20 26 149.00 24 - - - - -
76 POL 218831 Martyna Bystrowska 36 29 43* 41 31 15 152.00 25 - - - 20 -
77 POL 200984 Natalia Burczyńska RET* RET DNC DNC 4 2 160.00 26 - - - 21 -
78 POL 213337 Jakub Kuźmiński 45* 25 37 37 28 35 162.00 - 52 - 29 - 51
79 POL 215529 Stanisław Nadolski 48* 30 35 43 29 25 162.00 - 53 - 30 - 52
80 POL 216732 Maja Szwejk 11 45 34 40 48* 34 164.00 27 - 9 - 22 -
81 POL 210010 Matylda Ferenc 6 7 DNC* DNC DNC DNC 166.00 28 - 10 - 23 -
82 POL 212205 Marta Zwara 38 48* 28 42 23 36 167.00 29 - 11 - 24 -
83 CZE 195103 Vít Kouřil 41 42* 32 39 32 23 167.00 - 54 - - - 53
84 POL 213209 Jakub Krysiński 43 22 45* 33 33 37 168.00 - 55 - 31 - 54
85 POL 217493 Ignacy Jabłkowski 29 43* 37 32 34 38 170.00 - 56 - 32 - 55
86 POL 212992 Wiktor Radziej 39 39 42 DNF* 45 7 172.00 - 57 - 33 - 56
87 POL 209834 Jakub Trojnar DSQ* 39 26 34 25 UFD 175.00 - 58 - - - 57
88 CZE 152631 Teo Zajicek 42 36 35 43 21 DNF* 177.00 - 59 - 34 - 58
89 POL 182210 Jakub Gasienica-wawrytko 37 37 39 39 44* 27 179.00 - 60 - 35 - 59
90 CZE 197207 Michaela Blatecká 44* 40 40 42 39 21 182.00 30 - - - 25 -
91 POL 203179 Aleksandra Zastawna 32 46* 43 38 40 29 182.00 31 - - - 26 -
92 POL 206301 Filip Brzostowski 43 47* 38 44 43 17 185.00 - 61 - 36 - 60
93 POL 219388 Andrei Dzhura 44* 43 29 36 36 42 186.00 - 62 - - - 61
94 POL 173379 Antoni Labuda 47* 44 41 35 37 32 189.00 - 63 - - - 62
95 POL 210887 FRANCISZEK MIŁOSZ 40 38 UFD* 38 42 33 191.00 - 64 - 37 - 63
96 POL 213144 Ryszard Grochowski 45 49* 46 45 38 30 204.00 - 65 - 38 - 64
97 POL 220682 Grzegorz Lesiuk 50* 45 38 45 41 43 212.00 - 66 - - - -
98 POL 20955 Sara Browarczyk 49* 44 42 44 47 39 216.00 32 - 12 - 27 -
99 POL 214221 Nikodem Machejko 47 38 47 UFD* 46 40 218.00 - 67 - 39 - 65
100 POL 216552 Nikodem Górski DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 256.00 - 68 - - - 66
ILCA 7
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt U19 U21
1 POL 221149 Miłosz Michalak 1 1 2 8 3 4 10* 19.00 1 1
2 GER 219469 Jonas M. Mager 5 6 9 UFD* 1 1 1 23.00 - 2
3 GER 220408 Gunnar Kröplin 11 9 1 2 2 7 23* 32.00 - 3
4 POL 214223 Stanislaw Klimaszewski 2 3 5 7 UFD* 14 4 35.00 - -
5 POL 217559 Maciej Panaś 7 2 15 10 6 2 19* 42.00 - 4
6 POL 217493 Filip Olszewski 9 5 6 5 UFD* 16 2 43.00 2 5
7 SUI 211721 Martin Verhulst 4 4 BFD* 4 11 18 13 54.00 - 6
8 POL 191157 Piotr Malinowski 8 7 3 3 14 21 RET* 56.00 - -
9 POL 197111 Oskar Ponto 15 12 11 9 UFD* 3 7 57.00 - 7
10 POL 216609 Kacper Stanislawski 6 8 7 UFD* 10 12 15 58.00 - -
11 POL 210012 Bartosz Andrzejak DNF* DNF 8 1 4 8 6 59.00 - 8
12 POL 191115 Michał Gonciarz 13 18* 14 16 8 5 3 59.00 - 9
13 UKR 217723 Andrew Verdysh 12 10 12 11 UFD* 11 5 61.00 - 10
14 POL 214219 Wojciech Klimaszewski 3 21 BFD* 6 5 23 8 66.00 - -
15 POL 220796 Tomasz Bendlewski 27* 11 18 18 7 6 11 71.00 - 11
16 POL 211111 Szymon Oleksiuk 16 17* 4 13 17 17 12 79.00 - 12
17 POL 214216 Jakub Kluk 19* 16 13 12 9 13 16 79.00 3 13
18 POL 193150 Maciej Iliński 17 15 16 14 DNF* 9 9 80.00 - 14
19 POL 218577 Hubert Roszyk 10 22 17 UFD* 15 15 18 97.00 4 15
20 POL 218385 Marek Szczepankowski 21 20 20 UFD* 13 10 26 110.00 5 16
21 GER 220715 Maximilian Reger 14 14 10 UFD* 12 DNF DNF 114.00 6 17
22 UKR 217511 Nazar Artiukh 18 UFD* 19 15 UFD 19 14 117.00 7 18
23 AUS 214918 Marcin Pietrzak 28* 19 26 19 18 27 20 129.00 - 19
24 UKR 221717 Andrii Lipchenko 23 13 24 22 UFD* 26 22 130.00 8 20
25 POL 206868 Piotr Sakowski 26* 24 25 23 19 22 17 130.00 - -
26 POL 214218 Jan Melzer 20 25* 23 20 22 25 21 131.00 9 21
27 LTU 212112 Giedrius Talijunas 22 28 22 UFD* 16 20 24 132.00 - 22
28 POL 215004 Antoni Borkowski 24 26 21 21 20 29* 27 139.00 - 23
29 POL 188233 Wojciech Wionczek 29* 29 27 25 23 24 25 153.00 - -
30 POL 212638 Marek Stanczyk 25 23 28 17 UFD* BFD DNF 157.00 - -
31 POL 220370 Kacper Radzikowski 30 27 BFD* 24 21 28 28 158.00 - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2024 Upwind24. All rights reserved.